Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Odhalené pěstírny-vyšetřování-postihy.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 81

kto z košičanov sa prihlási ?
http://www.bleskovky.sk/akt/427252/...oricu-Kosicanov

Old Post 30-08-2007 v 16:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Přemek Podlaha
Stálý Člen

Karma uživatele Přemek Podlaha - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 82

Já sem zase slyšel, že to mají domluvený s elektrárnou, která je upozorní na to,že na tom a tom místě se enormě zvýšil ocběr proudu oproti předchozím měsícům a letům a podle toho to prý tipují. Nevim jestli je to 100% pravda, ale rozhodně je to k zamyšlení.

V roce 1942 měla přísně tajná komise v USA objevit ,,sérum pravdy" pro Office of Strategic Service k užívání proti lidem podezřelých ze špionáže. První substance byla navržena čistá pryskyřice z konopí! Užívání konopí bylo přerušeno po patnácti měsících, protože se ukázalo jako nespolehlivé : podezřelí se buď smáli, nebo je posedla paranoia. Další komplikací bylo zjištění, že agenti napodávali pryskyřici podezřelým špiónům, ale užívali jí sami ))))))

Old Post 09-09-2007 v 21:40 PM
Přemek Podlaha je offline   Profil uživatele Přemek Podlaha   Find more posts by Přemek Podlaha   Foto galerie člena Přemek Podlaha   Click here to Send Přemek Podlaha a Private Message   Add Přemek Podlaha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mechac
Stálý Člen

Karma uživatele Mechac - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 83

1000 wattu ma blba rychlovarna konvice. Nemyslim ze budou zvonit u kazdyho kdo si nakoupi novou elektroniku do kuchyne...

Old Post 09-09-2007 v 23:22 PM
Mechac je offline   Profil uživatele Mechac   Find more posts by Mechac   Foto galerie člena Mechac   Click here to Send Mechac a Private Message   Add Mechac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Přemek Podlaha
Stálý Člen

Karma uživatele Přemek Podlaha - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 84

to asi neee,ale myslim si že ta pěstírna ti sežere víc než konvice,ne? Nemám sice s domácím pěstěním zkušenosti zatím,ale myslím si,že taková skříň s lampou jedoucí 12h denně,s větrákama a možno hydroponií ti sežere rozhodně víc proudu než když si vaříš čaj nebo kafe,ne? Četl jsem,že taková pěstírna ti sežere tak 3000,- až 4000,- měsíčně a to už je rozdíl, jestli si odebíral elektriku za litr celej rok a z ničeho nic platíš každej měsíc bůra. Nedělám chytrýho, třeba se pletu, ale podle přijde mi to rozumný.

V roce 1942 měla přísně tajná komise v USA objevit ,,sérum pravdy" pro Office of Strategic Service k užívání proti lidem podezřelých ze špionáže. První substance byla navržena čistá pryskyřice z konopí! Užívání konopí bylo přerušeno po patnácti měsících, protože se ukázalo jako nespolehlivé : podezřelí se buď smáli, nebo je posedla paranoia. Další komplikací bylo zjištění, že agenti napodávali pryskyřici podezřelým špiónům, ale užívali jí sami ))))))

Old Post 10-09-2007 v 08:38 AM
Přemek Podlaha je offline   Profil uživatele Přemek Podlaha   Find more posts by Přemek Podlaha   Foto galerie člena Přemek Podlaha   Click here to Send Přemek Podlaha a Private Message   Add Přemek Podlaha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 85

přemek: no, třeba taková 400W lampa ti žere stejně jako takovej lepší vabavenejší komp. V compu mam teďko 450W zdroj, compy mam doma čtyři, všechny jsou zapnutý a jedou minimálně 12 hodin denně. Nikdo z elektráren se o mě zatim nezajímal. Tyhle kontroly skrzevá elektrárny patřej do oboru urban legend, přišly sem z USA, kde se tohle normálně praktikuje. U NÁS NE!

Old Post 10-09-2007 v 08:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Přemek Podlaha
Stálý Člen

Karma uživatele Přemek Podlaha - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 86

díky za vysvětlení,říkám,nemám zkušenosti,všechno jenom z doslechu,kolik ti teda sežere opravdu pěstírna s 600w sodíkem´a všim kolem,rád bych něco sestavil,ale váhám z tohodle důvodu......mám moc koumavý sousedy. Díky a jinak co si myslíš o těch termovizích z helikoptéry?

V roce 1942 měla přísně tajná komise v USA objevit ,,sérum pravdy" pro Office of Strategic Service k užívání proti lidem podezřelých ze špionáže. První substance byla navržena čistá pryskyřice z konopí! Užívání konopí bylo přerušeno po patnácti měsících, protože se ukázalo jako nespolehlivé : podezřelí se buď smáli, nebo je posedla paranoia. Další komplikací bylo zjištění, že agenti napodávali pryskyřici podezřelým špiónům, ale užívali jí sami ))))))

Old Post 10-09-2007 v 09:24 AM
Přemek Podlaha je offline   Profil uživatele Přemek Podlaha   Find more posts by Přemek Podlaha   Foto galerie člena Přemek Podlaha   Click here to Send Přemek Podlaha a Private Message   Add Přemek Podlaha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 87

citace:
Původní příspěvek od Přemek Podlaha
díky za vysvětlení,říkám,nemám zkušenosti,všechno jenom z doslechu,kolik ti teda sežere opravdu pěstírna s 600w sodíkem´a všim kolem,rád bych něco sestavil,ale váhám z tohodle důvodu......mám moc koumavý sousedy. Díky a jinak co si myslíš o těch termovizích z helikoptéry?


Zdárek ,no jako první bych ti možná doporučil prokoumat tady toto:
http://grower.cz/pestovani/navody/l...tleni/2.html#53
Jinak řekni kdo zase nemá koumavý sousedy ,kord ty starší ročníky tím ,že se nuděj ,nemaj do čeho píchnout buď celej den čučej z okna ,nebo na TV,nebo slušnejm growerum do zahrady..
Jinak taky jsem byl dřív ze sousedů celkem vypsychlej ,když jsem se přestěhoval ,ale jde jenom o čas..Samo ,že mezi sousedstvem se i někdy najde nějakej ten zákeřnej bonzáckej zmrd ,ale to už musíš vycejtit sám kdo tohle může vidět a kdo ne!!


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 10-09-2007 v 09:45 AM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Přemek Podlaha
Stálý Člen

Karma uživatele Přemek Podlaha - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 88

díkes,no jo to víš nováček,no)))) všude vidim kolaboranty a miliony důvodů,proč zrovna mě by mohla má zvědavá sousedka prásknout,jinak díky za odkaz,jdu studovat

V roce 1942 měla přísně tajná komise v USA objevit ,,sérum pravdy" pro Office of Strategic Service k užívání proti lidem podezřelých ze špionáže. První substance byla navržena čistá pryskyřice z konopí! Užívání konopí bylo přerušeno po patnácti měsících, protože se ukázalo jako nespolehlivé : podezřelí se buď smáli, nebo je posedla paranoia. Další komplikací bylo zjištění, že agenti napodávali pryskyřici podezřelým špiónům, ale užívali jí sami ))))))

Old Post 10-09-2007 v 09:52 AM
Přemek Podlaha je offline   Profil uživatele Přemek Podlaha   Find more posts by Přemek Podlaha   Foto galerie člena Přemek Podlaha   Click here to Send Přemek Podlaha a Private Message   Add Přemek Podlaha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mechac
Stálý Člen

Karma uživatele Mechac - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 89

Mno konvice asi nebyl dobrej priklad, tak treba mrazak. Velkej vykon, bezi celej den. Pokud to nerozjedes Vietnam style po celym dome tak pozornost nevzbudis. Energetiky spis zajimaji cerny odbery nez zvyseni spotreby o 1000-2000W. Neco jinyho sou primotopy ale tam jde o narust v radech kW a to uz jim muze vadit.

Old Post 10-09-2007 v 10:14 AM
Mechac je offline   Profil uživatele Mechac   Find more posts by Mechac   Foto galerie člena Mechac   Click here to Send Mechac a Private Message   Add Mechac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Přemek Podlaha
Stálý Člen

Karma uživatele Přemek Podlaha - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 90

Díky za rady,žádný plantáže nechystám,jen menší kamrdlík na 10 kytiček nebo nějakou skřínku,to si myslím,že jedno 600w nebo 1000w utáhne"o)))

V roce 1942 měla přísně tajná komise v USA objevit ,,sérum pravdy" pro Office of Strategic Service k užívání proti lidem podezřelých ze špionáže. První substance byla navržena čistá pryskyřice z konopí! Užívání konopí bylo přerušeno po patnácti měsících, protože se ukázalo jako nespolehlivé : podezřelí se buď smáli, nebo je posedla paranoia. Další komplikací bylo zjištění, že agenti napodávali pryskyřici podezřelým špiónům, ale užívali jí sami ))))))

Old Post 10-09-2007 v 11:01 AM
Přemek Podlaha je offline   Profil uživatele Přemek Podlaha   Find more posts by Přemek Podlaha   Foto galerie člena Přemek Podlaha   Click here to Send Přemek Podlaha a Private Message   Add Přemek Podlaha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 91

citace:
Původní příspěvek od Přemek Podlaha
Díky za rady,žádný plantáže nechystám,jen menší kamrdlík na 10 kytiček nebo nějakou skřínku,to si myslím,že jedno 600w nebo 1000w utáhne"o)))


JJ myslím ,že takové 6kilko sodík pro tebe jako pro úplného začátečníka bude dostačující
Už jenom ,že ta mrška celkem topí a vychytat chlazení a prostor ,aby vše klapalo jak má se někdy může zdát snažší než to ve skutečnosti vypadá
Pěstu zdar


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 10-09-2007 v 11:31 AM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 92

přemek podlaha: tak, k těm termovizím: stejnej hoax jako to vychytání podle odběru. Opět k nám přišlo z USA, kde se tohle praktikuje hlavně ve městech. U nás se tohle nedělá, resp. ještě jsem o tom neslyšel. A proč? Provoz vrtulníku je pekelně drahej, takovej vrtulník s termovizí je důležitější spíš na hledání osob a zase, nejsou na to lidi. Takovejchhle věcí se fakt nebojim.

proboha lidi, zapojte mozek a rozumnej úsudek, když o něčem takovým přemejšlíte.

Old Post 10-09-2007 v 13:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 93

expresion: no, nevim, toho se zrovna moc nebojim...stejně existujou termofólie, takže se to dá odstínit... a ve skleníku nic nenajdou

Old Post 12-09-2007 v 15:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rysa
Stálý Člen

Karma uživatele Rysa - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 94

Rozjel jsem svůj první indoor a docela by mě zajímalo jak se stane to,že na to přijde policie.Ptám se na to proto,že to mám doma ve skříni kam neni vidět a nikdo o tom neví...tak by mě zajímalo jak to zjistí?Mám takovej pocit,že jediná možnost je ta že někdo dá anonym a oni si to přijedou prohlídnout jinak mě nic nenapadá.jestli se pletu tak mě opravte..díky

Old Post 15-12-2007 v 21:13 PM
Rysa je offline   Profil uživatele Rysa   Find more posts by Rysa   Foto galerie člena Rysa   Click here to Send Rysa a Private Message   Add Rysa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 95

citace:
Původní příspěvek od Rysa
Rozjel jsem svůj první indoor a docela by mě zajímalo jak se stane to,že na to přijde policie.Ptám se na to proto,že to mám doma ve skříni kam neni vidět a nikdo o tom neví...tak by mě zajímalo jak to zjistí?Mám takovej pocit,že jediná možnost je ta že někdo dá anonym a oni si to přijedou prohlídnout jinak mě nic nenapadá.jestli se pletu tak mě opravte..díky


Hele dle mojho názoru je většina pěstíren odhalena z důvodu udání,velkovýroby viz. čongové,černejch odběrů energie,distribuce ve velkém, popř. náhodné objevení viz. závada na pěstebním systému třebas.Jo opatrnosti není nikdy dost, každej má k tomu individuální přístup..


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 15-12-2007 v 21:21 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 96

joo,vietnamci jedou...za poslednich par dnu 2 odhalene velkopestirny.Ten posledni barak mel uvnitr vybourane zdi a spotrebu el. jako 2 panelove domy

Old Post 16-12-2007 v 07:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7802680 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív