Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Kontrolovali vas uz?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
drew
Stálý Člen

Karma uživatele drew - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 65

mě kontrolovali jednou,bylo to mooc zajímavý:
bengo: co to je?
já: krabička
bengo: co je vevnitř ?
já: nic
bengo: a co je todle?
já: krabička
bengo: a co je vevnitř?
já: nic
Bengo: posvítí mi do očí a řiká: berete drogy?
já: ne
bengo: a co ty krabičky?
já: byly v nich bonbóny

a to sem měl naložíno jaksvině a nejlepší bylo,že sem doma zjistil,že v jedný krabce ještě byl zbyteček

SMOKE IN PEACE

Old Post 02-06-2005 v 14:45 PM
drew je offline   Profil uživatele drew   Find more posts by drew   Foto galerie člena drew   Click here to Send drew a Private Message   Add drew to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adam
Nový Člen

Karma uživatele adam - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 66

my minule postavame pri vodicke,slniecko,nikde nic,akurat sme docmudili.zrazu kamarat hovori,ze idu benga,nestihli sme nic,zrazu sa objavili.ja a kamo sme mali pytle.dosli,ze ci mame drogy,zbrane a kukali nam na oci.mali sme vsetko vylozit z vackov,tak sme vylozili a makak som si nechal v ruke.ked isiel ku mne,som si ho zastrcil zozadu za rifle,prehladali nas,nic nenasli a my sme sa im potom smiali do xichtu.ale treba mat oci otvorene,obzvlast na slovensku.v bratislave sa nam rozbehli teraz velke represalie....

Old Post 04-06-2005 v 00:26 AM
adam je offline   Profil uživatele adam   Find more posts by adam   Foto galerie člena adam   Click here to Send adam a Private Message   Add adam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Niga
Stálý Člen

Karma uživatele Niga - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 184  

2 Cesar Příspěvek č. 67

Kuklaci su specialnou skupinou policajneho zboru- oni nemaju pravo vtrhnut ti do bytu. Potrebuju na to special prikaz od okresneho prokuratora. Ten ti ho nevyda len za zavaznu trestnu cinnost, vlastnenie nelegal zbrani, rukojemnikov
Vybavovanie takeho dokumentu trva tak 3-4 dni , pri tom mas kopu papierov ktora by cloveka zabila.
Ale naproti tomu si dost casto normal. flojdy davaju na seba kukly a tak sa akoze vyhybaju zakonu. Samozrejme to vobec nie je podla zakonov.
Ja mam s nimi viacmenej kladne skusenosti: ved aj oni su ludia(i ked niektory maju muchy), hlavne ked pochopia ze mojim zatknutim by si zabezpecili papierovacku na celu noc

Dali sme sa do služby ducha, preto musíme prejsť cestu života tŕnistú
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
Ak este nepoznate vyznam skratiek ako LOL, IMHO,.. kliknite Sem

Old Post 04-06-2005 v 07:34 AM
Niga je offline   Profil uživatele Niga   Find more posts by Niga   Foto galerie člena Niga   Click here to Send Niga a Private Message   Add Niga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odoctor
Stálý Člen

Karma uživatele odoctor - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 68

Byli jsme s kamošhema v Hradci Kralowym, no a misto se jmenuje "rozára", jestli teeda něgdo znate, no je to taková dost vyhlídka, jak jsem byl poučenej vod kamoše tak nejlepši vyhlidka na HK. Jinak je to vlastne kus louky a prudkej svah dolu,nic vic. No nic, přijedem tam asi kolem 22.00 a sedeli tam opřeny nejaky 2 typci no nemeli jsme nikdo Papirky tak jsme je proprosili jestli nam jeden věnujou,oni že ok. no ty dva typci sedeli opřeny asi 100m od vyhlidky o nejaky panely. Hehe no už si pak v klidu pokuřujem, a v tom přijelo první auto švestek, a nejdrřiv zastavilo u tech 2 typku co tam sedeli, a z dalky v noci bylo videt, jak tahaj doklady. no chlupaty tam stali asi minim. 3-4 minut u nich. Pak co se nestalo, už jsme to měli vybafany ,zbejval jen čertík :-) a najednou přijelo z drughy strany dalši auto chlupatejch,tag jsem kamošum řikAL, že jsme asi nevybrali zrovna ten spravnej flek,no nic sedli jsme do auta, a řikam si -co mi mužou? howno!
takže jedeme asi 100 m po louce, vyjedeme na hlavni, a už byli flojdi za nama, a že dechova zkouška, tak ok, asi 4 hodiny před jizdou jsem pil 3 piva tak jsem se bál,no a ted- nadejchal jsem 0,06 (klasickej šedej elektonickej dechometr) a oni prej že teda jako co jsem pil, tak tu vymluvu resp. tu vec co jsem jim řekl si necham pro sebe(každej si najděte svoji ok:-) a oni teda jako když viděli že na mě moc nemaj, tak začal "vyslech" stal jsem venku u auta a nastala klasika:

Jeden policajt "hodnej", druhej vyšši a "zlej". Jak jsem tam stal, mimochodem dost slušně zčambanej, mel jsem kšiltovku,takže pojhoda, no a ten zlej začal: (bylo nas 5 v aute) "Tak kdo všechno v tom aute hulil tu marihuanu?" No přiznam že ve mě dost hrklo, ale zachoval jsem chladnou hlavu. řikam mu: "Jakou marihuanu? Byli jsme s kamošema podivat se na vyhlídku, nejsme odsud a kamoš to tu zna, tak nás sem vytahl". A zase zlej policajt: "No počkejte, něco jste nám tu nadejhchal, nějaká ta tráva do toho, to tomu taky přidá, takže mi neřikejte takovy bachorky o vyhlidce"
A ja na to: "co si o nás vubec myslíte, ja jsem nic nepil ,celolu cestu z krkonoš tu piju jen broskvovej čaj "(ted jsem šel do auta a ukazuju jim ten ICE TEE) a řikam: " to by me jako ani ve snu nenapadlo, že mužu nadejchat po čaji co jsem koupil na benzine, (před nima jsem k němu čuchal) a řikam dál : no je sice dost teplej, jak topim, ale zkvašenej snad fak neni, (na to se švestky oba trochu usmali) jo a v aute kamoši umirali smíchy, ty se tlemili že to museli slyšet až v Brně ) Pak jsem dejchal znova do toho šedyho přistroje a EJHLE, ONO 0,07 !!!! kurew takže stoupajicí (což je blby to už vim):-((((

POTOM BACHA: Policajt ten hodnej mě začal řikat, že ale klidne mužu přiznat, že jsem hulil či vlastne hulili, že hulit prej NENI TRESTNY,(v tu chvili mi došlo e jsem řidič a že me snaží nachytat tak jsem se jen smál)
a proste se mě snažili zviklat, no aaale už par zkušenosti mam, hlavne mam prostudovanou psychologii, tagže jsem se jim pak smal rovnou do oči a oni mě pak chvili nechali bejt.


dál přijelo druhy auto chlupatejch, a začali do nas kerovat asi ve 4řech, no a že siu fouknu do dalšiho přístroje, POZOR NIKDY JSEM HO NEVIDEL, byl černej, velikost 20cm širka 10-15cm výška, asi 2-3 cm tlouštka, policajt mi nechtel ukazat displej-když jsem se naklonil k nemu,a hlavne tenhle přistroj NEMĚL NASAZOVACÍ TRUBIČKY,ALE JEDNU VELKOU ROURU KTERA VEDLA Z BOKU PŘISTROJE. jo a mimochodem, MÁ HROZNE VELKEJ ODBER VZDUCHU, uplne me vycucnula pořát to troubilo,že to má málo vzduchu k meření. no a kamoši zase mrtvý smíchy, vylezli ven, a na mě prej "no hezky nám tady hraješ " protože to hrálo melodii už asi počtvrty tak jsem pak zhluboka nadechl a prej že je vše v pořádku,
po všech chteli občanky a rodny čisla atd.

tak nás pak pustili asi po 1,5 hodine domu.


NO ZÁVĚREM jen chci dodat, abyste se lidičkly HNED NELEKLI, a ldyž vam budou vyhrožovat atd např. že pojedete na krev, no nebojte se, oni vás nemužou jen tak sbalit, i když je tu duvodny podezření (to by vas sbalit mohli ale museli by prokazat že jste hulili nebo chlastali a pa řídili auto a s hulenim je to težky dokazat to-jeste na to neni prostředek, kterym by dispoonovali všichni cajti, slyšel jsem že ho ma jen urna, zasahovka, atd, a prej v praze a brne že to maj, je to pristroj asi 30cmx12cmx12cm,bíly barvy,nnebo žluty. jinak ve vyvoji jsou prej nejaky "PAPIRKY" ktery si prej pak dá človek do pusy a za 10 minut je hotova zkouška jestli hulil nebo ne.)

Hlavne nebudte drzi, to nemaj nektery švestky raDI, hlavne ty mladaci co jsou jen karieristi a snažej se vypadat "DRSNĚ" tak ne že je hned budete posilat do piči atd, proste vicemene slušne, v KLIDU, chovat se normalne, SNAŽIT SE POUŽIVAT ARGUMENTY!!! a nemene duležita je i vyřečnost.

taakže čekam hodnoceni, kdyžtak napište svoje zažitky

mejte se

peace

Kdo kontroluje minulost, kontroluje budoucnost: kdo kontroluje současnost, kontroluje minulost …

Old Post 19-08-2005 v 13:57 PM
odoctor je offline   Profil uživatele odoctor   Find more posts by odoctor   Foto galerie člena odoctor   Click here to Send odoctor a Private Message   Add odoctor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Josip
Stálý Člen

Karma uživatele Josip - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 69

Mě se stalo:
Bydlím ve městě (30.000) a jak tak celkem často chodim povečer ven, tak mě těch pár fízlů zná. Nebudu složitě popisovat konkrétní situace - jde o to, že mě několikrát kontrolovali a nejednou našli špetku toho pála. Zarážející je rozličnost reakcí (každá se odehrála jindy):
Jeden - to kdyby viděla Tvoje máti ta by Ti dala (smích)
Druhej - hele mladej měl by sis dát trochu bacha a mít to aspoň v krabičce, ne v sáčku (proč to neřek)
Třetí - pane Josip (...) tak tohl je naposledy - příště si vás odvezeme
Čtvrtej - tak pojď ty hajzle (kravata) - hodil mě do auta jezdil se mnou kolem města (byl jsem zhulenej jak papuč a namíň vystihovanej) a nadával mě, pak zastavil na parkáči schytal jsem tři facky a odjel (parkáč byl 5km od města)

Co z toho plyne? Zákony nezákony, dokud to neni dekriminalizovany, tak zalezi z 90% na tom jekýho fízla vychytáte a neřek bych, že existujou nějaký finty. Na druhou stranu je pravdy, že obecný zásady jak je popisuje odoctor platěj.

Old Post 13-09-2005 v 16:24 PM
Josip je offline   Profil uživatele Josip   Find more posts by Josip   Foto galerie člena Josip   Click here to Send Josip a Private Message   Add Josip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thcsvk
Stálý Člen

Karma uživatele thcsvk - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 42  

Palec dolů pravomoc mestskej policie Příspěvek č. 70

nazd growers!!!!mam taky mensi problem z mestskymi policajtmi ze vzdy ked ma vidia tak ma prehladaju ci nemam nahodou nieco pri sebe......newjete mi niekto poradit ci nato vobec maju pravo???newjete njekto nejaku stranku na nete kde by som si to mohol zistit???dakujem a nenechajte sa tymi zelenymi kurvami zastrasit a KEEP GROWING

Old Post 28-04-2006 v 14:28 PM
thcsvk je offline   Profil uživatele thcsvk   Find more posts by thcsvk   Foto galerie člena thcsvk   Click here to Send thcsvk a Private Message   Add thcsvk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 71

pravo prehladat ta maju ked maju podozrenie.a to asi maju u teba vzdy hlavne jak ta uz niekedy chytili

http://www.lawyer.szm.sk/obecpolic.html tam by to malo byt komplet.

najst mi to trvalo asi 15 sekund(ani nie)



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 28-04-2006 v 15:30 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zapla
Stálý Člen

Karma uživatele Zapla - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 72

Zdravim

Ja jsem jednou takhle k veceru s kamosem hulil pred budovou mestskych lazni, tak jsme nabijeli jednu fajku za druhou a najednou jsem asi 20 m od nas spatril dve fosforove vesty.Stali tam chlupati a checkovali nase kuracke pocinani... zacali jsme utikat, coz byla na jejich obtloustle postavy prilis velka aktivita.Ale psycho to bylo solidni...


A jeste jedna:

Byli jsme s kumpanama v jednom nejmenovanm podniku ve meste Zlin na nejakem reggae... před akci jsme odpalili jednoho jointa a sli jsme, akce nic moc, byl celkem zewl... a tak nas asi pulka odesla. Na druhy den rano jsem byl neskutecne rad ze jsem to udelal, protoze tam byl mohutny zatah se psama, naklusalo asi 30 bengacu a vsechny posacovali (btw. kdyz jsem tam byl, mel jsem v kapse asi 2g) takze tak...




Balkón 05 Zapla

"You smoke herb in Zimbabwe? "Yeh, One night we go to a soldier place and a guerilla call out to me and give me a touch of something... and that was it. No wonder they won the war! Tell ya boy, dem mon smoke some god herb mon! Dem tell me they smoke that herb and feel brave. Them tell me it make them... invisible."

Old Post 01-05-2006 v 11:50 AM
Zapla je offline   Profil uživatele Zapla   Find more posts by Zapla   Foto galerie člena Zapla   Click here to Send Zapla a Private Message   Add Zapla to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zapla! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 73

ke me se policajti za cely život ani nepriblizili už rok mam řidičak jezdim furt a na predpisy moc nedbam cele mladi jsme litali na kolach v pesich zonach kolikrat sem jako mladistvy kupoval chlast když vedle me stali cajti ale mam nejake stesti bo nevzbuzuju pozornos

Old Post 03-05-2006 v 21:50 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hudy
Stálý Člen

Karma uživatele Hudy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 74

Františkánská zahrada...kde se tam vzala kytka to netušim, ale byla zatáhlá přednáška o drogách a mi tam hulily (ironický :P ) já ji utrh strčil pod mikču a vtom šťárá...furt se mi chtělo chechtat a vrchní švestky sem se ptal jestli je generál když má na sobě jako ty zatý hvězdy, na co se ptaly zhulkumpánu nepamatuju, ale bál sem se jako nikdy(až potom)...jeden zmejch nehorších zážitků...btw. myslim, že nás nechaly jít jenom, proto, že tam s náma byl náhodou kámoš kámoše co byl hledanej (teď sedí)...a voni si ho odvedly...
kytka to nakonec nerozdejchala...

Old Post 03-05-2006 v 22:50 PM
Hudy je offline   Profil uživatele Hudy   Find more posts by Hudy   Foto galerie člena Hudy   Click here to Send Hudy a Private Message   Add Hudy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chemik
Stálý Člen

Karma uživatele Chemik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 75

Já jsem jednou dával kámošovi šota a všimnul jsem si. že kolem nás jede policejní auto. Jointa jsem si nórmálně vzal a potáhl jak cigáro (už to byl zbytek) a zahodil, žádné stresy, akorát ti policajti si museli myslet že sme buzíci a líbáme se jen tak na chodníku.

Old Post 04-05-2006 v 00:07 AM
Chemik je offline   Profil uživatele Chemik   Find more posts by Chemik   Foto galerie člena Chemik   Click here to Send Chemik a Private Message   Add Chemik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mastex
Nový Člen

Karma uživatele Mastex - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 76

Fízlové jsou relativně pohodoví lidi,ale jen tehdy když se s nima bavíš jak s lidma.A né povrchně a ještě k tomu arogantně jak to dělá hodně lidí když jsou ve větší skupince, ale kdyby byli sami tak maji na sr.no a sotva pozdraví.
Jeden příběh mám, ale není můj:Jeden zjev jezdí do Francie pro hašiš a když tam jednou jel tak zrovna nevichital týpka od kterýho bere a tak se vracel s prázdnou. Na hranících zrovna šťára, prolezli mu celou káru aš do šroubečku A NIC. tomuhle říkám z prdele klika

Old Post 05-05-2006 v 11:28 AM
Mastex je offline   Profil uživatele Mastex   Find more posts by Mastex   Foto galerie člena Mastex   Click here to Send Mastex a Private Message   Add Mastex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kerič
Stálý Člen

Karma uživatele Kerič - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 77

mna kontroliju v primere dvakrat do mesiaca... podla toho ako casto sa nachadzam v nocnych hodinach vonku... este mi nikdy nic nenasli... bol som rychlejsi ako oni

Keď zátka nejde vyjebnúť ani vjebnúť, treba odjebať hrdlo...
Ked na teba niekto krici, usmej sa a maj ho v piči.

Old Post 05-05-2006 v 16:39 PM
Kerič je offline   Profil uživatele Kerič   Find more posts by Kerič   Foto galerie člena Kerič   Click here to Send Kerič a Private Message   Add Kerič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 78

čim dal tim vic zjistuju ze sem dite stesteny. pani zakona me kontrolovali taky v pernych chvilkach. jednou v plzni sme s kamikem ztahany z cesty padli unaveny na pomnik(tusim ze T. G. M.) pred hl. nadrazi. to byla celkem picovina a neopatrnost.vytahla sem igelitak ve kterym bylo docela dost huleni a motam brcko v tom kolem benga. okamzite sem to zakopala do batohu a oni hned na to jeli zpatky. a klasika. obcanky-kamos ji ten den ztratil, proto sme byli v ty plzni., jesli sme hledany, postizeny, na uteku, cizinci, s cholerou..... od kad sme co tu chceme. atp. no kazdopadne kdyby si nas nevsimlli tak se nevracej.. nastesti batoh mi nechaali na pokoji verte mi byla sem docela v schyze

a podruhy nas venku napomenuli at si to v tom kolecku dem podavat nekam, kde nas nekdo nevidi takze zatim pohodicka

my first time

Naposledy upravil moswa 05-05-2006 v 18:52 PM

Old Post 05-05-2006 v 17:24 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 79

zakladom predchadzaniu problemom s policajtami je prevencia.len uplneho ignoranta,alebo cloveka,ktoremu este netancoval obusok na chrbate mozu capnut so zelinou,prip.inou drogou.

ved viem,ze je to ilegal,tak to nebudem nosit,ako zuvacky.



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 05-05-2006 v 18:12 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 80

Tak já s fízlama mám hodně příhod... poslední byla asi před 14ti dnama... Jeli sme s kámošema na motorkách na výlet a byli jsme zrovna u ňáký vesnice a tam jsme se zastavili a koukali kudy pojedem dál.. Byli tam dvě cesty,jedna byla taková polní (přes lesy apod..) a druhá po silnici... Tak jsme se rozhodli že ubalíme brko,vodložili sme motorky a sedli si... Umotali sme brko,dohulili,a kámoš řikal že pojedeme přes tu polní cestu,ať zbytečně nenarazíme na fízly... Chvíli vpohodě jedem a najednou je v dálce vidět ňáký bílý auto! Tak sme zbrzdili a kámoš řikal ''hele fízlové woe'' já si myslel že si dělá prdel,smáli sme se a najednou jak se to blížilo tak sem viděl jenom tu sirénu nahoře na autě a pak vidim nápis Policie!! sme byli úplně posraný a najednou před nás to auto zastavilo a zablokovalo nám tu úzkou cestu!! ten fízl vystrčil ruku z okna a řikal ať zastavíme! kámoši jeli předemnou a já jel poslední a jenom sem čekal jestli zastaví a co budem dělat!!! najednou za to vzali a hodili to do škarpy a na plnej kotel to srali a ujížděli jim!! tak sem za to taky vzal a projel sem tou mezerou a zdrhali sme jak svině!!! chvíli sem koukal jestli se za náma votočej,zajeli za zatáčku a newim jestli za náma dál jeli,akorát sem viděl předek auta,pak sme už byly za zatáčkou... bylo to fakt něco,měli sme docela nahnáno,ale nakonec to bylo v poho :-)))

Old Post 04-07-2006 v 19:49 PM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2714000 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív