Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Další můj počin 9x Super silver haze pod 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 65



Zdarte všichi. Ve druhé skříni 600W (16x SSH) začíná pravá šou, paldy se den ode dne nafukují a krásně jim šmakuje. Pro ty co by třeba nevěřili držím ec hodně vysoko až na 2.8 a ph mám stále krásných 6.2 na výtoku, takže se ani nezasolují. Už jsem si zvykl že tohle jsou zkrátka velcí jedlíci.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 25-04-2013 v 15:12 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 66



Dávám jim maximálně týden :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 01-05-2013 v 17:54 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 67

Je to hold narodni poklad ;-)



Old Post 01-05-2013 v 18:23 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 68

citace:
Původní příspěvek od yabasta
Je to hold narodni poklad ;-)

Myslíš ten Budvárek?

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 01-05-2013 v 18:29 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 69

citace:
Původní příspěvek od doxenon

Myslíš ten Budvárek?



Obojí



Old Post 01-05-2013 v 20:11 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenlight
Stálý Člen

Karma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 70

Zdravím tě sleduju od začátku do konce a musím ti to samozřejmě pochválit , chci se zeptat nikde jsem si nevšiml smoke reportu je možný že sem to přehlídl? nebo zatím není ?

Old Post 01-05-2013 v 20:21 PM
greenlight je offline   Profil uživatele greenlight   Find more posts by greenlight   Foto galerie člena greenlight   Click here to Send greenlight a Private Message   Add greenlight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od greenlight
Zdravím tě sleduju od začátku do konce a musím ti to samozřejmě pochválit , chci se zeptat nikde jsem si nevšiml smoke reportu je možný že sem to přehlídl? nebo zatím není ?


Na mě má jakýkoliv bejlí zdrcující účinky, takže koštuju minimálně a z tohohle legendárního zmašťovadla mám přímo panickou hrůzu ale kámoši si to pochvalujou. Já tím dopuju manželku která má RS ale ta to používá téměř výhradně do jídla protože po zahulení má stejně divný stavy jako já

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 02-05-2013 v 18:27 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ramsta
Nový Člen

Karma uživatele ramsta - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 72

ahoj jen dotaz pestuje klasika v hline nebo hydro dik a pouzivaj JIDB )

Old Post 06-05-2013 v 08:07 AM
ramsta je offline   Profil uživatele ramsta   Find more posts by ramsta   Foto galerie člena ramsta   Click here to Send ramsta a Private Message   Add ramsta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ushakkk
Stálý Člen

Karma uživatele ushakkk - 95% PěstitelskáKarma uživatele ushakkk - 95% PěstitelskáKarma uživatele ushakkk - 95% PěstitelskáKarma uživatele ushakkk - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 73

ramsto, co si to takhle procist a zbytecne to ...........

Hned na prvni strance je to napsany, akorat ze ne v prvnim prispevku cituji: "holt kokos je nenazranej". Muze to byt krapet zapadle, to jo. V druhe almare pise (prispevek 36), ze to ma v hline light mix. Doporucuji precist.

Takze odpoved na tvuj dotaz: Jede hydro a uz i klasiku v hline, (doufam, ze jsem tvuj dotaz dobre pochopil, vypada jak z googl translatoru) pricemz jeho vysledky jsou vzdy paradni.

Old Post 07-05-2013 v 15:44 PM
ushakkk je offline   Profil uživatele ushakkk   Find more posts by ushakkk   Foto galerie člena ushakkk   Click here to Send ushakkk a Private Message   Add ushakkk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ramsta
Nový Člen

Karma uživatele ramsta - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 74

dik poho procteno omluva sem moc hrrr)

Old Post 07-05-2013 v 17:37 PM
ramsta je offline   Profil uživatele ramsta   Find more posts by ramsta   Foto galerie člena ramsta   Click here to Send ramsta a Private Message   Add ramsta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 75



Tak dnes sklizeno 16x SSH pod šestikilem. foto právě teď prvních holek (s ostatníma se budu srát ještě pár hodin :-))
Pro srovnání vlevo nezaštípnutá, vpravo štípnutá. Jednoznačně váhově vítězí nezaštípnutá.
Fotky všeho dodám později až bude hotovo.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 11-05-2013 v 07:20 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Saaho
Stálý Člen

Karma uživatele Saaho - 94% PěstitelskáKarma uživatele Saaho - 94% PěstitelskáKarma uživatele Saaho - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 76

zdravím,
moc hezký šišky. JIDB sou vcelku zázračný hnoje za tu cenu ...

- mohl bych se zeptat kolik centimetru měli kytíz na výšku ? SSH už plánuju delší dobu, ale mám problém s nedostatkem výšky, tak nevím jestli to vůbec hrotit
- a druhá otázka: kolik dní si to nakonec proplachoval čistou vodou ?

thanks

Saaho´s 400w GiB Extreme - nedokončený thread

Saaho´s 600w GiB Extreme- 557g

Old Post 11-05-2013 v 23:39 PM
Saaho je offline   Profil uživatele Saaho   Find more posts by Saaho   Foto galerie člena Saaho   Click here to Send Saaho a Private Message   Add Saaho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 77





Tak tady ještě na přání další fotky už všech kytek.
Saaho: Jestli máš problémy z místem, radím ti přepnout co nejdřív, jsou to čahouni a metr mají než bys řekl švec.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 12-05-2013 v 12:20 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 78

citace:
Původní příspěvek od Saaho
zdravím,
moc hezký šišky. JIDB sou vcelku zázračný hnoje za tu cenu ...

- mohl bych se zeptat kolik centimetru měli kytíz na výšku ? SSH už plánuju delší dobu, ale mám problém s nedostatkem výšky, tak nevím jestli to vůbec hrotit
- a druhá otázka: kolik dní si to nakonec proplachoval čistou vodou ?

thanks

Koukni na SSH v aeru, http://grower.cz/forum/showthread.p...69&pagenumber=3
celkem v pohodě a kamarád hodil klon hned na 12 a měl to v kokosu asi 25-30 cm pod 250W. Zas tak hrozně se to netáhne, když jelo SSH s jiným modele 50% sativou-indikou, tak je vyšší asi o 15% a http://grower.cz/forum/showthread.p...26&pagenumber=4 zrovna byla jen o trochu vyšší, ale ohýbání vrcholků ji svědčilo. Tak stačí brzo přepnout a zase ušetříš el. na rustu. Nevím jak Doxeon, ale mám odzkoušené jen 7-10 dní zalévání čistou ph upravenou vodou, bez spodního vyplavování a naprosto v pořádku. Po asi 4-5ti dnech takto začnou žloutnout listy, jak začínají mít nedostatek živin.

Grow Max 150W

Old Post 15-05-2013 v 13:59 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 79






Zdar všem tady, tak je nasušíno, hotovo. 565g čistá váha + docela dost spodků, takže kolem 600, možná i přes tam bude, spodky ještě nemám zpracovaný, takže potom doplním přesně.
Takže tohle je zatím můj nejlepší pěst jakej jsem měl a jsem naprosto spokojenej.
Tady máte nějaký fotky mýho počinu :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 20-05-2013 v 16:05 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7371480 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív