Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 54 55 56 57 58 »
Autor
Téma 
1+1=2
Stálý Člen

Karma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 881

Takže to, že kraje listů usychají a mají takový tečky na listech může být nedostatek živin? Jako jsou světlejší listy, takže asi něco na tom bude pravdy ale zároveň vím, že jsem je hnojil...

Old Post 28-03-2020 v 13:31 PM
1+1=2 je offline   Profil uživatele 1+1=2   Find more posts by 1+1=2   Foto galerie člena 1+1=2   Click here to Send 1+1=2 a Private Message   Add 1+1=2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 882

citace:
Původní příspěvek od Darkhater
Čím na to svítis? Kolik je ec vody před přidáním hnojek?

A jaké hnojiva používáš?

Old Post 28-03-2020 v 14:01 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1+1=2
Stálý Člen

Karma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 883

(pondělí) bcuzz coco a+b + (středa) AN piranha

Old Post 29-03-2020 v 00:28 AM
1+1=2 je offline   Profil uživatele 1+1=2   Find more posts by 1+1=2   Foto galerie člena 1+1=2   Click here to Send 1+1=2 a Private Message   Add 1+1=2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vickers
Stálý Člen

Karma uživatele vickers - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 884

Nemůže tam být nějaký blok v příjmu některých živin?

Old Post 30-03-2020 v 05:26 AM
vickers je offline   Profil uživatele vickers   Find more posts by vickers   Foto galerie člena vickers   Click here to Send vickers a Private Message   Add vickers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 885

Dalo by se odhadovat, kdyby nám milostpán sdělil více informací. Nebo nahodit brýle a odpovědět na moje otázky, takhle se akorát zasírá vlákno

Old Post 30-03-2020 v 13:21 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TvoRCorp
Stálý Člen

Karma uživatele TvoRCorp - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 78 

Příspěvek č. 886

1+1=2 : za mě, také málo živin, horší případ něco s kořeny,ale to bys tam musel nalít něco špatného,nebo hlína... ale jak píšou nahoře - odpovědět neuškodí.. moc si toho nenspsal. co světlo? Jaký máš

Old Post 30-03-2020 v 17:42 PM
TvoRCorp je offline   Profil uživatele TvoRCorp   Find more posts by TvoRCorp   Foto galerie člena TvoRCorp   Click here to Send TvoRCorp a Private Message   Add TvoRCorp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xxturner
Nový Člen

Karma uživatele Xxturner - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 12 

Mám problem s listy a zastavení růstu prosím muzete mi poradit děkuji Příspěvek č. 887

Už cca 10 dni mám problem s listy mám na nich bílý poprasek na některých listech obavám se ze to je plíseň ale nevím jak na ni od spoda kytky mi se kroutí listy nahoru a hnědnou vypada to potom jako kdyby uhnivali muže mi někdo poradit co tomu je a co s tím teď na to strikam 2 den PUROLYT zastavil se mi růst a kytky nechtějí pít

Old Post 02-04-2020 v 20:52 PM
Xxturner je offline   Profil uživatele Xxturner   Find more posts by Xxturner   Foto galerie člena Xxturner   Click here to Send Xxturner a Private Message   Add Xxturner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 888

bílej poprašek je určitě padlí.

Old Post 02-04-2020 v 21:13 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xxturner
Nový Člen

Karma uživatele Xxturner - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 889

Balon a nevím jak se toho mam zbavit ?

Old Post 02-04-2020 v 23:45 PM
Xxturner je offline   Profil uživatele Xxturner   Find more posts by Xxturner   Foto galerie člena Xxturner   Click here to Send Xxturner a Private Message   Add Xxturner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 890

citace:
Původní příspěvek od Xxturner
Balon a nevím jak se toho mam zbavit ?


Pravděpodobně tak, že si koupíš postřik na padlí. Hledej, je tady toho hafo a těch přípravků na to taky není málo. Na tobě je už jen to, co si vybereš ;-)

Thomas V.

Old Post 03-04-2020 v 06:56 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 891


Ahoj, u pár kytek se mi objevily tyto vady na listech u dvou kytek (první dva obrázky) je to už docela špatný a u zbytku začíná lehce žloutnout (třetí obrázek). Dneska začaly druhý týden a zatím dávám jen biobizz grow 2ml/l. Teplota při světle je cca 27°C bez 22°C. S ph jsem nikdy problém neměl, takže nevím. Ph metr mám, takže jen musím koupit baterky a dám hned vědět. EC metr ani nemám. Od včerejška jsem jim přidal calmag, ale u těch 2-3 nejhorších se to stejně ještě trochu zhoršilo. Celkově mi přijdou docela malinký na 2 týdny. Vždycky jsem jel se zvlhčovačkou, ale ta se mi teď se mi rozbila, tak možná proto se jim tolik nechce. Nevíte co s nima?
EDIT: tak mě napadlo, že všechny tyhle 3 jsou přímo pod lampou, tak jestli to nemá vliv, ale lampa je tak 50-60cm nad nima je to jen 250w sodik.

Naposledy upravil Adamina420 04-04-2020 v 11:29 AM

Old Post 04-04-2020 v 11:19 AM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elvírka
Stálý Člen

Karma uživatele Elvírka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Elvírka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Elvírka - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 892

citace:
Původní příspěvek od Adamina420
Ahoj, u pár kytek se mi objevily tyto vady na listech u dvou kytek (první dva obrázky) je to už docela špatný a u zbytku začíná lehce žloutnout (třetí obrázek). Dneska začaly druhý týden a zatím dávám jen biobizz grow 2ml/l. Teplota při světle je cca 27°C bez 22°C. S ph jsem nikdy problém neměl, takže nevím. Ph metr mám, takže jen musím koupit baterky a dám hned vědět. EC metr ani nemám. Od včerejška jsem jim přidal calmag, ale u těch 2-3 nejhorších se to stejně ještě trochu zhoršilo. Celkově mi přijdou docela malinký na 2 týdny. Vždycky jsem jel se zvlhčovačkou, ale ta se mi teď se mi rozbila, tak možná proto se jim tolik nechce. Nevíte co s nima?
EDIT: tak mě napadlo, že všechny tyhle 3 jsou přímo pod lampou, tak jestli to nemá vliv, ale lampa je tak 50-60cm nad nima je to jen 250w sodik.


Zdar, v jake hline mas kytky...light mix od Biobizzu? Jestli mas predhnojeny substrat a v druhem tydnu rustu davas kytkam tolik grow slozky plus cal mag (kde bude nejspise taky dusik), pak budou kytky prehnojene...

Old Post 04-04-2020 v 11:49 AM
Elvírka je offline   Profil uživatele Elvírka   Find more posts by Elvírka   Foto galerie člena Elvírka   Click here to Send Elvírka a Private Message   Add Elvírka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 893

Používám biobizz light mix. Já jsem právě zvyklej, že když jsou přehnojený, tak mám tmavě zelený listy a zařnou žloutnout až špičky a já měl listy světlý, tak o to spíš jsem jim tam nahostil. Mám to teda trošku propláchnout myslíš?

Old Post 04-04-2020 v 11:59 AM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elvírka
Stálý Člen

Karma uživatele Elvírka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Elvírka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Elvírka - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 894

V light mixu zacinam hnojit az nekdy behem ctvrteho tydne rustu, do te doby max cal mag (vetsina ma totiz nejaky dusik v sobe taky). Daval bych jim ted jen vodu a max pridal trochu Biohaeven nebo korenaku. Muzes zkusit i pruplach cistou vodou, ale pozor zase na preliti... Jestli se neproberou, radeji ty kytky vyhod a nasad nova semena. 2 tydny na rustu, to jeste neni takova rana.

Old Post 04-04-2020 v 12:13 PM
Elvírka je offline   Profil uživatele Elvírka   Find more posts by Elvírka   Foto galerie člena Elvírka   Click here to Send Elvírka a Private Message   Add Elvírka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 895



Ahoj, jedu poprve NFT .. budu zacitan od znova s jinejma klonama
ale stejne by me zajimalo kde muze bejt problem... zezačatku dostali docela čočku takze uz z toho nevstanou .. nechal jsem si je jeste par tejdnu na pozorovani at si to osaham a chvili se lepšili a ted jdou stejne do hoven
Roztok sem držel 20-21 stupnu , 0,7-0,8 ec , 5,5-6,0 ph
občas jsem na noc střikal cal mag od an (muze se davat i do rezervoaru?) a taky sem pouzival od plagronu vita race

čerpadlo jelo zezacatku furt pak mi nekdo rekl ze jsou prechcany tak jsem dal 1x 30min kazde 6h a ted jede čerpadlo furt protoze mi prijdou spis uplne seschly a uplne jak kdyby plesniveli kořeny .. pritom nejsou vylozene plesnive jen nekde trochu hnede .. jinak hezky bile .. nesmrdi vana .. vcera jsem vymyl vanu .. novou vodu jen s enzymem 5,8ph ec 0,3 ..


chci rozjet nove kolo do dvou dnu tak bych se rad vyvaroval chybam a uz to neposral

koreny : https://imgur.com/i6izgRA


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 05-04-2020 v 12:40 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
User987
Nový Člen

Karma uživatele User987 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 896

Cau bando mam takovej mensi problem s listy. Zacinaji zloutnout a schnout. Kytka je mesic stara ,hlina je batmix od plagronu. Bohuzel na fotkach to neni moc videt. Blbej fotak😀. Nevite cim to je?

Old Post 08-04-2020 v 11:49 AM
User987 je offline   Profil uživatele User987   Find more posts by User987   Foto galerie člena User987   Click here to Send User987 a Private Message   Add User987 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 54 55 56 57 58 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1791960 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív