Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 46 47 48 49 50 »
Autor
Téma 
magionONE
Nový Člen

Karma uživatele magionONE - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 13  

Dotaz pomoc prosím.. Příspěvek č. 753


zdravím všechny.Na pár kytkách začli žloutnout konečky menších listů a nejsem si jistej čím to může být.Kytky jsou 23. den ve fázi květu, teplota ve skříni okolo 29 stupňů přes den 30 procent vlhkost, přes noc je teplota 22 stupňů a 40 až 50 procent vlhkost, Ph zálivky je 6,2...Budu vděčnej za každou radu.Předem dík

Old Post 17-12-2011 v 13:51 PM
magionONE je offline   Profil uživatele magionONE   Find more posts by magionONE   Foto galerie člena magionONE   Click here to Send magionONE a Private Message   Add magionONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 754

S hnojkama? Ty kytky jsou hnojený jednou metropama v poloviční dávce, tak tím by to být asi nemělo, naposledy tomu je tak týden zpět a na puklice se mi to zdálo taky ale nenašel jsem tam žádný mrdky. A to jsem to celé obešel s lupou. Tak to cáknu nějakým bio bodrelem na puklice preventivně. Nebo tabákem.

Old Post 17-12-2011 v 15:01 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FloweRoman
Stálý Člen

Karma uživatele FloweRoman - 46% PěstitelskáKarma uživatele FloweRoman - 46% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 58  

Re: pomoc prosím.. Příspěvek č. 755

citace:
Původní příspěvek od magionONE
zdravím všechny.Na pár kytkách začli žloutnout konečky menších listů a nejsem si jistej čím to může být.Kytky jsou 23. den ve fázi květu, teplota ve skříni okolo 29 stupňů přes den 30 procent vlhkost, přes noc je teplota 22 stupňů a 40 až 50 procent vlhkost, Ph zálivky je 6,2...Budu vděčnej za každou radu.Předem dík


řekl bych že tomu chybí nějakej makroprvek jako železo nebo zinek.
čím hnojíš?

Old Post 18-12-2011 v 09:50 AM
FloweRoman je offline   Profil uživatele FloweRoman   Find more posts by FloweRoman   Foto galerie člena FloweRoman   Click here to Send FloweRoman a Private Message   Add FloweRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubator
Stálý Člen

Karma uživatele kubator - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 756


čau neporadí někdo co s tím? mám plagron light mix, teplota nad 22, jednou týdně hnojky bcuzz 5ml a+b, bloom stimulator 1ml, ph okolo 6.. nedostatek fosforu? dusíku? :/

Old Post 18-12-2011 v 11:01 AM
kubator je offline   Profil uživatele kubator   Find more posts by kubator   Foto galerie člena kubator   Click here to Send kubator a Private Message   Add kubator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 757

joo.. bude to treba asi trochu vice prihnojit ...-casteji, dej jim aspon 2x tydne

Old Post 18-12-2011 v 12:05 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
magionONE
Nový Člen

Karma uživatele magionONE - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 13  

Re: Re: pomoc prosím.. Příspěvek č. 758

citace:
Původní příspěvek od FloweRoman


řekl bych že tomu chybí nějakej makroprvek jako železo nebo zinek.
čím hnojíš?



vše od výrobce ATAMI_ B.CUZZ
Půdní výžina A+B ,stimulátor na květ,
ATA ATAZYME

Old Post 18-12-2011 v 14:45 PM
magionONE je offline   Profil uživatele magionONE   Find more posts by magionONE   Foto galerie člena magionONE   Click here to Send magionONE a Private Message   Add magionONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 759

citace:
Původní příspěvek od kubator
čau neporadí někdo co s tím? mám plagron light mix, teplota nad 22, jednou týdně hnojky bcuzz 5ml a+b, bloom stimulator 1ml, ph okolo 6.. nedostatek fosforu? dusíku? :/




Hnojivy to není,tam je vše,i železo,atd..I když to vypadá na chlorozu,tedy nedostatek železa..Přitlačil bych béčko,páč to máš na květu a zvednul bych Ph na cca 6,4 - 6,5 .Železo se při nižším Ph vstřebává do kytek špatně..
Taky koukám,že konce některejch listů se kroutí,hnědnou a usychaj..Co zálivka,nejsou občas kytky trochu utopený..?

Old Post 18-12-2011 v 18:16 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 760


ahoj mám kytí v růstové fázi a začaly se mi zoubky listů kroutit nahoru. ph 6.0, ec 1.0-1.2, zálivka i postřik vermesfluid, teplota den světlo 22c, tma 15-16c, odrůda haze. nemá někdo zkušenost????

Old Post 18-12-2011 v 18:45 PM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubator
Stálý Člen

Karma uživatele kubator - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 761

utopený nejsou, zkusím to ph a přidat B.. dik za rady. Ty fleky měly už uplně na začátku ale málo, pak nic a ted zase.. a ještě blednou a svěšujou se listy.. :/

Old Post 19-12-2011 v 01:50 AM
kubator je offline   Profil uživatele kubator   Find more posts by kubator   Foto galerie člena kubator   Click here to Send kubator a Private Message   Add kubator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 762

citace:
Původní příspěvek od robbbie
ahoj mám kytí v růstové fázi a začaly se mi zoubky listů kroutit nahoru. ph 6.0, ec 1.0-1.2, zálivka i postřik vermesfluid, teplota den světlo 22c, tma 15-16c, odrůda haze. nemá někdo zkušenost????

Ahoj.
Mam stejnej problem, ale zatim jsem nezjistil proc. Kdyz si budu jistej dam vedet.
Zatim aspon popis:
bublaky, usporky, zarivky (matkarna/rizkarna)
je to na pude, ve dne 20°C (roztok 24°C), v noci ted uz 13°C :-( (bude se resit)
Delaji to vetsinou horni listy (teplota u vrsku?). Nestane se to hned, ale kdyz se z bublaku spotrebuje vetsi mnozstvi vody (pH je OK - kontroluju, EC nemam jak merit - nahromadeni nejake ziviny, pripadne deficit?). Po doliti vody (odstata, upraveno pH, pridan peroxid) se to uklidni (vetsi cast korenu v bublaku nad hladinou?).
Takto "poskozene" listy uz se nespravi, nove rostou normalne.
Projel jsem tenhle thread a jeden post mi pripadal podobne, tam byla zrejme na vine teplota/vetrani.
Budku budu predelavat, tak uvidime, jestli to jeste dela.
Tak zatim, djV.
EDIT: Napadlo me jeste topitko v bublaku. Je docela velke. Po odcerpani vetsiho mnozstvi vody kytkou muze koukat kus nad hladinu (upevnim na dno, uvidime, jestli se to zlepsi). Kdyby tam byl termostat, zacne hrat naplno kvuli nizke teplote na pude -> prehrati korenoveho prostoru?
PS: Jestli se neco shoduje u tvyho pestu s mym, mohli bysme zuzit podminky vzniku.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 19-12-2011 v 07:32 AM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 763

Tak asi jsem chytl Svilušky, mam cerne tecicky na listek a listy misty uplne prozrane. Co je ucinny lek? Je to hodne propirane tema.

Old Post 19-12-2011 v 20:24 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 764

citace:
Původní příspěvek od ZelenaZahradka
Tak asi jsem chytl Svilušky, mam cerne tecicky na listek a listy misty uplne prozrane. Co je ucinny lek? Je to hodne propirane tema.


Asi? Máš zespod pavučinky?

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 19-12-2011 v 20:27 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 765

citace:
Původní příspěvek od ZelenaZahradka
Tak asi jsem chytl Svilušky, mam cerne tecicky na listek a listy misty uplne prozrane. Co je ucinny lek? Je to hodne propirane tema.


Prdlajs svilusky,trasnenky to jsou.kup omite nebo biooil.Boil je setrnejsi,ale mene ucinny.nared silnejsi koncentraci.jestli nemas prachy nazbyt,tak si namichej roztok vody,oleje a nejakeho neagresivniho saponatu,treba jaru.

Old Post 19-12-2011 v 20:29 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 766

Nene pavucinky ne,a le jsou tam cerne tecky, bioolem jsem to prave strikal dvakrat uz a nic. Ale trasnenky jsou svetly ne?

Old Post 19-12-2011 v 20:38 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yamato-horu
Nový Člen

Karma uživatele yamato-horu - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 767


Čau mám problém na 3 že 40 kytek se na velkejch listech začlo dělat tohle docela rychle se to šíří zbytek ale vypadá zdravé takže ph nebo problémy s výživou by to neměli bejt není to listovat plíseň? Nebo mapa vad co to může bejt? Dík

Old Post 20-12-2011 v 11:44 AM
yamato-horu je offline   Profil uživatele yamato-horu   Find more posts by yamato-horu   Foto galerie člena yamato-horu   Click here to Send yamato-horu a Private Message   Add yamato-horu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubator
Stálý Člen

Karma uživatele kubator - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 768

na svilušky mi celkem solidně zabral Omite, ale bylo jich tam jenom pár, i listů moc nepoškodily..

Old Post 20-12-2011 v 11:48 AM
kubator je offline   Profil uživatele kubator   Find more posts by kubator   Foto galerie člena kubator   Click here to Send kubator a Private Message   Add kubator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 46 47 48 49 50 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7515160 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív