Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » homelab 60x60x160 125/200 cfl model CHEESE od VIP seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Co si myslíte o cfl?
na růst supr na květ ani ne
Pro začatečníky ok o nic se nestaráš a něco přitom sklidíš
Pod tim by to pěstoval jenom buzík
cflka rozšlapej a ty střepy sežer
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Čau, podle mě záleží i na pěstitelských zkušenostech. Tuším, že pod ledkama budou květníky hůř prosychat, objevovat se deficity cal/mg a QB nejspíš ani neprosvítí tak do hloubky ( jak třeba HPS 😁, takže musíš volit odpovídající způsob pěstu. Za mě buď něco kolem 190w COB, nebo 250W, stopade je do 60*60 málo 😉 tepla se neboj, to je blvost 😉


Ahoj,
nechci tady zacinat nejaky flame,ale jak jsi prisel na to,ze QB potazmo linearni osvetleni s bandou samostatnych SMD chipu neprosviti kytky tak dobre jako COB?Trochu zagoogli a koukni na jina fora treba v UK nebo US a trochu pocti a mozna budes prekvapenej...A s tim vysychanim atd.Ja teda nevim,mam par pasivnich led modulu,co generuji takovou teplotu,ze kdyz na ne namirim ofuk,tak mi to teplo krasne rozvedou v boxu a jednou ranou zabijim dve mouchy.Setrim zivotnost hlavne zdroje,protoze ten vzdy odejde drive nez samotny chip a pak mam jeste krasne teplo v boxu;-)To jsou me zkusenosti a nikomu je nevnucuji;-)

Old Post 17-02-2019 v 11:17 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od SarumanCZ
zdar ve spolek

tak jsem si něco málo pročetl a prozkoumal a věc se má tak,že se momentálně rozhoduju mezi těma samsung chipama(že bych pořídil 2x ten 100w panel) a nebo diy set 190w vše alucraftu -nespěchám na to tak mám čas na rozmyšlenou ...
možná těch trochu převažuje ten samsung panel,je tam víc ledek,světlo se rovnoměrně rozprostře po ploše než u těch dvou čipů,snad se mi podaří jinde na netu najít pár pěstů pro přesdstavu cop od toho čekat...


Prosýchání se nebojim,teď pestuju pod cfl a naopak oceňuju,že stačí zalejvat 1x za 3 dny (2l vody do 20l květníku a vydrží to pohoda tři dny) ,nebejvám často doma,tak to holka musi zvládnout i delší dobu sama...



Kouni na tohle...a pak si vyyoutubuj profi grow pestirny co jedou po kilech a uvidis sam co lidi zacinaj pouzivat nejvice...
Kdyz si koupis ty 2 x 100W nemuzes byt nespokojen,pokud mas s pestovanim uz nejake zkusenosti,protoze svetlo je tak 20-30% uspechu...

https://youtu.be/O7-4TDQSkS8

Old Post 17-02-2019 v 11:31 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 67

Sorry za OT 😉😉
citace:
Původní příspěvek od HVR


Ahoj,
nechci tady zacinat nejaky flame,ale jak jsi prisel na to,ze QB potazmo linearni osvetleni s bandou samostatnych SMD chipu neprosviti kytky tak dobre jako COB?

Psal jsem HPS 😉 jináč jsem na to přišel dedukcí 😁

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 17-02-2019 v 11:59 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 68

Kamo ked sa ti podari objednat ten 190w set od alu tak si borec :P nie su totiz v ponuke a ani nebudu..inak co sa toho marsu tyka..pisu tu o tom ludia co to ani kindy nemali..je tu zopar vlakien ako to vyzera..pod 96w svetlom chalan ziskal 100g sucheho..na automatoch este k tomu pouzit sa daju lebo to svetelne spektrum je oproti hps spickove..a nie ze nie!!! ak chces ale investovat tak kup ten set od alucraftu..maju 150w set a ten ti na tvoj priestor stacit bude

Old Post 17-02-2019 v 12:39 PM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 69






Atletico : a jak víš,že ten set nebude v nabídce? ale stejně už jsem se skoro rozhodl pro ty samsungy... o mars jsem sice chvíli uvažoval,ale když já tak rád nakukuju během pěstu do boxu a z tý fialový bych omdlel a umřel,takže ee...

45.den a z makra palice jdou krásně viděť žlutý špičky na listech-je to přehnojenýýý-měl bych se s živinama klidnit,ale stejně,pohnojim ještě jednou max dvakrát a pak už jen vodaaa...tešim se na kosu ale bude mi ji líto podseknout když se o ní tak dlouho starám

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 19-02-2019 v 10:13 AM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 70

Viem to preto lebo mi to sama konatelka povedala nakolko som sa pytal co ich k tomu viedlo..Nechapem pohnutky niektorych protirecit uz len z principu ked nemaju ziadnu blizsiu vedomost o veci inak mars ma jednu radu- mars 2 pro a ta na svieti trosku inak..

Old Post 19-02-2019 v 11:17 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 71

Ahoj! Mam v planu taky do budoucna jit do tech QB 100W. Nevim jak ty, ale me napadlo do 60x60 pouzit jednu tu 100W desku a k tomu dat okolo par treba 15W ledek (cena jedne 80korun a cca 1500lumenu). Co myslis? Je to blbost? Watove ti to vyjde na stejno a podle me lepe rozlozis svetlo. Jinak moc pekny grow, k tomu se ani netreba vyjadrovat

Old Post 20-02-2019 v 07:29 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 72

Co mi tak odepsali z toho alucraftu,tak ten panel ma pri 100w vykon nejakejch 167 lumenu na watt a to zadnejma koupenenejma ledkama neprebijes,takze ja dokoncimtenhle pest a popremejslim,jestli vemu jeden panel na rust a dva na kvet nebo mi bude na kvet stacit jeden ...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 20-02-2019 v 09:25 AM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od SarumanCZ
Co mi tak odepsali z toho alucraftu,tak ten panel ma pri 100w vykon nejakejch 167 lumenu na watt a to zadnejma koupenenejma ledkama neprebijes,takze ja dokoncimtenhle pest a popremejslim,jestli vemu jeden panel na rust a dva na kvet nebo mi bude na kvet stacit jeden ...


Jestli to maj v chromaticnosti 3000K,tak si kup 2.Jeden pojedes na rust a druhej prides na kvet ;-) s 3000K udelas uplne v pohode cely kolo ;-)

Old Post 20-02-2019 v 09:38 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 74

citace:
Původní příspěvek od Touma
Ahoj! Mam v planu taky do budoucna jit do tech QB 100W. Nevim jak ty, ale me napadlo do 60x60 pouzit jednu tu 100W desku a k tomu dat okolo par treba 15W ledek (cena jedne 80korun a cca 1500lumenu). Co myslis? Je to blbost? Watove ti to vyjde na stejno a podle me lepe rozlozis svetlo. Jinak moc pekny grow, k tomu se ani netreba vyjadrovat


Zdar,
svetlo nejlepe rozlozis prave QB set upem ;-)

Old Post 20-02-2019 v 09:39 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 75

citace:
Původní příspěvek od HVR


Jestli to maj v chromaticnosti 3000K,tak si kup 2.Jeden pojedes na rust a druhej prides na kvet ;-) s 3000K udelas uplne v pohode cely kolo ;-)


Da se pouzit so mensich prostor 1 panel a k tomu par ledek co jsem si nasel u nas v elektru? 2700K po 12 watech a 1050 lumenu. Dal bych k tomu dejme tomu 4, do kazdeho rohu jednu. Od toho qb panelu musi kytky taky byt bejakych 40 cisel nebo mohou byt podstatne bliz? Dekuju a sorry za ot

Old Post 20-02-2019 v 09:40 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 76

Toumo vsechno jde ale jestli to chces do toho svyho malyho boxu tak nevim nevim,mas vejsku jen 60 cisel,spis si kup nakej mensi homebox aspon at to ma na vejsku 140cisel

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 20-02-2019 v 10:04 AM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 77

No urcite by som to nedaval nizsie ako 40cm od rastlin pokial sa nechces rozlucit s ich zdravim vzhladom.. ma to silu aj ked to ma vykon 100 či 150w..tiez som si na ten rozdiel musel zvykat..ale tak tie sety maju potenciometre takze sa s tym da pekne vyhrat

Old Post 21-02-2019 v 07:10 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ShinDy
Stálý Člen

Karma uživatele ShinDy - 80% PěstitelskáKarma uživatele ShinDy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 78

Ja aktualne resim v podstate to same co se tyce svetl. Chci to do boxu 60x60x80 dat ledky a prave premyslim nad cob gmax od alucraft 150w se 120stupnovou optikou anebo prave 2ks tech samsung panelu od alucraftu a popravde se taky nemuzu uplne rozhodnout, ale prislo mi lepsi na tech panelech ze bude svetlo lepe rozprostrene.

Old Post 21-02-2019 v 15:44 PM
ShinDy je offline   Profil uživatele ShinDy   Find more posts by ShinDy   Foto galerie člena ShinDy   Click here to Send ShinDy a Private Message   Add ShinDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 79

80cm vysky je malo

Old Post 23-02-2019 v 11:41 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 80



zdar Borci

tak dneska byl den 50/60-65 v boxu se už nic moc neděje.Za zmínku snad stojí jen provázek od joja,kterej se mi neopatrnou manipulací samozřejmě podařilo přetrhnout a celá lampa se stínítkem si ráčila ustlat na mé,toliko piplané bonsajce ...krom počátečního zděšení a smršti nadávek se ale naštěstí nic vážnýho nestalo a mimo menšího pocuchání to dobře dopadlo .

No a proto,že jsem holku mírně přehnojil,rozhodl jsem se teda,asi od 45 dne,lejt už jen čistou vodu až do konce pěstu-teď zbývá nějakých 10-15 dní a v plánu je ji strčit pod sprchu (asik zejtra) a celej ten květináč pořádně prolejt .Příjde mi,že je zatím moc zelená a že by už měla začít žloutnout,jak se její čas pomalu nachyluje

dve fotky-50gé bych považoval za úspěch

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 24-02-2019 v 20:33 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0358290 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív