Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 1st indoor 70W by Sronson
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 49

48. den 12/12 Druhá válka tentokrát proti Sviluškám

tak se mi zdá, že Svilušky se dali na ústup. Pro jistotu jsem aplikoval druhý postřik perfect plant-insecticid. Jen se mi zdá, že na spodních stranách listů WW možná zůstali vajíčka. Dnes jsem si koupil do zásoby další zbraň pod jménem BIOol. Hodně jsem o tom četl dobré zkušenosti growerů (tajně doufám, že jí nebudu potřebovat )

Hnojení: 14ml (OBM) + postřik (Wuxal super na listy a květ)

Kytky: Zrají a zdá se že se jim daří jen velikost paliček se mi zdá menší. Vím,že mám 70W, ale i tak se mi zdají malé. White Widow si nevede moc dobře hodně malé paličky, ale to bude nejspíš způsobeno útokem parazitů, který byl na tuto květinku největší! A k tomu jí žloutnou okraje listů což se trochu děje i u ICE 2-podezření na nedostatek Hořčíku, zkusím potřik Hořečnatou solí a změřím PH půdy. Fotky dodám co nejdřív. Growu zdar Sronson

Old Post 27-01-2007 v 19:21 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 50










49. den 12/12 Druhá válka tentokrát proti Sviluškám

Svilušky už jsem okem nezpozoroval, ale žloutnou mi listy na okrajích(viz.foto) L Mám dojem, že to bude nedostatkem hořčíku (zdroj ). Nebo je možné, že by mi tam zůstali vajíčka Svilušek a ta vysávaly listy?
Hnojení: 1l H2O – čistá zálivka z důvodu vyloučení přehnojení…
Postřik: . Hořečnatou solí 2% roztok
Zaštípnutí paliček, pěkně se nafoukly a některé i rozdvojili nepatrně.
Čerstvé fotky – porovnání se zapalovačem šxv 2x8cm paličky se mi zdají na 49.den květu malé. Co myslíte? Vím, že mám 70W jenom se mi zdá, že z toho nevymáčknu ani 20g L

Ice # 1














Ice # 2



























WW

























JF

Naposledy upravil Sronson 28-01-2007 v 18:25 PM

Old Post 28-01-2007 v 17:57 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 51

Taky doufám, že se ještě trochu nafouknou. Kosit mám v plánu až k 70dni jak se píše o těchto odrudách 8-10týdnu květu...

Old Post 28-01-2007 v 18:26 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 52



54. den 12/12

Hnojení: 1l H2O + 11ml (OBM) + 3,7ml (WS) myslím, že to bylo jedno z posledních hnojení né li poslední a přejdu na flushing...

Také jsem provedl třetí postřik: roztokem z Hořečnatou solí 2%

Po západu slunka






Při svitu slunka

Naposledy upravil Sronson 02-02-2007 v 20:32 PM

Old Post 02-02-2007 v 20:25 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 53


57. den 12/12

Hnojení: Konec!!! Jde se naflushing...

Ale jen jsem nějak nevychytal dobu, měl jsem zafixované,že všechny odrudy co mám kvetou cca 9-10 týdnů. Další chyba je na světě Odrudy: ICE, WHITE WIDOW a JACK FLASH doba květu- 7-8 týdnů. Snad to zase tolik nebude vadit, když mám 70W tak by to mohlo být delší... Pro příště už to budu muset lépe propočítat.

PEACE

Naposledy upravil Sronson 05-02-2007 v 17:38 PM

Old Post 05-02-2007 v 17:32 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 54

59. den 12/12 Flushing
zalití 1/2 l H2O + 1/2 l Destilka

62. den 12/12 Flushing
zalití 1l H2O


Dnes62. den 12/12 Flushing
zalití 2,5 l H2O

snažím se to nějak urychlit, ale nevím nevím z hnojením jsem to špatně odhadl i když si dělám grower deník. Fotky dodám ke konci týdne kdy půjdou holky pod kudlu.

PEACE

Old Post 12-02-2007 v 12:25 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 55

10 týdenní wdowa chicht, připrav si pořádný křeslo.

jinak na 70 pěkná úroda, hod sem celkovou gramáž, jestli ji uděláš

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 12-02-2007 v 12:34 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 56

jestedman: Myslíš, že mě to zarazí do křesla a už nepustí hehe no uvidíme...

All: Plán na další upgrade - foto sklizně + celková gramáž + Smokereport

Old Post 12-02-2007 v 12:53 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golgotha
Stálý Člen

Karma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 455 

Příspěvek č. 57

Na to že bojuješ s tema sviluhama a vsema ostatnima hmyzima nepratelema tak to vypadá docela parádně,těšim se na smokereport po te WW. K+ a pěknou sklizeň.

kospeace ,ll..

Kafe bylo málo sladký!

Old Post 15-02-2007 v 17:59 PM
golgotha je offline   Profil uživatele golgotha   Find more posts by golgotha   Foto galerie člena golgotha   Click here to Send golgotha a Private Message   Add golgotha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 58




69. den 12/12 DEATH
Zdravím Grower obecenstvo dlouho očekávaná sklizeň právě proběhla.
Krasavice byli poslední den ve tmě a šli do nekonečného ráje. Odstranil jsem ty největší listy a prostříhání konečky menších lístků.

WW










JF











Ice # 1 & Ice # 2

Naposledy upravil Sronson 17-02-2007 v 19:23 PM

Old Post 17-02-2007 v 19:16 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Hmotnost Příspěvek č. 59

Celkový výnos (g)

Mokrý stav = Paličky + stonek; Suchý stav = Paličky + stonek; Paličky = pouze suché paličky

Ice # 1
Mokrý stav - 39g Suchý stav - 8g Paličky - 7g

Ice # 2
Mokrý stav - 45g Suchý stav - 9g Paličky - 8g

JF
Mokrý stav - 45g Suchý stav - 10g Paličky - 8g

WW
Mokrý stav - 43g Suchý stav - 10g Paličky - 8g


Celkový výnos = 31g

Efektivnost pěstírny = 0,32g/W

Naposledy upravil Sronson 18-02-2010 v 19:21 PM

Old Post 17-02-2007 v 22:04 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 60


Kořeny

Tak pro zajmavost přidávám foto s kořenovým systémem, který se mi zdá opravdu chudý i když se mi nepodařilo vytrhnout vše. Dost mikro kořínků zůstalo v zemině... Tak nevím

Old Post 18-02-2007 v 21:32 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 61




Čao, tak mám tu pár novinek: Celkový výnos ; Efektivnost pěstírny; Fotky koster. A sakra byl jsem do toho tak zapálený, že jsem zapomněl vyfotit s paličkama LOL Tak aspoň ty stonky jsou takové roztomilé
Efektivnost pěstírny mohla být o trochu lepší, kdyby jsem špatně nevypočítal kdy začít Flushing, ale i tak jsem docela spokojený na 1.indoor

Old Post 26-02-2007 v 15:29 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 62

tve toz dobre na 70w (respekt ) kazdopadne si myslim ze zkurovat to musi drsne kdyz nam tu misto nejakych krasnych makro palicek hodis koreny a hole stonky ale nevadi chapu .... k+ leti

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 26-02-2007 v 16:39 PM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 63

To Kouba neboj se, zítra dodám nějaké foto už nebyl čas. Jen na smokereport si budete muset počkat déle Ale dodám to slibuji

Old Post 26-02-2007 v 17:25 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 64




Dokumentace zeleně

Všechny paličky jsou jako od cukráře i ty malé

Ice # 1 & Ice # 2










JF










WW

Naposledy upravil Sronson 27-02-2007 v 20:47 PM

Old Post 27-02-2007 v 20:41 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-05-2014 - 1st ndoor 150W - 22 odpovědí
10-12-2010 - 1st Indoor 150w sodik - 51 odpovědí
07-10-2010 - 1st indoor 70w - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1203420 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív