Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 52 53 54 55 56 »
Autor
Téma 
GhOsT
Stálý Člen

Karma uživatele GhOsT - 93% PěstitelskáKarma uživatele GhOsT - 93% PěstitelskáKarma uživatele GhOsT - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 849


Ahoj all ...
Tak co je tohle za pohlaví ?
2 samice sem identifikoval a tahle je proste - JINÁ ... díky

||Outdoor 2009||Indoor 2009||Indoor 2010||Outdoor 2010||Balkdoor 2010

Naposledy upravil GhOsT 12-06-2010 v 15:55 PM

Old Post 12-06-2010 v 15:45 PM
GhOsT je offline   Profil uživatele GhOsT   Find more posts by GhOsT   Foto galerie člena GhOsT   Click here to Send GhOsT a Private Message   Add GhOsT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 850

nic tam není vidět,,, - blbá fotka

Old Post 12-06-2010 v 15:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GhOsT
Stálý Člen

Karma uživatele GhOsT - 93% PěstitelskáKarma uživatele GhOsT - 93% PěstitelskáKarma uživatele GhOsT - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 851


tahle by měla být lepší ...
fotim to mobilem tak žádná sláva no

||Outdoor 2009||Indoor 2009||Indoor 2010||Outdoor 2010||Balkdoor 2010

Old Post 12-06-2010 v 16:00 PM
GhOsT je offline   Profil uživatele GhOsT   Find more posts by GhOsT   Foto galerie člena GhOsT   Click here to Send GhOsT a Private Message   Add GhOsT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 852

sice je to opět foto na pí..,,ale pokud mě zrak nešálí,,tak tam vidim dost pofidérních kuliček,, takže asi bohužel samec

Old Post 12-06-2010 v 16:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GhOsT
Stálý Člen

Karma uživatele GhOsT - 93% PěstitelskáKarma uživatele GhOsT - 93% PěstitelskáKarma uživatele GhOsT - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 853

je jich tam dost tak taky soudim ze samec, ale nebyl sem si jistej ... diky za pomoc )
už sem s tím byl smířenej že aspoň jeden samec, ale taky škoda - půjde do mlika

||Outdoor 2009||Indoor 2009||Indoor 2010||Outdoor 2010||Balkdoor 2010

Old Post 12-06-2010 v 16:18 PM
GhOsT je offline   Profil uživatele GhOsT   Find more posts by GhOsT   Foto galerie člena GhOsT   Click here to Send GhOsT a Private Message   Add GhOsT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 854

Zdravím,mám dotaz..na jedné kytce (potažmo na 1 vetvičce) se mi oběvila jedna kulička,tak jsem ji hned odstranil a při prohlídce celé kytky jsem už na žádné náznaky "samce" nenašel..Se chcu zeptat,jestli se i na dále něco takového na kytce muže oběvit? nebo ju rači pořád kontrolovat?

Old Post 14-06-2010 v 15:10 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 855

citace:
Původní příspěvek od Kambu
Zdravím,mám dotaz..na jedné kytce (potažmo na 1 vetvičce) se mi oběvila jedna kulička,tak jsem ji hned odstranil a při prohlídce celé kytky jsem už na žádné náznaky "samce" nenašel..Se chcu zeptat,jestli se i na dále něco takového na kytce muže oběvit? nebo ju rači pořád kontrolovat?

Určitě se to může znova objevit, tráva je v tomto hodně proměnlivá, může to být hermáč, samec, ale-i se z toho může vyklubat samice..každopádně odtrávej koule a pokud už jich bude moc, tak to skos, nemá to smysl...mě se třeba jednou stalo, že v květu, kdy měla kytka už palice se objevily mezi samičím květenstvím různě roztroušený koule, tak bacha na to...

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 14-06-2010 v 15:22 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 856

Crackonos: No právě,že se to oběvilo jen na jedné větvičce,ale tak pokud se tam toho časem bude oběvovat víc tak to zkosím..Jinak díík za odpověd..

Old Post 14-06-2010 v 15:32 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tragik
Nový Člen

Karma uživatele tragik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 2 

Re: Re: Vypada to na fiasko Příspěvek č. 857

citace:
Původní příspěvek od Mašťák

Prvni tri rozhodne samci a ctvrtva mozna taky mi prijde, neni to dobre videt. A rozhodne neni normalni aby z feminizovanejch bylo trictvrte samcu, i ctvrtina je fakt urazka. Posli jim to zpatky


Dik.
To posledni je nakonec opravdu samice, no ....

Pro rozveseleni publika uz jen zbyva popsat muj prvotni pestitelsky uspech:

poridil jsem 20 feminizovanych semen, 10 indoor 10 outdoor odruda. Dal jsem klicit 10 indoor, vsechny uhnily.
Dal jsem klicit 8 outdoor, rozhodl jsem se je mit doma, dal do ctyr kvetniku, jeste kdyz byly pidikyticky, tak jsem ctyri vyplel a nechal jenom ty, co se meli nejvic k svetu. Z nich nakonec byly tri feminizovany samci, takze me skore je z 18ti semen 1 vysledna kytka

Ta, co je nakonec jako jedina samice, byla kupodivu vzdycky o patro vyssi nez ostatni.

Davam k diskuzi jediy zajimavy teoreticky prinos meho experimentovani: kytky jsem pri rustu primerene okusoval (sem tam jeden dva mlade listecky), nic to se mnou nedelalo, jenom prave po te, co nakonec byla samice, mi chvili hucelo v hlave.

Aneb: je mozna metoda rozpoznavani samec/samice okusovanim listu ?

Mejte se,
bavte se.

Old Post 14-06-2010 v 21:21 PM
tragik je offline   Profil uživatele tragik   Find more posts by tragik   Foto galerie člena tragik   Click here to Send tragik a Private Message   Add tragik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Re: Re: Re: Vypada to na fiasko Příspěvek č. 858

citace:
Původní příspěvek od tragik

Aneb: je mozna metoda rozpoznavani samec/samice okusovanim listu ?

Samčí listy mají chuť po spermatu, tedy ano, jde to poznat.

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 15-06-2010 v 15:40 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 859


co si myslíte že to je?? potřebuju poradit

Old Post 16-06-2010 v 19:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 860

myslím, že to je konopí... :c) vůbec to nekvete, nejde to poznat, pokud to máš na venek, tak očekávej, že pohlavní znaky se začnou projevovat tak někdy v srpnu +/- v závslosti na genetice...

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 17-06-2010 v 10:57 AM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvadru
Stálý Člen

Karma uživatele kvadru - 93% PěstitelskáKarma uživatele kvadru - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 861


ahoj vsem mam kytky white widow z regular seminek a na jedne se mi utvorili nejaky kulicky viz foto.
dve nejvetsi jsem utrhl. co myslite ze z toho bude?

Old Post 21-06-2010 v 10:52 AM
kvadru je offline   Profil uživatele kvadru   Find more posts by kvadru   Foto galerie člena kvadru   Click here to Send kvadru a Private Message   Add kvadru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kacerik
Stálý Člen

Karma uživatele kacerik - 80% PěstitelskáKarma uživatele kacerik - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 862

samec

[color=blue]kacerik out-2010[/3366FF]

Old Post 21-06-2010 v 14:42 PM
kacerik je offline   Profil uživatele kacerik   Find more posts by kacerik   Foto galerie člena kacerik   Click here to Send kacerik a Private Message   Add kacerik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sixtyklada
Botanik

Karma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 863


Zdravim, co myslíte, de už z toho něco poznat??
Potřeboval bych to z jistých důvodů vědět co nejdřív

Old Post 21-06-2010 v 15:59 PM
Sixtyklada je offline   Profil uživatele Sixtyklada   Find more posts by Sixtyklada   Foto galerie člena Sixtyklada   Click here to Send Sixtyklada a Private Message   Add Sixtyklada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sixtyklada
Botanik

Karma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 864


Jako klubající koule mi to nepříde, ale nevim...

Old Post 21-06-2010 v 16:01 PM
Sixtyklada je offline   Profil uživatele Sixtyklada   Find more posts by Sixtyklada   Foto galerie člena Sixtyklada   Click here to Send Sixtyklada a Private Message   Add Sixtyklada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 52 53 54 55 56 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-11-2021 - Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread II. - 850 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0512070 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív