Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 55 56 57 58 59 »
Autor
Téma 
Gucspeed
Stálý Člen

Karma uživatele Gucspeed - 24% PěstitelskáKarma uživatele Gucspeed - 24% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 897

mam rozcitanu Gricsku Carodejnicu od Zagorku. Vcelku haluz..

Murrayův zákon:
Jestli se vám napoprvé nikdy nic nepovede, rozhodně se nedávejte na parašutismus


http://www.chilloutmixes.com


Old Post 07-07-2006 v 17:25 PM
Gucspeed je offline   Profil uživatele Gucspeed   Find more posts by Gucspeed   Foto galerie člena Gucspeed   Click here to Send Gucspeed a Private Message   Add Gucspeed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 898

2 jilm: ten konec nadechnout se byl výborný co? jak dojel do toho ...ráj skřítků... to mě fakt dostalo...myslím, že jsem dokázal skutečně pochopit ...kurva jak se hl. hrdina jmenuje jsem zapomněl...to je ta marihuána

2MIRIS: výborná kniha

„Neodevzdávejte všechna svoje rozhodující práva lidem s mocí, bez ohledu na to, jak obdivuhodní se vám mohou zdát. Za fasádou hrdiny najdete lidskou bytost, která dělá lidské chyby. Když se lidské chyby udělají v měřítku, které je dostupné superhrdinovi, nastanou obrovské problémy.“ Frank Herbert
ChaoticRoman's OutDoor 2006

Old Post 07-07-2006 v 17:46 PM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 899

citace:
příspěvek od ChaoticRoman
2 jilm: ten konec nadechnout se byl výborný co? jak dojel do toho ...ráj skřítků... to mě fakt dostalo...myslím, že jsem dokázal skutečně pochopit ...kurva jak se hl. hrdina jmenuje jsem zapomněl...to je ta marihuána


Dočet jsem to před několika dny, ale těď už fakt newim jak se ten hl. hrdina jmenoval (možná sem to ani nikdy nezaregistroval) a těď ani nemůžu najít tu knihu

edit: Jmenoval se George Bowling

Naposledy upravil 09-07-2006 v 13:57 PM

Old Post 08-07-2006 v 10:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 900

Jan Keller - Az na dno blahobytu

p s y c h o 8 4

Old Post 08-07-2006 v 14:23 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 901

Kerouackem se připravuju na tejdenní válení v přírodě s kámošema poblíž ČB ...
jilm: Nahej Oběd je hlavně trochu mimo běžný chápání. Já osobně sem to četl dvakrát a musim říct že když se prohrabeš těma nechutnostma tak tam najdeš hodně drsný myšlenky, který se jinde hledaj těžko. Pár si jich už pamatuju přes rok a jen tak na ně nezapomenu...

Old Post 10-07-2006 v 12:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 902

Čtu časopis National Geographic kterej mám předplacenej,Různý knížky o konopí a marihuaně a o drogách,časipisy jako jsou Koktejl,Reflex,Grass times,Freestyle bike.Ale úplně nejraději mám encyklopedie o rostlinách a zvířatech jako jsou-Zvíře,Národní parky Austrálie,Extrémní sporty,Bonsaie,Pokojové rostliny,Stromy,atd,prostě jakýkoliv encyklopedie,co za něco stojej,jako malej sem četl příběhy Sherlocka Holmese,a přečet sem i Bibli,ale ta mě nebavila,tak si nepamatuju vo čem byla,nic moc.A když jsem vypálenej,tak si občas čtu pohádky,ted mě baví Kocour Mikeš od Josefa Lady,a přečet jsem i Broučky,ale to už je dýl,jinak číst je určitě lepší než čumět na bednu

Old Post 08-08-2006 v 09:35 AM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Review
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 903

jednou sme museli ve škole číst Babičku od B.N. a to byla snad moje jediná přečtená knížka za cely život... no jinak se nekdy zakousnou do blesku protože tam píšou opravdu zajimavý články

06/07/08/09/

herb herb is a plant, I mean herb's good for everything.

Naposledy upravil Mr. Review 08-08-2006 v 13:15 PM

Old Post 08-08-2006 v 13:00 PM
Mr. Review je offline   Profil uživatele Mr. Review   Find more posts by Mr. Review   Foto galerie člena Mr. Review   Click here to Send Mr. Review a Private Message   Add Mr. Review to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 904

já dám přednost knížce,,ale po špeku si nejsem jistá zdá čtu nebo koukám na písmenka a nejistota nepřečtený stránky mě donutí jí číst znova,třeba,,takže spíš koukám na filmy,,,ale jinak nomálně spíš čtu....Keruack..Burroughs--i když z jeho přátel si nepamatuju nikoho už po 3 stránce,,zda se dají takhle popsat..ale co je mi po nich..Orwell,Otokar Březina,Ladislav Klíma,doporučený knihy od známejch...a nebo třeba Robinson je dobrej žejo?!

RASTA

Old Post 08-08-2006 v 13:19 PM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bido
Stálý Člen

Karma uživatele Bido - 39% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 905

Dost lidí co sem tady koukal přečetlo Učení Dona Chuana. Kámoš jí má, takže sem si jí půjčil a naprostá spokojenost. Je to super knížka. Každýmu doporučuji. Jo a neví někdo jak se jmenují další díly. Napsal je taky Kastaněta - nevim jak se to píše. Prý mají být ještě dva.

Old Post 09-08-2006 v 05:47 AM
Bido je offline   Profil uživatele Bido   Find more posts by Bido   Foto galerie člena Bido   Click here to Send Bido a Private Message   Add Bido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 906

Bido - Carlos Castaneda - tech knizek je mnohem vic - ja jich mam tak osum (?) - dalsi dve jsou Cesta do Ixtlanu a Oddelena skutecnost...pak si pamatuju Dar Orla...zbytek uz nevim ...nekde vygooglis...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 09-08-2006 v 06:22 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 907

ještě sem zapoměla na Hermana Hesse,,tak tak....

RASTA

Old Post 09-08-2006 v 07:09 AM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 908

a na Terrence McKennu. To je třída

Old Post 16-08-2006 v 15:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 909

Četli jste někdo "My děti ze stanice zoo"? Hodně brutální četba!! Napsala to Christiane E.

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 16-08-2006 v 21:55 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 910

citace:
Původní příspěvek od Hanizek
Četli jste někdo "My děti ze stanice zoo"? Hodně brutální četba!! Napsala to Christiane E.


Jojo, četl jsem, shlédl jsem filmek a musim uznat, že to je síla!


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 16-08-2006 v 22:04 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Pohodička Příspěvek č. 911

teď jsem dočetl Obsluhoval jsem Anglického krále (Hrabal a teď se vrhám na Pábitelé (Hrabal). Výsostné čtení.

Old Post 17-08-2006 v 09:25 AM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpra
Nový Člen

Karma uživatele jumpra - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 912

Mam rada knihy zivotopisne co o nekom vypravi jeho zivot atd.

život bez smíchu neni život!!!

Old Post 17-08-2006 v 14:00 PM
jumpra je offline   Profil uživatele jumpra   Find more posts by jumpra   Foto galerie člena jumpra   Click here to Send jumpra a Private Message   Add jumpra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 55 56 57 58 59 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5104090 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív