Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 1. indoor 100W hlína SCROG; 4xBlockhead 2xErdbeer
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7
Autor
Téma 
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 81

citace:
Původní příspěvek od Capo
No právě že už jsou prostříhané. Sundal jsem předevčírem tak čtvrt tašky listí. Myslel jsem že takhle už to stačí, ale dobrá sundám jich ještě víc.


Čus a zkoušel si ještě teda ten hash z nich udělat?
-jednoznačně u těch víček je problém s malou plochou sejta vůči množstí materiálu...

a nemáš tam třeba moc vlhko? tady v těch vedrech a s tim docela hojnym listovím?

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 20-06-2007 v 18:41 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 82

citace:
Původní příspěvek od Hy3nA

a nemáš tam třeba moc vlhko? tady v těch vedrech a s tim docela hojnym listovím? [/B]


No vlhkost tam je velká pod 50% to nejde a max je 70%. Plíseň podle matkáře nehrozí protože mi do nich zespodu fučí nonstop naplno klipsňák.

Haš jsem znova nezkoušel protože mám zkouškové a není zrovna moc času experimentovat když vím kolik to zabralo času předtím.

Old Post 20-06-2007 v 22:40 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 83

Dneska jsem přemístil matkárnu do vedlejší skříňky s rozměrama 66x46x32cm (v,š,h) a snad se tam Jack herrerovi bude dařit lépe než v provizorce. Konečně už je aji odtah ze skříně (PC větrák 92mm zregulovaný tak na 50% původně měl kolem 50m3) na moji velikost skříňky to bude stačit bohatě. Kdyby měl teďka výkon 25m3 tak se vzduch vymění 250x za hodinu takže hafo moc. Svítí mu tam 1x 20W (snad to bude stačit) studená bílá úsporka a už je vodorovně v hliníkovém stínítku, které jsem si sbastlil. Stěny jsou ze stříbrné termoizolační folie. Na ofuk tam mám 1x PC větrák 120mm taky zregulovaný asi na polovinu a před ním 2 sklenice s knotama jako zvlhčování.

Old Post 23-06-2007 v 15:32 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 84

Jo jinak od včerejška mají Erdbeeří Final a za 10 půjdou pod kosu. Blockheadům ho nasadím za týden.

Old Post 23-06-2007 v 15:34 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

MICROKLONOVNA BY CAPO Příspěvek č. 85






A taky jsem se včera zamyslel a začal kutit mini klonovnu. Dneska jsem ji dokončil, ale ještě mi chybí koupit 8cm PC větrák. Ten bude v pátek a zatím tam bude 7cm starý hlučný zmrd.

Jinak její kapacita je přesně 30 klonů.
Vnitřní rozměry: 31x21x25cm š,h,v
Světlo: 20W cool white úsporka.
Stěny: Dřevotříska 3mm na 2x2cm hranolcích - Dřevotříska nic moc volba, protože při řezáni se to škaredě odštipuje a nevypadá to hezky. Povrchy: Na stropě je hliníkový plech 0,5mm jako na mém A-wingu a ještě nad ním je pro jistotu azbest, aby ten plech nehřál přímo na dřevotřísku.
Stěny a dno: stříbrná izotermická folie (mazec vylepovat takový malinký prostor - 2 hodky práce)


Velikost je dělaná přesně na 2 mističky. Bohužel mám zatím jenom 1 (přesně se tam vejde plato na 15 klonů) a 2. musím někde schrastit. Zítra asi nařežu první klony z JH a zkusím ji.
Na té mističce bude udělaný ze špějlí pařníček takže vlhkost bude 100%.
Počítám s 10cm velkýma klonama a pařníček bude mít 14cm potom 3cm místo a pak úsporka. Myslím, že s teplem problém nebude.

Naposledy upravil Capo 24-06-2007 v 21:21 PM

Old Post 24-06-2007 v 21:06 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 86

zdravím co kdyby jsi tam nedelal ten parnicek ale ve vysce 14 cm by jsi udelal jak kdyby uchyty na tabulku skla a mel by jsi to jako sklenicek ... vypadalo by to dobře ... k+

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 25-06-2007 v 05:34 AM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 87

To by bylo si myslím nanic, protože by bylo pod sklem horko. V té folii budou dírky aby bylo trošku větrání. Do skla nevím nevím jak bych je dělal. A taky mám v dolní části přívod vzduchu a v horní odtah. Takhle by to vůbec nefungovalo.

Naposledy upravil Capo 25-06-2007 v 13:31 PM

Old Post 25-06-2007 v 07:56 AM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

49. den 12/12 Příspěvek č. 88










Dneska konečně proběhlo kompletní odlistění a tak Erdbeeři už pomalu sepisujou poslední závět a blíží se jejich konec, ale Blockheadům se nějak nechce. Pořád ani jeden hnědý chloupek. Sice Final ještě nedostávají, ale čekal bych, že už by nějaké mít měli. Asi to bude tím že teprve tak před 5 dny jsem úplně vysadíl i když už jenom minimum Growka od Plagronu. Asi je budu muset nechat déle než jsem chtěl, snad jim to bude svědčit a ještě víc stloustnou. Mrkněte na fotky a zkuste poradit Kdy zkosit Erdbeery, plánoval jsem ještě tak 5 dnů Finalu, ale to už asi bude pozdě.
Mrkněte na fotky. Ten vrchol Erdbeeru co se táhne vodorovně pod pletivem je asi nejhezčí.

Už se těším na sklizeň. Ani si pořádně neuvědomuju jak ten měsíc a půl květu rychle uběhl.

Old Post 25-06-2007 v 22:19 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 89

zdar , prosimte jaky mas rozmery ty bushe ? respektive pletiva ?
Zda se mi ze je to fakt dost velka plocha na 100w, ale jak koukam tak to mas asi vychytany akorat.
Dolni palice a vetve trhas a nechavas jen vrsky ? tvrdost palic ?

Klobouq dolů, karma nahorů +

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 26-06-2007 v 15:49 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 90

citace:
Původní příspěvek od Lagutoda
zdar , prosimte jaky mas rozmery ty bushe ? respektive pletiva ?
Zda se mi ze je to fakt dost velka plocha na 100w, ale jak koukam tak to mas asi vychytany akorat.
Dolni palice a vetve trhas a nechavas jen vrsky ? tvrdost palic ?


Pletivo má rozměr se mi zdá 52x46 asi. Oka jsou 4x4 ale jsou si myslím zbytečně malá. Kdyby bylo každé zaplněné tak by bylo málo světla už u pletiva. Dělal jsem to podle rozměrů Nakašiho. Ten měl teprve supr scrog. Tohle je proti němu nic. No tvrdost moc neposoudím. Skéro pěstuju poprvé a moc na to nechcu šahat protože to lepí úplně šíleně.
Kdy jsem to prostříhával si určitě někde najdeš v příspěvcích. Tedka už přesně nevím ale asi tak 25 den květu. Všechno co mělo vrchol tak 5cm pod pletivem šlo pryč a zůstaly jenom vrchy, i palice co byly hlouběji než 5cm šly pryč a na sušení.

Jo a k té velké ploše. Skoro největší palice mám úplně na kraji takže velikost moc velká podle mě není. A-wing umí své.

Old Post 26-06-2007 v 21:33 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BOLD
Stálý Člen

Karma uživatele BOLD - 86% PěstitelskáKarma uživatele BOLD - 86% PěstitelskáKarma uživatele BOLD - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 91

Kontroloval si PH ? akou vodou zalievas cim ju hnojis? ta matka je celkove nejaka nezdrava...skus to preliat Enzymes+ a zalievaj len cistou upravenou vodou na PH 5,8 a nechat preschnut komplet kvetinacek ale davaj pozor na uvednutie matky...podobne skvrny som mal po velikej davke hnojiva ale to len na 2-3 listoch s celej matky...cekuj tu moju,,,mne sa zda ze je prehnojena skus tie preplachy a nechaj to sem tam preschnut

Dutch Dragon
Dutch Dragon-Druhe Koleso
COOLTUBE BY BOLD

Old Post 26-06-2007 v 23:17 PM
BOLD je offline   Profil uživatele BOLD   Find more posts by BOLD   Foto galerie člena BOLD   Click here to Send BOLD a Private Message   Add BOLD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 92

Zdar,
mne se takhle kroutily listy, kdyz jsem kytky prelil. Jinak kys. citronova se pry pouziva jen na pruplach bez hnojiv, ale jestli to nejak vadi s hnojivy nemam odzkouseno. Na snizeni ph zalivky v rustu {i s hnojivy}se pouziva kys. dusicna.
Good luck

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 27-06-2007 v 11:27 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 93





Tak nějak jsem neměl čas sem házet co je nového pod 100W a tak to rychle napravím.
Tyhle fotky jsou z 27.6. Erdbeeři šli na dva dny do tmy a Blockheadi akorát dostali první dávku Finalu.

Old Post 02-07-2007 v 20:27 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Smrt Erdbeerů Příspěvek č. 94








Tak a tedka ještě narychlo předvčerejší fotky ale už jenom Erdbeerů co šli pod kosu a tedka visí nohama dolů v jedné skříni. takže celková doba květu Erdbeerů byla 54 dnů. Jo a ten stůl na kterém se to fotí to je kulec. To zas bude hra.

Naposledy upravil Capo 02-07-2007 v 20:51 PM

Old Post 02-07-2007 v 20:32 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Sklizeň Příspěvek č. 95

Tak pánové už mám všechno usušeno a jsem celkem fest sklamaný. Jak to celé vypadalo dobře tak nakonec jenom 35G :-( . Myslel jsem, že toho bude víc, ale co už. Na první indoor grow to zas tak špatné nebylo. Hodně jsem se poučil a jestli v budoucnu to rozjedu znova tak to bude lepší.

Fotky ze sklizně hodím někdy v blízké době, ale tedka nemám vůbec čas, protože brigádničím a časově to nedávám.

Tedka hlavně řeším matkárnu, protože jsem si sehnal krásnou skřínku 110x70x37 (v,š,h) a už jsem do ní koupil 2x 18W TLD 865 a tedka kutím předřadník ze starých svítidel na 2x 36W. Jsou v něm 40W tlumivky takže 1 potáhne ty 2 zářivky. Jack herrer se s větráním hodně spravil, ale warm white spořivka (prošel jsem všechny supermarkety a nikde cool white spořivky nejsou) mu nedělá moc dobře a klony z inkubátoru všechny zakořenily taky pod warm white až tedka když už jim začly žloutnout od krajů listy, takže je vám ani nebudu nabízet a rozdám je známým. Kořenily přibližně 3 týdny a je to na nich poznat.
Klonovna bude taky nová s 2x 18W TLD 865.

A taky můj outdoor letos asi skončí fest blbě, protože jak jsem to byl tedka po 3 týdnech zkontrolovat tak kytky vůbec neporostly a zjistil jsem, že mi všechny kytky napadli nějací hajzli a tedka musím zjistit co je to zač a zkusit je z kytek zničit. Asi mi to nebude moc platné bo na okolních křacích a jiném bordelu zůstanou a tak se mi určitě nastěhujou zpátky. Do mojeho out threadu taky brzo hodím fotky listů a jestli poradíte tak bych byl moc rád.

Old Post 18-07-2007 v 20:36 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Re: Sklizeň Příspěvek č. 96

citace:
Původní příspěvek od Capo

Jsou v něm 40W tlumivky takže 1 potáhne ty 2 zářivky.


Ono to tak určitě fungovat bude. Problém ale nastane, pokud jedna zářivka odejde, nebo se nenastartuje. Tou druhou poteče moc velký proud, který ji zničí!

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 20-09-2007 v 21:15 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6021380 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív