Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 65

Já jsem si taky myslel že je to tady od toho aby jsme si vzájemně radily a pomáhaly a to hned jak příjde problém, ale ....??? Odkazy na FAQ jsou častější než rada!!

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 06-01-2013 v 22:31 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od Hopík44
Já jsem si taky myslel že je to tady od toho aby jsme si vzájemně radily a pomáhaly a to hned jak příjde problém, ale ....??? Odkazy na FAQ jsou častější než rada!!

..si myslim ze ani nekteri nevi ze neco jako faq existuje
jsem mel v boxu vsechno spatne Jackerspackleho řešič problémů s výživou rostlin je v me liště oblibenych atd....

pop promazat ....k veci

Old Post 06-01-2013 v 22:43 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 67



Zdravím, prosil bych prosím o rady. Dělá mi tohle jen jedna kytka je to ze semene je to Lemon Skunk. Pak mám tři klony a od nich to nemá ani jeden. Listy flekatějí a žloutnou. Spodní jsou hodně žluté a ty vrchní jsou na foto když si to zvětšíte uvidíte to dobře. Prosím každého o jakoukoli radu.

Přelité to není, suché také ne. Přehnojené snad také ne, konečky hnědé nemají... A aby toho bylo zas naopak málo dávám toho 7ml/1,5L Bloom Complexu od Hesi... Psáno je 5ml/1l...

Než jsem koupil pH metr což je pár dní tak jsem zjistil že jsem je zalejval vodou s pH okolo 6,7-7,2pH .. Ted to držím okolo 6,2pH...

Za každou radu budu rád.

Děkuji předem.

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 07-01-2013 v 15:53 PM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 68

citace:
Původní příspěvek od balonidlo
Zdravím, prosil bych prosím o rady. Dělá mi tohle jen jedna kytka je to ze semene je to Lemon Skunk. Pak mám tři klony a od nich to nemá ani jeden. Listy flekatějí a žloutnou. Spodní jsou hodně žluté a ty vrchní jsou na foto když si to zvětšíte uvidíte to dobře. Prosím každého o jakoukoli radu.

Přelité to není, suché také ne. Přehnojené snad také ne, konečky hnědé nemají... A aby toho bylo zas naopak málo dávám toho 7ml/1,5L Bloom Complexu od Hesi... Psáno je 5ml/1l...

Než jsem koupil pH metr což je pár dní tak jsem zjistil že jsem je zalejval vodou s pH okolo 6,7-7,2pH .. Ted to držím okolo 6,2pH...

Za každou radu budu rád.

Děkuji předem.


Už klasika v tomhle trýdu,nevhodný ph a přitom plná palba hnojek,kytky hladový..Nevstřebávají,při ph cca 7 už to prostě tahle genetika nedává,nehnoj pár dní a snižuj ph v substrátu,nebo v čem to máš..Nedostatek živin,hlavně dusík,ale už se na listech ukazuje i nedostatek mikroprvků,třeba zinku..Zalej to tak dvakrát s ph tak 5,8 a dostaň ph v substrátu někam mezi 6,2-6,6 a kytky se pomalu srovnaj..

Old Post 07-01-2013 v 16:16 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 69


Nehnojit vůbec? nebo s min. dávkama...? Jinak zalito pH 5,8 a přidáno 1ml/1,5l http://hydrophonick.cz/detail-power...5l-889-132.html

A ano pěstuji v substrátu v All Mixu... Ty hodně žlutý a velký jsem zastřihl ono už na něj ani lampa moc nesvítila, přikládám foto, na pravé straně jsou listy z klonů... Na Levo z Lemon Skunka... Za cca 2-3 dny to vezmu tedy znova sníženym pH proleju květináč, abych dostal vodu i do podtácku a změřím pH i tam...

Děkuji moc za radu.

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 07-01-2013 v 17:31 PM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lokinek
Stálý Člen

Karma uživatele Lokinek - 89% PěstitelskáKarma uživatele Lokinek - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 70



zdravim,neco mi zere listy,neni to tak zle,asi jen dva listky ze ctyr kytek,a taky sem na trech listech objevil takove hnede skvrnky,nekaky rady?hnojka plagror root+alga grow,4 tyden rust,ph neco pres sest v hline,mam jen orientacni test

Old Post 08-01-2013 v 19:35 PM
Lokinek je offline   Profil uživatele Lokinek   Find more posts by Lokinek   Foto galerie člena Lokinek   Click here to Send Lokinek a Private Message   Add Lokinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od balonidlo
Nehnojit vůbec? nebo s min. dávkama...? Jinak zalito pH 5,8 a přidáno 1ml/1,5l http://hydrophonick.cz/detail-power...5l-889-132.html

A ano pěstuji v substrátu v All Mixu... Ty hodně žlutý a velký jsem zastřihl ono už na něj ani lampa moc nesvítila, přikládám foto, na pravé straně jsou listy z klonů... Na Levo z Lemon Skunka... Za cca 2-3 dny to vezmu tedy znova sníženym pH proleju květináč, abych dostal vodu i do podtácku a změřím pH i tam...

Děkuji moc za radu.

Jak psal eda úplně nej hnojek listy úplně tmavé-nevím proč jsi to stříhal a ty žlutýe. Nejsou. Stářím ale jde vidět ten deficit

Old Post 08-01-2013 v 21:40 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od mysak

Jak psal eda úplně nej hnojek listy úplně tmavé-nevím proč jsi to stříhal a ty žlutýe. Nejsou. Stářím ale jde vidět ten deficit


Dobře tak bez hnojek. Jinak ty tmavé jsou z Klonů, co byli hodně dole a nebo byli nad palicema a bránili světli. proto jsem je šmiknul, maj jich dost. na svém topicu v Indoor pěstování mám foto a listů mají až až Tak doufám, že se probere...

Díky moc za rady

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 08-01-2013 v 21:45 PM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 73


Ahoj mám nějaký problém s listy na SK2 zálivku maj obě holky stejnou ale u jedné se mi dělá toto hnojím biobizzem na květ, začíná se to rychle šířit

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 09-01-2013 v 10:02 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradkar6362
Stálý Člen

Karma uživatele zahradkar6362 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 47  

Obecné Surne PLS Příspěvek č. 74

POMOC

Old Post 16-01-2013 v 11:45 AM
zahradkar6362 je offline   Profil uživatele zahradkar6362   Find more posts by zahradkar6362   Foto galerie člena zahradkar6362   Click here to Send zahradkar6362 a Private Message   Add zahradkar6362 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradkar6362
Stálý Člen

Karma uživatele zahradkar6362 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 75



Ahoj prosim o pomoc mám problém s dievcencami su 20 dni stare a velmi mi zltnu trva to uz asi 10 dni som stoho zufali priebezne ako mi zltnu tak som skusal aj trochu prihnojit bio grow tak isto som zosilnil prifuk aj odfuk na prifuk mam 2 rury v jednej mam 12V ventilator non-stop pusteny a na odfuk mam 3 rury a v 2 mam 12V vent. prirobil som si aj do skrine silny ventilator na ofuk ktory mi ide 15 min zap a 15 min vyp. PH vytoku som nemeral ale mam to v zahradnickom sub + perlit a zalievam to srovnanou vodou ph. naozaj uz neviem v com by mohol byt problem prosim o radu.

Old Post 16-01-2013 v 11:48 AM
zahradkar6362 je offline   Profil uživatele zahradkar6362   Find more posts by zahradkar6362   Foto galerie člena zahradkar6362   Click here to Send zahradkar6362 a Private Message   Add zahradkar6362 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradkar6362
Stálý Člen

Karma uživatele zahradkar6362 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 76



...

Old Post 16-01-2013 v 11:49 AM
zahradkar6362 je offline   Profil uživatele zahradkar6362   Find more posts by zahradkar6362   Foto galerie člena zahradkar6362   Click here to Send zahradkar6362 a Private Message   Add zahradkar6362 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradkar6362
Stálý Člen

Karma uživatele zahradkar6362 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 77


.

Old Post 16-01-2013 v 11:51 AM
zahradkar6362 je offline   Profil uživatele zahradkar6362   Find more posts by zahradkar6362   Foto galerie člena zahradkar6362   Click here to Send zahradkar6362 a Private Message   Add zahradkar6362 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 78

citace:
Původní příspěvek od zahradkar6362
Ahoj prosim o pomoc mám problém s dievcencami su 20 dni stare a velmi mi zltnu trva to uz asi 10 dni som stoho zufali priebezne ako mi zltnu tak som skusal aj trochu prihnojit bio grow tak isto som zosilnil prifuk aj odfuk na prifuk mam 2 rury v jednej mam 12V ventilator non-stop pusteny a na odfuk mam 3 rury a v 2 mam 12V vent. prirobil som si aj do skrine silny ventilator na ofuk ktory mi ide 15 min zap a 15 min vyp. PH vytoku som nemeral ale mam to v zahradnickom sub + perlit a zalievam to srovnanou vodou ph. naozaj uz neviem v com by mohol byt problem prosim o radu.


a vstupni si meři? Bych řek ze obecne přihnojit chybi tomu ,,neco,,...................
vsechno?

Old Post 16-01-2013 v 21:01 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lokinek
Stálý Člen

Karma uživatele Lokinek - 89% PěstitelskáKarma uživatele Lokinek - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 79

citace:
Původní příspěvek od Lokinek
zdravim,neco mi zere listy,neni to tak zle,asi jen dva listky ze ctyr kytek,a taky sem na trech listech objevil takove hnede skvrnky,nekaky rady?hnojka plagror root+alga grow,4 tyden rust,ph neco pres sest v hline,mam jen orientacni test


zahada vyresena, prehnojenost

Old Post 16-01-2013 v 22:57 PM
Lokinek je offline   Profil uživatele Lokinek   Find more posts by Lokinek   Foto galerie člena Lokinek   Click here to Send Lokinek a Private Message   Add Lokinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradkar6362
Stálý Člen

Karma uživatele zahradkar6362 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 80

citace:
Původní příspěvek od mysak


a vstupni si meři? Bych řek ze obecne přihnojit chybi tomu ,,neco,,...................
vsechno?


Ahoj, co myslis tym ze ´´ a vstupni si meři? ,, ?ved som skusal aj prihnijit ale nepomohlo to.

Old Post 18-01-2013 v 09:19 AM
zahradkar6362 je offline   Profil uživatele zahradkar6362   Find more posts by zahradkar6362   Foto galerie člena zahradkar6362   Click here to Send zahradkar6362 a Private Message   Add zahradkar6362 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6882090 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív