Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600W Gardena micro drip system
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
debil
Stálý Člen

Karma uživatele debil - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 89 

chyby Příspěvek č. 65

nic si z toho nedělej,já jedu taky druhou úrodu,první truhlíkách a dal sem tam taky různý modely a taky jinak starý,takže pořádný kytky sou jenom v jednom truhlíku.Už mi krásně kvetou,brzo dám fotky.

Mějte rádi DEBILI,my za to nemůžeme

Old Post 19-11-2001 v 13:52 PM
debil je offline   Profil uživatele debil   Find more posts by debil   Foto galerie člena debil   Click here to Send debil a Private Message   Add debil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele debil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pro-tech
Nový Člen

Karma uživatele pro-tech - 52% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 18 

to hlava Příspěvek č. 66

diky hlavicko,predpokladam ze gardena je druh cerpadla.
Tak nejak to udelam a budu to kombinovat se samozavlazovacima truhlikama.Ted uz jenom cekam az mi to vsechno prijde a jdu do toho,ale urcite ti dam vedet kdyz budu mit problem.
dik za pomoc

pro-tech

Old Post 19-11-2001 v 15:21 PM
pro-tech je offline   Profil uživatele pro-tech   Find more posts by pro-tech   Foto galerie člena pro-tech   Click here to Send pro-tech a Private Message   Add pro-tech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Upozornění Ale , né ... Příspěvek č. 67

Čau .

Gardena http://www.gardena.com/INT/DE/de/co...lebnis/a_03.jsp možná čerpadla vyrábí , ale tady je neseženeš . Sem dovážej jenom věci pro OBI , Bauhaus atd.... tam to taky seženeš , druhý jmenovaný to má všechno levnější / v Praze / jsou to především hadičky , kapátka , kolínka , redukce atd... čerpadlo musíš vybrat podle velikosti pěstebního roomu , já ho tam mám dost předimenzovaný /velký/ stačilo by mi tak 500-1000l/hod . Hlavně si u čerpadla vyzkoušej výtlak nahoru , to co mají napsáno výrobci na krabici , není taky vždycky pravda .

Zdar

Naposledy upravil Hlava 25-01-2005 v 14:10 PM

Old Post 19-11-2001 v 15:43 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Pokračování .....je zde :) Příspěvek č. 68


Tak , vážení po malé odmlce jsem opět tady

Další fota na kwetu 89/31




Old Post 11-12-2001 v 20:30 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

...a další..... Příspěvek č. 69


89/31 trochu blíže

Old Post 11-12-2001 v 20:33 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

a ještě blíže .... Příspěvek č. 70


89/31 džungle nééééé...

Old Post 11-12-2001 v 20:36 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

a ještě další jungle :) Příspěvek č. 71


89/31

Old Post 11-12-2001 v 20:39 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

a pokračujem :) Příspěvek č. 72


89/31 jsou to fota starý asi 14dní teď jsou kyti vće prostřihané



Old Post 11-12-2001 v 20:42 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

a to je pro dnešek vše :( Příspěvek č. 73


89/31 přište budou fota , asi už ze sklizňe

Takže zatím se mějte

Old Post 11-12-2001 v 20:47 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
debil
Stálý Člen

Karma uživatele debil - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 74

moc se mi to líbí,ale poslední dobou mě zaráží i z mý zkušenosti,že ty palice nejsou to co by podle mě měli bejt.Rád bych se zeptal zkušenějších jak si myslí,že se ty palice ještě nafouknou.Je jich tam sice hodně,ale žádné ty maxi.Mám něco podobnýho v pěstírně,taky v měsíci květu a čekám,kdy na to pořádně vlítnou.Koupil sem jim ještě coco booster na květ tak dám zprávu.zatim čus

Mějte rádi DEBILI,my za to nemůžeme

Old Post 12-12-2001 v 00:53 AM
debil je offline   Profil uživatele debil   Find more posts by debil   Foto galerie člena debil   Click here to Send debil a Private Message   Add debil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele debil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Palec nahoru Konečne sklizeno :) Příspěvek č. 75

Zdravím všechny ve spolek .

Dlooouho jsem se tady neukázal měl jsem jiné starosti , mezitím proběhla sklizeň takže krátká rekapitulace na zavěr :

kyti 32dní ve skříni na klony dříve to nešlo , pak jsem je hodil pod sodík do velký kde byli 57dní na 18/6 nakonec 52dní na 12/12 , celkově , neďeste se 142dní . Po usušení toho je 320g . Během pěstění jsem bojoval s těmito problémy
1. svilušky = již jsem si je přinesl s klony , po měsíci hubení zmizely , aplikoval jsem Biool = funguje .

2.podařilo se mi kyti když byli malé několikráte přelejt , což se negativně odrazilo na růstu , proto mi to rostlo tak dlouho a bod 1.

3. když jsem to konečně přepnul na kwět , zjistil jsem větší pohyb v rockwolovejch kostkách a .......shit do kostek se mi nastěhovali smutnice , malá muška celkem neškodná , mimo její larvy které se živí kořínky rostlin .

4 . takže jsem byl nakonec rád že jsem vůbec něco sklidil , fota sem postnu později .

2debil : doufám že ti to stačí proč jsou malý paldy , když ti kytku někdo žere zespoda tak s tím moc neuděláš

Kdyby to nekoho zajimalo tak tady v tomhle threadu jsem se zabyval dosycováním CO2 kytkam


EDIT 2005 , ted vim že jsem to tam mel nechat aspon do 60-65dnu kwetu, sice uz to tam bylo strasně dlouho , ale jeste jsem nemel ten spravne odhad a praxi !! navic jsem musel velice opatrně protože , jak jsem psal víše, nejdříve svilušky a pak smutnice , po sklizni jsem všechno vyhodil , substrat kokos atd , keramzit jsem převařil /5kilo ty woe asi půl dne / truhliky několikrát umejt skřín dezinfikovat atd , no bylo toho hodně ale sviní jsem se zbavil

Naposledy upravil Hlava 25-01-2005 v 16:29 PM

Old Post 27-12-2001 v 14:21 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grEEnHeAD
Stálý Člen

Karma uživatele grEEnHeAD - 0% PěstitelskáKarma uživatele grEEnHeAD - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 66 

Obecné prostrihani Příspěvek č. 76

cai hlava.. pekna jungle. chtel sem se na neco zeptat. tady pises ,ze si tu jungli prostrihal. Mam doma taky neco rostouciho a nedavno sem to taky poradne prostrihal ,protoze se mi zdalo ze na spodni vetve de docela malo svetla. takze sem je masivne prostrihal ze zustali fakt takovy docela pahejly.. ze zacatku sem myslel,ze sem to prehnal,ale za tejden ty kytky meli nazpatek to,co sem vostrihal.... je fakt ze rust se trosicku zpomalil ... a tak by me zajimalo jestli ma cenu ty listy prostriohavat aby na spodni vetve slo svetlo a nebo jestli je to vlastne uplne jedno,protoze zase kdyz se vostrihaj listy,tak ta kytka ma min listu, ktery by ziskavali ze svetla energii.. tak vubec nevim. nikdo mi to zatim nebyl schopnej vysvetlit co je dobry a co ne a nebo jestli je to uplne jedno

dik za odpoved

Old Post 27-12-2001 v 15:25 PM
grEEnHeAD je offline   Profil uživatele grEEnHeAD   Find more posts by grEEnHeAD   Foto galerie člena grEEnHeAD   Click here to Send grEEnHeAD a Private Message   Add grEEnHeAD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toxic
Stálý Člen

Karma uživatele toxic - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 77

57 dní v růstu? Neženeš to trochu moc do vešky? Já sem teda přepínal na květ po 15 dnech, kdy už byly holky asi 35 cm vysoký. Překvapilo mě ale, že na to jaký tam máš v tý skříni vychytávky ten výnos neni největší.
320 G na 40 rostlin ( jestli sem dobře počítal), to se mi nezdá mnoho. Mam taky 600W, doufám, že se mi podaří vyhnat aspoň 15G z jedný rostliny.

Old Post 27-12-2001 v 18:52 PM
toxic je offline   Profil uživatele toxic   Find more posts by toxic   Foto galerie člena toxic   Click here to Send toxic a Private Message   Add toxic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Obecné Čau Příspěvek č. 78

Zdarec

2toxic , nesnažil jsem se to hnát do vejšky , prostě jsem je trochu vicekrát zastřihl aby je ostatní dorostli nějak se to nepovedlo , tudy cesta nepovede

2grEEnHeAD , tak tohle ti taky nevysvětlím , já je poprvý razantně zastřihám po 14dnech na kwětu , minimálně vrchní polovinu kyti aby se dostalo světlo i na spodní palice , já to taky zkouším

Zatím čau


EDIT 2005 no stim prostřihavanim jsem ted na rozpacích , poslední dobou jsem to dělal timto způsobem : do kytky jsem šahnul až tak 3tejdny před sklizni , jinak akorát kdyz byl nějakej listek zažloutlej nebo jinak po smrti tak šel dolů , ale prostě ted se řídim tím že 600w "prosvítí" kytku samu o sobě tak do metru takže to moc nestřiham .

Naposledy upravil Hlava 25-01-2005 v 14:34 PM

Old Post 27-12-2001 v 21:54 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Další várka palic .... Příspěvek č. 79


Tak předchozí kyti jsou už minulostí , růst přes 90dní taky a já mám plánu na velikonoční pondělí skosit následující palice .

Ješte drobné info , vocogo :

kyti = Blueberry , Samice, Northern Lights a Maple leaf indica všechno řízky z mojich matek .
Růst celkem 29dní , květ k dnešnímu dni 59dní celkem zatím 88dní , hnojiva Advanced Hydroponics , mícháno dle tabulky na láhvi . Nic více , každých 10dní průplach čistou vodou a od 70dne jen na vodě .



Růst29/květ59




[Edited by Hlava on 30-03-2002 at 07:55 PM]

Old Post 30-03-2002 v 17:32 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Jedna kyti Bluberry Příspěvek č. 80


29/59


Old Post 30-03-2002 v 17:42 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-08-2011 - 2x 600W Bcuzz Cocos-drip system - 76 odpovědí
18-09-2008 - 600W Drip system, RW - 29 odpovědí
28-11-2007 - 400 W Micro Drip - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8495070 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív