Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Smíškovo poprvé - 125W Plug'n'Grow Růst i Květ
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
killlsmoker
Stálý Člen

Karma uživatele killlsmoker - 72% PěstitelskáKarma uživatele killlsmoker - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 238 

Příspěvek č. 65

mam 125w a mam tak tech 15cmm od kytek. no odtah mam jen 4 diry z boku skrine.... musim jeste dokupit ale zatim mi to nejak nechybi. kytky zdrave hezke.

killlsmoker

Old Post 17-08-2010 v 22:56 PM
killlsmoker je offline   Profil uživatele killlsmoker   Find more posts by killlsmoker   Foto galerie člena killlsmoker   Click here to Send killlsmoker a Private Message   Add killlsmoker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele killlsmoker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.M.O.
Stálý Člen

Karma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 484  

Příspěvek č. 66

mě se momentálně přímo dotýká listy zářivky napřed byla spálená ale už si zvyká a je v pohodě.

gmo

Ed Rosental x PPP SCROG

Outdoor 2011

NYCD

zelená zahrádka 2010

ICE první in

do třetice všeho dobrého in

Old Post 17-08-2010 v 23:13 PM
G.M.O. je offline   Profil uživatele G.M.O.   Find more posts by G.M.O.   Foto galerie člena G.M.O.   Click here to Send G.M.O. a Private Message   Add G.M.O. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killlsmoker
Stálý Člen

Karma uživatele killlsmoker - 72% PěstitelskáKarma uživatele killlsmoker - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 238 

Příspěvek č. 67

tak se na to divam ze mam asi velkou rezervu jeste

killlsmoker

Old Post 19-08-2010 v 08:21 AM
killlsmoker je offline   Profil uživatele killlsmoker   Find more posts by killlsmoker   Foto galerie člena killlsmoker   Click here to Send killlsmoker a Private Message   Add killlsmoker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele killlsmoker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 68

Pánové, mám problém

Už to pomalu tlačím do finále, fotky dodám co nejdřív, ale minimálně jedna je dle mého zralá na kosu. Skoro všechny pestíky už jsou hnědé a jakoby seschlé. Mízou je obsypaná, ikdyž palice jsou spíš řídké.

Jedné kytičce ale začaly zloutnout listy. Ne jako kdyby uvadaly; jsou celkem silné, ale flekaté a žluté. Navíc je kytka velice slabá a pod tíhou palic se ohýbá, ikdyž to je asi problém z růstu, kdy se mi strašně vytáhly.

A druhá kytka, což je mnohem šílenější, má asi dvě patra kropenatých listů Nikdy jsem to neviděl ani na fotce, o co jde?

A ještě jedna věc - další kyti má fakt pěkné tlusté palice, ale strašně smrdí. V základu je to asi vůně, ale je tak silná, že je to až nepříjemné a hnusí se mi to Hnojkama to ale nebude, protože už asi tři týdny nehnojím. A ostatní kytky voní buď neutrálně anebo jinak, příjemnějc. Je to genetikou? Už se vám to někomu stalo?

Old Post 19-08-2010 v 20:11 PM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 69


Tahle dneska zkosena, po obrání listů z ní moc nezbylo :-p

Old Post 21-08-2010 v 18:41 PM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 70


Zřejmě taky brzo půjde

Old Post 21-08-2010 v 18:46 PM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 71


Tady jsou ty flekaté listy. Zdá se mi že se tím nakazila i sousední kytička

Old Post 21-08-2010 v 18:52 PM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 72


A ještě jedna kterou čeká kosa. Oproti ostatním mi přijde až přezrálá, snad to nebude nějaký zabiják

Old Post 21-08-2010 v 19:02 PM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killlsmoker
Stálý Člen

Karma uživatele killlsmoker - 72% PěstitelskáKarma uživatele killlsmoker - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 238 

Příspěvek č. 73


ti to vyrostlo moc pekne K+ ode mne
ja to mam zatim takove.....9 dnu na kvetu a jsou jeste za mlada nastehovane s balkonu

killlsmoker

Naposledy upravil killlsmoker 22-08-2010 v 09:03 AM

Old Post 22-08-2010 v 08:11 AM
killlsmoker je offline   Profil uživatele killlsmoker   Find more posts by killlsmoker   Foto galerie člena killlsmoker   Click here to Send killlsmoker a Private Message   Add killlsmoker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele killlsmoker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gravedigger
Stálý Člen

Karma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 543 

Příspěvek č. 74

citace:
Původní příspěvek od Smíšek
Pánové, mám problém

Už to pomalu tlačím do finále, fotky dodám co nejdřív, ale minimálně jedna je dle mého zralá na kosu. Skoro všechny pestíky už jsou hnědé a jakoby seschlé. Mízou je obsypaná, ikdyž palice jsou spíš řídké.

Jedné kytičce ale začaly zloutnout listy. Ne jako kdyby uvadaly; jsou celkem silné, ale flekaté a žluté. Navíc je kytka velice slabá a pod tíhou palic se ohýbá, ikdyž to je asi problém z růstu, kdy se mi strašně vytáhly.

A druhá kytka, což je mnohem šílenější, má asi dvě patra kropenatých listů Nikdy jsem to neviděl ani na fotce, o co jde?

A ještě jedna věc - další kyti má fakt pěkné tlusté palice, ale strašně smrdí. V základu je to asi vůně, ale je tak silná, že je to až nepříjemné a hnusí se mi to Hnojkama to ale nebude, protože už asi tři týdny nehnojím. A ostatní kytky voní buď neutrálně anebo jinak, příjemnějc. Je to genetikou? Už se vám to někomu stalo?


Pic, o zabarvení pestíků tolik nejde !! záleží na zabarvení trichromů !! pryskyřice...jestli jsou průhledný nekosit ! zakalený do mlíkové barvy ok na kosu můžou začít i hnědnout, když už to je všechno hmědý budeš mít stoned jako kráva...a to ty necheš pokud sem dobře četl...doporučuje se to hodit pod mikroskop a min 30x zvetšit (faq), nebo fakt dobrý makro...nebo lupa a fotak...takže asi tak...

Old Post 07-09-2010 v 09:15 AM
gravedigger je offline   Profil uživatele gravedigger   Find more posts by gravedigger   Foto galerie člena gravedigger   Click here to Send gravedigger a Private Message   Add gravedigger to your buddy list     Navštiv homepage uživatele gravedigger! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
McHrib
Stálý Člen

Karma uživatele McHrib - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 75

hmm u mna tak vyzerali listy ked mi blblo ph...

Old Post 07-09-2010 v 12:53 PM
McHrib je offline   Profil uživatele McHrib   Find more posts by McHrib   Foto galerie člena McHrib   Click here to Send McHrib a Private Message   Add McHrib to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.O.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.O.L. - 89% PěstitelskáKarma uživatele S.O.L. - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 76

jako vyšitej....

Indoor 100W - Interpol

Old Post 07-09-2010 v 16:25 PM
S.O.L. je offline   Profil uživatele S.O.L.   Find more posts by S.O.L.   Foto galerie člena S.O.L.   Click here to Send S.O.L. a Private Message   Add S.O.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 77

Aktuálně mám všechno zkoseno. Zatím jsem ochutnal jeden vzorek, ale jelikož byl sušený narychlo, tak žádná extra chuť nebo vůně, stav celkem do pohody.

Čekám až to pořádně proschne, pak to zkusím nějak zvážit (kde by se dala koupit taková ta miniváha?) a bude se ochutnávat
Kytky jsem očísloval, pokud měla některá oprclou palici, tak jsem si poznačil, od které semínka jsou. Použiju asi příští rok na out

Jinak ale kytky vypadají po obrání listů opravdu slabě a řídce, ale na první kolo množství neřeším. Na zimu asi rozjedu ještě jedno kolo, tentokrát z řezů a nějakou pěknou genetiku. Taky poupravím skříň, pořeším měření teploty, vlhkosti, pH a podobně...

Ty listy vypadaly fakt divně, spíš mi to přišlo jako nějaký bordel, protože se to přeneslo i na druhou kytku, a to přesně v místě, kdy se jejich listy dotýkaly! Co se zbarvení ke sklizni týče, načteno mám, ale chybí mi mikroskop, tak jsem to odhadnul podle makra foťáku. Zase je to ale spíš o tom že si to vyzkouším a příště pojedu naostro. Mám tam vzorek přezrátý i nedozrátý, tak budu moct aspoň porovnat

Old Post 07-09-2010 v 20:53 PM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 78

[účet odstraněn]

Old Post 08-09-2010 v 08:09 AM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8351160 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív