Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 50 51 52 53
Autor
Téma 
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 817

cim strikat katky v kvetu pri plisni kombinovane s trasnenkama a jak casto?

Old Post 09-01-2012 v 22:27 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 818



Aloha all.
Mám takový problém.Nejdříve se to objevovalo na jedné kytce a teď se to objevuje na dalších kolem ní ... zatím asi 3-4 kyti z 12ti.

SETUP:
Box 120x120x200
Světlo 600W
12x WR - každá asi 120cm
16.den / 12 /12
Květy kezké,kyti hodně košaté.
Teplota noc: cca 17-19°C
Den: cca 24,5°C - 29,6°C u vrcholů
Ofuk Sunon 28W /odtah 420m3/přítah passiv
Ph držím kolem 6
Hnojím pravidelně Plagron -all

Nějaký škůdce?

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 10-01-2012 v 20:13 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 819

SubFocusvno rekly bych že dusik

Old Post 10-01-2012 v 20:39 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 820

To mysak : řekl bych že ne : Dostávají k Bloom i grow takže dosíku by mělo být stále dost ...

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 10-01-2012 v 20:57 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 821

NIC?! No taak I need help !

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 12-01-2012 v 21:08 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 822

citace:
Původní příspěvek od SubFocus
NIC?! No taak I need help !


Zdravím Focusa, deficit dusíku by se projevil po celý ploše listu a jak píšeš, že je krmíš jak potřebujou, tak to bude v klidu.
Tobě se onemocnění vyskytuje náhodně na čepeli a jestli se ti napadení šíří z jedný rostliny na okolní, zkusil bych se mrknout po nějakým parazitoj. Larvy v půdě, vajíčka na spodní straně listu apod. Už jen podle těch tmavejch skvrn. Nic moc mi to neříká, ale aspoň nápověda, držím palce

Old Post 12-01-2012 v 21:31 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 823

Díky moc.Jsem taky toho názoru že ty tečky vypadaj jako by tam nějaký drobeček bumbal mízu z listů.Celou skříň jsem jsem omyl a všechny kyti zkontroloval a nic ... Jen jsem zahlédl jednu mušku a tu jsem hned vysál a druhou spláchl roztok s peroxidem.

Nemůžou to být smutnice?Měl jsem jenom svilušky a ty dělají trochu jinou neplechu.
Larvy v půdě za sucha - nikoliv
A když vytopím květináč při zalívání nic nevyplave ani nevyleze.Na spodní straně listu - vůbec nic ...

Díky za INFO !Snad se zde najde někdo kdo už tento problém řešil a helfne

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 12-01-2012 v 21:54 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 824


Se mi zvrhla flaška s PKčkem rovnou do květníku.Myslíte,že by to mohlo být tím..?
Nebo málo nebo moc vlhkosti..?

Old Post 13-01-2012 v 17:48 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 825

citace:
Původní příspěvek od EDA45
Se mi zvrhla flaška s PKčkem rovnou do květníku.Myslíte,že by to mohlo být tím..?
Nebo málo nebo moc vlhkosti..?


Tohle neni fake?

Old Post 13-01-2012 v 17:51 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 826

citace:
Původní příspěvek od SubFocus
NIC?! No taak I need help !

jen dole? Mi takto standardne odumiraji listy na spodnich castech

Old Post 13-01-2012 v 18:00 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 827

citace:
Původní příspěvek od SubFocus
Díky moc.Jsem taky toho názoru že ty tečky vypadaj jako by tam nějaký drobeček bumbal mízu z listů.Celou skříň jsem jsem omyl a všechny kyti zkontroloval a nic ... Jen jsem zahlédl jednu mušku a tu jsem hned vysál a druhou spláchl roztok s peroxidem.

Nemůžou to být smutnice?Měl jsem jenom svilušky a ty dělají trochu jinou neplechu.
Larvy v půdě za sucha - nikoliv
A když vytopím květináč při zalívání nic nevyplave ani nevyleze.Na spodní straně listu - vůbec nic ...

Díky za INFO !Snad se zde najde někdo kdo už tento problém řešil a helfne


Já řeším velmi podobný problémy a nemám řešení. Ale pokud to podezíráš z živých požíračů tak to cákni tabákem

Old Post 13-01-2012 v 18:02 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 828

citace:
Původní příspěvek od ZelenaZahradka

jen dole? Mi takto standardne odumiraji listy na spodnich castech


Jestli jen dole,tak takhle se kytka zbavuje neperspektivních spodků,když je neošmikáš,prostě je nechá odumřít..Přesně jak píšeš,standardní odumírání.Nemusí to vůbec bejt ani žádná nemoc ani přebytek či nedostatek..Nebo pocmrndaný spodky zálivkou s ostřejší hnojkou..
Může být i nemusí..Ale často je to jen tímhle a panika je zbytečná..

Old Post 13-01-2012 v 18:33 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakr
Stálý Člen

Karma uživatele Hakr - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 829

to Kokinko - no měla jsem to přehnojený dusíkem tak měli chvilku pust.a ted dostavaj na květ TOP MAX,BIOHAVEN.

Old Post 15-01-2012 v 20:09 PM
Hakr je offline   Profil uživatele Hakr   Find more posts by Hakr   Foto galerie člena Hakr   Click here to Send Hakr a Private Message   Add Hakr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 830



Zdravim panove.. mam nejakeho skudce v bedne a nevim jestli to jsou svilusky ci trasnenky nebo Padlí. Ze spodu nic neni, nic mi v bedne nelita, ani nelozi..uz nad tim spekuluji 2 dny ale nejsem si porad jisty, tak se obracim na vas ostrileni groweri..bioolem uz nemuzu strikat..sem ve 4tydnu kvetu, ve hline a pouzivam hesi...Dikes moc a poradte jak se toho zbavit pls

Naposledy upravil 16-01-2012 v 18:28 PM

Old Post 16-01-2012 v 14:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 831

citace:
Původní příspěvek od Chlive
Zdravim panove.. mam nejakeho skudce v bedne a nevim jestli to jsou svilusky ci trasnenky nebo Padlí. Ze spodu nic neni, nic mi v bedne nelita, ani nelozi..uz nad tim spekuluji 2 dny ale nejsem si porad jisty, tak se obracim na vas ostrileni groweri..bioolem uz nemuzu strikat..sem ve 4tydnu kvetu, ve hline a pouzivam hesi...Dikes moc a poradte jak se toho zbavit pls


bool se vyser, pokud to podeziras z zivocichu tak to strikni tabakem - zalej ho vrelou vodou a rano muzes rosit, mi se zda ze tam jsou nejake larvicky tak to pak vem za par dnu jeste jednou at chcipnou i ty novy.

Old Post 16-01-2012 v 20:26 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 832

To sem zkoumal tu vyrobu, mam to dat normalne do rozprasovace?? a palicky to snesou fpoho? zere mi to listy..a zacli celkem rychle na to ze pred tydnem tam nic nebylo.. tak uz sou na kazde kytce a upadavaji mi spicky listu , nektere ukousali aj na pul... Dikes zelenej zahradkari, pan buh ti to oplati na palickach)..jen by me zajimalo co to je za havet..

Old Post 16-01-2012 v 20:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 50 51 52 53  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3829840 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív