Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 55 56 57 58 59 »
Autor
Téma 
bulhar
Nový Člen

Karma uživatele bulhar - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 897

Zdar, jsem tu novy. Be gentle

Co rikate na tento zdroj dostupny na aukru?

http://aukro.cz/led-osvetleni-led-g...2623274696.html

Dik

Old Post 17-09-2012 v 11:14 AM
bulhar je offline   Profil uživatele bulhar   Find more posts by bulhar   Foto galerie člena bulhar     Add bulhar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 898

citace:
Původní příspěvek od bulhar
Zdar, jsem tu novy. Be gentle

Co rikate na tento zdroj dostupny na aukru?

http://aukro.cz/led-osvetleni-led-g...2623274696.html

Dik


Ja tam vidim vykon 10w

je to o nicem, malo brave, pocitam stary typ panelu

velmi drahe

Old Post 17-09-2012 v 14:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 899

Manas: nic moc z toho nebude, vysledky necekej, poroste ti to, ale kytku pod tim budes spis trapit

micro LED box 15/25W #1

Old Post 21-09-2012 v 01:01 AM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 900

Ahoj, nekoumali jste někdo panel z led páskú, našel jsem na pásek super svítivý 14,4w na metr a 60 diod na metr. Maplánoval jsem si vyrobit světlo na přisvícení matky ke 150w usporce, ty ledy by byly 7:2 modrá:červená.
Výjde to se zdrojem asi na 1500,- tak to chci zkusit.
Veškeré rady uvítám, díky

Old Post 18-10-2012 v 12:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pokuston
Stálý Člen

Karma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 340  

Nápad LEDky Příspěvek č. 901

Zdravim vas panove,tady ledky za super ceny http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_t...cat=0&_from=R40 Budou dobre? Jsem zacatecnik co se pesteni tyce a tak se radci ptam. Cetl jsem toho tady spousty ale nejsem si jistej.

Dont drink and drive,smoke and fly. Bob Marley

Old Post 21-10-2012 v 08:12 AM
Pokuston je offline   Profil uživatele Pokuston   Find more posts by Pokuston   Foto galerie člena Pokuston   Click here to Send Pokuston a Private Message   Add Pokuston to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 902

Sodík tě vyjde levněji a poroste ti to pod ním líp.

Old Post 21-10-2012 v 20:31 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 903

To si nemyslím, hlavní je spotřeba, a svítit tak aby to rostlina co nejvíce využila, myslím světelné spektrum, a netopí to. Je to jen můj názor ale kytka pod tím musí růst jako blázen.
Nevím jestli má dnes cenu dělat pokusy s led páskami atd protože světla jdou dnes koupit celkem za slušnou cenu alespoň na matku na kterou bych to chtěl zkusit ale má to cenu se vyrábět s nesmyslem?
Pokus odkládám až se budu někdy nudit.
Třeba tady v inzerátech jsem našel krásný panel na matku za 4100,-

Old Post 13-11-2012 v 13:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 904

Pokuston: hezký a zkoušel jsi nějaké objednávat nebo se na to chystáš?
Spoustu jich tam je spíše na akvárka ale dalo by se vybrat za slušné ceny.

Old Post 13-11-2012 v 14:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
durmanek
Nový Člen

Karma uživatele durmanek - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 905


50W cool white:-)

Old Post 25-11-2012 v 09:58 AM
durmanek je offline   Profil uživatele durmanek   Find more posts by durmanek   Foto galerie člena durmanek   Click here to Send durmanek a Private Message   Add durmanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karlos123
Nový Člen

Karma uživatele Karlos123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 906

Zdravím,
Co si myslíte o této lampě?? http://www.growshop.cz/katalog/deta...novane-spektrum
chtěl bych použít 2 tyto lampy na 4-6 rostlin (skřín cca 160x110x55)
Jde mi hlavne o nízkou pořizovací cenu, ze začátku si nemůžu dovolit žádnou velkou investici.
dík za rady

Naposledy upravil Karlos123 25-11-2012 v 22:06 PM

Old Post 25-11-2012 v 21:24 PM
Karlos123 je offline   Profil uživatele Karlos123   Find more posts by Karlos123   Foto galerie člena Karlos123   Click here to Send Karlos123 a Private Message   Add Karlos123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 907

citace:
Původní příspěvek od Karlos123
Zdravím,
Co si myslíte o této lampě?? http://www.growshop.cz/katalog/deta...novane-spektrum
chtěl bych použít 2 tyto lampy na 4-6 rostlin (skřín cca 160x110x55)
Jde mi hlavne o nízkou pořizovací cenu, ze začátku si nemůžu dovolit žádnou velkou investici.
dík za rady


Jestli chceš ušetrit kup si tohle http://www.growshop.cz/katalog/deta...-flower-spectre , jinak téma je o LED světlech , ptaš se na usporky , ty jsou tady ,http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=18197 , pak smazu , čau Hlava

Old Post 25-11-2012 v 22:10 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Poprask
Stálý Člen

Karma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 908

trošku z hudby budúcnosti

http://tech.sme.sk/c/6625933/ziarov...iaci-plast.html

out 2011 menšie stromy :O
out 2012

Old Post 11-12-2012 v 19:33 PM
Poprask je offline   Profil uživatele Poprask   Find more posts by Poprask   Foto galerie člena Poprask   Click here to Send Poprask a Private Message   Add Poprask to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 909

Předem se omlouvám, že tento příspěvek sem dávám už do druhého tématu. Jednou je přímo v mnou založeném, kde mám box a drohé dávám sem, jelikož potřebuji hodně rychle radu. Snad mi pomůžete

Potřebuji nutně radu.

Co říkáte na LED GROW SPECTRABOX 120W
výkon: 120Wattů
vlnová délka: multispectrum
barva: multi modrá (445/455 nm) / červená (630 nm) = poměr 7/2/žlutá
osvětlí plochu: max 1 m2 - v závislosti na pěstovaném druhu rostlin
výška nad rostlinou: max 1m
nahrazuje: 400W HPS
ventilátory: 3ks
váha: 4,5 kg
životnost: až 60,000 hodin
napětí: 230V

Cenu mohu mít dohodou cca okolo 3500,-

Do 20:00 bych potřevoval nutně vaše názory zda to vzít nebo raději ne a zůstat u CLF 200 RED...

Předem děkuji.

stále pište, jedná se o :

http://aukro.cz/show_item.php?item=...7108#tabsAnchor

http://www.hktdc.com/suppliers-prod...05Y2FF/1890858/

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Naposledy upravil balonidlo 16-12-2012 v 20:53 PM

Old Post 16-12-2012 v 17:38 PM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 910

Sorry, že píšu tak pozdě, jen považuju za nutné poznamenat, že tohle světlo bude přibližně na úrovni 150W sodíku, spíš dokonce ještě méně. Tzn. že by sis oproti své CFL nepolepšil.

Old Post 18-12-2012 v 13:13 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 911

citace:
Původní příspěvek od alesh
Sorry, že píšu tak pozdě, jen považuju za nutné poznamenat, že tohle světlo bude přibližně na úrovni 150W sodíku, spíš dokonce ještě méně. Tzn. že by sis oproti své CFL nepolepšil.


Tak to jsem rád, jelikož jsem to nevzal

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 18-12-2012 v 19:53 PM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blykatko
Stálý Člen

Karma uživatele blykatko - 82% PěstitelskáKarma uživatele blykatko - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 912

Čau lidi teťkom přemýšlím že bych koupil nějaký led panel ale nějak nevím jaký měl jsem v úmyslu koupit tohle
http://www.rekker.cz/shop-led-grow-...0w-3g-detail-13
na 1,2 m3 ale bylo my řečeno že mám radši koupit tohle ale 2x
http://www.rekker.cz/shop-led-grow-...0w-3g-detail-12
že se to lepe prosvítí tak nevím.
a má to spektrum red i blue že svítí jedna polovina modře a druhá červeně ale aby to teda stačilo toho světla když bude svítit jen jednou pulkou třeba na květ aby se to osvítilo .
takže mám dylema co koupit na ten 1,2 m2 poradíte co koupit kdo má stím zkušenost třeba HLAVA :-)
at je ztoho dobrá uroda na te ploše jinak ten prostor není v boxe ale v místnosti je vymalovaná na bílo a místnost je široká 1,2 x skoto 4m tak abyych ji využil na plno mám tam box Dark Street 90 na řezy a na rust a pak spoustu mýsta na květ v mystnosti a jak ho využít abych neměl větší spotřebu jak 500w
děkuji za rady

Old Post 05-01-2013 v 11:44 AM
blykatko je offline   Profil uživatele blykatko   Find more posts by blykatko   Foto galerie člena blykatko   Click here to Send blykatko a Private Message   Add blykatko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 55 56 57 58 59 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani IV. - 648 odpovědí
17-02-2018 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani III. - 1011 odpovědí
04-10-2016 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani II. - 1018 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0487950 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív