Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » První indoor 125/150 CFL blue+red/250hps
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 65

Čau, naopak 😉 jakmile dáš kořenům víc prostoru, tak začnou růst 😉 a kytka taky. Tyhle záseky se stávají třeba změnou podmínek - z tepla do chladnějšího, z vlhka do sucha, jiný substrát. Může to být spoustou důvodů

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 12-05-2019 v 15:22 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 66

jojo tak díky, já mám za oknem ještě kousky na ven, ale nezdá se mi, že by bylo venku počasí na ně, tak jen jestli je můžu nechat v menších květináčích než bude hezky. (květináče mám asi 3,5l a kytky už jsou pěkný 45ck keříky, už dokonce ukazují blizničky nahoře... škoda že mám domluvený klony na další kolo, doufám že mi je venku nikdo nepokrade když jsou už teď tak pěkný. Mimochodem jeninej kush tady z těch na okne si vesele prorostl květináč a táhne 20 cm+ kořínek venku jak stonožka v podmisce, bylo mi líto ho utrhnout tak tam zatím je krásně bílej.

papun-dekl

Old Post 12-05-2019 v 17:49 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 67

Jj, v klidu je nech ještě doma, když by začaly být listy jakoby světlejší, tak přihnoj 😉 stačí trochu, venku po přesazení pojedou 😉😉😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 12-05-2019 v 18:39 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 68

Díky moc

papun-dekl

Old Post 12-05-2019 v 18:42 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 69

Dnes jsem se dokopal k tomu, přidat větší ofuk na lampu a po testu to vypadá že ta kytičky to není moc, tak to vypadá že i teploty zůstanou lehce pod 28°C, jen nevím, jestli mám ty malý větráčky dát pod kytky na ofuk zespoda, mám takovej pocit, že pasiv+odtah dělají dost pekelnou cirkulaci (několikadesítkový násobek doporučené dávky ) když prostě zavřu skříŇ tak se i kytky klepou lehce a to jsem to nezkoušel teď s Xkrát silnějším ofukem, tak mám dotaz, dá se to dojet aniž bych foukal na kytky zespoda? (u spodu nalevo je pasiv a nahoře napravo odtah) děkuji znovu

edit: konečně mám ph metr jen zkalibrovat a jedem k tomu se dostanu zítra.

papun-dekl

Naposledy upravil dekl 12-05-2019 v 21:20 PM

Old Post 12-05-2019 v 20:56 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 70

Panika panika! Dneska jsem jako každý ráno hned letěl k boxu se podívat jak se holkám daří a nedalo mi to, jak jsem zkusit čuchnout k paličkám, většina nemá žádnou vůni (chápu ještě nerostou ty voňavý látky úplně) ale ten kush smrděl jak když děcka nechávaly v batohu mokrej ručník po plavání ještě 3 dny... je to normální? smrdí to jak vlhká zatuchlost... nevím jestli to není varování pro možnou plíseň Prosím zasmějte se mi a poraďte svoje zkušenosti Uctivě děkuji (zase)

papun-dekl

Old Post 13-05-2019 v 11:00 AM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 71

Ahoj. Seš blázen...nech je prosím Tě normálně růst a nepanikař! Smrdět můžou různě, záleží na strainu...jednou sem třeba venku jel strain, kterej smrděl jako kýbl sraček- jakože fakt...takže za mě- já bych to neřešil...jinak nevim...možná by taky mohlo pomoci, kdyby ses s nima oženil)

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 13-05-2019 v 11:16 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 72

blázen jsem to ano, ale jsem taky smolnej člověk kterej si musí něco kurevsky hlídat aby to vyšlo, takže proste nechci nic nechat náhodě děkuju za příspěvek oženit se nima už nemůžu bohužel,jsou na mě už moc starý (měsíc před smrtí- brr) já prostě myslel že si zlepším den krásnou vůní a cítím mokrej ručník

papun-dekl

Old Post 13-05-2019 v 11:34 AM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 73

Jasný...já se taky poprvé bál plísní, ale pokud máš kvalitní ofuk, odtah a vlhkost není permantně vyšší než cca 60%, není se čeho bát...podle mě, pokud by to nyní už smrdělo plísní, znamenalo by to, že ta plíseň je už dost rozšířená- takže by už byla vidět a kytka by zároveň vykazovala i nějaké známky problému...pokud jinak vypadají v pohodě, neřešil bych to...toť můj názor

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 13-05-2019 v 11:39 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 74

Vidět nejde rozhodně jsem se detailně hned díval, a nesmrdí, jen když fakt čuchneš k pálce, jinak necítíš nic než semtam závan ganje jak se ty kytky pohnou, já tam nemám žádnej ofuk přímo na kytky jak jsem vysvětloval výš, tak proto jsem měl depky, v noci jde vlhkost k 70% v den kdy zalivam a přes den až k 39% když ten den nezalívám. Tu odvlhčovačku stále můžu zapnout,třeba jen na noc, ještě že jí mám, co myslíš?

papun-dekl

Old Post 13-05-2019 v 11:42 AM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 75

Odvhlčovačku jsem nikdy nepoužíval, s tím Ti neporadím...já bych to nehrotil, 70% ještě není taková tragédie, pokud to tam takhle není pořád...já mám taky občas výkyv vlhkosti, když je venku zima a nemůžu otevřít okno a drží se tam vlhkost...ale odtah a ofuk si s tím zatím poradily

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 13-05-2019 v 11:47 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 76

okej, já sem na netu našel na stánce odkarla.cz tuším bazarový zboží kde vidíš reálně jak vypadá ta věc a je to těžce pod cenou, odvlhčovačka jako nová 300 z 800-1200kč co to stojí normálně a ještě k tomu za 50kč fungl novej 3 rychlostní stolní ventilátor na léto za 50kč, jen kvůli tomu,že je natrhlá krabice. to mi udělalo radost odvlhčovačka za takový peníze, protože ten starej hygrometr mi ukazoval semtam i 100% vlhkosti ale to byl napiču výmysl no.. tohle už jsou reálný hodnoty proto sem jí původne kupoval a myslím si,že neuškodí jí tam píchnout třeba poslední 3 dny aby sem kytičkám trochu přitopil

papun-dekl

Old Post 13-05-2019 v 11:57 AM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 77





Dneska ráno jsem se šel podívat a zastihl jsem holky jak se už opalují, ještě se ani nestihly učesat, tak přináším bulvární fotky!!
1. Special Kush #1(1) vrch
2. Special Kush #1(1) celek
3. Special Kush #1(2) vrch
4. Special Kush #1(2) celek

VLASY TRČÍ VŠUDE!!!

papun-dekl

Old Post 14-05-2019 v 10:24 AM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 78





Pokračujeme další 2 které ještě samostatně na fotkách nebyly vůbec vidět! Obě jsou na tom věkem a zástřihem stejně jako oba kushe.
1. Critical Orange Punch vrch
2. Critical Orange Punch celek
3. Special Queen #1 Vrch
4. SPecial Queen #1 celek

papun-dekl

Old Post 14-05-2019 v 10:28 AM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 79

Teď něco ke genetice.
Critical Orange Punch
kříženec Grandaddy Purps a Orange Bud > Orange Punch s podprůměrným výnosem ale velmi vysokým THC a tak se skřížil s Criticalem aby svůj výnos ještě navýšil a zachoval si vysoké THC.

Special Kush #1
Vůbec první druhy trávy Kush, které se objevily, byly pojmenovány na počest Hindúkuše, hornaté oblasti, která se rozkládá prakticky přes celý Afghánistán a sahá až do Pákistánu. (z RQS)
Tohle by měla být feminizovaná podoba klasického kushe.

Special queen #1
Tohle by měla být zase feminizovaná podoba klasického Skunku .

papun-dekl

Old Post 14-05-2019 v 10:36 AM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 80





Další foto.
Můj předpěstovní box na kytičky ven. Teď jsem tam dal kytky co jsem měl za oknem a za okno jsem dal ty co byly uvnitř, tak jen pro porovnání
125w CFL blue x okno (stejné modely)

poslední fotka je úplně spodní větvička ze skříne (critical orange punch) kterou jsem už dávno odstřihl, protože měla asi 4 cm a píchl jsem jí z hecu do hlíny a takhle si jede za oknem.

papun-dekl

Old Post 14-05-2019 v 10:37 AM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-12-2020 - První indoor 150W HPS - 13 odpovědí
31-07-2011 - InDoor 125w CFL a 250w HPS - 30 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7434860 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív