Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Výlet s marihuanou přes hranice / pašování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 39 40 41 42 43 »
Byli jste někdy pašeráci?
Už sem si vezl, žádný problém.
Nepotřebuji to k tomu, abych riskoval.
Ne, bojím se.
Vezl, chytli mě, špatná zkušenost.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
WhiteShark
Nový Člen

Karma uživatele WhiteShark - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 4  

Palec nahoru Příspěvek č. 641

když sem byl v amstru tak mě kontroloval nějakej týpek jestly něco nevezu v kufru, samozřejmě že jo, schoval sem asi 50 semen do čokolády kterou sem si tam koupil =D stačilo trochu nahřát a opatrně je tam dát, nezjistil nic ani pes =D

Old Post 01-08-2011 v 15:50 PM
WhiteShark je offline   Profil uživatele WhiteShark   Find more posts by WhiteShark   Foto galerie člena WhiteShark   Click here to Send WhiteShark a Private Message   Add WhiteShark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 642

citace:
Původní příspěvek od satanda
pokud ti slouží zdravej selskej rozum tak ti asi dojde že ten model nemůžeš jen tak naházet do šamponu,ale musíš ho nejdřív zabalit

satando,
myslím že nemá valný význam využívat prostor tohoto topicu ke zjištění kdo a jak používá svůj rozum natož pak jestli je vůbec nutno používat rozum při úvahách, jestli model předtím zabalit nebo ho "jen tak naházet do šamponu"...

citace:
Původní příspěvek od satanda
a navíc nikdy nemáš na 100% že tě na hranicích nechytnou

Pic kozu do vazu. Jen mám ten pocit, že právě na to celou dobu upozorňuju...

citace:
Původní příspěvek od satanda
já tady nechci nikoho poučovat

No, tak to si snad ze mě děláš (I)... :
...."radši si kup 1/2kg kafe a udelej dvojty dno..."
...."pes prez kafe nic necejti..."
...."nebudes mit zadnej sampon a najdou to u tebe..."
...."když ho tam trocha bude tak to pec neucejti..."

citace:
Původní příspěvek od satanda
jen sem napsal jak se mi to povedlo

A tohle mi právě roztavilo páteř. Tobě se totiž nic nepovedlo anobrž ti to tentokrát pouze vyšlo (ucho zatím drží). Máváš tady lidem před očima radama o kávách a šamponech, sám si potom ovšem strčíš blunta do kapsy a aniž bys došel k jakékoli konfrontaci se skutečnou kontrolou, tak se věnčíš vavříny. Kdybys jel pětkrát do roka Praha - Brno a nic se ti po cestě nestalo, můžeš říct že je ta dálnice bezpečná? Nebo-li - máš představu, kolik lidí ten samý den v letištní hale díky smellingrům nestrávilo tehdejší večer dle svých představ..?
Jen mě tak ještě trklo - jednou píšeš žes mel v kapse 3g a podruhé 5. To už jsi letěl 2x nebo jednou se 4gramy...?

citace:
Původní příspěvek od satanda
už je na ostatních jestli to zkusí nebo ne.

Bez debat. Ovšem tento trýd není o bungee jumpingu, kde je zřejmě tato hláška na místě, ale o konkrétních zkušenostech (dobrej raport Stonede ) a možných protiopatření jak se pokud možno případným průserům vyhnout.

H.
edit: s těma karmama tak nedivoč, něco mi říká, že než je budeš moct rozdávat, tak bude třeba ještě chvíli počkat než ti naběhne na semafóru pod nickem ten správnej colór...

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 01-08-2011 v 17:09 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
satanda
Stálý Člen

Karma uživatele satanda - 71% PěstitelskáKarma uživatele satanda - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 643

ok setřels mě....ENJOY IT!...seš frajer!

Old Post 02-08-2011 v 16:14 PM
satanda je offline   Profil uživatele satanda   Find more posts by satanda   Foto galerie člena satanda   Click here to Send satanda a Private Message   Add satanda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sevoss
Stálý Člen

Karma uživatele sevoss - 100% PěstitelskáKarma uživatele sevoss - 100% PěstitelskáKarma uživatele sevoss - 100% PěstitelskáKarma uživatele sevoss - 100% PěstitelskáKarma uživatele sevoss - 100% PěstitelskáKarma uživatele sevoss - 100% PěstitelskáKarma uživatele sevoss - 100% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 297  

Příspěvek č. 644

Vše proběhlo bez problému.Měl jsem to v kávě ve dvojtém pytlu oblepený izolepou.

škoda jen že jsem dostal K- za tohle vlákno..

KOMU SE NELENÍ,TOMU SE ZELENÍ!!!

Outdoor 08,the best genetika(White island,Buddha,no name)

Outdoor 09 MK,WWxJH.WIxB,CH,BxB)

Old Post 11-09-2011 v 17:39 PM
sevoss je offline   Profil uživatele sevoss   Find more posts by sevoss   Foto galerie člena sevoss   Click here to Send sevoss a Private Message   Add sevoss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sevoss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lostypos
Stálý Člen

Karma uživatele lostypos - 68% PěstitelskáKarma uživatele lostypos - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 645

jednou jsem vezl do chorvatska asi tak 8 g, vše vpoho, myslím že lepší dovelená nikdy nebyla...
furt jsem si řikal, kdyby po nás šly celníci, musim to vyhodit z okna...
na to naštěstí nedošlo..

Old Post 11-09-2011 v 19:41 PM
lostypos je offline   Profil uživatele lostypos   Find more posts by lostypos   Foto galerie člena lostypos   Click here to Send lostypos a Private Message   Add lostypos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 646

dneska sem slyšel, že hašené vápno pohlcuje pachy, proto se v něm pašují drogy, je to možný?

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 13-09-2011 v 17:18 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 647

Ano. Hašené vápno primárně pohlcuje CO2 a s tím stáhne i pach. Zasypávání hrobů nebylo ze začátku jen o sterilizaci/neutralizaci půdy... Po takové morové nákaze... to musel být odér...
Ovšem - drogy se dnes pašujou prakticky ve všem, co si člověk dokáže představit. IN jsou živá zvířata stejně jako diplomatické kuférky, bohužel ta zvířata zde slouží pouze jako obalový materiál, jehož cena je v poměru k obsahu zanedbatelná, stejně jako cena igelitového sáčku při nákupu chleba.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 13-09-2011 v 18:39 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 648

takže to má cenu použít při vezení par g za hranice?

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 13-09-2011 v 18:52 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 649

Ne. Ledaže za Hranice na Moravě.
Vození trávy pro osobní spotřebu za hranice je, co si budem povídat přece hloupost. Pokud budu skutečně něco pašovat, musí to být pro mne především výhodné, tedy určité množství(profit) musí být adekvátní podstoupenému riziku. Zde ovšem(pár G) je vzhledem k reálně možnému průseru holé jankovství. Ten fakt že gram dnes na hraničních kontrolách nikoho moc nezajímá, neznamená, že zajímat nemůže a nebude.
Osobně na dovolené preferuju jiný komfort ubytování, než z vlastní blbosti pryčnu v nějaké místní vachštůbě...
Ale možná se na to už nedokážu dívat z pohledu toho mladického driftu či "bezstarostné jízdy". Příští rok snad už pojedem s vnučkou.

H.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 13-09-2011 v 22:33 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 650

Dvojpytlík, vše sterilní, k tomu sem přihodil kamínek aby to nevyplavalo a pak sem to celý frknul mladý do ňákýho krému na obličej ve šminkách..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 15-09-2011 v 12:16 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farmer36
Stálý Člen

Karma uživatele farmer36 - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 651

Z Neapolu do Slovenska cez letisko Feringeri v Madarsku.. No 14g hašová platnička vložená do mobilu namiesto baterie.(Bateria v batožine) uplný klud, len to musí byt dobre vytvarované aby si to nevšimly cez rengén/scanner.No ale zo psamy nemám skúsenost .(vdaka bohu

Old Post 15-09-2011 v 22:02 PM
farmer36 je offline   Profil uživatele farmer36   Find more posts by farmer36   Foto galerie člena farmer36   Click here to Send farmer36 a Private Message   Add farmer36 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 652

hojda nake rady;]?
vlakem do Drážďan je to kousek za hranicema sic,ale mam piercing a dredy a chci si vzit suchy has [tzn bude to vypadat jak suche z obou nosnich direk ] .....ne zapad jsem vlakem ete necestoval [takto vybaven image dredare+has v kapse]

Old Post 25-09-2011 v 19:53 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 653

no a kamarát sa pýtal na indoneziu........jeho kamoš tam sedel 2 roky za 2 brka ..zdroj je seriozny lebo býva tam ročne asi 3 mesiace , ako doučí decká na na 3 vysokých školách , nehulí ale je to jeden z mojich najlepších kamarátov..čiže radšej Laos

Old Post 25-09-2011 v 20:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senseye
Nový Člen

Karma uživatele senseye - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 654

Nevíte jestli se THC vstřebá z tepelně neupravený trávy anebo haše? Páč mi přijde nejbezpečnější dát pár gramů do rohlíku a když by autobus procházeli se psem tak to prostě sníst, ale zase kdyby se to vstřebalo tak bych byl asi v prdeli..

Old Post 25-09-2011 v 20:53 PM
senseye je offline   Profil uživatele senseye   Find more posts by senseye   Foto galerie člena senseye   Click here to Send senseye a Private Message   Add senseye to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 655

No kámo to by jsi byl hodně jetej, po půl hodince neutišitelný smích, po hodince koma.
Asi by jsi neodešel, pokud jsi navyklej, ale i tak by to byl pekelnej trip.

Old Post 11-01-2012 v 12:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelo321
Nový Člen

Karma uživatele zelo321 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 656

Tiez by som mal par otazok co sa tyka prenasania cez hranice ..........ma niekto s tym aktualne skusenosti ???? Skuste mi napisat na maila Dikes

Old Post 11-01-2012 v 12:55 PM
zelo321 je offline   Profil uživatele zelo321   Find more posts by zelo321   Foto galerie člena zelo321   Click here to Send zelo321 a Private Message   Add zelo321 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 39 40 41 42 43 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8649030 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív