Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 39 40 41 42 43 »
Autor
Téma 
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 641

už so sem někdo dávál?
http://grower.cz/pestovani/navody/z...-hnojeni/7.html

Old Post 21-03-2011 v 00:12 AM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dracek
Nový Člen

Karma uživatele Dracek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 642

Zdarec groweři, chci se zeptat jestli někdo neví, čím je způsobené to, že se konečky listů začnou kroutit směrem dolů? Bohužel foto nemám ale listy vypadaj zdravě barva a všecko je v pohodě jenom se kroutí. Pls poraďte jestli je to nějaky problém nebo o nic nejde. Díky a pěstu zdár d

Old Post 21-03-2011 v 01:26 AM
Dracek je offline   Profil uživatele Dracek   Find more posts by Dracek   Foto galerie člena Dracek   Click here to Send Dracek a Private Message   Add Dracek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 643

citace:
Původní příspěvek od Santcha
Ahojte.. prosím co toto? Je to jen na jedný kytce. Podle FAG a okolností mi to pripomina akorat nedastatecnou zalivku.
Vas nazor prosim?



no a kdy si zalival naposled?

Old Post 21-03-2011 v 10:47 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asi_sem_moc
Agent WC

Karma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 644

citace:
Původní příspěvek od Dracek
Zdarec groweři, chci se zeptat jestli někdo neví, čím je způsobené to, že se konečky listů začnou kroutit směrem dolů? Bohužel foto nemám ale listy vypadaj zdravě barva a všecko je v pohodě jenom se kroutí. Pls poraďte jestli je to nějaky problém nebo o nic nejde. Díky a pěstu zdár d


PH měříš? a díval jsi se na MyNameStichuv dred?

NEJDŘÍV ČTI pak se ptej MÁŠ PROBLÉMY S KYTKOU? klikni


NEČUM TAK BLBĚ A NAHOĎ NA XICHTU SMAJLA

---------->Peace and Love<----------

400W záře na záchodě

Old Post 21-03-2011 v 11:01 AM
asi_sem_moc je offline   Profil uživatele asi_sem_moc   Find more posts by asi_sem_moc   Foto galerie člena asi_sem_moc   Click here to Send asi_sem_moc a Private Message   Add asi_sem_moc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubabub
Stálý Člen

Karma uživatele Bubabub - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 645

Dracek: třeba u Ed rosenthal super bud je kroucení listů dolu normální

Old Post 21-03-2011 v 13:56 PM
Bubabub je offline   Profil uživatele Bubabub   Find more posts by Bubabub   Foto galerie člena Bubabub   Click here to Send Bubabub a Private Message   Add Bubabub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dracek
Nový Člen

Karma uživatele Dracek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 646

asi_sem_moc: diky za radu proctu to .. ale zda se ze to nic nebylo kytku jsem pořádně na noc zalil a do rána se spravila takze to byl nejspis planej poplach ale lekl jsem se protoze kyticka je jeste malinka tak jsem nevedel o co jde. jinak ph jsem zatim jeste nemeril.

Old Post 21-03-2011 v 18:08 PM
Dracek je offline   Profil uživatele Dracek   Find more posts by Dracek   Foto galerie člena Dracek   Click here to Send Dracek a Private Message   Add Dracek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jebutinajmeno
Stálý Člen

Karma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 647


cuz zahradnici,mam mensi problem s mym AKckem,pozoruju to zatim na 3 kyti ale jen v male mire,zatim tomu neprikladam velkou,jinak jsou zdrave vaznost ale lehce me to znepokojuje,nevite cim to muze byt?

model AK47 10 dni 18/6 dnes 1den 12/12 ,hlina plagron royalty mix a bat-mix v pomeru 2:1 ,teplota 28,1 vlhkost 70(konec rustu) hojim zatim jen enzymy od canna..

prosim o radu dekuji moc

600W-Chronic, Apollo 11, Pepper

600W- AK-47 g/W

400W-Euforia
***BO!!!***

Old Post 21-03-2011 v 20:49 PM
jebutinajmeno je offline   Profil uživatele jebutinajmeno   Find more posts by jebutinajmeno   Foto galerie člena jebutinajmeno   Click here to Send jebutinajmeno a Private Message   Add jebutinajmeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jebutinajmeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 648



Zdravím groweři.

Bohužel i já musím přispět do tohoto tématu. Na listech se mi začínají dělat z prvu malinké hnědé tečky, postupně se to rozlézá po celém listu, který následně začíná žloutnout. Zatím je to nejvíc jen na jedné kytce, ale pomalu se to vyskytuje i na listech asi 2 dalších (jen ty malinké hnědé mapky).

Jedná se o odrůdu The Ultimate, pěstuji pod 400w, hnojím 2 dny a jen lehce, kytky jsou 4 dny na růstu, substrát light-mix od biobizz.

Chyby o kterých vím, ale ted s nimi nic nenadělám:
- Neměřím PH, EC
- Někdy nezalívám odstátou vodou
- Mám špatný odtah

Prosím o rychlou radu je to akutní.. Předem Vám mockrát děkuji.

Sandman

Old Post 22-03-2011 v 19:21 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asi_sem_moc
Agent WC

Karma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 649

citace:
Původní příspěvek od jebutinajmeno

model AK47 10 dni 18/6 dnes 1den 12/12 ,hlina plagron royalty mix a bat-mix v pomeru 2:1 ,teplota 28,1 vlhkost 70(konec rustu) hojim zatim jen enzymy od canna..


To kroucení bude asi vysoká teplota, zkus na pár dní zvednou lampu...

citace:
Původní příspěvek od Sandman

Jedná se o odrůdu The Ultimate, pěstuji pod 400w, hnojím 2 dny a jen lehce, kytky jsou 4 dny na růstu, substrát light-mix od biobizz.

Chyby o kterých vím, ale ted s nimi nic nenadělám:
- Neměřím PH, EC
- Někdy nezalívám odstátou vodou
- Mám špatný odtah

Prosím o rychlou radu je to akutní.. Předem Vám mockrát děkuji.


Kytky máš 4 dny jestli jsem dobře pochopil? Vlastní řezy? Pokud koupené, prohlídl jsi je pořádně? nebylo na nich znát něco? Mohl by to být nedostatek vápníku nebo manganu... Možná celkově špatně vstřebává živiny.. Možná to bude chlórem, nechávej si odstát vodu, to je to nejmenší co určitě změnit můžeš...
Snad jsem poradil dobře, jsou tu zkušenější, ale podle všeho se jim nechce.. Tak musíš počkat a můžeš se mrknou sem

NEJDŘÍV ČTI pak se ptej MÁŠ PROBLÉMY S KYTKOU? klikni


NEČUM TAK BLBĚ A NAHOĎ NA XICHTU SMAJLA

---------->Peace and Love<----------

400W záře na záchodě

Old Post 22-03-2011 v 20:56 PM
asi_sem_moc je offline   Profil uživatele asi_sem_moc   Find more posts by asi_sem_moc   Foto galerie člena asi_sem_moc   Click here to Send asi_sem_moc a Private Message   Add asi_sem_moc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 650

Sandman:

čau, podle mě,,,je to převážně tím PHáčkem...a neodstátá voda...nikdy!

Odtah bych vyloučil a koupil aspoň BEN pH test za 40korun...

Old Post 22-03-2011 v 21:03 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mystery
Mysterious Grower

Karma uživatele Mystery - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mystery - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 651

citace:
Původní příspěvek od Sandman
Zdravím groweři.

Bohužel i já musím přispět do tohoto tématu. Na listech se mi začínají dělat z prvu malinké hnědé tečky, postupně se to rozlézá po celém listu, který následně začíná žloutnout. Zatím je to nejvíc jen na jedné kytce, ale pomalu se to vyskytuje i na listech asi 2 dalších (jen ty malinké hnědé mapky).

Jedná se o odrůdu The Ultimate, pěstuji pod 400w, hnojím 2 dny a jen lehce, kytky jsou 4 dny na růstu, substrát light-mix od biobizz.

Chyby o kterých vím, ale ted s nimi nic nenadělám:
- Neměřím PH, EC
- Někdy nezalívám odstátou vodou
- Mám špatný odtah

Prosím o rychlou radu je to akutní.. Předem Vám mockrát děkuji.


Ahoj, opravdu je to PHčkem. Řekl bych, že ho máš moc nízké, alespoň já jsem ho tak měl. Kdo ví co by se objevilo za jiný problém, kdyby bylo moc vysoké, přeci jen se látky vstřebávají při různých PH.

http://img821.imageshack.us/i/dsc00241ek.jpg/ - Takhle to u mě začínalo
http://img707.imageshack.us/i/dsc00242bt.jpg/ - Takhle se to rozvíjelo
http://img215.imageshack.us/i/dsc00240zv.jpg/ - Tohle je akorát z druhé strany
Končilo to tak, že list uschnul, postupuje to převážně od spodu.
Jsou tam vidět stejné problémy, jde to těmi žilkami :-) Takže PH

Old Post 23-03-2011 v 12:48 PM
Mystery je offline   Profil uživatele Mystery   Find more posts by Mystery   Foto galerie člena Mystery   Click here to Send Mystery a Private Message   Add Mystery to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mystery! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 652

Dík moc za rady.. Substrát by měl mít PH 6,0 tak to asi musela pos**t ta voda.. Kytky jsou ze semínek a před přepnutím jsem je měl něco přes měsíc na růstu.. Snad odstata vodapomze..

Sandman

Old Post 24-03-2011 v 16:41 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xXx-cavimanus
Nový Člen

Karma uživatele xXx-cavimanus - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 653

Čus Groweři!!! Mám problém s kytičkama
Jsou měsíc staré a pak sem je dal na dva dny pod
200W P&G Blue, 18/6
Teplota Den 22 a Noc 15
A začínají se loučit!!!
Nevím co stím, poradítě???
Pěstu zdar!!!

Naposledy upravil xXx-cavimanus 27-03-2011 v 12:47 PM

Old Post 27-03-2011 v 10:36 AM
xXx-cavimanus je offline   Profil uživatele xXx-cavimanus   Find more posts by xXx-cavimanus   Foto galerie člena xXx-cavimanus   Click here to Send xXx-cavimanus a Private Message   Add xXx-cavimanus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 654

citace:
Původní příspěvek od xXx-cavimanus
Čus Groweři!!! Mám problém s kytičkama
Jsou měsíc staré a pak sem je dal na dva dny pod
200W P&G Blue, 18/6
Teplota Den 22 a Noc 15
A začínají se loučit!!!
Nevím co stím, poradítě???
Pěstu zdar!!!


Vypadaj hódně přelitě. V té druhé misce Ti dole stojí voda? Jestli máš podobnou hladinku pod těmito kytičkami tak se nediv, kořínek musí dýchat.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 27-03-2011 v 11:54 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green ROX
Stálý Člen

Karma uživatele Green ROX - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 655

citace:
Původní příspěvek od xXx-cavimanus
Čus Groweři!!! Mám problém s kytičkama
Jsou měsíc staré a pak sem je dal na dva dny pod
200W P&G Blue, 18/6
Teplota Den 22 a Noc 15
A začínají se loučit!!!
Nevím co stím, poradítě???
Pěstu zdar!!!


Jednak to máš přelité jak sviňa... a druhá věc která se mi moc nelíbí je vzdálenost mezi party... jak vysoko máš lapmu?

Old Post 27-03-2011 v 12:46 PM
Green ROX je offline   Profil uživatele Green ROX   Find more posts by Green ROX   Foto galerie člena Green ROX   Click here to Send Green ROX a Private Message   Add Green ROX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
witchie
Stálý Člen

Karma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 656



caute mám problém se žloutnutím listů přikládám foto nažloutlé kytky rostou pomaleji hnojeno hesi teplota přes den cca 31 C

Old Post 27-03-2011 v 18:20 PM
witchie je offline   Profil uživatele witchie   Find more posts by witchie   Foto galerie člena witchie   Click here to Send witchie a Private Message   Add witchie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 39 40 41 42 43 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4032260 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív