Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Kokos info
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
svickar
Stálý Člen

Karma uživatele svickar - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 65

zdravim tovotoh,
dal jsem se po precteni tohoto treadu na moje prvni pesteni a to v kokose. Mam jenom problem s ph, pokud naleju roztok s ph 5,8,tak na druhy den mam ph 6,5. Myslim, ze to ma co docineni s "napufrovanim" vody ve vodarne...Rostlinky uz zacinaji vykazovat nedostatek ruznych prvku, predevsim zeleza a horciku.
Chci se proste jen zeptat,jestli tam můžu lít kyselejsi roztok,treba s ph 5,2. Za par hodin by to prislo na 5,8 a pote bych to znovu zalil.
Mam BN coco brikety v 11l kvetnikach

Old Post 23-09-2010 v 10:29 AM
svickar je offline   Profil uživatele svickar   Find more posts by svickar   Foto galerie člena svickar   Click here to Send svickar a Private Message   Add svickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 66

jasne ze muzes, aleto phcko snizuj jakobypostupne, nejdriv treba 5,6 druhej den 5.4 a treti 5.2 ....

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Old Post 23-09-2010 v 10:38 AM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svickar
Stálý Člen

Karma uživatele svickar - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 67

ok,diky

Old Post 23-09-2010 v 10:41 AM
svickar je offline   Profil uživatele svickar   Find more posts by svickar   Foto galerie člena svickar   Click here to Send svickar a Private Message   Add svickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 68

citace:
Původní příspěvek od svickar
Rostlinky uz zacinaji vykazovat nedostatek ruznych prvku, predevsim zeleza a horciku.


Napřed bych zkusil zvýšit EC problem dost lidí co valí v kokosu je že to málo krmí.

Old Post 23-09-2010 v 15:48 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svickar
Stálý Člen

Karma uživatele svickar - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 69

Machoman, mno abych pravdu řekl, mám v úmyslu jim zárověn i přisolit. Dávám jim 1,2 a z toho ma 0,7 jenom voda. Takže zkusim 1,3. díky

Old Post 23-09-2010 v 15:53 PM
svickar je offline   Profil uživatele svickar   Find more posts by svickar   Foto galerie člena svickar   Click here to Send svickar a Private Message   Add svickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
picbor
Nový Člen

Karma uživatele picbor - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 70

Zdar muzemi nekdo poradit mam male ph odpadu5.1 max 5.3 prvni tyden kvedu kokos je teda dobry michat zalivku napr6.8 a kolik ma byt ec odpadu a aby kazda kytka mela stejne kapilarni systew dik

Old Post 09-10-2010 v 19:42 PM
picbor je offline   Profil uživatele picbor   Find more posts by picbor   Foto galerie člena picbor   Click here to Send picbor a Private Message   Add picbor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od svickar
Machoman, mno abych pravdu řekl, mám v úmyslu jim zárověn i přisolit. Dávám jim 1,2 a z toho ma 0,7 jenom voda. Takže zkusim 1,3. díky

při týhle vodě, bys měl začít tak na EC 1,5.
Na stránkách canny maj dobrou kalkulačku.
http://www.canna-cz.com/wrapper/1

Old Post 10-10-2010 v 08:21 AM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flatboy
Stálý Člen

Karma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od tovotoh
,,nepude to,,,,tohle by slo leda v pripade,,ze by si ten kokos mel namichanej s hovnama,zizal,guanem,a vsim moznym.........ale pokud je cistej,,musis dodavat veskere zivyny,,,,,,,,,,,takze si zavcas kup ne jenom mikro,,,ale komplet hydrak,,,,ripen a takovi ty samponky tam davat nemusis,,staci vzdy zakladni sada hydro hnojek a vetsinou ktomu pk,,,,,
a to máš z vlastní zkušenosti?ja totiž jel všechny sklizně v kokosu, s hnojkama do hlíny ( plagron alga, biobizz... ) a výsledek vždy pohoda...

FlatGrow Round II.

Old Post 13-10-2010 v 14:22 PM
flatboy je offline   Profil uživatele flatboy   Find more posts by flatboy   Foto galerie člena flatboy   Click here to Send flatboy a Private Message   Add flatboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tovotoh
Stálý Člen

Karma uživatele tovotoh - 88% PěstitelskáKarma uživatele tovotoh - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od flatboy
a to máš z vlastní zkušenosti?ja totiž jel všechny sklizně v kokosu, s hnojkama do hlíny ( plagron alga, biobizz... ) a výsledek vždy pohoda...


mam..ver me,,byly doby kdy sem nemel hnojivec tak sem delal kompromis... otazka zni,,proc davat do kokosu hnojky do hliny? to uz zrovna pestovat v hline,a vysledek bude lepsi nez v kokosu,,,
ono nekdy unikatni je lepsi nez pohoda,, )

Old Post 14-10-2010 v 12:55 PM
tovotoh je offline   Profil uživatele tovotoh   Find more posts by tovotoh   Foto galerie člena tovotoh   Click here to Send tovotoh a Private Message   Add tovotoh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman80
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman80 - 91% PěstitelskáKarma uživatele pyroman80 - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 74

to tovotoh: Tak jsem to tu procetl a spoustu tvych rad je dobrych,ale na druhou stranu si myslim, ze v nekterejch vecech si moc zatvrzelej. Neni vubec pravda,ze kokos nesmi castecne proschnout, sam mam vyzkouseno, ze muze a funguje to skvele. Ale jinak dik

Old Post 16-10-2010 v 08:12 AM
pyroman80 je offline   Profil uživatele pyroman80   Find more posts by pyroman80   Foto galerie člena pyroman80   Click here to Send pyroman80 a Private Message   Add pyroman80 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antitalent
Stálý Člen

Karma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 75

citace:
Původní příspěvek od pyroman80
to tovotoh: Tak jsem to tu procetl a spoustu tvych rad je dobrych,ale na druhou stranu si myslim, ze v nekterejch vecech si moc zatvrzelej. Neni vubec pravda,ze kokos nesmi castecne proschnout, sam mam vyzkouseno, ze muze a funguje to skvele. Ale jinak dik


súhlas. Nezdá sa mi, že kytky ktorým nechávam kokos trochu vyschnúť , zaostávajú za tými ktorým nie. Má to skôr pozitívny efekt.

Old Post 16-10-2010 v 15:45 PM
Antitalent je offline   Profil uživatele Antitalent   Find more posts by Antitalent   Foto galerie člena Antitalent   Click here to Send Antitalent a Private Message   Add Antitalent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 76

Zdravím kolegy pěstitele a mám prosbu. Vím, že to tak úplně nepatří do tohoto threadu, ale okrajovou souvislost to má. Pěstuju v kokosu s prelitem a kytím se prostě nedaří. Teď jsem je propláchl množstvím čisté vody (abych vyplavil případný přebytky hnojiv) a začaly totálně žloutnout, z čehož jsem usoudil, že byly nedožraný. Problém je, že používám Plagron Alga Grow, u kterého není možné dohledat optimální hydro dávkování. Takže bych chtěl poprosit nějakého kolegu pěstitele s EC metrem, jestli by mi nezměřil, při jaké koncentraci (ml/l) je EC zhruba těch 0,7 (moje voda z kohoutku má zhruba 0,35). A ještě jeden dotaz mám a sice píšete tu, že odpad má být zhruba 20% objemu zálivky. Já mám odpad většinou kolem 50%, mám zalévat méně častěji? Zas na druhou stranu, dokud jsem je neprolil tou čistou vodou, tak se jim (zřejmě) tenhle režim docela líbil, protože vykazovaly jen velmi mírné nedostatky (způsobené pravděpodobně nízkou dávkou hnojiva.) Dík za odpovědi

Old Post 21-03-2011 v 10:19 AM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 77

Budou pravdepodobne urcite nedokrmeny.Ec ti nezmerim,protoze mi odesel merak a uz ho nepouzivam.ridim se davkovanim na obale+moje zkusenosti.pouzivam ale jina hnojiva nez ty.k tomu dopadu 50% je opravdu hodne.ja mam odpad 10% a to do podmisek,takze si kokos vodu natahne prubezne zpatky a odpad tudiz neni zadnej.jinak se mi osvedcilo zalevat co nejcasteji.pokud je cas,tak 5-10 krat denne.Cas ale neni,takze nekdy 1x denne vetsi mnozstvi.Kdyz zalivas casteji,tak se to na kytce projevuje,tak,ze rozte rychleji,nevim proc tomu tak je,nejsem zadnej vedator,ale pri jednom pokusu,kdy jsme 3 skupiny kytek zalivali v rozdilnych intervalech se to ukazalo vetsi rustovym potencialem o takovych 20%.byl to rozdil denne 1/5/10 zalivek.

Old Post 21-03-2011 v 10:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BalTo
Nový Člen

Karma uživatele BalTo - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 78

Mám plagron A+B, po přesazení řezů jsem začal s polovičníma dávkama (2ml/l), ale EC mi šplhá až k 1,8... To už je asi moc, že? Samotná voda má 0,7. Nechci to zase ale moc šidit o živiny, když je kokos jako takový samotný nemá...

Old Post 02-04-2013 v 23:44 PM
BalTo je offline   Profil uživatele BalTo   Find more posts by BalTo   Foto galerie člena BalTo   Click here to Send BalTo a Private Message   Add BalTo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mtm1234
Stálý Člen

Karma uživatele mtm1234 - 55% PěstitelskáKarma uživatele mtm1234 - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 112 

Re: Re: Re: kokos-infos,, Příspěvek č. 79

citace:
Původní příspěvek od tovotoh


,,,kamo,,na tohle je dobrej hermanek,,dvakrat dene,,
Mej se ,,cau



Dobrá hlaska, taky si myslim ze frajer troch přestřelil :-D


kdyz se zamyslis nad výhodama hydra, tak jen vzduch u korenu = lepsí rychlejsi rust, nehlede na pruplach kterej je u hydra 100%, proste kytiz na konci sezere veskerý zasoby a je to znat an chuti (Dusík v listech dela udajne pachut- jemnou!) takze kdyz ma kytka na konci zlutý listy je jasný ze je pruplach jak ma byt - hydro jsem zatim nejel ale dost znamych jo, a na ty chuti to je opravdu docela znát, nekdo zase tvrdí ze je lepší chut v hlíne, no nevim co hlava to nazor

Old Post 30-05-2013 v 17:31 PM
mtm1234 je offline   Profil uživatele mtm1234   Find more posts by mtm1234   Foto galerie člena mtm1234   Click here to Send mtm1234 a Private Message   Add mtm1234 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoStress
Stálý Člen

Karma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 389  

Příspěvek č. 80

citace:
Původní příspěvek od BalTo
Mám plagron A+B, po přesazení řezů jsem začal s polovičníma dávkama (2ml/l), ale EC mi šplhá až k 1,8... To už je asi moc, že? Samotná voda má 0,7. Nechci to zase ale moc šidit o živiny, když je kokos jako takový samotný nemá...


sice uz je to s krizkem po funuse, ale zvysujici se EC znamena ze kytky maji zivin dost a pijou ti jenom vodu. takze jeste ubrat EC (pridat vic vody)

1. pěst - LED box nostress SOIL - průměr 0,8g/W
2. pěst - LED box + pseudoaero - NEÚSPĚCH
3. pěst - LED box + soil s trochou coco
4. pěst - Homebox 120x120 600w + 15x CM soil

Old Post 02-06-2013 v 06:34 AM
NoStress je offline   Profil uživatele NoStress   Find more posts by NoStress   Foto galerie člena NoStress   Click here to Send NoStress a Private Message   Add NoStress to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9539190 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív