Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 53 54 55 56 57 »
Autor
Téma 
bombig
Nový Člen

Karma uživatele bombig - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 3  

Srolované listy Příspěvek č. 865


Ahoj, nevíte prosím někdo co je to za problém?

Substrát: Biogreen Bat Mix
Teplota 22-24 stupňů
vlhkost 48
Hnojivo: Alga Bloom, monster bloom

Kontroloval jsem kořeny a jsou v naprostém pořádku

Old Post 19-03-2020 v 19:00 PM
bombig je offline   Profil uživatele bombig   Find more posts by bombig   Foto galerie člena bombig   Click here to Send bombig a Private Message   Add bombig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djspyro
Nový Člen

Karma uživatele djspyro - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 866

Nemas to moc prelity ?

Old Post 19-03-2020 v 19:26 PM
djspyro je offline   Profil uživatele djspyro   Find more posts by djspyro   Foto galerie člena djspyro   Click here to Send djspyro a Private Message   Add djspyro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bombig
Nový Člen

Karma uživatele bombig - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 867

Právě že ne, postupně se mi takhle srolovali všechny kytky a to i ty co naleju do květináče ( 5,5 L substrátu na 3 kytky) celej litr a za 24 hod. je hlína jak troud.

Old Post 19-03-2020 v 19:46 PM
bombig je offline   Profil uživatele bombig   Find more posts by bombig   Foto galerie člena bombig   Click here to Send bombig a Private Message   Add bombig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 868

Rekl bych prehnojeny

LED Vero 740w indica vs sativa
18x BigBud coco drip 2x450w LED by FrYnK
Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 19-03-2020 v 20:36 PM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elvírka
Stálý Člen

Karma uživatele Elvírka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Elvírka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Elvírka - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 869

Voskovky...moc dusiku dle me....se podivej, jak se ti listy krouti smerem dolu. Jen se divim, ze mas uplne zdrave koreny. Jsem myslel, ze se to na nich projevi taky.

Old Post 19-03-2020 v 22:39 PM
Elvírka je offline   Profil uživatele Elvírka   Find more posts by Elvírka   Foto galerie člena Elvírka   Click here to Send Elvírka a Private Message   Add Elvírka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vickers
Stálý Člen

Karma uživatele vickers - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 870



Zdarec, přijde mi jak kdyby kytky nové nakvitaly. Je to normální? Trichomy jsou na půl mléčné. Přikládám foto

Old Post 24-03-2020 v 17:54 PM
vickers je offline   Profil uživatele vickers   Find more posts by vickers   Foto galerie člena vickers   Click here to Send vickers a Private Message   Add vickers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Divné listy. Příspěvek č. 871


Zdravím,

Viete mi niekto povedať prosím, čo im chýba ?

Na liste sa objavili fialové fľaky. Moc ich nevidno, rozkliknite si to prosím.
Tak isto ten menší list, na končeku je taký ako rozožratý.

Nedávno som bojoval s třasnenkami (použil som Spruzit), ale mám pocit že som ich už vyhubil. Toto sú uplne nové rastliny.

K tomu mám otázku, že či by na to nemohlo mať vplyv to, že som recykloval zeminu (biobizz light mix) v podstate som doteraz nikdy nemal problém s rastlinami, len odkedy som si kúpil prvý krát biobizz lightmix, a semienka od Sweet Seeds, presnejšie Green Poison F1, a Red Mandarine F1, + som tam chvíľu mal 2x noname semienka od kamoša. Známky třasnenek boli najprv na rastlinách z noname semienok. Doniesol som si to v nich ?

Jedno zo semienok Green poison mi vyšlo akoby 2 rastlinky z jedného semienka, jednu z nich som cvakol a normalne pokračoval ďalej. Môže to byť semienkami, alebo zeminou ? Neviem čo z toho, ale to je jediné čo som menil od kedy sa u mňa vyskytli třasnenky a problémy s fľakmi na listoch. Predtým som nikdy problém nemal. Predtým som použival Plagron growmix, a semienka od RQS

Možno ešte tá recyklovaná zemina ?

Old Post 24-03-2020 v 18:16 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 872



Prosím o pomoc ... rezi Green Crack přivezeno 20.3 do te doby drženo ph 5.6-5.8 ec 0.3-0.5 .. 24.3 dané do NFT ph 5.6 , EC 0,74
Nevíte někdo prosím co s tím? Připadá mi to jako deficit draslíku

Hnojim AH dutch (grow+bloom+micro)poloviční dávky + root stim.
Čerpadlo jeden nonstop jen mam uškrcenej pritok at tam teče min vody
Použivám 2 vzduchové kameny
Nejdřív jsem snižoval pomocí plagron lemon kick(kys dusična) .. ten tak pres noc vyhodil ph ... ted pouzivam od essentials ph down (kys fosforecna)
Jedu nft poprvé ..

Budu rád za každou radu dik


Jedu pod LED vero 470W , odstata voda 0.12-0.13 ec , 7.2 ph , teplota roztoku 20 stupnu , teplota in 22 - 24 stupnu , vlhkost 70 - 80 % ve zvlhcovacce neupravuju ph (nevim zda to delat ) svetlo cca 45 cm nad vrcholkama


PS: ted jsem si vsiml, ze nekterym kytkam nesli vubec koreny dolu (asi 3-4ks).. vzal jsem jednu co uz byla hodne napicu vyndal z RW a koreny mela nahnedle a vubec nerostli dal .. ani se nepohly .. u nekterych bez problemu projely zkrz RW ..


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Naposledy upravil Linkot 25-03-2020 v 10:14 AM

Old Post 25-03-2020 v 08:26 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 873

ahoj.. u nft je potřeba, aby byly velké kostky prorostlé.. a i tak je dobré dát čerpalo na časování, aby se "nedusily".. bohatě stačí 30 minut jednou za dvě až tři hodiny a postupně během několika dní přidávat.. jinak nevím jestli je dobré takhle míchat kyseliny. používej jen kyselinu fosforečnou a máš. řekl bych, že lépe drží jak dusičná. jinak by bylo možná lepší ošahat třeba kostku, uvidíš jak bude nacucaná.

jinak sou přelité, to sem zapomněl dodat. to vidíš na těch kusech nalevo a jak mají svěšené listy.

citace:
Původní příspěvek od Linkot
Prosím o pomoc ... rezi Green Crack přivezeno 20.3 do te doby drženo ph 5.6-5.8 ec 0.3-0.5 .. 24.3 dané do NFT ph 5.6 , EC 0,74
Nevíte někdo prosím co s tím? Připadá mi to jako deficit draslíku

Hnojim AH dutch (grow+bloom+micro)poloviční dávky + root stim.
Čerpadlo jeden nonstop jen mam uškrcenej pritok at tam teče min vody
Použivám 2 vzduchové kameny
Nejdřív jsem snižoval pomocí plagron lemon kick(kys dusična) .. ten tak pres noc vyhodil ph ... ted pouzivam od essentials ph down (kys fosforecna)
Jedu nft poprvé ..

Budu rád za každou radu dik


Jedu pod LED vero 470W , odstata voda 0.12-0.13 ec , 7.2 ph , teplota roztoku 20 stupnu , teplota in 22 - 24 stupnu , vlhkost 70 - 80 % ve zvlhcovacce neupravuju ph (nevim zda to delat ) svetlo cca 45 cm nad vrcholkama


PS: ted jsem si vsiml, ze nekterym kytkam nesli vubec koreny dolu (asi 3-4ks).. vzal jsem jednu co uz byla hodne napicu vyndal z RW a koreny mela nahnedle a vubec nerostli dal .. ani se nepohly .. u nekterych bez problemu projely zkrz RW ..

Old Post 25-03-2020 v 13:04 PM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 874

Oka , ja četl na zahraničnich forech ze to davaj uz takhle od začatku a jen zmensi prutok ze to teče malinko ..
ono uz u nekterych par kouka od spoda , a nektere jsem vyhodil protoze jsem koukal ze ani koreny nepoporostli a jen zhnedly .. ani se nepokusili dostat do RW ..

vypl jsem cerpadlo a dam 1x zalivku 30min kazde 2,5h ..
jelikoz jsem udelal chybu i v tom ze jsem na zacatku nedal třísložku polovicni davku a jen root stim. tak jsem ted dal postrik plagron phytarace + krystalon gold vse polovicni davky .. to jim dohodi ten nedostatek ..

jak jsem daval ze zacatku tu dusicnou pak jsem vylil asi 50L a dal tam novejch 50L a dorovnal fosforecnou

snad budou ok

dík moc za pomoc

citace:
Původní příspěvek od V@ly
ahoj.. u nft je potřeba, aby byly velké kostky prorostlé.. a i tak je dobré dát čerpalo na časování, aby se "nedusily".. bohatě stačí 30 minut jednou za dvě až tři hodiny a postupně během několika dní přidávat.. jinak nevím jestli je dobré takhle míchat kyseliny. používej jen kyselinu fosforečnou a máš. řekl bych, že lépe drží jak dusičná. jinak by bylo možná lepší ošahat třeba kostku, uvidíš jak bude nacucaná.

jinak sou přelité, to sem zapomněl dodat. to vidíš na těch kusech nalevo a jak mají svěšené listy.


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 25-03-2020 v 13:13 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 875

ph je normální že zezačátku roste.. když to chystáš a dáváš holky, uprav vodu klidně na 5,2 a ono to ph stejně půjde nahoru.

nevím co je za postřik ten krystalon, ale ser na to.. ec namíchej na takových 0,6 a uvidíš jak začnou dlabat atd.. nft je super, neměj z toho hlavu, za chvilku vychytáš.. určitě si příště prvně nech prokořenit ty velké kostky, než to tam šupneš na to ti stači usporka a třeba větší papírová krabice, nepotřebuješ ani odtah nic takového.

citace:
Původní příspěvek od Linkot
Oka , ja četl na zahraničnich forech ze to davaj uz takhle od začatku a jen zmensi prutok ze to teče malinko ..
ono uz u nekterych par kouka od spoda , a nektere jsem vyhodil protoze jsem koukal ze ani koreny nepoporostli a jen zhnedly .. ani se nepokusili dostat do RW ..

vypl jsem cerpadlo a dam 1x zalivku 30min kazde 2,5h ..
jelikoz jsem udelal chybu i v tom ze jsem na zacatku nedal třísložku polovicni davku a jen root stim. tak jsem ted dal postrik plagron phytarace + krystalon gold vse polovicni davky .. to jim dohodi ten nedostatek ..

jak jsem daval ze zacatku tu dusicnou pak jsem vylil asi 50L a dal tam novejch 50L a dorovnal fosforecnou

snad budou ok

dík moc za pomoc

Old Post 25-03-2020 v 14:23 PM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 876

Tak Ph se drží pěkně na 5.8 .. a začínají dělat hezky zelený novy listky ted budou mit tak tejden takove recovery
světlo mam asi 80cm nad .. a už se strašně tahnou ty nové tak to hodim na 75 a pozitri 70cm .. je to 60% sativa takze nechci aby se to nejak vytahlo

Připadali mi hodně přechcany i pri zalivce 30min jednou za 3h .. tak ted mam 30min jednou za 6h a na večer střikam listy

Dík za rady
citace:
Původní příspěvek od V@ly
ph je normální že zezačátku roste.. když to chystáš a dáváš holky, uprav vodu klidně na 5,2 a ono to ph stejně půjde nahoru.

nevím co je za postřik ten krystalon, ale ser na to.. ec namíchej na takových 0,6 a uvidíš jak začnou dlabat atd.. nft je super, neměj z toho hlavu, za chvilku vychytáš.. určitě si příště prvně nech prokořenit ty velké kostky, než to tam šupneš na to ti stači usporka a třeba větší papírová krabice, nepotřebuješ ani odtah nic takového.


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 27-03-2020 v 20:06 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 877

nemáš zaco, od toho je K+

jojo ty kostky budou nacucaný až až, proto se Ti to zdá furt přelitý.. sleduj a uvidíš. jinak v tom nft to hrozně letí po přepnutí, tak bacha na to

citace:
Původní příspěvek od Linkot
Tak Ph se drží pěkně na 5.8 .. a začínají dělat hezky zelený novy listky ted budou mit tak tejden takove recovery
světlo mam asi 80cm nad .. a už se strašně tahnou ty nové tak to hodim na 75 a pozitri 70cm .. je to 60% sativa takze nechci aby se to nejak vytahlo

Připadali mi hodně přechcany i pri zalivce 30min jednou za 3h .. tak ted mam 30min jednou za 6h a na večer střikam listy

Dík za rady

Old Post 27-03-2020 v 20:52 PM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1+1=2
Stálý Člen

Karma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 878



Po několika letech jsem se setkal s problémem s listy, který jsem nikdy nezaznamenal a nevím si s nima rady... Víte říct co to může být?
Kokos
pH 5,9
EC 1,1

Včera jsem je pro jistotu ještě prolil čistou vodou a dneska vypadaj ještě hůř... Tak proto už sem píšu... Vcelku to hoří no, díky

Old Post 28-03-2020 v 10:32 AM
1+1=2 je offline   Profil uživatele 1+1=2   Find more posts by 1+1=2   Foto galerie člena 1+1=2   Click here to Send 1+1=2 a Private Message   Add 1+1=2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1+1=2
Stálý Člen

Karma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 879


A ještě jedna fotka...

Old Post 28-03-2020 v 10:34 AM
1+1=2 je offline   Profil uživatele 1+1=2   Find more posts by 1+1=2   Foto galerie člena 1+1=2   Click here to Send 1+1=2 a Private Message   Add 1+1=2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 880

Ten proplach nebyl úplně nejlepší nápad. Čím na to svítis? Kolik je ec vody před přidáním hnojek? Takhle se mi zdá že jsou dost podvyživený

Old Post 28-03-2020 v 13:25 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 53 54 55 56 57 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5361370 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív