Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 55 56 57 58 59 »
Autor
Téma 
ddann
Nový Člen

Karma uživatele ddann - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 3  

Hydroponie Hnědé skvrny na listech Příspěvek č. 897

Ahoj, měl bych na vás dotaz, kdo by jste mi byl schopnej poradit. Pěstuju svůj první indoor v dwc pod LED světlem (Phlizon CREE COB 1000W).
Jako hnojivo používám GH flora series (nasadil jsem v druhym tejdnu a to poloviční dávku, která je na tohle období udávaná).
Světlo je asi 72 cm nad rostlinkou.
Jedná se o GSC automatiku od Auto Seeds - druhý týden. Vlhkost udržuju na 55%, teplotu cca 22-24 stupňů a teplotu vody 21-22.
Na prvních listech se mi objevily hnědé skvrny a špičky se zakroutili směrem dolů. Nové listy vypadají zatím v pohodě (viz. foto). Jediné co mě napadlo je, že světlo bylo prvních pár dní moc nízko a taky mi hapruje ph směrem nahoru, takže pořád snižuji. Kdyby někdo věděl, budu moc rád za radu.

https://ibb.co/dKTrTd7

Old Post 08-04-2020 v 16:14 PM
ddann je offline   Profil uživatele ddann   Find more posts by ddann   Foto galerie člena ddann     Add ddann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Re: Hnědé skvrny na listech Příspěvek č. 898

citace:
Původní příspěvek od ddann
Ahoj, měl bych na vás dotaz, kdo by jste mi byl schopnej poradit. Pěstuju svůj první indoor v dwc pod LED světlem (Phlizon CREE COB 1000W).
Jako hnojivo používám GH flora series (nasadil jsem v druhym tejdnu a to poloviční dávku, která je na tohle období udávaná).
Světlo je asi 72 cm nad rostlinkou.
Jedná se o GSC automatiku od Auto Seeds - druhý týden. Vlhkost udržuju na 55%, teplotu cca 22-24 stupňů a teplotu vody 21-22.
Na prvních listech se mi objevily hnědé skvrny a špičky se zakroutili směrem dolů. Nové listy vypadají zatím v pohodě (viz. foto). Jediné co mě napadlo je, že světlo bylo prvních pár dní moc nízko a taky mi hapruje ph směrem nahoru, takže pořád snižuji. Kdyby někdo věděl, budu moc rád za radu.

https://ibb.co/dKTrTd7


Určitě špatné pH. Změř si co tam leješ.. Vždy měřit až po přidání hnojiv. Teď dokud nesrovnas pH tak to nekrm, protože rostlina ty živiny nedokáže vstřebat a ony se tam pak hromadí až se můžou stát toxické.
Edit. ted koukam ze to je hydro v keramzitu. To nemáš EC metr? Neznám člověka, co by jel v dwc bez EC metru. Můžeš mit tvrdou vodu a ted na prcky i polovicni dávka muze byt moc.
Kor kdyz ti lítá pH. To je taky nápad 1.indoor v DWC ještě bez EC metru...

Thomas V.

Old Post 09-04-2020 v 09:15 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 899

citace:
Původní příspěvek od User987
Cau bando mam takovej mensi problem s listy. Zacinaji zloutnout a schnout. Kytka je mesic stara ,hlina je batmix od plagronu. Bohuzel na fotkach to neni moc videt. Blbej fotak😀. Nevite cim to je?


Hnojis to grow složkou ? Po mesici ani v batmixu uz neni zadny dusík. Z vlastni zkusenosti všechny i hodně predhnojene substraty chteji uz treba po 10 dnech prikrmovat dusíkem (rustove hnojivo). Takže tvuj problem je urcite hlavne deficit dusiku.

Thomas V.

Old Post 09-04-2020 v 09:27 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filajflaj
Nový Člen

Karma uživatele Filajflaj - 60% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 900



Ahoj, mám taky dsot solidní trouble, FAQ jsem studoval taky nemoci rostlin a změny atd... nicméně 100% si jistej nejsem proto se zeptám odborné veřejnosti.

Takže jedu IN, pod sodíkem 600, cca 1m na kytkama, rostliny jsou v 5tém týdnu kvetení, odrudá je GWS od naturalu.

Rostou v Lightmixu Mills a lightmixu biobizz

hnojky jsou Mills Vitalize, AB; C4, UPK ( který ted došlo nebylo skladem tak jsem vyměnil za Green House Feeding Booster.) Dále do nádrže přidávám Green house Feeding Calcium. kterým jsem nahradil dříve používaný atami calmag. Dávkování přesně podle toho jak uvádí výrobce. PH roztoku co do toho leju je 5,8 - 6,2 EC má být dle Millsu 2.2-2,4 snažím se maximálně dodržovat.

Zalívám systémem Tropf Blumat vodou z kohoutku ( z nádrže)

Co se týče vzduchu tak mám odtah ze stanu a z místnosti rovnou pryč, i když tam zapnu zvlhčovač, tak se tam vlhkost nezvedne protože odtah prostě valí, tzn je tam cca 30% , když mu uberu tak mi stoupne teplota, co se teploty týče v noci mají cca 17-21C přes den do 28 proto jede ten odtah tak naplno.

snad jsem napsal vše důležité a ted k problémum, začali se mi kytky kroutit, a to tak že hodně viz fotky. konce a strany listů jsou uschlý mezi žilkama se objevili tmavý fleky to co tomu předcházelo je rezavá krupice o5 viz fotky to co je na fotkách videt vzniklo za dva dny to zkroucení, ta krupice už tam chvilku byla. Nejhorší je že ta rez se objevuje i na Mrňatech ( 18-6, zálivka je s calciem a grow hnojivem od GH feeding, občas podpořený kořeňákem nicméně zde je vlkost 70%. jiná místnost)

Původně jsem sázel na plíseň a tak jsem před 4mi dny aplikoval previcur ale nepomohlo to, spíš bych řekl že naopak. proto na tu plíseň už moc nesázím.

Co to je mám dvě teorie,
1) z nějakého důvodu je to přehnojený a rpto se to tak kroutí a usychá
2) dal jsem moc vápníku, bloklo mi to jinej prvek a proto se to tak pokazilo

A ted prosím o fundovaný názor který mé teorije potvrdí a nebo vyvrátí. Díky moc všem.

Naposledy upravil Filajflaj 09-04-2020 v 17:21 PM

Old Post 09-04-2020 v 16:53 PM
Filajflaj je offline   Profil uživatele Filajflaj   Find more posts by Filajflaj   Foto galerie člena Filajflaj   Click here to Send Filajflaj a Private Message   Add Filajflaj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xxturner
Nový Člen

Karma uživatele Xxturner - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 12 

Můžete mi prosím poradit co s tím mám Příspěvek č. 901



Toto už trvá nějakou dobu a už nevím co s tím předem děkuji za rady

Old Post 12-04-2020 v 18:22 PM
Xxturner je offline   Profil uživatele Xxturner   Find more posts by Xxturner   Foto galerie člena Xxturner   Click here to Send Xxturner a Private Message   Add Xxturner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 902


Ahoj, tak tak 9 dní jsem holkám dával jenom vodu a teďka bych pomalu začal zase dávat hnojky, co myslíte? vypadají hrozně, ale zatim to přežily všechny.

Old Post 13-04-2020 v 10:36 AM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elvírka
Stálý Člen

Karma uživatele Elvírka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Elvírka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Elvírka - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 903

citace:
Původní příspěvek od Adamina420
Ahoj, tak tak 9 dní jsem holkám dával jenom vodu a teďka bych pomalu začal zase dávat hnojky, co myslíte? vypadají hrozně, ale zatim to přežily všechny.


Myslim, ze uz si pomalu rikaji o ziviny, ale zacni s mensima davkama...a stejne tak trochu calmagu, brzo se vyloupne nejaky ten deficit na listech. Jestli muzes, porid jeste na postrik Vita Race...aspon jednou behem rustu ho pouziju, nez kytky prepinam.

Old Post 13-04-2020 v 20:38 PM
Elvírka je offline   Profil uživatele Elvírka   Find more posts by Elvírka   Foto galerie člena Elvírka   Click here to Send Elvírka a Private Message   Add Elvírka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 904

Mám acti vera, to je dobrá alternativa, ne? Mám to dát spíš jako postřik nebo do zálivky?

Old Post 13-04-2020 v 23:25 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hokej97
Stálý Člen

Karma uživatele hokej97 - 89% PěstitelskáKarma uživatele hokej97 - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 905



Zdravím, potřeboval bych trochu pomoci.
Ec 1.5, pH 5.9, hlina canna, hnojiva canna terra vega, plagron power roots
Holky mají 14 dní, zaléváno kvůli špatné vodě ( EC 0.9, Ph přes 7,8) kojeneckou vodou. Čekám než mi přijede reverzní osmoza. Ak-47 a serious kush úplně v pohodě - krásná barva a chrochtají si, jen na Sour power OG mám snad od začátku nějaký deficit. Fialové řapíky a sem tam stonky. Žloutnutí nových listů, na spodní části a starých listech se to nejspíš spravuje samo. Listy jsou tmavě zelené. Problémy s růstem nejsou, rostou rychle. Teplota 28 den, 20 noc.
Deficit P nebo Mg? Nebo něco jiného?
díky za radu

Naposledy upravil hokej97 14-04-2020 v 10:39 AM

Old Post 14-04-2020 v 10:27 AM
hokej97 je offline   Profil uživatele hokej97   Find more posts by hokej97   Foto galerie člena hokej97   Click here to Send hokej97 a Private Message   Add hokej97 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 906

Hele a zkousels jet tu kohoutkovou vodu? Pac jsem mel vstupni EC taky 0.9 a vpoho v hline. Jinak Ph 5.9 je na hlinu celkem malo, to je tak na kokos a hydro.

LED Vero 740w indica vs sativa
18x BigBud coco drip 2x450w LED by FrYnK
Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 14-04-2020 v 14:18 PM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xxturner
Nový Člen

Karma uživatele Xxturner - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 907



Potřebuji poradit co tomu je už nevím co s tím nebo vyhodit
Ec 1,4 ph 5,8 canna Coco medium a dávám hnojky canna Coco canazym a na kořeny mám problem občas tam proletí muska a v některých mám bílé brouky v kokosu u kořenu a nevím jak na ne a co teď tomu chybí

Old Post 14-04-2020 v 14:57 PM
Xxturner je offline   Profil uživatele Xxturner   Find more posts by Xxturner   Foto galerie člena Xxturner   Click here to Send Xxturner a Private Message   Add Xxturner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xxturner
Nový Člen

Karma uživatele Xxturner - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 908



Další

Old Post 14-04-2020 v 14:59 PM
Xxturner je offline   Profil uživatele Xxturner   Find more posts by Xxturner   Foto galerie člena Xxturner   Click here to Send Xxturner a Private Message   Add Xxturner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hokej97
Stálý Člen

Karma uživatele hokej97 - 89% PěstitelskáKarma uživatele hokej97 - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 909

citace:
Původní příspěvek od M@gicWeeD
Hele a zkousels jet tu kohoutkovou vodu? Pac jsem mel vstupni EC taky 0.9 a vpoho v hline. Jinak Ph 5.9 je na hlinu celkem malo, to je tak na kokos a hydro.

Zkoušel ze začátku, právě tu kojeneckou jsem až teď poslední 2 zálivky dával. No ja mám za to, že pH v hlíně 5,8-6,5 a nikdy problém nebyl. Ostatní kytiti v pohodě, jenom tady u toho modelu to dělá a nevím proč. Zkusím zvednout pH na 6,3 a uvidím, díky za radu. Prostě jim něco chybí, zkusím zítra koupit CalMag. Co jim chybí to netuším

Old Post 14-04-2020 v 15:13 PM
hokej97 je offline   Profil uživatele hokej97   Find more posts by hokej97   Foto galerie člena hokej97   Click here to Send hokej97 a Private Message   Add hokej97 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shoumen
Nový Člen

Karma uživatele shoumen - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 910



Zdravim,potreboval prosim poradit.Na jedné z kytek se objevili takove divne fleky.Sviti se na ně Mars Hydro 2 400w,zbyle kytky stejneho modelu jsou ok.Diky predem za odpoveď.

Old Post 14-04-2020 v 15:49 PM
shoumen je offline   Profil uživatele shoumen   Find more posts by shoumen   Foto galerie člena shoumen   Click here to Send shoumen a Private Message   Add shoumen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 911



Ahoj, má to cenu?
první fotka rozdil 5 dní .. klony green crack cca 20. den rustu v NFT + LED .. zezačatku dostali dost na frak ..
ted 22 stupnu roztok , 1.6 ec , 5.8ph , teplota v boxu ok .. celkem si chrochtaj, škoda že jsem o ze začatku posral

chci se zeptat zda to má cenu nebo rozjet nové .. prijdě mi že začali dělat bananky a zastavil se jim rust .. ale to bude mozna tim ze jsem je pred 3-4 dnama topoval ..
chci je roztahnout na sit at alespon nejak dozenutu ztratu par rostlin ktere jsou uplne k hovnu .. ted otazka zda to ma cenu jet dal nebo koupit nove klony a znovu ..

1) 5 dní rozdíl
2) bananky


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 16-04-2020 v 11:43 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 912

Ty jsou pekne zbicovany Jednodussi a lepsi vymenit, ale kdyby si je prece jen chtel vypiplat, tak bych stahnul EC. 1.6 na takhle zmrskany kytky je dost prepal

Old Post 17-04-2020 v 03:27 AM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 55 56 57 58 59 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0341370 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív