Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 53 54 55 56 57 »
Autor
Téma 
Tommy92
Stálý Člen

Karma uživatele Tommy92 - 44% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 865


citace:
Původní příspěvek od ganja-steve


vypada to hezky kazdopadne bych ji jeste nechal klidne dva tejdny.


díky. když ji nechám 3 tejdny stane se něco? nechám ji klidně dýl, de mi o to abych ji sklidil v ten správný čas. a docela mě rozhodilo větší množství hnědých chloupků než bílých.

Old Post 30-08-2011 v 08:38 AM
Tommy92 je offline   Profil uživatele Tommy92   Find more posts by Tommy92   Foto galerie člena Tommy92   Click here to Send Tommy92 a Private Message   Add Tommy92 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 866


Zdar Growerstvo,

má na Vás prosbu: kdy má sklidit - respektive kolik jí ještě zbývá dní do ideální "sklizně"? Jedu teď na 3 neděle (odjezd v pondělí) pryč a radši ji seknu dřív než mi ji někdo obloží (vůbec nikdo nebude doma a na převoz je moc velká) nebo shnije (už se mi na dvouch menších paličkách plíseň objevila)...

NoNamka - 43. DNŮ V KVĚTU - stovky palic!

Předem moc děkuji za rady kolik dnů ji zbývá...

více foto zde: http://grower.cz/forum/showthread.p...14&pagenumber=4

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 30-08-2011 v 16:13 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 867

citace:
Původní příspěvek od pedro_devil
Zdar Growerstvo,

má na Vás prosbu: kdy má sklidit - respektive kolik jí ještě zbývá dní do ideální "sklizně"? Jedu teď na 3 neděle (odjezd v pondělí) pryč a radši ji seknu dřív než mi ji někdo obloží (vůbec nikdo nebude doma a na převoz je moc velká) nebo shnije (už se mi na dvouch menších paličkách plíseň objevila)...

NoNamka - 43. DNŮ V KVĚTU - stovky palic!

Předem moc děkuji za rady kolik dnů ji zbývá...

více foto zde: http://grower.cz/forum/showthread.p...14&pagenumber=4


Klidně jak přijdeš jí sekni

Old Post 30-08-2011 v 16:26 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 868

citace:
Původní příspěvek od Tommy92


díky. když ji nechám 3 tejdny stane se něco? nechám ji klidně dýl, de mi o to abych ji sklidil v ten správný čas. a docela mě rozhodilo větší množství hnědých chloupků než bílých.


je lepsi se ridit barvou kristalu. mely by byt bily/ lehce kalny

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 30-08-2011 v 16:56 PM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 869

co se týče kristalů, tak jsem teď kousek odstřihl a dal pod mikroskop a tak půlka je jakoby mléčná a půlka čirá...

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 30-08-2011 v 18:43 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 870

citace:
Původní příspěvek od pedro_devil
Zdar Growerstvo,

má na Vás prosbu: kdy má sklidit - respektive kolik jí ještě zbývá dní do ideální "sklizně"? Jedu teď na 3 neděle (odjezd v pondělí) pryč a radši ji seknu dřív než mi ji někdo obloží (vůbec nikdo nebude doma a na převoz je moc velká) nebo shnije (už se mi na dvouch menších paličkách plíseň objevila)...

NoNamka - 43. DNŮ V KVĚTU - stovky palic!

Předem moc děkuji za rady kolik dnů ji zbývá...

více foto zde: http://grower.cz/forum/showthread.p...14&pagenumber=4



záleží na tobě,bud to sekneš ted a budeš mít ztoho nic moc kouření (podle fotky mi to příde nezralé) nebo to necháš aspon tak 4 týdny +- 5 týdnů a sekneš to až to bude zralé..osobně bych to nesekal,ale pokud se bojíš,tak to sekni..

Old Post 31-08-2011 v 00:35 AM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 871


co myslíte ? typuju ještě tak 2 týdny, dal jsem poslední dávku plagron alga bloom a pak už to budu zalejvat AH - final solution 14dní.
kvete 4 týdny, je to málo ale ty paldy jsou fakt nádherný

Old Post 31-08-2011 v 16:32 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demo
Nový Člen

Karma uživatele demo - 26% PěstitelskáKarma uživatele demo - 26% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 872

Zdravim vospolok,

prosim o radu. Mam Shamana fem. od DP v kvetinacoch (15L), sadene v polke juna a zacal kvitnut na zaciatku augusta takze kvitne +- 30dni,hnojene plagron alga bloom, slnko ma tak od 11 do zapadu a teraz nastava problem. Pozeral som trichomy a su mliecne takze neviem ci mam sekat alebo nie, pretoze vsade pisu konec sep zaciatok oktobra ....

dik za radu

Old Post 01-09-2011 v 17:11 PM
demo je offline   Profil uživatele demo   Find more posts by demo   Foto galerie člena demo   Click here to Send demo a Private Message   Add demo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1834 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 873

citace:
Původní příspěvek od demo
Zdravim vospolok,

prosim o radu. Mam Shamana fem. od DP v kvetinacoch (15L), sadene v polke juna a zacal kvitnut na zaciatku augusta takze kvitne +- 30dni,hnojene plagron alga bloom, slnko ma tak od 11 do zapadu a teraz nastava problem. Pozeral som trichomy a su mliecne takze neviem ci mam sekat alebo nie, pretoze vsade pisu konec sep zaciatok oktobra ....

dik za radu


Zdravíčko, 30dní je docela málo i kdyby si to bral od vyhození prvních preflowers. No ale jestli ti to de už do mlíka a květy ti přijdou dostatečně vyzrálý, tak proč nekosit. Jestli se ti teda nezakalil zrak po nějaké slivovičce a trichomy nejsou pořád čirý jaj

Old Post 01-09-2011 v 18:32 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demo
Nový Člen

Karma uživatele demo - 26% PěstitelskáKarma uživatele demo - 26% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 874


pravze blizny su este 95% biele takze to necham tak a budem to checkovat dalej....
Dik

Naposledy upravil demo 02-09-2011 v 10:46 AM

Old Post 01-09-2011 v 18:53 PM
demo je offline   Profil uživatele demo   Find more posts by demo   Foto galerie člena demo   Click here to Send demo a Private Message   Add demo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schneck
Nový Člen

Karma uživatele schneck - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 875


Zdravím, chystám se tuhletu holku seknout od teď za týden, foceno včera. Některý blizny už hnědnou a listy začínají žloutnout a opadávat, takže by to šlo?

Old Post 03-09-2011 v 10:26 AM
schneck je offline   Profil uživatele schneck   Find more posts by schneck   Foto galerie člena schneck   Click here to Send schneck a Private Message   Add schneck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 876

to schneck: rozhodně počkej aspoň do konce měsíce, maj toho ještě dost před sebou. čus n

Old Post 03-09-2011 v 12:15 PM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schneck
Nový Člen

Karma uživatele schneck - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 877

citace:
Původní příspěvek od nozdra
to schneck: rozhodně počkej aspoň do konce měsíce, maj toho ještě dost před sebou. čus n


Jo, ale já bych chtěl tuhle sklidit dřív než ostatní (mám celkem 5), jako ranný sběr aby bylo kdyžtak aspoň něco v případě že by zaútočily čórky. Tahleta vypadá zatím ze všech nejzralejší...

Old Post 03-09-2011 v 12:28 PM
schneck je offline   Profil uživatele schneck   Find more posts by schneck   Foto galerie člena schneck   Click here to Send schneck a Private Message   Add schneck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..
Stálý Člen

Karma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 878

citace:
Původní příspěvek od schneck


Jo, ale já bych chtěl tuhle sklidit dřív než ostatní (mám celkem 5), jako ranný sběr aby bylo kdyžtak aspoň něco v případě že by zaútočily čórky. Tahleta vypadá zatím ze všech nejzralejší...

Vypadá nejzralejší ale určite nie zrelá, počkaj ako ti radí nozdra.
Keď ju sekneš teraz, nebudeš mať s toho nič ani ty ani čorky

Old Post 03-09-2011 v 12:54 PM
D.. je offline   Profil uživatele D..   Find more posts by D..   Foto galerie člena D..   Click here to Send D.. a Private Message   Add D.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schneck
Nový Člen

Karma uživatele schneck - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 879

citace:
Původní příspěvek od D..

Vypadá nejzralejší ale určite nie zrelá, počkaj ako ti radí nozdra.
Keď ju sekneš teraz, nebudeš mať s toho nič ani ty ani čorky


Dobře, tak až ke konci září :-)

Old Post 03-09-2011 v 13:12 PM
schneck je offline   Profil uživatele schneck   Find more posts by schneck   Foto galerie člena schneck   Click here to Send schneck a Private Message   Add schneck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 880

citace:
Původní příspěvek od Spronty
co myslíte ? typuju ještě tak 2 týdny, dal jsem poslední dávku plagron alga bloom a pak už to budu zalejvat AH - final solution 14dní.
kvete 4 týdny, je to málo ale ty paldy jsou fakt nádherný


no a co já teda ? nikdo nic ? žádné rady ? mám to nechat dýl nebo to mám udělat takhle ?

Old Post 03-09-2011 v 22:20 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 53 54 55 56 57 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma - 699 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7070760 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív