Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 46 47 48 49 50 »
Autor
Téma 
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 753

Ano, funguje na ně Biool a klidně přidej Jar dle návodu, kytky nebudou pak mastné.

Grow Max 150W

Old Post 03-07-2012 v 10:31 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cortez
Nový Člen

Karma uživatele cortez - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 4 

Zdraví dírky na listech Příspěvek č. 754



Zdravím všechny pěstitele :-)
Hledám, někoho komu se objevil stejný problém jako mně. Na listech se před pár dny objevili dírky malé velikosti. Nemůžu si vysvětlit, jak se to stalo. Fotky jsou přiloženy. Děkuji všem za odpovědi a nápady.

http://img521.imageshack.us/img521/7942/20120703112346.jpg

http://img442.imageshack.us/img442/2268/20120703112314.jpg

Old Post 03-07-2012 v 10:46 AM
cortez je offline   Profil uživatele cortez   Find more posts by cortez   Foto galerie člena cortez   Click here to Send cortez a Private Message   Add cortez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dorbukaj
Nový Člen

Karma uživatele dorbukaj - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 755

OK, dix, skusim to.

A co ty hnedy fleky? Nevyte nekdo co to muze znamenat a jak na to?

Old Post 03-07-2012 v 10:56 AM
dorbukaj je offline   Profil uživatele dorbukaj   Find more posts by dorbukaj   Foto galerie člena dorbukaj   Click here to Send dorbukaj a Private Message   Add dorbukaj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 756

!!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!

Old Post 03-07-2012 v 11:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cortez
Nový Člen

Karma uživatele cortez - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 757



Zdravím všechny pěstitele :-)
Hledám, někoho komu se objevil stejný problém jako mně. Na listech se před pár dny objevili dírky malé velikosti. Nemůžu si vysvětlit, jak se to stalo. Fotky jsou přiloženy. Děkuji všem za odpovědi a nápady.
PH: 5,8

http://img521.imageshack.us/img521/...20703112346.jpg
http://img442.imageshack.us/img442/...20703112314.jpg

Old Post 03-07-2012 v 11:56 AM
cortez je offline   Profil uživatele cortez   Find more posts by cortez   Foto galerie člena cortez   Click here to Send cortez a Private Message   Add cortez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cortez
Nový Člen

Karma uživatele cortez - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 4 

dírky na listech Příspěvek č. 758



Zdravím všechny pěstitele :-)
Hledám, někoho komu se objevil stejný problém jako mně. Na listech se před pár dny objevili dírky malé velikosti. Nemůžu si vysvětlit, jak se to stalo. Fotky jsou přiloženy. Děkuji všem za odpovědi a nápady.
ph 5,8

Old Post 03-07-2012 v 12:14 PM
cortez je offline   Profil uživatele cortez   Find more posts by cortez   Foto galerie člena cortez   Click here to Send cortez a Private Message   Add cortez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 759

citace:
Původní příspěvek od dorbukaj
OK, dix, skusim to.

A co ty hnedy fleky? Nevyte nekdo co to muze znamenat a jak na to?

To muže být od třásněnek , Biool působí i prevetivně proti houbovým nemocem.

Grow Max 150W

Old Post 03-07-2012 v 12:27 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kewin
Stálý Člen

Karma uživatele Kewin - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kewin - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kewin - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kewin - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 760


Zdravím a prosím o radu .Tohle se mi začalo objevovat na listech řízku nevím čím to muže bejt!-substrát-kokos ,PH: 5,8. a zatím nehnojeno. díky za rady

Old Post 03-07-2012 v 21:54 PM
Kewin je offline   Profil uživatele Kewin   Find more posts by Kewin   Foto galerie člena Kewin   Click here to Send Kewin a Private Message   Add Kewin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efis
Nový Člen

Karma uživatele Efis - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 761

Pedroso: Tohle mám taky...

cortez: A tyhle dírky tam mám taky, prostě ti to sežrala housenka Já tam načapala jednu mrchu zelenou, mám pokousaných pár listů a momentálně to vypadá, že nic dalšího je nebaští.

Bylinky, bylinky....

Old Post 03-07-2012 v 22:54 PM
Efis je offline   Profil uživatele Efis   Find more posts by Efis   Foto galerie člena Efis   Click here to Send Efis a Private Message   Add Efis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 762

Zdar Kewine, to je tim ze neni hnojeno, kokos potrebuje ziviny.

Naposledy upravil 04-07-2012 v 09:39 AM

Old Post 03-07-2012 v 23:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 763


zdravím,od spodu mě to začíná nějak žloutnout...díky za každou radu

Old Post 04-07-2012 v 15:33 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kewin
Stálý Člen

Karma uživatele Kewin - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kewin - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kewin - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kewin - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 764

DMG- a bude stačit když jím dám třeba jen netopýří guano?

Old Post 04-07-2012 v 18:01 PM
Kewin je offline   Profil uživatele Kewin   Find more posts by Kewin   Foto galerie člena Kewin   Click here to Send Kewin a Private Message   Add Kewin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 765


Zdravím všechny! mám tady závažný problém, co vidíte na fotce se mi stalo u kytek, které jsou zasazeny od soboty (5 dní). Je to ve školce borovic, každá má cca 15l zahradnického substrátu, před přesazením byly všechny kytky v pohodě bez viditelných problémů. Na fotce je Ed Rosenthal, ale stejný problém (většinou v menší míře) mám i s dalšíma kytkama: BB, Mandala a jeden kříženec. Všiml jsem si, že něco podobného se vyskytuje i na okolních kopřivách, mám obavy, aby to holky daly.

Old Post 05-07-2012 v 07:51 AM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhuleny cap
Stálý Člen

Karma uživatele zhuleny cap - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhuleny cap - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhuleny cap - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 766

caute lidi mam dve kyticky orange bud a jedna znich mi zloutne od spodu nicim to nehnojim kytky jsou venku na slunicko ve 40 l kyblikach zeminu jsem pouzil venkovni substrat foto bouzel nemam vubec nevim co ma delat poradte prosim

Old Post 05-07-2012 v 09:47 AM
zhuleny cap je offline   Profil uživatele zhuleny cap   Find more posts by zhuleny cap   Foto galerie člena zhuleny cap   Click here to Send zhuleny cap a Private Message   Add zhuleny cap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cortez
Nový Člen

Karma uživatele cortez - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 767

EFIS: mělas pravdu, byla to housenka, už jsem oběvil třetí, která dostala chuť

Old Post 05-07-2012 v 10:08 AM
cortez je offline   Profil uživatele cortez   Find more posts by cortez   Foto galerie člena cortez   Click here to Send cortez a Private Message   Add cortez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 768

citace:
Původní příspěvek od vinczenzo
Zdravím všechny! mám tady závažný problém, co vidíte na fotce se mi stalo u kytek, které jsou zasazeny od soboty (5 dní). Je to ve školce borovic, každá má cca 15l zahradnického substrátu, před přesazením byly všechny kytky v pohodě bez viditelných problémů. Na fotce je Ed Rosenthal, ale stejný problém (většinou v menší míře) mám i s dalšíma kytkama: BB, Mandala a jeden kříženec. Všiml jsem si, že něco podobného se vyskytuje i na okolních kopřivách, mám obavy, aby to holky daly.
vzhledem k tomu co píšeš kde jsou, stav kopřiv, trávy která je okolo a taky to že tam máš svůj substrát a je vyloučeno,že už maj kořeny prorostlý durch tak se obávám,že ti je někdo vytunil Roundupem nebo něčím podobným a není jim u takhle malejch kytek pomoci...

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 05-07-2012 v 12:13 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 46 47 48 49 50 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6324310 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív