Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Budoucnost a jak jí vidíte
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8
Autor
Téma 
Hašišák
Stálý Člen

Karma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 81

citace:
Původní příspěvek od Aidam
Ahoj Moswo,koukam,že tvoje téma "jak vidíme svojí budoucnost?" se zvrhlo do základen na Marsu.Mě když táhlo na dvacet (neni to ještě moc dlouho) začaly napadat podobný myšlenky až jsem z toho dostal depku,protože taky patřim mezi denní kuřáky a nic jinýho jsem pořádně nedělal.Škola na prd,holka žádná,peněz málo,pruda ze strany rodičů a každodenní rauš.Musim říct,že ještě po roce a půl si netroufam odhadovat svojí budoucnost,ale díky bohu a hlavně mámě jsem aspoň na soukromý vejšce,práci jsem si taky našel a stěhuju se do vlastního bytu.Koukam se teda teď na svojí budoucnost o dost růžovějc a nemusel jsem ani přestávat hulit.Zkus se pro něco nadchnout (vztah,škola,práce,co já vim..) a nebude to tak černý,jak to často vypadá.Člověk může hulit každej den a nemusí bejt vylízanej debil,ale chce to mít něco jinýho na prvnim místě...Pa


Taky se omlouvam ze sem trosku hodil debatu jinam..
Jinak sem vypatral ze za to muze Mr. Xerthon

Dukaz:
citace:
Původní příspěvek od xerthon
vidim to blbe,verim ve zhrouceni duchodoveho systemu a taky verim v nejakou tu konfrontacku mezi mocnostmi(2010-2012)
Usa postavi zakladny v nasem regionu,rusko uz stavi rampy v belorusku.Az se to tedy jednou kvuli sev.koree a iranu semele bude to nad nasima hlavama.
Uz mam vyhlidnuty opusteny,ctyrpatrovy protiatomovy kryt.Dve spodni patra jsou plne vody,snad pitne.
Proste by to mohlo jednou vypadat jako v ,,MAD MAX,,
Snad vam ty skoly na neco budou,ale umet se ohanet krompacem a lopatou se dycky hodi
Hulim denne,je to poznat,ze?

Old Post 28-11-2006 v 13:50 PM
Hašišák je offline   Profil uživatele Hašišák   Find more posts by Hašišák   Foto galerie člena Hašišák   Click here to Send Hašišák a Private Message   Add Hašišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 82

citace:
Původní příspěvek od Mad Lion

jak nekde nekdo rekl: pruserovej konflikt nastane az v okmziku kdy se cina potka z USA na ropnejch polich.
ekologie nema smysl, stejne bude driv nakej poradnej valecnej konflikt o zdroje (s tim souvisi mno casto poukazovany prelidneni) kerej nehezky skonci pro hodne lidi. a v ten okamzik bude ekologie uplne odsunuty tema.


uz aby to bylo.
S tou ropou to nevidim tak horke.O ropu uz se valka vede.Ropa jde nahradit,ale neni zajem.
Predstavte si ale TOTAL KRIEG (pri tom prelidneni) o prostor,lesy a vodni zdroje.
rusko,cina,indie,iran,sev.korea vs. usa,izrael,zap.evropa

Mam li to zazit,radeji v dohledne dobe,dokud jsem ve forme :-)
Po konfrontacce se to vsechno spravi a kjotske protokoly nebudou potreba:-)

Old Post 28-11-2006 v 14:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 83

xerthon: tvuj pristup se mi libi. kdyz uz to mas bejt, tak dokud sem ve forme. tak to ma byt.

Old Post 28-11-2006 v 14:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 84

citace:
Původní příspěvek od Hašišák


No scifi se nedivam vubec.. Jsem realista a vyzkum vedy k tomuto smeruje.

Lidstvo vzdycky nicilo prirodu.Nesmyslne blaboly ekoteroristu o tom ze jednou zeme bude cista a krasna sou pekny kec a naivni pohadka.

Lidska populace stoupa neustale=nejvic v rozvojovych zemich,kde ekologie je naprosto smesny pojem..

Na ropu se bude jezdit dokud nedojde.

Vystehovano do vesmiru me neprijde jako scifi.
Usa planuji zakladnu na mesici do roku 2050..Vzapeti na Marsu...

Kdyz rikas ze je pritazene za vlasy,tak jaky je jiny realny zpusob preziti lidske rasy,pote co dotezi zdroje?

Do jeskyni se vratit nemuzem,je nas proste moc...

Mad:Jinak taky miluju zvuk poradneho 12 valce s objemem 6l..

Jinak pro vsechny EkoAktivisty: I ekologie je dobry byznys ve svete,tocici se kolem penez..
A ece neco: Velka havarie tankeru v 89,byla zavinena GreenPeace aktivisty co blokovali vjezd do pristavu svyma lodema...




Tý volé, jasný je že se lidstvo časem přesune do vesmíru...kdyby si čet můj pvní příspěvek v týhle diskuzi tak by si tak neodpovídal....přitažený za vlasy mi připadá tvoje věta: "Lidstvo se vyhubi samo. Je jako virus(kam clovek vkroci,tam vyhubi veskery zivot a vytezi zdroje)"......samozdřejmě že lidstvo těží a nakonec vše vytěží, o tom to je....chtěl bych tě vidět jak by si vyáběl věci z neviditelný hmoty....nemůžeš to brát jako nějakej parazitizmus, to patří k vývoji lidstva.....Ano kdyby se všechno recyklovalo tak by k tomu nedocházelo, ale nežijeme v říši pohádek.....A co jako že stoupá zalidnění? Co jako? Sice někde stoupá, ale někde zase vymírá, tam kde stoupat může tam stoupá.

Já sem Optimista a věřím že se lidstvo jednou zastaví a řekne si:"kurva tohle je už moc, musíme s tim začít něco dělat" ostatně je to na nás všech, na obyčejných smrtelnících, my si určujeme své zástupce(politiky kteří s tím nic nedělají) takže je to naše vina...............

Lidstvo poučí ze svých chyb z minulých Matrixů......

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 28-11-2006 v 14:26 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 85

celkove populace nechutne rychle stoupa. a nejvic stoupa v zemich kde uz ted neni co zrat. lidi zijou moc dlouho a moc se mnozej. to je problem. jinak clovek by mel prestat rikat ze nic nakou prirodu. to neni pravda. nici si jen svi zivotni prostredi. clovek nedokaze nic znicit nevratne. mozna naky biologicky druhy ale to je uplne v poradku nejen clovek vyhubil nakej ten druh ale i jiny zvirata. cim se vsichni strsujete? az to tu nebude k zivotu tak lidi pochcipaj. normalni kolobeh. a par let po nich tu bude nekdo, nebo neco jinyho. jinej dominantni druh. kdyz tady byly dinosauri tak taky hrozilo ze vsechno sezeropu a znicej si svi zivotni prostredi, vubec jim to nevadilo a zrali vesele dal. nakonec je zabilo neco uplne jinyho.
lamat si hlavu ekologii je zbitecny. fsechno se to nak poda a clovek uskodi stejne jen sam sobe a ty trose ruznejch druhu fauny a flory co tady ted zrovna je, ale prijde jina apo ni dalsi a dalsi. jak je tu clovek dlouho? 100 000 let? 200 000let? dit je to mala chvilicka.

Old Post 28-11-2006 v 14:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 86

dostudovat (ok), pocestovat (ok), barak (mam-dedim), pak naky pobyt v zahranici, nakou smysluplnou praci, ktera me uzivi, par let jen tak s kymkoli kdekoli sukat (at se vydivocim), potom zenu, deti (min 2 max 3) a paxe uvidi..

edit - idealni povolani - rentier - koupim si par bytu/domu, ktere budu pronajimat, budu si doma valet sunky a inkasovat cash

p s y c h o 8 4

Naposledy upravil PsYcHo84 28-11-2006 v 21:31 PM

Old Post 28-11-2006 v 18:51 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 87

citace:
Původní příspěvek od PsYcHo84
par let jen tak s kymkoli kdekoli sukat


kanoure

Old Post 28-11-2006 v 20:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 88

Jo, nejak jako psycho.... Dostudovat, uzit si co to pude, najit dobrou praci, ozenit se, mit par deti, vychovat je aby to nebyli takovi svine jak ja A v duchodu uz budu mit jistotu ze stejne brzo umru, takze palit a uzivat si co to pude

Old Post 28-11-2006 v 20:47 PM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 89



Získat prostředky na to, abych se mohl na všechno vysrat Ale zatím inklinuju k variantě zamilování, bydlení, dětení, nakupování, makat jak hovado, koupit si pár dovolenejch, zestárnout...Ani se mi nechce Zatím jsem mojí vizi nenastartovat, ale vím, že to tak časem dopadne. Ale kdo ví co bude

Naposledy upravil 28-11-2006 v 21:11 PM

Old Post 28-11-2006 v 21:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 90

Chci si postavit srub, malou řezbárnu, chlapa - kterej se práce nebojí, aspon 2 psi a s dětima si zatím hlavu nelámu. Až to příjde a budu se cítit, tak to bude. Já nikdy nelpěla na majetku - dělá jen zle. Ale po základních věcech toužím.

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 29-11-2006 v 06:15 AM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

než se to semele:-) Příspěvek č. 91

chci postavit srub,malou truhlarnu,zenu-ktera se neboji prace,2-3 psy,deti.
Uz jen ten srub a prostor pro truhlarnu

Old Post 29-11-2006 v 13:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 92

ode dneska mi budoucnost zmizela. zadnou nevidim

my first time

Old Post 01-12-2006 v 06:54 AM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 93

moswa:jak to?

já ani žádnou vidět nechci, stejně je to pak úplně všechno jinak, než si to člověk nalajnuje......

Old Post 01-12-2006 v 07:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubííííík
Stálý Člen

Karma uživatele Kubííííík - 8% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 94

Ja za 23 let jsem ještě žadnou budoucnost neviděl Snad se jednou ukaže potvora jedna

Old Post 01-12-2006 v 07:40 AM
Kubííííík je offline   Profil uživatele Kubííííík   Find more posts by Kubííííík   Foto galerie člena Kubííííík   Click here to Send Kubííííík a Private Message   Add Kubííííík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 95

kopřiva-je f tom chlap. jak jinak...

my first time

Old Post 01-12-2006 v 13:19 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 96

ajajaj, tak to vím, vo čem je řeč...přejde to, vážně

je to dva dny, řekla jsem si, že se musím smířit s realitou, sundat růžové brýle, přestat se starat o druhé více než o sebe a jedno základní pravidlo,

nakonec je člověk vždycky se sebou sám

Old Post 01-12-2006 v 14:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9761250 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív