Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 53 54 55 56 57 »

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 865

ŽMILEK zvedni koncentraci a+b stejně hnojíš málo

Old Post 24-09-2013 v 20:00 PM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Andreas
Stálý Člen

Karma uživatele Andreas - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 866


Prosím o pomoc ... mám strach, že mi rusalka odejde Je asi něco přez 3 týden květu ... vše šlo skvěle, než jsem otrhal trošku listů dole ... a ty nejmenší větvičky. Nejdřív mi kráně kvetla, ale poslední dobou všechno hnedne ... jako-by pestíky, nebo co to je ... Listy ačínají taky hnědnout. Hnojím teď asi od 3-tího týdne květu Bio Bloomem .. a to podle návodu ... nechápu, kde může být probém ... neporadil by jste mi někdo prosím ?

Andreas

Old Post 24-09-2013 v 20:07 PM
Andreas je offline   Profil uživatele Andreas   Find more posts by Andreas   Foto galerie člena Andreas   Click here to Send Andreas a Private Message   Add Andreas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Andreas
Stálý Člen

Karma uživatele Andreas - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 867


Andreas

Old Post 24-09-2013 v 20:09 PM
Andreas je offline   Profil uživatele Andreas   Find more posts by Andreas   Foto galerie člena Andreas   Click here to Send Andreas a Private Message   Add Andreas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Andreas
Stálý Člen

Karma uživatele Andreas - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 868


(

Andreas

Old Post 24-09-2013 v 20:10 PM
Andreas je offline   Profil uživatele Andreas   Find more posts by Andreas   Foto galerie člena Andreas   Click here to Send Andreas a Private Message   Add Andreas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 869

máš to přehnojený

Old Post 24-09-2013 v 21:03 PM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 870

citace:
Původní příspěvek od Mankey
Tady je foto


Podle mě to nevadí že ostříhal listy, taky sem je střihl na vršcích, jen na vršcích a podle mě to ničemu nevadí, dokonce mám pocit že ještě zmohutněli ale to by zmohutněli určo i tak. viz. galery. vidim to tak že než kytky budu sklízet tak mi na kytce zbyde tak 8/10 žlutejch listů a 2/10 zelenejch

Old Post 25-09-2013 v 08:10 AM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kikpin
Nový Člen

Karma uživatele kikpin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 871

citace:
Původní příspěvek od r@m:
to kikpin: jsou takové, protože jim nedáváš právě tu složku 1 kde je dusík, takže dej jim více hnojiva s obsahem dusíku a bude líp.

to Žmilek: rozhodně přihnojit a hlavně a opět na dusík, dal bych v tvém případě 2ml/l složky A + 1,5ml/l složky B.



Ahoj,

jo je to možné, taky mě to napadlo a přidal jsem do zálivky N, ale jak to že ty dvě jsou úplně v pořádku? Asi tím že je to jiná odrůda.

Rozhodně ti děkuji za radu a doufám že to pomůže. Ať se daří.

Old Post 25-09-2013 v 10:05 AM
kikpin je offline   Profil uživatele kikpin   Find more posts by kikpin   Foto galerie člena kikpin   Click here to Send kikpin a Private Message   Add kikpin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 872

čau Andreasi je to krásnej ukázkovej deficit fosforu žádný přehnojení

Old Post 25-09-2013 v 10:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 873



Listy na jedné kytce jsou extrémně světlé listy ,větší pak začínají žloutnout.
Foto č1. světlé kytka je napravo
č2. žloutnutí listů
č3 mohlo by to být tím, že kořeny podhrabal nějakej hraboš

Přivítám rady a připomínky...

Old Post 25-09-2013 v 12:25 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 874


č3.

Old Post 25-09-2013 v 12:27 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 875

2 Andreas: slušně přehnojený, co máš za substrát? podle tabulek hnojit je dost mimo, hnojí se podle kytek...

Old Post 25-09-2013 v 15:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meda666
Stálý Člen

Karma uživatele meda666 - 92% PěstitelskáKarma uživatele meda666 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 876

Nedostatek dusíku je evidentní...ten kytky v květu postrádájí stejně jako Fosfor něco jako GHE Bio Essentials to vyřeší + Dusík samozřejmě

Vím, že nic nevím...Proto hledám a čtu !!!

Old Post 25-09-2013 v 18:40 PM
meda666 je offline   Profil uživatele meda666   Find more posts by meda666   Foto galerie člena meda666   Click here to Send meda666 a Private Message   Add meda666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 877

Ostatní kytky mají stejné podmínky a jsou krásně zelené, takže přidáním dusíku se fakt nic nezlepší...

Old Post 26-09-2013 v 07:30 AM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 878

2 Creed: nejen že podhrabal, ale zřejmě i nějaké překousal.. Tohle jsem měl od nějakých hrabošů minulý rok u lesa, kytka reagovala podobně..

Old Post 26-09-2013 v 09:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 879

citace:
Původní příspěvek od microft
2 Creed: nejen že podhrabal, ale zřejmě i nějaké překousal.. Tohle jsem měl od nějakých hrabošů minulý rok u lesa, kytka reagovala podobně..


Jsou to kurvy, snad mi nesežere všechny kořeny. Na zahradě sežral hraboš hlízy od topinamburu a ten celej pošel...

Jak ta tvá kytka nakonec dopadla?

Old Post 26-09-2013 v 09:25 AM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Žmilek
Nový Člen

Karma uživatele Žmilek - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 880

: Dr@m: & Salatos: děkuji, vyzkoušel jsem, tak uvidime. Dam sem potom vědět, jak to dopadlo, připadně i s fotkama.

Old Post 26-09-2013 v 09:29 AM
Žmilek je offline   Profil uživatele Žmilek   Find more posts by Žmilek   Foto galerie člena Žmilek   Click here to Send Žmilek a Private Message   Add Žmilek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 53 54 55 56 57 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8640400 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív