Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 38 39 40 41 42 »
Autor
Téma 
iMOZO
Stálý Člen

Karma uživatele iMOZO - 81% PěstitelskáKarma uživatele iMOZO - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 625

nejlepši je TEKKNO alespon pro mě ale ujde i DNB

TEkkno Rulez

Old Post 10-06-2004 v 20:53 PM
iMOZO je offline   Profil uživatele iMOZO   Find more posts by iMOZO   Foto galerie člena iMOZO   Click here to Send iMOZO a Private Message   Add iMOZO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iboy
Stálý Člen

Karma uživatele iboy - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 626

hmm to ja rad waltari, guano apes a neopomenu mňága a žďorp, nový tatabojs taky good, vypsaná fiXa...no comment ale hlavně reggae třba polský paprika korps, bob marley to je jasný. No a takhle bych toho napsal...

Old Post 16-06-2004 v 18:21 PM
iboy je offline   Profil uživatele iboy   Find more posts by iboy   Foto galerie člena iboy   Click here to Send iboy a Private Message   Add iboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
friendly alien
Stálý Člen

Karma uživatele friendly alien - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 627

..... no jasne, a Black Uhuru, a Mad Professor, a Hi-Fi Rockers, a ....

... a co se tyce toho cs hh, dle me palice jest lepcejsi a qalitnejsi ten slovenskej, tak se mi tak zda, ze cestina je na tento styl mucho moc tvrda. Pokud si s tim tedy nekdo nevyhraje tak, jak treba Electrick Mann....

...... nebo-li libo frantickej ..... nebo snad spanelskej?............

" Hulením afgánského haše proti americkému imperialismu."

Old Post 16-06-2004 v 18:33 PM
friendly alien je offline   Profil uživatele friendly alien   Find more posts by friendly alien   Foto galerie člena friendly alien   Click here to Send friendly alien a Private Message   Add friendly alien to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clothinguntero
Stálý Člen

Karma uživatele clothinguntero - 17% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 628

aaaaa SMC hradba

Ubalíme čistý brko????????

Old Post 16-06-2004 v 19:13 PM
clothinguntero je offline   Profil uživatele clothinguntero   Find more posts by clothinguntero   Foto galerie člena clothinguntero   Click here to Send clothinguntero a Private Message   Add clothinguntero to your buddy list     Navštiv homepage uživatele clothinguntero! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 629

[účet odstraněn]

Old Post 17-06-2004 v 14:58 PM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
arbi
Stálý Člen

Karma uživatele arbi - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 630

tohle je chlapi bez prdele... já když jsem začínal hulit (před jedenácti lety.. kua toto letí :-))))) tak jsem poslouchal a dodneška hodně poslouchám folk nekecám... nedvědy, kamelot a tak... dodneška poslouchám hoptrop a taky nohavicu ale i třeba kubišovou a tak... fakt to mám rád...

ale abyste mě nekamenovali, tak to víte že to neni jediný... stejně tak poslouchám guano apes, skunk anansies, chemický bratry, morcheebu aj. tekno, hiphop, jungel už daleko míň to mám radši ten folk... když nad tim tak přemejšlim tak poslouchám fakt hodně druhů nejsem nijak vyhraněnej




jo, málem bych zapomněl na božskýho boba M.

Choďte k volbám a volte ty co maj v programu legalizaci jinak to tu lepší nebude

Old Post 17-06-2004 v 20:31 PM
arbi je offline   Profil uživatele arbi   Find more posts by arbi   Foto galerie člena arbi   Click here to Send arbi a Private Message   Add arbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Im-2Pac
Stálý Člen

Karma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 631

No ani jsem nečetl všechyn příspěvky protože stejně každej píše to samý )) No já jsem ujížděl na hip hopu asi 4 roky, ale pro mý stávky je hip hop už moc nudnej a klidnej, nebo spíše jednoduchej, když už tak nějakej oldschoolek do pohody, ale poslední rok jsem se ponořil do D'n'B a naprosto mi to vyhovuje ))

Im-2Pac

Old Post 20-06-2004 v 21:21 PM
Im-2Pac je offline   Profil uživatele Im-2Pac   Find more posts by Im-2Pac   Foto galerie člena Im-2Pac   Click here to Send Im-2Pac a Private Message   Add Im-2Pac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red Angel
Nový Člen

Karma uživatele Red Angel - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1  

Zdraví NE!!!!!!!!!!!!!!!!HIP-HOP IS DEATH!!!!! Příspěvek č. 632

citace:
Původní příspěvek od i_oNe

Co si budem nalhavat, nejlepci je Hip-Hop. A hlavne ceskej hopec je to nejlepsi co si muzes poustet do ucha. Hendrix byl dobrej, Santana asi taky vedel co dela, ale HIP-HOP je nejlepči, že ?!?!


Nemohu s tebou sohlasit! Hiphop je velice jednoduchý a
huliči trávy se na něj chytají, jelikož jejich mozek prostě žádnou jinou hudbu nestíhá!

Já skládam básně, takže v souvislosti s Hiphopem by mi stačilo složit delší báseň a byl bych hvězda!!! Tak jednoduché to je! Promiň, ale uznávám ROCK -- black,death,hard,instrumental, metal...... a také poslouchám Jazz,Blues! Ahoj RED ANGEL

Old Post 03-07-2004 v 19:54 PM
Red Angel je offline   Profil uživatele Red Angel   Find more posts by Red Angel   Foto galerie člena Red Angel   Click here to Send Red Angel a Private Message   Add Red Angel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 633

Manu Chao - dokonalý pustě si to
http://www.manuchao.net/

Old Post 04-07-2004 v 12:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jožka
Stálý Člen

Karma uživatele jožka - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 634

jojo... hip_hop je velká pohoda... na vypukanou hlavu není lepší hudba.... nejradši mám východní... ale je to jedno...
českej, slovenskej... polskej ... černošskej... -

Old Post 06-07-2004 v 18:37 PM
jožka je offline   Profil uživatele jožka   Find more posts by jožka   Foto galerie člena jožka   Click here to Send jožka a Private Message   Add jožka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rroman
Stálý Člen

Karma uživatele rroman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 635

BAD COMPANY, AMON TOBIN, ORBITAL, RADIOHEAD, VA- Metal Tribute to ABBA ,Future Sound Of London,CONSOLE a celkem DNB a elektronika, ale moze byt aj CURE a tak

vrrrrrrrrrr ... vrrrrrrrrrrr

Old Post 08-07-2004 v 20:05 PM
rroman je offline   Profil uživatele rroman   Find more posts by rroman   Foto galerie člena rroman   Click here to Send rroman a Private Message   Add rroman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vi-ta-cit
Nový Člen

Karma uživatele Vi-ta-cit - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 636

Lidičky Lidičky .... žijeme ve "svobodném" světě a je snad úplně jedno na čem si kdo ulítává .. ne ??? Já osobně si hodně ujíždím Hip-Hopu .... dle mýho soudu je pro mě nejlepší Americkej Underground typu Madblind,Talib Kweli a tak. .... ovšem ani Českej hopík není od věci,ale co si budem nalhávat Emerika je Emerika.

Peace for @ll
Make love,Not war,Kill Nazi

Old Post 08-07-2004 v 23:14 PM
Vi-ta-cit je offline   Profil uživatele Vi-ta-cit   Find more posts by Vi-ta-cit   Foto galerie člena Vi-ta-cit   Click here to Send Vi-ta-cit a Private Message   Add Vi-ta-cit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HIND
Stálý Člen

Karma uživatele HIND - 3% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 637

nooo momentalne pracujem som na nocnej chlast,2,5 puk, a ..........
pocuuvam faith no more,,,,
jedna z veci ktoree mylujem ,...Easyyy

Old Post 09-07-2004 v 00:18 AM
HIND je offline   Profil uživatele HIND   Find more posts by HIND   Foto galerie člena HIND   Click here to Send HIND a Private Message   Add HIND to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
system_failure
Stálý Člen

Karma uživatele system_failure - 31% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 638

poslední dobou docela ulítávám na kapele slipknot....

Neříkám nic, ale na má slova dojde.Muhuhuhehehe. jsem totiž génius

Old Post 09-07-2004 v 11:41 AM
system_failure je offline   Profil uživatele system_failure   Find more posts by system_failure   Foto galerie člena system_failure   Click here to Send system_failure a Private Message   Add system_failure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 639

znate nekdo Idiot Crusoe? hlavne ten homer a jeho basnicky jsou skveli

"Pises-li v opojeni, cti po sobe strizliv. Pises-li strizliv, cti po sobe opojen."
A nikdy ne sam.
Muj prvni sklenik | Red Dwarf

Old Post 16-07-2004 v 20:50 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 640

HC,punk,oi!,SKA co si budeme nalhavat ......... STREETKIDS!!!!

Old Post 17-07-2004 v 10:16 AM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 38 39 40 41 42 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9566530 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív