Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Barney's Farm...zkušenoti zde
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
3prsty
Nový Člen

Karma uživatele 3prsty - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 65

http://www.barneysfarmshop.com/ tady to mate krasne visvetlene

Old Post 22-12-2012 v 17:40 PM
3prsty je offline   Profil uživatele 3prsty   Find more posts by 3prsty   Foto galerie člena 3prsty   Click here to Send 3prsty a Private Message   Add 3prsty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
liqueweed
Nový Člen

Karma uživatele liqueweed - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 66

Zdar,
jedu Liberty Haze http://www.barneysfarm.com/?l=en&i=206
klíčivost 3/5
80% sativa
z 2 matek 20 řezů 3. sem dal známému
krásně zdravé kytičky po zastřihnutí i pěkně košatí
právě přepnuto na květ

Old Post 19-01-2013 v 19:16 PM
liqueweed je offline   Profil uživatele liqueweed   Find more posts by liqueweed   Foto galerie člena liqueweed   Click here to Send liqueweed a Private Message   Add liqueweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
taj pan
Nový Člen

Karma uživatele taj pan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 67

dám vediet ako to bude vyzerat vannila kush , liberty haze,tangerine dream, critical cush

just for laugh

Old Post 23-01-2013 v 20:21 PM
taj pan je offline   Profil uživatele taj pan   Find more posts by taj pan   Foto galerie člena taj pan   Click here to Send taj pan a Private Message   Add taj pan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mooncalf78
Nový Člen

Karma uživatele mooncalf78 - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 68

Minulý rok jsem out-balcon-doorově vypěstoval následující kyti od BF. Každou kytku jsem jednou zastřihl (FIM) a vyrostly asi do 1,5 metru. Z každé rostlinky 2l piksla napěchovaná palicema, hulení tak na 10 let pro jednoho víkendového huliče Od sklizně pravidelně rotuju a porovnávám (vapík). Hulím asi jen 2 roky, takže nemůžu porovnat s jinýma "klasičtějšíma" odrůdama.

Vanilla Kush - asi nejlepší celkově, přestože to je to indica, tak intenzivní myšlenkový high, brnění po těle, zesílení smyslů, euforie, nadrženost, hlad, ale takovej pomeranč pak chutná jako nejlepší jídlo na světě Nejlepší druh od BF ze všech testovaných.

Liberty Haze - příjemný silný high, ale rychle vyprchá. Pohodová trafka, i na ranní hulení, ale od champióna jsem čekal asi trochu víc.

Acapulco Gold - podobný Liberty, ale ne tak intenzívní.

Tangerine Dream - pozdě jsem zasadil, takže nestihla úplně dozrát, jak bych si představoval, ale high je hoodně trippy a trvá extra dlouho, tak 2x tolik, co ostatní. Nedoporučuju do běžného provozu, nebo pro nějakou činnost vyžadující zručnost. Měl jsem problémy i s chůzí Možná důsledek brzké sklizně (vysoký obsah THC). Čmoudík hodně intenzívní "vůně", na mě až moc.

Little Cheese (AF) - nic moc, pěkně a rychle roste, ale efekt slaboučký, moc nedoporučuju

Shrnuto - VK je jasná volba, TD je rozhodně zajímavá, ale na mě až trochu moc strašidelná, LH je ok, ale žádný zázrak, ostatní moc nedoporučuju. Tento rok asi zkusím nějaké klasiky, jako AK47, White Widow, Jack Herrer ať mám s čím porovnávat. Od BF vypadá ještě zajímavě LSD.

Old Post 14-03-2013 v 20:06 PM
mooncalf78 je offline   Profil uživatele mooncalf78   Find more posts by mooncalf78   Foto galerie člena mooncalf78   Click here to Send mooncalf78 a Private Message   Add mooncalf78 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 69

Tak co liberty haze? Podle me genetica co aspiruje na propadakk roku....

Old Post 31-03-2013 v 17:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 70


Zdárek ve spolek

Crimea Blue (Outdoor) od Barneys Farm

Takže tenhle modylek sem pěstil s mím kamarádem jako outdoor na zahrádce. Semínko jsem dostal od známého ktery kupoval sak 5ks. S jistotou vím že klíčivost byla 100% 5z5 co jsem se dozvěděl. Mno kytka rostla v klasické zemině (hlína zahradní) ke kytce samotné je to indika která ovšem dokáže vyhoupnout v pořádnej keř 2 metry s pořadnyma knedlama. Bylo tomu tak i u známého od kterého jsem dostal semínko.
Dozrálá a 15 října sklizená .

Hodnocení:

Pálky jsou tvrdy a osypany

Vuně sladká ovocná s jemnym nádechem skunk neškrábe mňamka

Učinek je silnej na venek hulím to v klidečku po sklech tři prdíky a kaša

Jináč rauš je vysmátej tělesnej bzzzzzzzzz hukotek tak na tři hodinky potom vyžer a ospalost ale to spíš při přehulu

Závěrem Crimea mě letos mile překvapila v budoucnu ju prcnu aji na indoorek má moje sympatie co do chuti to i do učinku

Jináč tady fotečka sušiny boužel jen to co sem měl na brko trávu nemám možnost skladovat doma

Street Smoker

Old Post 06-11-2014 v 16:18 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 71



Edit: Našel sem v pc muj díl sklizně crimea boužel když to rostlo venku foto nemám

Street Smoker

Old Post 06-11-2014 v 16:29 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RTW
Stálý Člen

Karma uživatele RTW - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 72

Tak L.s.d od kámoše Barnyho jsou na cestě.Na netu udávali výšku do 80 cm.Jak to teda je?Chci to na balkon

Roll It

Old Post 20-02-2019 v 15:55 PM
RTW je offline   Profil uživatele RTW   Find more posts by RTW   Foto galerie člena RTW   Click here to Send RTW a Private Message   Add RTW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 73

podívej se na můj foliák,tam mám od barneys lsd a critical kush a obojí obrovské nádherné kytky s parádním matrošem

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 20-02-2019 v 19:00 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RTW
Stálý Člen

Karma uživatele RTW - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 74

Díky za tip.Tady udávají výšku 50-60 cm.Kupoval jsem to kvůli tomu, že je to malé.Budu muset hodně zaštipovat.Dříve jsem měl Low Ryder 2 a spokojenost.


https://www.semena-marihuany.cz/cs/...rney-farms.html

Roll It

Old Post 20-02-2019 v 20:59 PM
RTW je offline   Profil uživatele RTW   Find more posts by RTW   Foto galerie člena RTW   Click here to Send RTW a Private Message   Add RTW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 75

kdysi jsem jel an balkone LSD prave kvuli tomu,ze udavali max 80cm a mel jsem 1.3m kytku:-D

Old Post 20-02-2019 v 21:04 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 76

jestli chces malou kytku,tak ji nedávej do zeme,ale do kvetinace,treba jen 10-15l a samozrejme stipej

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 21-02-2019 v 07:34 AM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 77

a s tim 1,3m,ja ji mel vysokou neco malo pres dva metry a to byla ohnuta k zemi v pravem uhlu a sestrihnuta o pul metru,jelikoz byla fkt videt odevsad takze na vysku,kterou udava vyrobce,bych fakt nespolehal mozna tak u automatu se s tim da +- pocitat

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 21-02-2019 v 07:36 AM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 78

Zdarec
Mate nekdo zkusenosti s automatama od Barneys ?

Zkittlez og auto
Glue gelato auto
Nycd

Old Post 21-02-2019 v 14:23 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 79

Momentálně mám v selekci G13haze kytky jsou si všechny dost podobné
Maji 9ti a 11ti lístky
Momentálně čekám na selekci samců pak pojedu další část selekce

Ale proč píšu


Chtěl bych se zeptat jestli ji někdo zná

Lépe má
A co se k charakteristice da napsat


Diky


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 07-02-2021 v 12:14 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomassonCZ
Nový Člen

Karma uživatele ThomassonCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 80

No tak jsem zvědavej jak to dopadne s Blueberry OG feminized od Barneys.
Co čtu ty recenze na ně tak mám celkem obavu 🙄

Old Post 04-03-2021 v 19:28 PM
ThomassonCZ je offline   Profil uživatele ThomassonCZ   Find more posts by ThomassonCZ   Foto galerie člena ThomassonCZ   Click here to Send ThomassonCZ a Private Message   Add ThomassonCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0803320 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív