Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 53 54 55 56 57 »
Autor
Téma 
RaScaL
Stálý Člen

Karma uživatele RaScaL - 11% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 865


Need help neviem co sa deje mojej rastlinke zacali sponimi listamy a teraz uz to je po vsetky poschodiach

Old Post 30-06-2010 v 17:33 PM
RaScaL je offline   Profil uživatele RaScaL   Find more posts by RaScaL   Foto galerie člena RaScaL   Click here to Send RaScaL a Private Message   Add RaScaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 866

Nazdar!
Tak konečně jsem se dokopal k změření pH, jak jste mi poradili. Zalil jsem kytku vodou s pH přibližně 7,4 a zezdola z odkapaný vody mi po změření BEN-TESTem vylezlo pH okolo 6,5. Problém stále přetrvává... Prosím moc o rady, co dalšího mám udělat, aby byly zase krásný...Tady fotka

Old Post 30-06-2010 v 20:54 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fenyl
Stálý Člen

Karma uživatele Fenyl - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 867

Rascal: To vypadá napadený nějakým hmyzem... Trochu mi to taky připomíná nedostatek draslíku, ale to bývá vidět i na konečcích listů. Mám několik doporučení:

1) Pořádně zkontrolovat, jestli to nežere nějakej brouk (rostlina, pod listy, ve vrcholku i v hlíně)

2) Dostat do toho draslík (kup si KCl v zahradnictví nebo klasická NPK by taky mohlo pomoct. Ještě mě napadá, nedával jsi do toho něco se sodíkem? Třeba jedlou sodu na snížení PH? Jestli jo, tak je to jistej nedostatek K.

3) Bez ohledu na to, co jim je je přesaď do většího, máš hrozně malej kyblík. Uvidíš, že se jim pak bude dařit líp.

Old Post 30-06-2010 v 21:05 PM
Fenyl je offline   Profil uživatele Fenyl   Find more posts by Fenyl   Foto galerie člena Fenyl   Click here to Send Fenyl a Private Message   Add Fenyl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RaScaL
Stálý Člen

Karma uživatele RaScaL - 11% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 868

Hej dnes som presadzoval a našiel som tam takych mensich bielozltych pavukov. Ale iba 2-3 co tam behali po hline ked som presadzoval. A nemoze to byt uhlim? lebo na vrch hlini som mal uhlie proti slimakom a zaberalo.
Skusim nieco blaznive ze dam 20ml vody a 50ml octu do postrekovaca alebo na servitku a potriem tym iba 2 listy a uvidime co sa stane.

Naposledy upravil RaScaL 01-07-2010 v 07:28 AM

Old Post 30-06-2010 v 21:10 PM
RaScaL je offline   Profil uživatele RaScaL   Find more posts by RaScaL   Foto galerie člena RaScaL   Click here to Send RaScaL a Private Message   Add RaScaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 869

Ahoj mám tu problém.Něco mi asi žer kytku.NEvíte co by to mohlo bejt?A co na to mám popřípadě použít??Moc Díky.čau

http://www.uloziste.net/thumb/5199/p300510_15.35.jpg

Old Post 02-07-2010 v 13:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lord A.
Nothing is True

Karma uživatele Lord A. - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lord A. - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 870

citace:
Původní příspěvek od Joohny_Loo5er
Ahoj mám tu problém.Něco mi asi žer kytku.NEvíte co by to mohlo bejt?A co na to mám popřípadě použít??Moc Díky.čau

http://www.uloziste.net/thumb/5199/p300510_15.35.jpg


hoď voko do hlíny, jestli tam nejsou takový červíci. pokud jo, pouzij chemicky pripravek a presad. Pokud ne a nebude se to šířit neřeš. Pokud se to bude šířit, napiš.

♔▣▢▣▢▣♜▣ šach mat
▣▢▣▢▣♜▣▢

„The sun gives spirit and life to plants and the earth nourishes them with moisture.“
→→→→Leonardo da Vinci
Kam čert nemůže, tam svlačec nastrčí.

Old Post 02-07-2010 v 23:44 PM
Lord A. je offline   Profil uživatele Lord A.   Find more posts by Lord A.   Foto galerie člena Lord A.   Click here to Send Lord A. a Private Message   Add Lord A. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 871

Čau! Našel jsem podobný problém zde a uživatel "zemi" to označil jako nedostatek hořčíku. Myslíte si, že tedy jen stačí začít hnojit a zalejvat neperlivou Magnéskou? Kytku jsem od přesazení do většího květníku nehnojil kvůli nové hlíně (přibližně od 5.6.). Jinak ještě jednou odkazuju na fotky mých listů zde

Old Post 03-07-2010 v 21:19 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 872


že by mšice? díky za radu

Old Post 07-07-2010 v 06:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 873

jj mšice

Old Post 07-07-2010 v 06:41 AM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 874

citace:
Původní příspěvek od Robes
že by mšice? díky za radu


Jojo , jsou to mšice , viz http://grower.cz/forum/showthread....9267#post249267 a http://grower.cz/forum/showthread....t=%22m%9Aice%22 a http://grower.cz/forum/showthread....t=%22m%9Aice%22

citace:
Původní příspěvek od Hardy
Čau! Našel jsem podobný problém zde a uživatel "zemi" to označil jako nedostatek hořčíku. Myslíte si, že tedy jen stačí začít hnojit a zalejvat neperlivou Magnéskou? Kytku jsem od přesazení do většího květníku nehnojil kvůli nové hlíně (přibližně od 5.6.). Jinak ještě jednou odkazuju na fotky mých listů zde


..jedna důlezita vec , dela se to na novejch listech nebo na starejch ? Podle toho to bude Boron nebo Magnesium , cau Hlava

Old Post 07-07-2010 v 07:34 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 875

citace:
Původní příspěvek od Hlava
..jedna důlezita vec , dela se to na novejch listech nebo na starejch ? Podle toho to bude Boron nebo Magnesium , cau Hlava [/B]

Čau Hlavo, nejdřív ty flíčky začly trápit starý listy, potom to přešlo na všechny (starší/mladší), ale nemoch sem dál čekat, tak sem koupil Magnésku - moc sem jí nevěřil, ale co jinýho udělat... Zalejvám to s ní a hnojkama do dneška a zatím si daly flíčky pokoj a ty napadený sem otrhal, protože se prý stejně neuzdravěj... Tak snad doufám, že už bude klid... Trápí mě ale jinej problém, a to pH hlíny - nevim, jak ho pořádně změřit. Dělal sem to tak, že sem kytku pořádně prolil čistou vodou a vodu, co odtékala zezdola z květníku sem změřil BEN-TESTem, ale jednou to ukazuje 6.4, podruhý 7.1, tak nevim, jak přesnějc na to. Hledal sem tady na Groweru, ale našel sem jen dred "Jak změřit pH - Zem i hydro!", ale tam sem se toho moc nedozvěděl, a proto bych hrozně moc chtěl poradit, jak na to...

Old Post 07-07-2010 v 21:39 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 876

No jak zmerit pH půdy je v FAQ , http://grower.cz/pestovani/navody/...traty/8.html#58 , tam je toho i více , Ale docetl sem se za mas jen substrat na pelargonie od AGRA , no nic moc volba , to nevytuníš ani tím perlitem a pokud jsi to jeste nezahnojil tak to bys uz mel udelat a počkat , co bude . Jinak ten ben test ber hodne orientačně .

Jo a ten tryd sem upravil , cau Hlava

Old Post 07-07-2010 v 23:33 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mako
Stálý Člen

Karma uživatele mako - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 877


Zdravim,
Uz som tu nasiel podobny problem, no riesenie som sa nedocital tak by ma zaujimalo ci niekto nema skusenost ako jednoznacne zakrocit voci tejto "chorobe".
Slecny su Himalaya Gold, rastu na juznom balkone. Prve dva mesiace nic podobne nebolo a este som ich nehnojil. Takze prehnojenim to byt nemoze. Neviete niekto komu sa to podarilo porazit, poradit konkretne co to je ?

Old Post 08-07-2010 v 08:15 AM
mako je offline   Profil uživatele mako   Find more posts by mako   Foto galerie člena mako   Click here to Send mako a Private Message   Add mako to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 878

citace:
Původní příspěvek od mako
Prve dva mesiace nic podobne nebolo a este som ich nehnojil. Takze prehnojenim to byt nemoze.


...sis odpovědel sám , nechybí ty kytce asi něco ?? Asi všechno kdyz to dva měsice nehnojíš , včem to máš ??

Old Post 08-07-2010 v 08:42 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 879

citace:
Původní příspěvek od Hlava
No jak zmerit pH půdy je v FAQ...

Čau Hlavo, dík za rychlou odpoveď! S tim FAQ si me dostal... diky moc, snad uz si poradim

Old Post 08-07-2010 v 08:49 AM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mako
Stálý Člen

Karma uživatele mako - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 880

to Hlava: No mna najprv zmiatlo to ze mnohi ludia to tu pripisuju prehnojeniu, popripade niakej plesni alebo zivocichom. Tak asi je cas zahnojit, skusim drzte palce.
...Inak mam to v hline, uz neviem jak sa vola ale. Pouzivam ju uz par rokov a nic podobne sa mi zatial nestalo.

Naposledy upravil mako 08-07-2010 v 10:16 AM

Old Post 08-07-2010 v 09:54 AM
mako je offline   Profil uživatele mako   Find more posts by mako   Foto galerie člena mako   Click here to Send mako a Private Message   Add mako to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 53 54 55 56 57 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9693750 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív