Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zhulili jste se poprvé?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Jan Tleskač
Nový Člen

Karma uživatele Jan Tleskač - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 65

Mno já poprvé akorád usnul...
Mam otázečku kde v zimě scháníte huleníčko ?

Old Post 23-12-2005 v 16:59 PM
Jan Tleskač je offline   Profil uživatele Jan Tleskač   Find more posts by Jan Tleskač   Foto galerie člena Jan Tleskač   Click here to Send Jan Tleskač a Private Message   Add Jan Tleskač to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
triss
Stálý Člen

Karma uživatele triss - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 66

no já se teda taky napoprvé nezhulila..ani trošku,jen se mi na začátku zamotala hlava,protože to byla první věc kterou sem v životě kouřila!
No pak sem měla za nějákej čas asi tři brčka takovýho shitskýho outdooru ¨takže to mi taky nic neprovedlo,no ale na popátý někdo přitáhl white widow a to sem byla ale uuuuuuuuuuplně na sračky!a musim říct že taky to bylo moje největší zhulení se v životě a už nikdy potom sem takovej intenzivní stav neměla!!!..ale jako ne že by to teď nestálo za to...!

Old Post 23-12-2005 v 20:48 PM
triss je offline   Profil uživatele triss   Find more posts by triss   Foto galerie člena triss   Click here to Send triss a Private Message   Add triss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 67

napoprve jsem ani nemohl....
hulil jsem listi z me prvni kytky ktera uschla .... (stala 2kila !! )
(ale vlastní!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )
podruhe jsem hulil na pánvi osušené květy konopy zobyčnatělé..
(pamatuju si tu chut doted... (8roku z5) takova zajimava.... )

no a potom filmovky od kamose co to bral brachovi spoza kralikarny..

tam probjehly njaky pseudostavy.. a njak sem k tomu ziskal kladny vztah...

Old Post 23-12-2005 v 20:56 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 68

Jelikoz jsem na poprve hulil necekane mooc dobrej hasis tak byl a hooodne moooc!

Old Post 23-12-2005 v 21:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UrbaN
Stálý Člen

Karma uživatele UrbaN - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 69

napoprve snad nejvic.... popravde jsem se jestě nikdy nezpukal tak,jak to bylo napoprvý..no ale ted si davam pauzu,takze cekam zmenu:-)

...... ______________
_-´ King Of The Bong`-_
...\ ___4_E_V_E_R___ /

Old Post 28-12-2005 v 21:40 PM
UrbaN je offline   Profil uživatele UrbaN   Find more posts by UrbaN   Foto galerie člena UrbaN   Click here to Send UrbaN a Private Message   Add UrbaN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellemese
Stálý Člen

Karma uživatele Hellemese - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 70

Uz nikdy jsem nebyl tak jak poprve:-) Vetsine lidi co znam to ale nic na poprve neudelalo

Old Post 06-02-2006 v 19:38 PM
Hellemese je offline   Profil uživatele Hellemese   Find more posts by Hellemese   Foto galerie člena Hellemese   Click here to Send Hellemese a Private Message   Add Hellemese to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 71

Musím souhlasit, že většině lidí to na poprvé nic neudělá. To proto že ani nechápou systém hulení. Kouř je polykán nebo zůstává v ústech. I po malém prdu se lidi rozkašlou a proto se nezhulí. Já jsem věděl že budu kašlat a nebal jsem se toho tahal jsem o sto šest. Naštěstí bylo mé poprvé dobrej modýlek takže po té co jsem si dal celého jointíka tak jsem byl fakt hotovson. Bohužel to bylo v deset večer a já svůj první super stav takřka celej zaspal... Tehdy jsem se fakt hustě tlemil a slyšel jsem rybáře co si povídají mrtě daleko od stanu. No prostě poprvé to bylo hukot. A teď jsem učil hulit jednu kámošku. Ona teda hulila už dříve ale nic jí to nedělalo. Nikdy jsem jí neviděl ani kašlat, ale jak jsem jí zhuloval teďka naposled tak kašlala fakt hustě. For byl v tom, že ona hulila už víckrát, ale nikdy jí to nic neudělalo, a proto fakt sebevědomě řekla že si o poledňáku dá. Myslím si, že se sekla protože byla zhulená fakt solidně. Někteří lidi to na ní poznali již z dálky a to co pak prováděla bylo husté. No nechme to... Možná by někde měl být thread první zhulenost a né hulení na poprvé...

Old Post 06-02-2006 v 20:01 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impozant
Stálý Člen

Karma uživatele impozant - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 72

no ja som sa prvzkrat vobec, az na nejaky 15x

Old Post 07-02-2006 v 09:16 AM
impozant je offline   Profil uživatele impozant   Find more posts by impozant   Foto galerie člena impozant   Click here to Send impozant a Private Message   Add impozant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frisbeeman
Stálý Člen

Karma uživatele Frisbeeman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 73

Prwní hulení si budu pamatowat nadosrmti Bylo to w prwáku na školním wýletě s kámošem, se kterým sem od tý doby hulil skoro denně. Řeknu wám, je to docela depresiwní pocit,když se člowěk kouká na zkouřenýho kema a nechápe,proč je on úplně v poho... měl docela šílenou maličkou fajku z hlíny a jen sem si z toho nechutně spálil jazyk a rty. Naštěstí jsem paj navázal kontaky se starou bandou ze základky a ti už mě zaučili

přišel sem, widěl sem, zhulil sem se yak doytek...

Old Post 07-02-2006 v 11:25 AM
Frisbeeman je offline   Profil uživatele Frisbeeman   Find more posts by Frisbeeman   Foto galerie člena Frisbeeman   Click here to Send Frisbeeman a Private Message   Add Frisbeeman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tezzy
Stálý Člen

Karma uživatele tezzy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 74

jo, poprvý to bylo... hehe,hrozně vysmátý... smíchem sme se málem váleli po zemi...
zato napodruhý sem se bruálně přehulila, pár hodin pozorovala jeden keř kterej se neustále proměnoval v roztodivné obrazce no... a dobře mi nebylo (kamarád říká: tywe, ty seš úplně zelená.. no a od té doby mi říká chameleon )

omnia mea mecum porto

Old Post 29-05-2006 v 19:50 PM
tezzy je offline   Profil uživatele tezzy   Find more posts by tezzy   Foto galerie člena tezzy   Click here to Send tezzy a Private Message   Add tezzy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tezzy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kickdashit
Stálý Člen

Karma uživatele kickdashit - 88% PěstitelskáKarma uživatele kickdashit - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 75

to Šedý Semínko:a tim se jako chlubíš??

Old Post 29-05-2006 v 20:04 PM
kickdashit je offline   Profil uživatele kickdashit   Find more posts by kickdashit   Foto galerie člena kickdashit   Click here to Send kickdashit a Private Message   Add kickdashit to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kickdashit! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zamite
Stálý Člen

Karma uživatele Zamite - 68% PěstitelskáKarma uživatele Zamite - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 76

Já si své první zhulení pamatuji velice dobře,ikdyž už to nějakej ten pátek je Bylo to s kámošema v takové lesní chatce,kde jsme zrovna víkendovaly,dali jsme si šlukovničku a po pár minutkách to bylo jak v zoo,každej sme se řebyli úplným kravinám,vzduchem létaly hlášky tipu "jé hele růžovej slon" ha,hahaha.... a nakonec jsme se zasekly do čištění zubů,potom čištění jsem nemohl skoro mluvit,jak jsem měl rozdrásaný dásna...jináč to bylo doost good

Old Post 29-05-2006 v 20:39 PM
Zamite je offline   Profil uživatele Zamite   Find more posts by Zamite   Foto galerie člena Zamite   Click here to Send Zamite a Private Message   Add Zamite to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 77

Kolik vam bylo, to bylo jeste na zakladce ne, aby to z vas doma netahlo, ne?

Old Post 29-05-2006 v 21:19 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 78

Poprví jsme se skládali v 7 lidech za kilo a říklai jsme si jak bdem na sraczky...hmm..velký prd...mno ale můj druhej joint byl zcela jiný...tentokrát jsme se skládali ve dvou za kilko a to pak byla jízda.....když si teď vzpomenu jak to bylo ubalený tak bych se asi styděl,že sem to hulil....oba dva sme šli podruhý hulit,takže.....ale co přišlo po zneškodnění ....neuvěřitelnej zážitek..stav sem měl 4 hodiny a z toho sem hoďku v kuse smál.....zbejvající 3 hoďky sme chodili po městě s flaškou citronový matonky a přeřvávali sme se....kolemdoucí nechápali..mno a mi taky ne

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 30-05-2006 v 13:29 PM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BASE
Stálý Člen

Karma uživatele BASE - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 79

poprvé to bylo super tlemenec min.půl hodiny nikdy už sem se po špeku tak nenasmál

Old Post 30-05-2006 v 19:23 PM
BASE je offline   Profil uživatele BASE   Find more posts by BASE   Foto galerie člena BASE   Click here to Send BASE a Private Message   Add BASE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zamite
Stálý Člen

Karma uživatele Zamite - 68% PěstitelskáKarma uživatele Zamite - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 80

To Celller: Mno byloto v devítce,ale doma to už dávno věděli,prostě to byl jen takovej menčí zásek

Old Post 30-05-2006 v 19:42 PM
Zamite je offline   Profil uživatele Zamite   Find more posts by Zamite   Foto galerie člena Zamite   Click here to Send Zamite a Private Message   Add Zamite to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5928580 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív