Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 57 58 59 60 61 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 929

c poslední době jsem přečetl toto: Umberto Eco - Ostrov včerejšího dne, Albert Camus - Cizinec. Teď čtu J.P.Sartre - Zeď, Intimita, Herostratos,Místnost a Nevolnost.

Old Post 28-08-2006 v 14:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 930

Timothy Leary - Politika extáze. z levných knih za 60,-
hledám sittera

Old Post 31-08-2006 v 22:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
system_failure
Stálý Člen

Karma uživatele system_failure - 31% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 931

John Kennedy Toole - Spolčení hlupců

Neříkám nic, ale na má slova dojde.Muhuhuhehehe. jsem totiž génius

Old Post 01-09-2006 v 06:55 AM
system_failure je offline   Profil uživatele system_failure   Find more posts by system_failure   Foto galerie člena system_failure   Click here to Send system_failure a Private Message   Add system_failure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 932

Nauky prvotní moudrosti .. kniha o dzogčhenu .. zajímavý i když někdy si tak uplně hned nepředstavim, co tím chtěl básník říci ..
'pravá povaha jevu leží mimo 4 koncepty, které říkají: ani existuje; ani neexistuje; ani existuje a neexistuje současně; a není ani zároveň mimo existenci a neexistenci. to jsou 4 možnosti'
aha ale člověk to nějak vstřená...

pak na odreagování čtu
The Lion, the Witch and the Wardrobe od Lewise
ízi ingliš end nájs pohádka and aj dont níd tu andrsten evry vrld

Old Post 01-09-2006 v 08:15 AM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 933

bigboobi - myslis tu jak napsal s Alpertem a myslim Metznerem (?) jeste - jakoze pruvodce psychedelickou zkusenosti dle ty tibetsky knihy mrtvych - ta vysla v knize Halucinogeny (tri knizky v jednej) - takova cerna - u nas ji stale jeste prodavaj Levny knihy .-)

jinac si davam Břetislava Kavfku - Základy experimentální psychologie -tendle tejpek těžce předběhl svojí dobu

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 01-09-2006 v 09:00 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernoch
Stálý Člen

Karma uživatele cernoch - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 934

včera jsem dočetl knížku Vila Inkognito Toma Robbinse a nedočkavě jsem se vrhnul na dílo Ivana Kříže, Pravda o zkáze Sodomy.

možnosti tu sou

Old Post 01-09-2006 v 15:26 PM
cernoch je offline   Profil uživatele cernoch   Find more posts by cernoch   Foto galerie člena cernoch   Click here to Send cernoch a Private Message   Add cernoch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AciDo
Stálý Člen

Karma uživatele AciDo - 80% PěstitelskáKarma uživatele AciDo - 80% PěstitelskáKarma uživatele AciDo - 80% PěstitelskáKarma uživatele AciDo - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 935

včera jsem dočetl Automatizace řízení (Prof.Ing. Pavel Zítek, DrSc. a kolektiv..) a zítra začínám Regulaci v technice prostředí od Hemzala...to je taková lehčí a oddechová literatůra.
Jinak mám radši něco vážnějšího např. Terryho Pratchett, Douglas Adams(stopařův průvodce - příjemně mě překvapila filmová verze Vogonů..), atd.
Nej kniha za poslední dobu je jednoznačně NikdyKde od Neila Gaimana - vřele doporučuju...

Když chceš duhu, musíš se smířit s deštěm...
Nehaš, co Nepál...
Kyselinové pole 06

Old Post 01-09-2006 v 16:09 PM
AciDo je offline   Profil uživatele AciDo   Find more posts by AciDo   Foto galerie člena AciDo   Click here to Send AciDo a Private Message   Add AciDo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernoch
Stálý Člen

Karma uživatele cernoch - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 936

AciDo: Pratchetta čtu taky rád, Zeměplochu jsem si pořídil téměř kompletní, vyjma té velké knihy se spoustou obrázků od Paula Kidbyho, který podle mého názoru nevystihuje ani zdaleka svět Zeměplochy tak fantasticky jako Josh Kirby. Bavila mě každá knížka, kterou pan P. napsal, ale... Ale jeho raná tvorba mě baví mnohem víc než novější knížky (Podivný regiment, Noční hlídka, Buch!). Možná je to těmi charaktery, Hlídka pro mě nemá ten půvab čarodějek nebo sboru a studentů Neviditelné univerzity..., ačkoliv například Hrr na ně nebo Muži ve zbrani patří mezi mě oblíbenější...

možnosti tu sou

Old Post 01-09-2006 v 16:23 PM
cernoch je offline   Profil uživatele cernoch   Find more posts by cernoch   Foto galerie člena cernoch   Click here to Send cernoch a Private Message   Add cernoch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AciDo
Stálý Člen

Karma uživatele AciDo - 80% PěstitelskáKarma uživatele AciDo - 80% PěstitelskáKarma uživatele AciDo - 80% PěstitelskáKarma uživatele AciDo - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 937

U mě vede jednoznačně první knížka, kterou jsem od něj četl - Lehké Fantastično...ty prví knihy byly určitě lepší, ale při četnosti jeho tvorby se nedivim, že chtel psát i jiný příběhy, který maj taky svojí atmosféru a dokázal do nich nacpat ten svuj skvelej humor...
Teď mám rozečtenou Vědu na Zeměploše a to je zase úplně něco jinýho...
p.s.: Kolík Aťsepicnu RULEZZZ

Když chceš duhu, musíš se smířit s deštěm...
Nehaš, co Nepál...
Kyselinové pole 06

Old Post 01-09-2006 v 16:42 PM
AciDo je offline   Profil uživatele AciDo   Find more posts by AciDo   Foto galerie člena AciDo   Click here to Send AciDo a Private Message   Add AciDo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gambler
Stálý Člen

Karma uživatele gambler - 85% PěstitelskáKarma uživatele gambler - 85% PěstitelskáKarma uživatele gambler - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 938

bible :-)

son of a god
out 06- sklizeno kopinatkyout 07- ww, aurora indica, swiss sativa

Old Post 01-09-2006 v 16:45 PM
gambler je offline   Profil uživatele gambler   Find more posts by gambler   Foto galerie člena gambler   Click here to Send gambler a Private Message   Add gambler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernoch
Stálý Člen

Karma uživatele cernoch - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 939

souhlas, při jeho potenci se nemůže vyhnout občasné průměrnosti, pro mě je to génius. a kořením do jídla, které nám Terry Pratchett servíruje, je překlad Jana Kantůrka, který je bezvadný, vtipný a přitom respektuje předlohu.

možnosti tu sou

Old Post 01-09-2006 v 16:51 PM
cernoch je offline   Profil uživatele cernoch   Find more posts by cernoch   Foto galerie člena cernoch   Click here to Send cernoch a Private Message   Add cernoch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 940

...jj souhlasim s vama ,poprve se mi dostal do ruky Mort a od te doby jsem zacal cist, defakto diky Pratchetovy jsem se dostal do tech literarnich bezobrazkovejch stranek plnejch ruzne tvarovanejch inkoustovejch fleku tvorici celek, ktery je jako bramburky, ochutnas a musis sezrat celej pytel, coz plati i u zen........Oook!

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 01-09-2006 v 19:54 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 941

teď taky začnu číst Hrrrrr na ně,,tak sem zvědavá

RASTA

Old Post 01-09-2006 v 19:56 PM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 942

když už sme u toho Terryho, tak vám upnu nějaký knížky. je toho docela dost (taky to má docela dost MB - 13MB zararovaný doc)

+ jeden ve formátu pdb - přečtete timhle prográmkem:
http://www.pdb.estranky.cz/clanky/p...ery/palm-reader

Old Post 02-09-2006 v 14:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Juggler
Stálý Člen

Karma uživatele Juggler - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 943

Douglas Adams - Stopařův průvodce po galaxii
Jinak se chystám číst od Pratchetta Zaslanou poštu.
Četl jsem od něj zatím Barvu Kouzel a Lehké fantastično.
Jednotlivé díly Zeměplochy na sebe navazují, nebo můžu číst různé díly aniž bych přišel o nějakou podstatnou část příběhu? Zdálo se mi, že první dva díly na sebe navazují.

"Žonglování je přirozená touha člověka se bavit."

Old Post 02-09-2006 v 15:11 PM
Juggler je offline   Profil uživatele Juggler   Find more posts by Juggler   Foto galerie člena Juggler   Click here to Send Juggler a Private Message   Add Juggler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 944

tady je Terry:
http://rapidshare.de/files/31687399/Pratchett_Terry.rar

Old Post 02-09-2006 v 15:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 57 58 59 60 61 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8268640 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív