Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » 99% G13 (pacific - original from Neville) za 150 USD!Hromadna objednavka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 81

Takže - jak vypadá situace: 4. semínko puklo a začal růst kořínek. Včera opatrně putovalo do země.

Jedna kytka už je normálně vyjetá, další 2 semínka, co už jsou v zemi od pátku, tak pořád nevylezly a bojím se nejhoršího... Znáte to, semínko pukne a tím to končí...

Zálivku jsem dával s pár kapkama 3 % peroxidu.

Mám ještě schovaný 3 záložní semínka, nejspíš je zkusím nechat vyjet na malém kousku RW.

Pokud někdo bude mít konstruktivní rady, tak sem s nima nebo PM.

Je to docela psycho, když si představím, kolik lidí mě pak bude chtít , když to podělám...

Fotr woe!

Old Post 28-12-2004 v 06:50 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mufin
Stálý Člen

Karma uživatele mufin - 57% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 82

tak at to fici ..... hura konecne se tu zacinaj rozjizdet trosku zajimavjesi modely .... ......
keep growing ....

Old Post 28-12-2004 v 09:40 AM
mufin je offline   Profil uživatele mufin   Find more posts by mufin   Foto galerie člena mufin   Click here to Send mufin a Private Message   Add mufin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 83

Z první várky 4 semínek momentálně vylezly 2 kytky. Zbylá 2 semínka jsou v hlíně a ještě je tam nechám...

Zbylá 3 semínka jsem včera dal do malých RW, abych je pak případně nemusel přesazovat. Budu zas kombinovat normální vodu s vodou s 3 % peroxidem...

Tak držte palce!

Fotr woe!

Old Post 29-12-2004 v 06:39 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 84

Čas pokročil a vypadá to následowně:

Z první várky 4 semínek jedou 2 kytky - to se nemění. Jedno ani nepuklo a druhý jen povyjel klíček a tím to končilo a
Z druhý várky 3 semínek jsem včera zasadil 2 nádherně puklý semínka do hlíny. Poslední ještě ani neprasklo, ale zatím počkám...

Fotr woe!

Old Post 12-01-2005 v 07:25 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murphy
Stálý Člen

Karma uživatele Murphy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Murphy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Murphy - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 85

citace:
Původní příspěvek od UdL

Z první várky 4 semínek jedou 2 kytky - to se nemění. Jedno ani nepuklo a druhý jen povyjel klíček a tím to končilo a
Z druhý várky 3 semínek jsem včera zasadil 2 nádherně puklý semínka do hlíny. Poslední ještě ani neprasklo, ale zatím počkám...


Skwely ...postni nakou fotecku...tesim se na ni jak malej jarda

70w v-scrog, bubler ala G_man

Murphyho políčko 2005

Old Post 12-01-2005 v 07:38 AM
Murphy je offline   Profil uživatele Murphy   Find more posts by Murphy   Foto galerie člena Murphy   Click here to Send Murphy a Private Message   Add Murphy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Špatné zprávy Příspěvek č. 86

Zdar!

Takže po delší době to vypadá tak, že budou jen 2 kytky!!! Armaggedon s těma 3 semenama taky nepochodil. Semínka prostě naklíčej - tak cca půl cenťáku a konec... Klíčivost na howno!!!

Naštěstí jsou v záloze ty G13BWxBlue Widow...

Fotr woe!

Old Post 20-01-2005 v 10:46 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
armaggedon
Stálý Člen

Karma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 87

klicivost totalne na hovno,dva nevyklicili vobec a tretie skoro po dvoch tyzdnoch. ale ani to neprezilo. riziko investice.. G13 collection ma u mna velke minus. ide im asi iba o nazov a zisk. mali sme asi radsej objednat G13 x hashplant od sensiseeds.

armaggeon never ending...

Old Post 20-01-2005 v 11:32 AM
armaggedon je offline   Profil uživatele armaggedon   Find more posts by armaggedon   Foto galerie člena armaggedon   Click here to Send armaggedon a Private Message   Add armaggedon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele armaggedon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 88

to jsme tedy dopadli no nic když ti dvě poslední budou samci tak snad nás kolega Maharsi podělí o ty jeho krasotinky nebo pak vzhůru do NL pro řezy

Old Post 20-01-2005 v 14:15 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 89

hary: sorry za OT, ale řezy v NL už dávno nekoupíš. teď je problém i ve Vídni...

Old Post 20-01-2005 v 14:50 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 90

no to je vopruz, taková akce a krachne to na debilních semínkách-a nenaděláme nic ,jinak jsou tu ještě ty bonusy,který bych potřeboval někomu předat,jelikož na jaro plánuju opustit na delší čas republiku a už se nechci pouštět do novýho growingu-tak se někdo ozvěte (samo že někdo z "naší party").zatim čus.M.



moje skříň-400W- už zase v provozu

moje skříň-600W -prozatim konec

out 04

pacháč

out 06








Old Post 20-01-2005 v 15:22 PM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 91

for bubik: já vím stou vídní mi to už říkal armagedon ale v NL jsou ještě shopy kde se dá ale nevím jestli to bude zrovna G13

Old Post 20-01-2005 v 15:50 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hubajs
Stálý Člen

Karma uživatele hubajs - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 92

V holandsku je opravdu nejde koupit legal už přes rok....a nelegal moc taky ne pač tam tedka zatahli 3 největší matkárny .... který měli obrat kolem 10000řízků/den...wiz časopis Soft Secret

Ve vídni je to vod nového roku taky nelegální ale existuje pár shopu kde se prodavaj pod pultem...cest

Old Post 20-01-2005 v 16:27 PM
hubajs je offline   Profil uživatele hubajs   Find more posts by hubajs   Foto galerie člena hubajs   Click here to Send hubajs a Private Message   Add hubajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

G13 hybrids Příspěvek č. 93


Tak ještě přece nebudem házet flintu do žita. Takhle to teď vypadá (jedna byla napadena sviluškama, už to je zažehnáno) + mám ještě v záloze asi 6 semínek G13BWxBlue Widow... A to mi neříkejte, že to budou samí chlapáci... (Obvykle jsem měl poměr samec/samice tak 4/6)

Fotr woe!

Naposledy upravil UdL 21-01-2005 v 09:27 AM

Old Post 21-01-2005 v 06:44 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 94

věřím že bůh bude přinás a hlavně věřím tvému umění tak hodně štěstí nám všem

Old Post 21-01-2005 v 14:17 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Fahrtplan Příspěvek č. 95


Čus.

Určitě vás bude zajímat, kdy budete moct počítat s případnýma řezanama, že?

Momentálně mám ve skříni Cinderellu 99 (foto - noc mezi 25. a 26. dnem 12/12 - sativa pheno, cca 50 - 60 cm ). Pěstováno ze semen, vybrány 2 matky... Hehe - evidentně mi vyšel můj pokus o minibush! Zbývá jim ještě měsíc...

Hned, jak dojede, tak si myslím, že kytky ze semen, co jedou ve hlíně, budou připraveny na řízkování, takže udělám řízečky ze všech kytek a dám je do hlavní skříně nehledě na jejich pohlaví... Samci půjdou pryč, samice nechám dojet... Kdo bude chtít nakvetlý řízky, PM. Takže když začnu na začátku března, tak konečná bude na konci května (max.). V té době by mohly být nějaký řezany připravený, ale ne pro všechny zájemce (byly by z hlínomatek)...

Takže mám v plánu okamžitě po sklizni zase narvat skříň (hydro) a jel bych ty kytky pod 250W MH v režimu 18/6 tak dlouho, abych mohl najednou udělat řízky pro všechny z vás!

Tím pádem by na konci června mohla být kupa řeziva!

Kdyby někdo pak cítil potřebu, že potřebuje řízek přímo z matky (ta je v hlíně), tak není problém...

Momentálně podle mého asi nejrychlejší a nejschůdnější řešení, jinak jak jsem psal, kdo bude chtít z první várky nakvetlý řízky, ať napíše PM. Já bych si ale raděj počkal...

Toť vše.

Fotr woe!

Naposledy upravil UdL 23-01-2005 v 09:50 AM

Old Post 23-01-2005 v 09:45 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Čas pokročil... Příspěvek č. 96



Čas postoupil, sklizeň C99 se blíží, takže už se připravuju na další várku, která by některé z vás mohla zajímat!

Nařízkoval jsem křížence G13, které toho byli schopni. Ta malá kyti je druhej zástupce FRxOCxG13, ještě musí porůst... V nejbližší době bude přesazena, teď jsem nějak nestíhal.

Takže jsem nařezal na další rundu pro 2 simple bowly:

2x G13 Black Widow x Blue Widow
1x Federation Romulan x Orange Crush x G13
2x STL x P99
1x Bahia Black Head
1x Nebula
1x Orange Bud

Poslední 2 modely jsou z řízků (dík Hyena), ostatní jsem vyjížděl ze semen!

Jakmile zakoření (hardcore podmínky – dochází místo, čekám na 36W tělesa do nový mamkárny, pak bude místa jaxwině), pomažou do skříně asi na 14 dní (víc se bojim, protože teď tam mám po 25 dnech 18/6 pěknou džungli) pod 250W metalhalogenid a pak je hned přepnu. Pohlaví bych mohl znát tak do měsíce po přepnutí.

Myslím, že to budou holky, už jsem viděl nějaké pre-flowers, hlavně pak třeba model STLxP99 (nic o něm neřeknu!) ukázal koule v mamkárně po 2 měsících… Uvidíme, jak to ve skutečnosti bude.

POZOR! Podařilo se mi ještě získat od Maharsiho jeho řízek G13, který mám povoleno pustit dál. Takže až pak se budou rozdávat větve, tak mu všichni dejte K+!!! Řízek jsem dneska sázel, měl kořínky, takže by to mělo být ok.

A další plán. Kytky po zjištění pohlaví samozřejmě nechám dozrát! Mezitím ale už budou nový větve, o které by se někdo mohl postarat.

Takže se ptám – najde se tu někdo z lidí z téhle akce, kdo by mi pomohl se zajištěním řízků pro ostatní? Nejlépe někdo, kdo má hydro a metalhalogenid, aby to nechal v režimu 18/6 do té doby, než budou kytky schopny vyprodukovat řezivo pro ostatní lidičky… JSEM OCHOTEN PRO TENHLE ÚČEL PŮJČIT MOJI 250W METLU!!!

Jestli se nikdo neozve, platí plán z předchozího příspěvku – tzn. řízky v červnu NEJDŘÍF!!!

Takhle by mohly být koncem dubna jak prd!

Mějte se!

Fotr woe!

Naposledy upravil UdL 21-02-2005 v 19:25 PM

Old Post 21-02-2005 v 19:01 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5984120 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív