Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Naši mazlíčci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 52 53 54 55 56 »
Autor
Téma 
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 849

Moje zlatíčko

Old Post 30-07-2010 v 18:21 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 850


Oskar

Old Post 30-07-2010 v 20:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 851



tyhle mazlíčky míváme za okenicema na chatě

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 19-08-2010 v 19:05 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 852

citace:
Původní příspěvek od MDe_
Moje zlatíčko
tyhel už delší dubu schánim to je paraňa nateriri?

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 19-08-2010 v 19:31 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 853

citace:
Původní příspěvek od PLANTER
tyhel už delší dubu schánim to je paraňa nateriri?


To je "Pygocentrus Natteri" tu co myslíš asi ty co amjí v akvateře máš ty uplně obyčejné (Býložravé) ty ti taky žerou maso apod ale pygocentrus jsou více argesivnější

Old Post 20-08-2010 v 12:27 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 854

no tady dřív měli piraně natererovo ty sou nejagresivnější http://www.aquarium.cz/hledej/?w=pira%F2a ale už tam maj jen plodožravé (býložrávé) škoda ty natererovo tam měli mladý za 30 kč tak sem si chtěl udělat menší chov a už je tam od tý doby nemaj jo tak ty pygocentrus natteriri sou to samý jako piraňe natterorovi ty jak máš ty od kud sou?

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 20-08-2010 v 12:36 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 855


2Pac žere maso ryby a listy z ganji

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 21-08-2010 v 14:16 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 856

citace:
Původní příspěvek od PLANTER
no tady dřív měli piraně natererovo ty sou nejagresivnější http://www.aquarium.cz/hledej/?w=pira%F2a ale už tam maj jen plodožravé (býložrávé) škoda ty natererovo tam měli mladý za 30 kč tak sem si chtěl udělat menší chov a už je tam od tý doby nemaj jo tak ty pygocentrus natteriri sou to samý jako piraňe natterorovi ty jak máš ty od kud sou?


Věř mi že to není to samé .. Mám oba druhy doma . Jak jsi psal ten odkaz tak to je skoro jedna a ta samá .. v akvateře mají je také popsány jako dravé ale jsou to plodožravé viž zde - Dravá (masožravá - http://pf.blog.sk/images/2/9/29a4fa...e20a7a233ba74e3 ) nebo Obecný (Býložravá - http://www.catfish.cz/fotky/flora/pir1.jpg ) Rozdíl mají ve stavbě chrupu a zubu . Býložravá dokáže sníst i maso ale má stím větší problémy , protože mají zuby jen na rostliny ve vodě

K nejdravějším a nejagresivnějším duhum patří Pygocentrus piraya - http://www.pirane.xf.cz/druhy/piraya.html .

Věř mi již asi 4 rok si snima hraju .. Zuby od té moji - http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos...2_5069594_n.jpg tady jsou ještě 2 než se mi požraly

Old Post 21-08-2010 v 15:10 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 857

citace:
Původní příspěvek od Celller
za cca 170dni max. uvidime, co z toho bude, jen aby byla oplozena a vse se povedlo (malacochersus torniery)
kde si je sehnal??

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 30-08-2010 v 20:32 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 858

citace:
Původní příspěvek od PLANTER
kde si je sehnal??


Hoj, mam chovnou skupinu, takze vejce mam od svych samic.

Naposledy upravil Celller 30-08-2010 v 22:51 PM

Old Post 30-08-2010 v 22:30 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 859





1.) ta velká nahoře je Želva zelenavá a ta malá je Želva stepní(čtyřprstá)
2.) další je náš kočičák Macík
3.- 4.) a ještě náš hafík s pýchavkou
mám je rád

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 30-08-2010 v 22:55 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WatováWíla
Stálý Člen

Karma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 860




Taky musim přidat svého pešana

Old Post 23-09-2010 v 18:28 PM
WatováWíla je offline   Profil uživatele WatováWíla   Find more posts by WatováWíla   Foto galerie člena WatováWíla   Click here to Send WatováWíla a Private Message   Add WatováWíla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yndyán
Stálý Člen

Karma uživatele yndyán - 33% PěstitelskáKarma uživatele yndyán - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 861






A toto je náš miláček Filip a mimo něj máme ještě kocoura, chameleona jemenského, 14 potkanů, 2 králíky, žabku Kuňky obecné a 4 šneky Achatina fulica.
Jo a ještě důležitá informace...

...bydlíme v 1+1

yndyán

Naposledy upravil yndyán 24-09-2010 v 18:34 PM

Old Post 24-09-2010 v 18:22 PM
yndyán je offline   Profil uživatele yndyán   Find more posts by yndyán   Foto galerie člena yndyán   Click here to Send yndyán a Private Message   Add yndyán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubabub
Stálý Člen

Karma uživatele Bubabub - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 46  

Jmenuje se Shiva Příspěvek č. 862


Tak to je pesan ze kterým už rok žiju, bude se ale stěhovat tak se s Vámi podělím

Old Post 26-09-2010 v 11:08 AM
Bubabub je offline   Profil uživatele Bubabub   Find more posts by Bubabub   Foto galerie člena Bubabub   Click here to Send Bubabub a Private Message   Add Bubabub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SirChiko
Stálý Člen

Karma uživatele SirChiko - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 863




Tu su moji

For the Horde

Old Post 26-09-2010 v 12:49 PM
SirChiko je offline   Profil uživatele SirChiko   Find more posts by SirChiko   Foto galerie člena SirChiko   Click here to Send SirChiko a Private Message   Add SirChiko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 864

čau, mam doma potkánka - černej s bílim břichem. Bohužel ho potřebuju dát pryč z "rodinných důvodů", ale fakt jen někomu, kdo k tomu má vztah. Momentálně žije u mě v ložnici. Je to mazel, nekouše, nechá se drbat po čumáku i na břiše... přiběhne na zapískání /většinou/. Je z výzkumáku AV.
Ideálně kdyby si ho moh vzít někdo, kdo ho bude moct pouštět anebo nechat žít mimo akvárko. Je společenskej, když jsem tu jednou dva dny nebyla, tak to pak vypadalo, že málem chcípnul smutkem, vypadal fakt hrozně, ale podrbání pomazlení a byl zas jak novej..

Případně máme i velký dřevěnoskleněný terárko po hroznýšovi, který je k dispozici, jedinej háček je v tom, že přeprava tý věci by mohla bejt trochu náročná, ale určitě by se dalo pořešit.
rozměry terárka jsou cca třeba 2m x 1,7m x 60cm

Praha

eat meat, do drugs

aktuálně: "out" 2007 *** sklizeno zhuleno: 1st in

http://www.youtube.com/watch?v=p​Sm7BcQHWXk
http://www.youtube.com/watch?v=A​xur5W83znw
to jsou moji lidé

Old Post 05-10-2010 v 12:00 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 52 53 54 55 56 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-10-2019 - Naši mazlíčci II. - 37 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2233250 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív