Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 45 46 47 48 49 »
Autor
Téma 
Denny19
Stálý Člen

Karma uživatele Denny19 - 17% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 737

A dát do jiného substrátu?
Čím je to způsobené?

Old Post 13-08-2019 v 12:53 PM
Denny19 je offline   Profil uživatele Denny19   Find more posts by Denny19   Foto galerie člena Denny19   Click here to Send Denny19 a Private Message   Add Denny19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrantgrow
Nový Člen

Karma uživatele hydrantgrow - 43% PěstitelskáKarma uživatele hydrantgrow - 43% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 21  

Problem listy.. Příspěvek č. 738



zdravim vsechny zahradniky, potreboval bych poradit v cem muze byt problem ze se listy takto krouti.. jinak prstovna v cocosu hnojeno jungle in tha box a v poslednim tydnu proveden postrik jak na savej a zravej hmyz taky na plisnive choroby a padly, a stale zedna zmena , dokence byl proveden pruplach cistou vodou s upravenym ph 5,8 a zadna zmena..

Old Post 24-08-2019 v 11:09 AM
hydrantgrow je offline   Profil uživatele hydrantgrow   Find more posts by hydrantgrow   Foto galerie člena hydrantgrow   Click here to Send hydrantgrow a Private Message   Add hydrantgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 739

tepelnej stres? kolik máš teploty?

Old Post 24-08-2019 v 11:21 AM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrantgrow
Nový Člen

Karma uživatele hydrantgrow - 43% PěstitelskáKarma uživatele hydrantgrow - 43% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 740

furt se drzi na 26stupnech

Old Post 24-08-2019 v 13:46 PM
hydrantgrow je offline   Profil uživatele hydrantgrow   Find more posts by hydrantgrow   Foto galerie člena hydrantgrow   Click here to Send hydrantgrow a Private Message   Add hydrantgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elvírka
Stálý Člen

Karma uživatele Elvírka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Elvírka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Elvírka - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 741

Jakou mas vzdalenost kytek od svetla? A jake hodnoty si nameril pri pruplachu na vytoku?? Krouti se ti takhle jen horni listy nebo jde o komplet celou kytku?

Old Post 24-08-2019 v 14:33 PM
Elvírka je offline   Profil uživatele Elvírka   Find more posts by Elvírka   Foto galerie člena Elvírka   Click here to Send Elvírka a Private Message   Add Elvírka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iloporus
Stálý Člen

Karma uživatele Iloporus - 32% PěstitelskáKarma uživatele Iloporus - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 742

Hned se mi vybavil roztoč Polyphagotarsonemus latus. Dosahuje velikosti pouhých 0,2mm, takže lupa na něj nestačí. Saje nejvíce na rostoucích vrcholcích a vypouští látky způsobující typické deformace listů, které "bývají často zaměňovány s příznaky poškození způsobenými jinými biotickými či abiotickými faktory (nedostatky ve výživě, poškození herbicidy, fyziologické poruchy atd.)" Napadá hlavně rajčata ale parazituje na mnoha jiných druzích rostlin včetně okrasných, ty se mohou později stát zdrojem nákazy. Šíří se hlavně ve sklenících. Dle angl. wiki se stává škůdcem konopí s šířící se legalizací. Je to neobvyklý škůdce, ale jakýkoli mikroskopický roztoč je v pěstírně pohroma, tak snad jsem se u tebe spletl.

https://www.philosopherseeds.com/bl...ites-marijuana/
https://www.zahrada.cz/forum/plodov...rispevku=reakce

Naposledy upravil Iloporus 04-09-2019 v 12:18 PM

Old Post 04-09-2019 v 08:29 AM
Iloporus je offline   Profil uživatele Iloporus   Find more posts by Iloporus   Foto galerie člena Iloporus   Click here to Send Iloporus a Private Message   Add Iloporus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clinic
Stálý Člen

Karma uživatele clinic - 72% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 743


budou to svilušky?

1

Old Post 23-09-2019 v 17:48 PM
clinic je offline   Profil uživatele clinic   Find more posts by clinic   Foto galerie člena clinic   Click here to Send clinic a Private Message   Add clinic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele clinic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MXII
ZHULBATOR T420

Karma uživatele MXII - 96% PěstitelskáKarma uživatele MXII - 96% PěstitelskáKarma uživatele MXII - 96% PěstitelskáKarma uživatele MXII - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 744


Co to může být?
Biobiz Light mix hlina
Triple cheese

Old Post 25-09-2019 v 18:03 PM
MXII je offline   Profil uživatele MXII   Find more posts by MXII   Foto galerie člena MXII   Click here to Send MXII a Private Message   Add MXII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chvalic
Stálý Člen

Karma uživatele Chvalic - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 745



Buddha seeds automat vesta 2tyden růstu predhnojený substrát pro rajčata papriky atd .. pH vody 6 5 CLF zářivka duo. Problém s listy hnědnou.. někdo nějaké zkušenosti ? Jak vyřešit ?

Old Post 13-10-2019 v 17:50 PM
Chvalic je offline   Profil uživatele Chvalic   Find more posts by Chvalic   Foto galerie člena Chvalic   Click here to Send Chvalic a Private Message   Add Chvalic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeadBrain
Stálý Člen

Karma uživatele DeadBrain - 30% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 746



Zdar,objevil jsem problem na kytkach.Zacali se kroutit listy a svetlat.Hledal jsem tu na foru,ale nejsem si uplne jistej...muj tip je spatne ph(prehnojene,uzamceni zivin).Kytky jsou ze seminek WW od RQS.Vykliceno v jiffy,po cca 12-ti dnech zacali prolejzat koreny tak jsem je presadil do 6,5 l kvetinacu.Lisovany kokos(cocostar) rozpusteny v destilce.Bohuzel uz si nepamatuju jestli jsem tu destilku pouzival i na zavlazeni sazenic..+cannazym.Prvni zalivka GHE floracoco s odstatou vodou asi 1l do kazdyho kvet. - ec 0,4,ph 6,7 cca(pri michani hnojek ph 6,2 cca pak jsem zmeril zalivku za par dni a bylo tam prave 6,7ph).Zalivka 1xdenne.Pote namichana nova zalivka(obden) s ec 0,9 ph 6.Vcera zalivka ec 1,2 ph 5,9.Kokos stale vlhky.Teplota v boxu den max.25,noc 21,vlhkost 60-70 ve dne i v noci,lampa 40-50 cm(250 W sodik dual)odtah pri sviceni nonstop pote 1xza hod. na 15 min.Ofuk nonstop,pasivni pritah.To je asi vse k infu.
Pri posledni zalivce 0,8l jsem si zmeril vytok u jedny bylo ec 3,2 ph 6,8 u dalsi ec 1,5 ph taky 6,8.Prave nevim jestli tyhle hodnoty jsou uplne smerodatny...
Myslim si ze GHE by si meli castecne ph srovnat,kokos by mel byt taky napufrovany dle vyrobce.Ph metr kalibruju skoro pri kazdem mereni.
Proplach me jiste nemine,ale nevim moc s jakyma hodnotama.
PROSIM O NAZOR

Naposledy upravil DeadBrain 22-10-2019 v 18:44 PM

Old Post 22-10-2019 v 17:05 PM
DeadBrain je offline   Profil uživatele DeadBrain   Find more posts by DeadBrain   Foto galerie člena DeadBrain   Click here to Send DeadBrain a Private Message   Add DeadBrain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeadBrain
Stálý Člen

Karma uživatele DeadBrain - 30% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 747


Tak nevim...kytka roste,ale stejne se mi zda nejaka nazloutla.Nema hlad?

Old Post 25-10-2019 v 20:35 PM
DeadBrain je offline   Profil uživatele DeadBrain   Find more posts by DeadBrain   Foto galerie člena DeadBrain   Click here to Send DeadBrain a Private Message   Add DeadBrain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeadBrain
Stálý Člen

Karma uživatele DeadBrain - 30% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 748


Ostatni vypadaj v pohode.

Postizena je vlevo v rohu.Nekdo nejakej tip co s ni je?

Old Post 25-10-2019 v 20:38 PM
DeadBrain je offline   Profil uživatele DeadBrain   Find more posts by DeadBrain   Foto galerie člena DeadBrain   Click here to Send DeadBrain a Private Message   Add DeadBrain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Denny19
Stálý Člen

Karma uživatele Denny19 - 17% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 749



Ahoj, poradil by někdo? Mám sem tam suché špičky listů, jak kdyby byly spálené, ale zároveň mi kytka trochu žloutne jako by ji chyběl dusik. Svitim led, pH zálivky držím na 6.
Teplota 22-25
Vlhkost 50-60
Holku jsem zasadil 22.8. a 13.10. jsem ji přepnul na květ
Hnojky jsem dával plagron Terra, jenom na růstu, do přepnutí bylo vše v pořádku, ale asi týden po přepnutí to začalo zlobit. Od přepnutí hnojim biobizzem podle tabulky, dávám Grow, Bloom, Alg-a-mic, Topmax a enzymy Sensizym od AN.
Box mám 60x60x80, svitim led zarovkama s 3000K, dohromady asi 100W.
Nevím jestli to nemůže být calmagem od Vitalinku, nevšiml jsem si, že je pro kokos a obsahuje dusík. Minule kolo jsem žádný calmag nedával a jediné co jsem měl, tak nedostatek fosforu. Díky za jakékoli rady. Litá mi tam pár smutnic, ale nic hrozného.

Naposledy upravil Denny19 03-11-2019 v 19:40 PM

Old Post 03-11-2019 v 19:03 PM
Denny19 je offline   Profil uživatele Denny19   Find more posts by Denny19   Foto galerie člena Denny19   Click here to Send Denny19 a Private Message   Add Denny19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doupinson
Stálý Člen

Karma uživatele Doupinson - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 26  

Problém s listy Příspěvek č. 750



Prosím porďte, co by se jim nemuselo libit..
¨
18. den růstu, pH 5.8 EC 1.0

teploty stabilní den 20 až 25 C

teplota roztoku 20 až 24 C ale hniloby jsem si nevšiml, navíc většinou je to někde kolem 22 C

Konopí, to já rád..

Old Post 04-11-2019 v 14:53 PM
Doupinson je offline   Profil uživatele Doupinson   Find more posts by Doupinson   Foto galerie člena Doupinson   Click here to Send Doupinson a Private Message   Add Doupinson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 751

Čau, není pH 5.8 málo?

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 04-11-2019 v 16:07 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doupinson
Stálý Člen

Karma uživatele Doupinson - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 752

No, máš pravdu, nejspíš to bude to pH, našel jsem však víc infromací o tom jaké pH udržovat. Co si myslíš že je nejlepší hodnota v tomto stádiu ?

Konopí, to já rád..

Old Post 04-11-2019 v 16:18 PM
Doupinson je offline   Profil uživatele Doupinson   Find more posts by Doupinson   Foto galerie člena Doupinson   Click here to Send Doupinson a Private Message   Add Doupinson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 45 46 47 48 49 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8695320 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív