Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 43 44 45 46 47 »
Autor
Téma 
Mlženka
Nový Člen

Karma uživatele Mlženka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 705


Ahoj, potřebovala bych poradit, pěstuju už po třetí. Vždy doma pod světlem. Ale 3 dny jsem nechala kytičky venku, že je sluníčko. je to odrůda skunku, odolná. Jsme na konci fáze růstu. A listy začaly žloutnout, lehce stříbřitě. Přidám foto. Přestože mám i literaturu, nejsem si jistá, co se s nimi děje. Škůdce nepozuruju, ani ze spodních stran listů, ani polétavé mušky. Zálivka je mírná, přelité určitě nejsou. Přemýšlím, že je vrátím raději domů. Poradíte co se mohlo stát? Děkuji

Old Post 26-05-2019 v 13:05 PM
Mlženka je offline   Profil uživatele Mlženka   Find more posts by Mlženka   Foto galerie člena Mlženka   Click here to Send Mlženka a Private Message   Add Mlženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 706

zdarek, nevedel by nekdo co se mi to s nima deje?? dva tydny pojoda a ted tohle.. napadlo me ze jsou prelity protoze tu celej tejden skoro vkuse prselo. listy prave ani suchy nejsou, jen zvadly a na sahnuti zivy jen maj blbou barvu.. za odpoved k+ a podekovani))

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 26-05-2019 v 15:22 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mlženka
Nový Člen

Karma uživatele Mlženka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 707

tak ze spodní strany listů se dělají drobné tečky. Přijde mi to jak houba nebo plíseň

Old Post 26-05-2019 v 16:01 PM
Mlženka je offline   Profil uživatele Mlženka   Find more posts by Mlženka   Foto galerie člena Mlženka   Click here to Send Mlženka a Private Message   Add Mlženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zosbomo
Nový Člen

Karma uživatele zosbomo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 708

Zdravim. Listy se mi krouti smerem nahoru a od kraju belaji az nakonec uplne zbelaji. nikdy se mi to nestalo. tento jev se zacal vyskytovat od vcerejska. muze to byt spatne ph?Poradte prosim,diky

Old Post 26-05-2019 v 16:42 PM
zosbomo je offline   Profil uživatele zosbomo   Find more posts by zosbomo   Foto galerie člena zosbomo     Add zosbomo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warmi
Nový Člen

Karma uživatele Warmi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 709


Zdravím, na listech ze spodu u všech kytek jsem našel drobné tečky (škůdce) viz. foto.
Jsou to svilušky? předem díky za odpověď

Old Post 27-05-2019 v 16:16 PM
Warmi je offline   Profil uživatele Warmi   Find more posts by Warmi   Foto galerie člena Warmi   Click here to Send Warmi a Private Message   Add Warmi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
llachim
Nový Člen

Karma uživatele llachim - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 710


Ahoj,
mám problém se škaredyma, flekatyma listama. Začali se objevovat nejprve na spodních větších listech. Myslel jsem si, že to je špatné pH. Pak jsem pár dní nebyl doma a když sem na to koukl, tak se fleky zvětšili a rozšířili aj na vyšší listy.
Je to nějaká plíseň?
Teploty jsou 18 - 23 °C a vlhkost je až 60% během dne a v noci se mi nedaří dostat pod 50%, protože venku posledních par dní prší.

Naposledy upravil llachim 28-05-2019 v 19:13 PM

Old Post 28-05-2019 v 07:49 AM
llachim je offline   Profil uživatele llachim   Find more posts by llachim   Foto galerie člena llachim   Click here to Send llachim a Private Message   Add llachim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 711

citace:
Původní příspěvek od Warmi
Zdravím, na listech ze spodu u všech kytek jsem našel drobné tečky (škůdce) viz. foto.
Jsou to svilušky? předem díky za odpověď

Moc to nejde vidět, ale myslím, že je to mšice.
Ono je to ve výsledku celkem jedno. Oboje je savý hmyz, na oboje jsou stejné přípravky.

Old Post 28-05-2019 v 17:21 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon8791313
Stálý Člen

Karma uživatele anon8791313 - 87% PěstitelskáKarma uživatele anon8791313 - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 712

Pro Warmi - souhlasím se Šmoulákem, sviluška to není. Se schválně koukni v okolí kytek venku a pravděpodobně je najdeš i jinde.

Old Post 28-05-2019 v 19:58 PM
anon8791313 je offline   Profil uživatele anon8791313   Find more posts by anon8791313   Foto galerie člena anon8791313   Click here to Send anon8791313 a Private Message   Add anon8791313 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamdomaejkej
Stálý Člen

Karma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 713



Cago lidi, nevite co se mi deje s holkama? Mel sem v boxu celkem vedro cca 34 stupnu, ale to uz se mi stalo vicekrat a nikdy to takhle dramaticky neuskodilo a pak taky voda mi posledni dobou prijde dost zelezita(proste tak tece z kohoutku) jinak zalevam odstatou vodou pouze s rhizotonicem(hlina je predhnojena)..holky sou v hline 14 dni..

Round I. II.
Round III.
Round IV.
12x Blueberry OG

Old Post 30-05-2019 v 11:18 AM
mamdomaejkej je offline   Profil uživatele mamdomaejkej   Find more posts by mamdomaejkej   Foto galerie člena mamdomaejkej   Click here to Send mamdomaejkej a Private Message   Add mamdomaejkej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamdomaejkej
Stálý Člen

Karma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 714



..

Round I. II.
Round III.
Round IV.
12x Blueberry OG

Old Post 30-05-2019 v 11:22 AM
mamdomaejkej je offline   Profil uživatele mamdomaejkej   Find more posts by mamdomaejkej   Foto galerie člena mamdomaejkej   Click here to Send mamdomaejkej a Private Message   Add mamdomaejkej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 715

Čau. To máš pod tým Led Frynk hej? Inak vyzerajú desne teda..... Skus aspon na par dní si zohnať goood vodu pre istotu...a ja by som im normal zahnojil. Aj keď je predhnojená, ako si spominal.....

Old Post 30-05-2019 v 20:56 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoke37
Nový Člen

Karma uživatele Smoke37 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 4  

Obecné Problém ve skleníku Příspěvek č. 716


Zdravím chci se zeptat proč aji tak oschle listy mám bloody skunk auto a somango ve skleníku nevím čím to může být nějaké rady?

[modedit]:podle me jsi to polil zalivkou s hnojivy,prijde mi to spaleny(kontaktem).....

-presun do spravne sekce...
-A/S

Old Post 11-06-2019 v 16:57 PM
Smoke37 je offline   Profil uživatele Smoke37   Find more posts by Smoke37   Foto galerie člena Smoke37   Click here to Send Smoke37 a Private Message   Add Smoke37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 717

citace:
Původní příspěvek od mamdomaejkej
Cago lidi, nevite co se mi deje s holkama? Mel sem v boxu celkem vedro cca 34 stupnu, ale to uz se mi stalo vicekrat a nikdy to takhle dramaticky neuskodilo a pak taky voda mi posledni dobou prijde dost zelezita(proste tak tece z kohoutku) jinak zalevam odstatou vodou pouze s rhizotonicem(hlina je predhnojena)..holky sou v hline 14 dni..
Utopený, spálený...

And I'm stoned!

Old Post 12-06-2019 v 12:22 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cyra
Stálý Člen

Karma uživatele Cyra - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 718


Zdravím všechny,poprosil bych o pomoc.Neví náhodou někdo co je za problém.Roslinka je asi dva týdny venku.Je to automat pěstovaný venku v Plagronu Grow mix.Díky za pomoc

😉

Old Post 20-06-2019 v 19:36 PM
Cyra je offline   Profil uživatele Cyra   Find more posts by Cyra   Foto galerie člena Cyra     Add Cyra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon8791313
Stálý Člen

Karma uživatele anon8791313 - 87% PěstitelskáKarma uživatele anon8791313 - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 719

Ty bile flicky vypadaji jako od trasnenek. Necim kytky preventivne strikni...

Old Post 20-06-2019 v 20:33 PM
anon8791313 je offline   Profil uživatele anon8791313   Find more posts by anon8791313   Foto galerie člena anon8791313   Click here to Send anon8791313 a Private Message   Add anon8791313 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cyra
Stálý Člen

Karma uživatele Cyra - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 720

Jj,díky za pomoc.Už jsem zakročil😄

😉

Old Post 21-06-2019 v 17:01 PM
Cyra je offline   Profil uživatele Cyra   Find more posts by Cyra   Foto galerie člena Cyra     Add Cyra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 43 44 45 46 47 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1415100 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív