Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 56 57 58 59 60 »
Autor
Téma 
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 913

Čau, tohle nekupuj, nevyplatí se to. Kup si 600W sodík, ideálně s elektronickým předřadníkem a budeš spokojenej.

Jinak kdyby ses zajímal proč: starý a málo účinný LED, nevhodný spektrum.

Old Post 05-01-2013 v 15:43 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bunjeee
Nový Člen

Karma uživatele Bunjeee - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 914

Nazdar, ako hodnotite tento panel? http://www.ebay.com/itm/2012-NEW-LE...=item231e23f13d

Svietilo by to priblizne na 0.8 m^2. Ake by sa dali ocakavat vysledky?
Dakujem za odpoved.

Old Post 06-01-2013 v 01:29 AM
Bunjeee je offline   Profil uživatele Bunjeee   Find more posts by Bunjeee   Foto galerie člena Bunjeee   Click here to Send Bunjeee a Private Message   Add Bunjeee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 915

To samý, očekávej výsledky nanejlíp stejné jako se sodíkem (a spíš horší). Opět stejný (a stejně mizerný) LED jako nahoře.

Old Post 06-01-2013 v 13:45 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blykatko
Stálý Člen

Karma uživatele blykatko - 82% PěstitelskáKarma uživatele blykatko - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 916

no tak si nechám vybojku 400hp a koupim si pojezd asi to bude nejlepší řešení co misto led hmm ?
http://www.hydrophonick.cz/detail-p...g-1221-171.html

Old Post 07-01-2013 v 20:52 PM
blykatko je offline   Profil uživatele blykatko   Find more posts by blykatko   Foto galerie člena blykatko   Click here to Send blykatko a Private Message   Add blykatko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 917

Nechat si sodík je rozumný, ten pojezd nevim. Nikde jsem neviděl s pojezdem nějak extra lepší výsledky než bez něj. Ale je to samozřejmě na tobě.

Jen tak na okraj. Daj se sehnat i LEDky, který budou lepší než sodík, ale zřejmě by sis ho musel sám sestavit a komponenty stojí okolo $200 za 100W (v malým množství).

Old Post 08-01-2013 v 12:22 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blykatko
Stálý Člen

Karma uživatele blykatko - 82% PěstitelskáKarma uživatele blykatko - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 918

no snad to bude fungovat ten pojezd bych to nechal na krajích chvilku stát ať maj nějaké světlo taky teda jestli to jde nastavit :-) chtělo by to poradit jak to udělat od někoho kdo má stim zkušenosti :-) co najde se někdo ?
jo a jak si to mám sestavit sám ten led panel kde to najdu na netu ????

Old Post 08-01-2013 v 14:35 PM
blykatko je offline   Profil uživatele blykatko   Find more posts by blykatko   Foto galerie člena blykatko   Click here to Send blykatko a Private Message   Add blykatko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 919

Ohledně pojezdu ti víc neřeknu, protože nevím. Zkus něco najít tady, určitě jsem tu o pojezdech taky něco četl.

Ohledně LED mrkni sem . Navíc to budu během tak měsíce(snad) updatovat...
Nakoupit by se snad dalo něco tady:
LEDGroupBuy
StevesLEDs
Intl-Outdoor
RapidLED

Old Post 08-01-2013 v 17:39 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointrox
Nový Člen

Karma uživatele jointrox - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 920

s těma LEDkama to neni zanedbatelny napad zkusit použit reflektory s ledkama jsou lehce dostupne a ne moc drahe .
přkladam odkas kde se daji koupit.
http://www.zarovky-svitidla.cz/0,12...reflektory.html

Mír v Duši

Old Post 11-01-2013 v 01:09 AM
jointrox je offline   Profil uživatele jointrox   Find more posts by jointrox   Foto galerie člena jointrox   Click here to Send jointrox a Private Message   Add jointrox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 921

To není dobrý nápad. Cena za watt je hodně velká a účinnost, z principu bílé LED, mizerná. A navíc ani neuváděj světelný tok, což svědčí o tom, že to nebudou úplně nejlepší LEDky.

Pod tímhle by to rostlo o dost hůř než pod sodíkem stejný wattáže a za cca 10x vyšší cenu.

Old Post 11-01-2013 v 15:01 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pokuston
Stálý Člen

Karma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 340  

Příspěvek č. 922

Zdar vsem,protoze me LED pestovani zajima a sleduji to tady nejakou dobu tak taky neco pridam:


https://www.youtube.com/watch?v=xJIjJ5nZUZw



Mrknete na to

Dont drink and drive,smoke and fly. Bob Marley

Old Post 14-01-2013 v 00:06 AM
Pokuston je offline   Profil uživatele Pokuston   Find more posts by Pokuston   Foto galerie člena Pokuston   Click here to Send Pokuston a Private Message   Add Pokuston to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rekker
Grower Sponsor

Karma uživatele Rekker - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 923

Zdravim,

pro blykatka: zřejmě jsme se špatně pochopili, skutečně nesvítí lampa na půl modře a napůl červeně

citace z mailové komunikace:

Dobrý den

Ano svítidlo REK 100W-3G má také spektrum vhodné pro růst i květ. Svítidla mají dva přepínače které spínají vždy polovinu ledek. V jedné polovině je převážně modré spektrum na růst. Pro růstovou fázi lze využít jen polovinu svítidla.

S pozdravem ....

Případně zájemcům můžu zaslat diagram rozložení diod.

www.rekker.cz

Old Post 14-02-2013 v 17:42 PM
Rekker je offline   Profil uživatele Rekker   Find more posts by Rekker   Foto galerie člena Rekker   Click here to Send Rekker a Private Message   Add Rekker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Rekker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannagon
Nový Člen

Karma uživatele cannagon - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 924

Ledky mě už nějaký ten pátek zajímaj, jen cena byla dost vysoká, ale dneska už je poměrně dobrá hlavně vzhledem k skoro nulovému vyzařování tepla (což se hodí hlavně v létě) a uspora je taky nemalá (kdo platí za elektriku takový rance tak ví o čem mluvím )
Objevil jsem zajímavou alternativu za 400w sodík, jak našetřím tak do toho jdu.
Kdyby někdo hledal tak tady je odkaz
http://www.led-prodej.cz/cs/led-pro...4-grow-led.html

Až si to pořídím tak sem dam výsledky

Old Post 04-03-2013 v 18:52 PM
cannagon je offline   Profil uživatele cannagon   Find more posts by cannagon   Foto galerie člena cannagon   Click here to Send cannagon a Private Message   Add cannagon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 925

citace:
Původní příspěvek od cannagon
Ledky mě už nějaký ten pátek zajímaj, jen cena byla dost vysoká, ale dneska už je poměrně dobrá hlavně vzhledem k skoro nulovému vyzařování tepla (což se hodí hlavně v létě) a uspora je taky nemalá (kdo platí za elektriku takový rance tak ví o čem mluvím )
Objevil jsem zajímavou alternativu za 400w sodík, jak našetřím tak do toho jdu.
Kdyby někdo hledal tak tady je odkaz
http://www.led-prodej.cz/cs/led-pro...4-grow-led.html

Až si to pořídím tak sem dam výsledky

Ok, výsledek mě zajímá, ale prosím nedesinformovat.

Skoro nulové vyzařování tepla? Tak vyzařovaného teplo (šířeného opravdu zářením) nemají LED oproti HPS skoro žádné to ano, ale to je imho spíš naškodu a hlavní důvod proč jsme ještě pod LED neviděli zajímavé výsledky. Zbytkové teplo (šířeno vedením nebo proudění, které je opravdu téměř vždy nežádoucí) je hodně podobné jako u HPS. Umístění balastu mimo room u HPS není zanedbatelnou výhodou. 400W ti to rozhodně nenahradí, výsledky u výkonů 1:1 jsou možná srovnatelné. To já jen abys nebyl překvapen, proč pod tím nedáš 2.5g/W, ale max 1.

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 04-03-2013 v 19:53 PM

Old Post 04-03-2013 v 19:37 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannagon
Nový Člen

Karma uživatele cannagon - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 926

Jasný, to chápu, myslel jsem hlavně v létě, každý má problém s teplotou...., taky jsem na výsledky zvědavej. Zatím jsem od kamaráda, který má 80w už rok a platil za ní tenkrát jak za tuhle 150ku, dostal info 2g/w i v létě kdy má většina se sodikem problem....,
Každopádně mám od něj radu, že se musí dodržovat vzdálenost, bez toho tepelnýho vyzařování měl tendenci to dávat hodně nízko a napoprvé to dost spálil

Old Post 05-03-2013 v 19:29 PM
cannagon je offline   Profil uživatele cannagon   Find more posts by cannagon   Foto galerie člena cannagon   Click here to Send cannagon a Private Message   Add cannagon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 927

2g/W je vynikající výsledek, ke kterýmu se dneska [podle mě] mají šanci přiblížit jen* špičkový LEDky a to tohle světlo [opět podle mě] není.

zdar, a.

*možná ještě profíci s top výbojkou, top odrůdou a štěstím

Old Post 05-03-2013 v 19:53 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoStress
Stálý Člen

Karma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 389  

Příspěvek č. 928

citace:
Původní příspěvek od cannagon
Jasný, to chápu, myslel jsem hlavně v létě, každý má problém s teplotou...., taky jsem na výsledky zvědavej. Zatím jsem od kamaráda, který má 80w už rok a platil za ní tenkrát jak za tuhle 150ku, dostal info 2g/w i v létě kdy má většina se sodikem problem....,
Každopádně mám od něj radu, že se musí dodržovat vzdálenost, bez toho tepelnýho vyzařování měl tendenci to dávat hodně nízko a napoprvé to dost spálil


moc pekny, jak daleko to daval? ja to mam 10-15cm od nejvyssiho vrcholku..

1. pěst - LED box nostress SOIL - průměr 0,8g/W
2. pěst - LED box + pseudoaero - NEÚSPĚCH
3. pěst - LED box + soil s trochou coco
4. pěst - Homebox 120x120 600w + 15x CM soil

Old Post 08-03-2013 v 14:51 PM
NoStress je offline   Profil uživatele NoStress   Find more posts by NoStress   Foto galerie člena NoStress   Click here to Send NoStress a Private Message   Add NoStress to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 56 57 58 59 60 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani IV. - 648 odpovědí
17-02-2018 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani III. - 1011 odpovědí
04-10-2016 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani II. - 1018 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3682270 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív