Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » První indoor 125/150 CFL blue+red/250hps
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 49

Ještě mě napadlo zkusit zítra stáhnout z filtru ten plastovej "obal" - filtr proti prachu a natáhnout na to silonku, účel by to splnit mělo a ta silonka určitě propustí víc než ta pěna nebo co to je..

papun-dekl

Old Post 10-05-2019 v 23:50 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 50

Ahoj. Vzpomínám si, že s přírubou, rourou a filtrem jsem přesně tímhle způsobem bojoval také, také mi to nešlo nasadit- ale prý to tak má být a prý to takhle natěsno má jít- tak nevim...
Pokud se teplota nevyšplhá na víc, je to podle mě v pohodě. U mě je těch 30 strop, víc už ne.
Pokud by se Ti nepodařilo snižovat teplotu, určitě namiř jeden ofuk co nejblíže a přímo na výbojku a zároveň odtah na max a otevřít všechny větrací otvory do boxu, které jdou. Pokud i přesto se Ti nepodaří uchladit, něco je špatně.
Pokud to chápu dobře, tak momentálně svítíš 250w sodík, což bys určitě měl uchladit, ten zase tolik netopí, jako třeba 400w...
Otázka taky je, kde máš ten box- jakou máš teplotu v té místnosti, kam vedeš výfuk z boxu atd...Já mám momentálně v místnosti s boxem permanentně otevřené okno na ventilačku a stálých cca 20 stupňů. Výfuk z boxu mám do této místnosti, v boxu 400w a uchladim to úplně s přehledem tak, že tam přes den (když svítim) nemám nikdy víc než 26 (u vršků- i když u mě to nehraje roli, jelikož ten rozdíl dole a u vršků asi nebude žádný- malé kytky 50 cm)

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 11-05-2019 v 09:29 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 51

Už to čtu- myslím, že tady je největší kámen úrazu, že máš slabý odtah a slabé ofuky...Pc větráčky a nějaký no-name ofuk, co má malý výkon...to do příště vychytej jinak

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 11-05-2019 v 09:36 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 52

Na té teplotě se asi taky podepsalo to, že včera to pražilo do baráku horem spodem a ještě se mi nějak rozbily kamna, takže jsem k tomu topil, když jsem se vrátil, tak se u mě nedalo dýchat, měl jsem tam asi 26 stupňů a to stejný v boxu, jenže s filtrem jsem pak nestíhal v boxu udržovat stejnou teplotu jako v místnosti.

Oddělal jsem tu pěnu a je to tam bez prachovýho filtru zatím pak tam navleču tu silonku, atím testuju jak to bude chladit tak uvidím. Pokud 30 ještě je dobrý, tak nemusím zas zmatkovat jak říká pítr, já jen nechci hned první kolo úplně zesrat a udělat si ostudu

Každopádně větráčky mám PC přímo na tu výbojku ale asi to nestačí.. zkusím tam dát ten silnější a podám report i s fotkama protože přes noc to nějak nabylo po zálivce s TB TG SR GS - myslím že to stojí za foto

Zalíval jsem 1l vody s 1ml TG 5ml TB 2ml SR a 1,2ml GS pro všech 6 kytek.

Ten noname odtah má ale 150m a fučí dost dobře, nemyslím si že tím to je, to spíš ten ofuk lampy, můžu nasadit velkej kalibr ale nevím jestli to nebude moc fičák.

papun-dekl

Old Post 11-05-2019 v 10:55 AM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 53

OK, zkus co se dá...
Jinak nezapomeň, že ideálně se v boxu musí vzduch kompletně vyměnit cca 30x za hodinu, k čemuž pro takový prostor, který máš, potřebuješ dle mého silnější odtah.
Já mám v prostoru 80x80x180 odtah s výkonem 345 m³/h- nejede mi sice na max, ale stejně- je to víc jak dvojnásobně silný. Na druhou stranu uznávám, že je to možná pro můj prostor až zbytečně silný. Ale podle mě na odtahu se nevyplatí šetřít...

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 11-05-2019 v 11:05 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 54

Dle mých výpočtů a dle síly proudu u pasivu mám pocit,že 150m/h a 0,63m skřín vychází na nějakých 250 výměn za hodinu což i při polovičním výkonu musí být víc než dost? Mě ten odtah normálně udělá takovej podtlak když zavřu skřín, že se kytky třepou. Tak nevím... každopádně stál odtah 300kč takže nic čeho bych litoval, ikdyž si pořád myslím, že to je dost. Jdu uploadovat fotky Teplota je asi 25°C když tam není ten plastovej hajzl na filtru.

papun-dekl

Old Post 11-05-2019 v 11:15 AM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 55






1. 1. Special Kush#1
2. 2. Special Kush#1
3. Zase detail toho prvního.
4. 2. Special Kush#1
5. detail Critical Orange Punch

papun-dekl

Old Post 11-05-2019 v 11:33 AM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 56





1. starší Critical Orange Punch (ten z detailu)
2. Detail Special Queen#1
3. Special Queen#1 (starší, taky ta z detailu)
4. Filtr (teď je na něm ještě ta silonka kdyby se nějak chtělo uvolňovat uhlí při otřesech... nevím jak - jen pojistka)

Vše 25. den 12/12


Poslední 2 (critical + queen) co jsou ve věku kushe jsem nefotil, jsou tam paličky něco mezi kushema a staršíma dvěma který jsou asi moc stříhaný, tak mají ještě menší paličky, ale vzhledem k tomu, že ty další 2 jsou stejně starý a stejně střihnutý jako ty kushe hádám, že prostě ten gen asi nemá větší paličky, nebo se mu nelíbilo u mě tak jak tomu kushi.

papun-dekl

Old Post 11-05-2019 v 11:38 AM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 57

Vypadá to pěkně, žádný strachy, ještě mají spousty času a uvidíš, že ještě pojedou.
Jen mi není jasný z fotky odtahu, proč ho máš tak nakřivo? Proč není rovnoběžně se stropem boxu?

Jinak s tím výpočtem síly odtahu máš pravdu, oba dva bysme měli mít dostatečně silný.

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 11-05-2019 v 12:32 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 58

Takhle nakřivo je proto,že je to na drátu,kterej by to držel rovně, pokud by ta tyč byla uprostřed toho filtru (nad filtrem) ale jelikož ho mám níž, abych tak nebránil vzduchu kolem proudit a ta combi vzadu je víc napravu než můžu mít filtr,tak to ta combiflexka stáči takhle, dalo by se to upevnit sice rovně,ale kvůli tomu bych zaprvé uzavřel pár dírek na proudění a zadruhé bych vytvořil u combiflexy ohyb kterej by zase brzdil odtah. Jinak díky že mě tady sleduješ

papun-dekl

Old Post 11-05-2019 v 12:45 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 59

Čau, kde máš sondu teploměru? Nesvítíš přímo na ní? To pak ukazuje zajímavý čísla, ikdyž je v boxu teplota ok 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 11-05-2019 v 14:51 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 60

Ahoj, nene je na kraji u zdi a snad pod listem většinu času, tak 3-5cm pod vrchama

papun-dekl

Old Post 11-05-2019 v 15:43 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 61

Dnes k ránu za"tmy" je ve skříni 83% vlhkosti :x čas na odvlhčovačku po nocích?

papun-dekl

Old Post 12-05-2019 v 07:02 AM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 62

To ti v noci n jede odtah? 83 je dost, ale u tak malých palic to ještě není tragédie 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 12-05-2019 v 07:19 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 63

Ano, odtah jede nonstop stejně tak ofuk... hádám že se mi v pokoji naskladnila vlhkost z odtahu? každopádně jsem zapl odvlhčovačku u v krabici a tu dal vedle pasivu a stáhl to na 73%.. což je pořád moc, nejspíš jí budu muset dát zítra dovnitř, nebo nevím co, další kolo bych rád přestěhoval celej pokoj, aby box byl u okna a mohl vytahovat vzduch ven a natahovat čerstvej, jenže teď je to na druhé straně od okna a tím pádem pasiv nabírá vzduch místnosti kterej tam většinou koluje a otvírám okno, jenže přes noc nemůžu zatím nechat otevřený, protože bych v noci šel pod 17°C... včera po celým dnu svícení 30,4°C u vršků.

papun-dekl

Old Post 12-05-2019 v 08:20 AM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 64

Mám ještě takovej blbej dotaz (spíš pro ujištění svědomí ) - je možný, aby kytka která je v květináči přestala růst protože kořeny nemají kam jít třeba 2 týdny a pak po přesazení do většího/ do země zůstala zaseklá a nechtěla už dál růst? Děkuji za odpověď kdokoliv má zkušenost přímo Minulej rok jsme s kámošem měli na zahradě menší kytky a on si myslí že by to mohl být důvod.

papun-dekl

Old Post 12-05-2019 v 14:17 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-12-2020 - První indoor 150W HPS - 13 odpovědí
31-07-2011 - InDoor 125w CFL a 250w HPS - 30 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2633860 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív