Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2005 by Claune
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 65

nechci se hádat a kazit tím Claunovi thread, ale i plantážníci v Indii chodí s holemi a před sklizní mlátí svoje kytky aby toho ze sebe dostaly co nejvíc, něco si o tom přečti, nebo vyzkoušej, na hojení rány kyti vydá tak málo energie že se nestačíš divit, když jí zlomíš větev a nedolomíš úplně ani ta větev nezvadne, prostě roste dál
zdravýma cestama jak píšeš kytka zásobuje květy průběžně podle fotoperiody nebo když se jedná o ruderalis tak podle stáří, když si myslí že umírá všechno jde do květů, absolutně veškerá energie, je to jako když použiješ pro hydroponii Final solution od AH, tento roztok obsahuje právě tento smrtící enzym, který vzniká tím že vrazíš do kyti třeba ten hřebík, akorát ve Final solution je ho tolik že bys vypotřeboval celou krabici těch hřebíků a nestačí to, já použiju letos něco podobnýho ale od firmy Atami co vyrábí hnojiva Bi cuzz, jmenuje se to Flavor, je určen spec. pro hlínu. V tomto případku si kytka myslí že umírá ale přitom jí vůbec nic není, taky hřebíky používat nebudu, dělal jsem to dřív, tohle je mnohem lepší metoda ale zase trošku dražší a složitější, takže se myslím že Claune ví co dělá

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 08-09-2005 v 07:59 AM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 66

Ničit co to dá

jasný kytka se chrání proti nepříznivým vlivům...a čím? ...pryskyřicí

myslím že to co dělám je dobrý, proto to dělám, ale těžko říct jak by zhulovala kdybych to nedělal

Old Post 08-09-2005 v 23:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 67

JJ

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 09-09-2005 v 07:50 AM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

10.09.2005 Příspěvek č. 68




Tak něco už jsem sklidil, tady je na ukázku pár paliček.
Dvě kytky šly dolu,zbytek ještě roste. Možná by jim ještě tejden prospěl, ale když bylo 14 dní pěkně, neváhal jsem a vraždil. Řekněmě taky z nedostatku hulení

Zbytek půjde tak za 14 dnů, jedna tak koncem září.
čus

Naposledy upravil 19-02-2006 v 23:56 PM

Old Post 10-09-2005 v 21:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmrskank
Stálý Člen

Karma uživatele zmrskank - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 69

to claune: tyraneeeeeeeeeeeeeee

extravaganja

Old Post 11-09-2005 v 15:14 PM
zmrskank je offline   Profil uživatele zmrskank   Find more posts by zmrskank   Foto galerie člena zmrskank   Click here to Send zmrskank a Private Message   Add zmrskank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec dolů a do prdele... Příspěvek č. 70


To na co jsem se neodvážil myslet je tu.

Tolik lásky jsem jim dal, až je nějakej idiot takhle všechny zničil a votrhal. Je to opravdu v hajzlu. Já to nechápu, tohle je fakt sviňárna.

Je mi do pláče.

Co jsem stihnul, jsou dvě kytky, který jsem vytrhnul asi před tejdnem. Zbytek hulí nějakej kretén.

tak se mějte

Old Post 19-09-2005 v 09:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frogo
Stálý Člen

Karma uživatele frogo - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 74  

to claune Příspěvek č. 71

To jo to nasere, taky jsem před týdnem přišel o jediné pořádné políčko, dneska už bych možná sušil.
Ale na druhou stranu aspoň že si stihnul sklidit ty 2 kytky, to by na nějakou dobu mohlo postačit,co?
Ještě by mě zajímal výnos(já vím, je to klasická stupidní otázka, taky upřednostňuju kvalitu před kvantitou, ale asi nebudu jedinej, koho to zajímá.
Měj se

Old Post 19-09-2005 v 21:07 PM
frogo je offline   Profil uživatele frogo   Find more posts by frogo   Foto galerie člena frogo   Click here to Send frogo a Private Message   Add frogo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele frogo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

How many, How much, ten zloděj je pěknej sráč Příspěvek č. 72

Tak že výnos: podělanejch 200 géček (odhadem) suchýho, nic moc, na chvíli to stačí, alespoň něco.

Naposledy upravil 23-09-2005 v 22:55 PM

Old Post 21-09-2005 v 19:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 73

naja
co naděláškupsi skunk za 350
dopici to je doba
k+

...

Old Post 03-10-2005 v 08:06 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 74

Nejvíc mě na tom štve to, že jsem si většinu kytek ani neochutnal, to je mi fakt líto

Old Post 03-10-2005 v 15:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 75

Takový zmrdy bych zabil.Proto letos jedu skleník,ale taky to má svý mouchy jak jistě víš.Každopádně si to měl pěkný. K+

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 04-10-2005 v 12:59 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 76





A tohle mi zbylo.( půlku jsem zhulil a rozdal) Můj odhad se, ale stejně bohužel nekonal, holt optimista
Vážil jsem to váhou +/- 10 g, ukázalo to 150g, na 160g se jí už nechtělo
Jinak tohle je můj letošní smutnej konec, když to vynásobíte počtem kamarádů moc dlouho to nevapadá možná díky bohu za to, že jsou zloději,alespoň se neuhulím

čaues

Old Post 05-10-2005 v 21:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 77

Zdravim Tě Claune.
Předně ti chci projevit upřímnou soustrast, protože naprosto vim jak ti muselo bejt když jsi to tam viděl:-( Mně se to letos po třech letech vyhlo a to jenom proto, že jsem to měl na zahradě.
To je prostě náš boj, boj outdooristů proti těm sviňim línejm:-(
Měj se

Old Post 10-10-2005 v 08:40 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papuanec
Nový Člen

Karma uživatele Papuanec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 78

No jo no, co naděláš, je to v prdeli, tahle lidi mezi náma budou furt.

Old Post 15-10-2005 v 14:13 PM
Papuanec je offline   Profil uživatele Papuanec   Find more posts by Papuanec   Foto galerie člena Papuanec   Click here to Send Papuanec a Private Message   Add Papuanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 79

claune>sice pozde ale prece ten slepicak je silene kyselej to on dela samce a tvoje palice sice vypadaj dobre ale davat neutralni bio hnojivo jednou tydne a videls bys ten rozdil
mytem je ze slepicak je idealni
on je idealni ale musis mu upravit ph
co se tyce ty tvy corky tak uprimnou soustrast a ku7p si lampu na hovno pestovat pro kreteny hlavne kdyz te tam vykradli loni bylo temer jasny ze vykradou i letos

Old Post 20-02-2006 v 23:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
26-11-2018 - Outdoor 2018 Royal Medic - 34 odpovědí
23-08-2016 - Outdoor 2016 by bigV - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6459630 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív