Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Osvětlení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 44 45 46 47 48 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 721

Mate zkusenost s cooltube?Jestli ano doporucite nebo srat?

Old Post 19-11-2008 v 17:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 722

citace:
Původní příspěvek od Noold
Mate zkusenost s cooltube?Jestli ano doporucite nebo srat?

Ačkoliv se objeví řada, co nebude se mnou souhlasit - srát na kůltjůb.
Pořizovací náklady na tubu, na potrubí, sraní se spotrubím při zvyšování lampy, lupa efekt, nutnost čistit od prachu, neprosvícený prostor z důvodu nesmyslného snižování lampy.... to všechno si ušetříš, když nepodceníš ventilaci. Pak ti stačí i klasické stínítko Hobby

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 19-11-2008 v 18:28 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 723

Dik,popřemyšlím o tom..o ventilaci taky..

Old Post 20-11-2008 v 16:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannaba
Stálý Člen

Karma uživatele cannaba - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 724

zdar growers chtel bych se zeptat jestli nekdo mate skusenost s touto vybojkou Domácí slunce 300W E27 od OSRAMU vypada vcelku zajimave a mozna by sni mohla byt uspesnost ale nikdy sem ji nevidel.. Hodi se tato vybojka na grow? na růst? na květ? Prosim poradte..
http://elkas.cz/eshop/razeni_dle_vy...1&produkt=OSRAM

Neodsuzuj když si nepoznal.

Old Post 30-11-2008 v 18:05 PM
cannaba je offline   Profil uživatele cannaba   Find more posts by cannaba   Foto galerie člena cannaba   Click here to Send cannaba a Private Message   Add cannaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cannaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaz Pacho
Nový Člen

Karma uživatele Gaz Pacho - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 725

Zdravím vás, jsem tady nový. Vrhám se do pěstování mám vyhlídlou výbojku halogenid na růst HQI-TS 70/D EXCELLENCE. má 70w 6200lm chromatičnost 5600K s paticí RX7s.
Jenže nevím kde mám tu patici sehnat a jestli bude v pohodě ta chromatičnost. Můžete mi někdo poradit prosím?

Old Post 13-12-2008 v 12:25 PM
Gaz Pacho je offline   Profil uživatele Gaz Pacho   Find more posts by Gaz Pacho   Foto galerie člena Gaz Pacho   Click here to Send Gaz Pacho a Private Message   Add Gaz Pacho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 726

citace:
Původní příspěvek od cannaba
zdar growers chtel bych se zeptat jestli nekdo mate skusenost s touto vybojkou Domácí slunce 300W E27 od OSRAMU vypada vcelku zajimave a mozna by sni mohla byt uspesnost ale nikdy sem ji nevidel.. Hodi se tato vybojka na grow? na růst? na květ? Prosim poradte..
http://elkas.cz/eshop/razeni_dle_vy...1&produkt=OSRAM

tato zarovka se pouziva na vytvrzovani plastu, na pesteni ma spatne spektrum, datasheet je tu(strana 8)

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 15-12-2008 v 19:21 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaz Pacho
Nový Člen

Karma uživatele Gaz Pacho - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 727

a nechcete mi někdo poradit nějakou jinou výbojku na růst....max. 70w. jakoukoli která se na růst hodí. dikes

Old Post 17-12-2008 v 13:35 PM
Gaz Pacho je offline   Profil uživatele Gaz Pacho   Find more posts by Gaz Pacho   Foto galerie člena Gaz Pacho   Click here to Send Gaz Pacho a Private Message   Add Gaz Pacho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 728

gaz pacho: trebars takato? http://www.grower.sk/24/gib-lightin...th-spectre-70-w

Old Post 17-12-2008 v 14:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
21g
Nový Člen

Karma uživatele 21g - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 729

zdarec lidi......... hele chystám se pestovat uplne poprví v zivote indoor tkze nemám zádný vzkusenosti muzete mi nekdo poradit jakou lampu nebo zířivku si mám pořídit........ mám jen pár podmínek a to aby me to vyslo max na 600,- Kč aby to nemelo moc velkou spotrebu elektriny a aby ta lampa aspon trochu hřála , no a aby se pod tím dala vypestovat nejaká pekná kytka, dá se neco takovího sehnat ? jesi výbojka tk aby me to vyslo se vsím vsudy ( startér, tlumivka atd ) proste aby to svítilo max do 1000,- Kč........ dik za jakoukoliv odpoved

Old Post 18-12-2008 v 15:20 PM
21g je offline   Profil uživatele 21g   Find more posts by 21g   Foto galerie člena 21g   Click here to Send 21g a Private Message   Add 21g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
White Rhino 666
Stálý Člen

Karma uživatele White Rhino 666 - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 730

čus. chtěl bych se zeptat jestli je tahle žarovka v hodná na pěstování http://elektro.obchodni-dum-mija.cz...14-s79-dp55633/

asi mě budete mi za naprostyho tupce (třeba oprávněně) ale prostě bych rád věděl váž názor na tuhle věc... dik. respect

smrt .. jako jediný účel života

Old Post 14-01-2009 v 13:27 PM
White Rhino 666 je offline   Profil uživatele White Rhino 666   Find more posts by White Rhino 666   Foto galerie člena White Rhino 666   Click here to Send White Rhino 666 a Private Message   Add White Rhino 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 731

zdar. nejsu tam ziadne udaje pisane o tej ziiarovke,jedine ze ma modre spektrum tak na rast by sa mozno dala.

Old Post 14-01-2009 v 15:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomassss
Nový Člen

Karma uživatele tomassss - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 732

Čus měl bych takový dotaz....mám webku kterou fotim pestirnu a pak si to posilam na ftp.......A ta webka na infra diody pro noční vidění vypadáto zajímavě a fakt to funguje tak se chci zeptat zda to infra osvícení nebude kytkám vadit....?

Old Post 15-01-2009 v 22:39 PM
tomassss je offline   Profil uživatele tomassss   Find more posts by tomassss   Foto galerie člena tomassss   Click here to Send tomassss a Private Message   Add tomassss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raco
Nový Člen

Karma uživatele raco - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 8 

Nápad Výběr osvětlení > nováček :-) Příspěvek č. 733

Zdravim, odhodlal jsem se vyzkoušet nějaký to mikropěstování.... chtěl bych znát názor na toto světlo.. http://www.growmarket.cz/produkt/ea...-40w-grow-6400k nebo poradit nějaký jiný díky :-)

Old Post 04-05-2011 v 13:18 PM
raco je offline   Profil uživatele raco   Find more posts by raco   Foto galerie člena raco   Click here to Send raco a Private Message   Add raco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 734

zdarvim hele spíš bych ti doporučil tohle http://e-shop.hydroponic.cz/p/plug-grow-125-w-blue/ sám to mám a je to na pohodu jinak k tý co jsi sem házel odkaz kámoš to měl v předpěst boxu , ale po chvíli to vyměnil za tu 125w co jsem hodil odkaz kyti se pod tim (ta 40w) táhly ..........
Ale pokud jsi omezen finančně místem či něčim jinym tak ano kytki pod tim rostou

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 04-05-2011 v 20:04 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 735

raco:


Jestli nemáš prachy, tak kup spíš 125W CFL RED , pod modrou to krásně roste a netáhne se to, ale na květovou periodu by to nešlo.

Když koupíš červenou, tak to pod ní taky vyroste a pak ji budeš mít na květovou fázi.

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 04-05-2011 v 22:39 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raco
Nový Člen

Karma uživatele raco - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 736

Sem omezenej hlavně místem, o prachy v tomhle tak nejde... mam to pro zábavu a na zkoušku.. časem když vymyslim kam to dát, tak bych dokoupil větší watáž. Taky řešim jak to vůbec zapojit, nemam zkušenosti s indor... nějakou objímku rovno i s kabelem se dá sehnat? Folii a chlazení už koupený mam. A stínidlo asi nějak vyrobit.. jakej dobrej materiál? dá se potáhnout tou fólií?

Old Post 05-05-2011 v 08:18 AM
raco je offline   Profil uživatele raco   Find more posts by raco   Foto galerie člena raco   Click here to Send raco a Private Message   Add raco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 44 45 46 47 48 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-08-2018 - Osvětleni z OBI - 4 odpovědí
10-04-2019 - COB LED Osvětlení - 21 odpovědí
28-12-2016 - len osvetlenim - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1338780 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív