Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Banány
Stálý Člen

Karma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 409  

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od ital.2
Zdravim,potřeboval bych poradit,co se mi to objevilo na listech rostlinek.spíš na spodních částech,ty zelenější lístky jsou tak ze středu.vršky jsou v pořádku a celkově vypadají rostliny taky moc pěkně. jsou ve 26.dnu květu,kokos,světlo 400w,hnojky Atami 1x týdně,Ph 5.8,teplota den 28,noc 17, vlhkost 40-50% Hodně poškozené jsem otrhal. Předem děkuji za odpovědi


jestli je to na spodních listech, tak je to zcela normální.

"Ve dvou se to rychlejš stáhne"
100w hydro - Northen Light & Carnival
150w hydro - Sensi Skunk & S.A.G.E
150w soil - Nebula & Orange Bud
150w soil - Northen Light
150w soil - Nebula
250w soil - Snow fruit, Black jack & Double white
400w soil - Nebula, Northen light, Ed rosenthal super bud, White russian & Sensi skunk.

Old Post 15-06-2011 v 10:56 AM
Banány je offline   Profil uživatele Banány   Find more posts by Banány   Foto galerie člena Banány   Click here to Send Banány a Private Message   Add Banány to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasir123
Stálý Člen

Karma uživatele nasir123 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 50


čawte všetci chcem sa spýtať či by ste vedeli poradiť niekto čo spôsobuje toto

Old Post 15-06-2011 v 11:16 AM
nasir123 je offline   Profil uživatele nasir123   Find more posts by nasir123   Foto galerie člena nasir123   Click here to Send nasir123 a Private Message   Add nasir123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ital.2
Nový Člen

Karma uživatele ital.2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 51

to Banány: tim si právě nejsem moc jistej,protože se fleky objevují i ve středu.normálně mi listy ze spoda celý zežloutnou a pak odpadnou,ale tohle je úplně jiný.

Old Post 15-06-2011 v 16:16 PM
ital.2 je offline   Profil uživatele ital.2   Find more posts by ital.2   Foto galerie člena ital.2   Click here to Send ital.2 a Private Message   Add ital.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od nasir123
čawte všetci chcem sa spýtať či by ste vedeli poradiť niekto čo spôsobuje toto


Třášněnky - Jako prevence pro ty, co pěstují outdoor, je dobré použít česnek jako repelent, který způsobí, že se třásněnky budou rostlinám vyhýbat. Třásněnky jsou přitahovány žlutou barvou, takže radím nemějte nic v této barvě poblíž pěstírny / záhonu. Pokud už je máte, použijte nimbový olej nebo slunéčka sedmitečná, ty vám pomohou se třásněnek zbavit. Pokud je zamoření škůdci velmi vážné, budete muset použít biologické roztoky jako třeba insekticidy na bázi pyrethrinu.

Další přípravky:
Hot Pepper Wax, Safer Yard & Garden Insecticide ( ten lze užít až do dne sklizně,GNATROL( používá se v hydru nebo do vody zálivky), Doc's Neem Pest Soap, Safer Sticky lepové desky,TR-11000 Pyrethrum.

Old Post 15-06-2011 v 16:20 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasir123
Stálý Člen

Karma uživatele nasir123 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 53

MDe_ fuuha diky za rady kámo, ja to mám zrovna položené na velkej žltej doske ! krucifix tak budem museť spraviť niake opatrenia...stým cesnakom je to ako? oošupem a dám ho do kochliku alebo ?

Old Post 15-06-2011 v 16:45 PM
nasir123 je offline   Profil uživatele nasir123   Find more posts by nasir123   Foto galerie člena nasir123   Click here to Send nasir123 a Private Message   Add nasir123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasir123
Stálý Člen

Karma uživatele nasir123 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 54

fuuuha tie trašenky su pekné kurwy asi mám po rastlinách ved to nebude len tak sa ich zbaviť

Old Post 15-06-2011 v 17:09 PM
nasir123 je offline   Profil uživatele nasir123   Find more posts by nasir123   Foto galerie člena nasir123   Click here to Send nasir123 a Private Message   Add nasir123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od nasir123
čawte všetci chcem sa spýtať či by ste vedeli poradiť niekto čo spôsobuje toto

Zdarec na třásněnky použí postřik VERTIMEC je maximálně učiný a při předepsaném dávkování kytkám nijak neuškodí,mužu vřele doporučit!

Old Post 15-06-2011 v 17:12 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasir123
Stálý Člen

Karma uživatele nasir123 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 56

diky marw skúsim to pořidit ...ale v prvom rade dam preč tú špatú žltú dosku, vobec ma nenapadlo ze by sa niečo takéto mi mohlo prihodiť

Old Post 15-06-2011 v 17:15 PM
nasir123 je offline   Profil uživatele nasir123   Find more posts by nasir123   Foto galerie člena nasir123   Click here to Send nasir123 a Private Message   Add nasir123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 57

Jak jsem psal určitě se toho neboj je to levná záležitost asi 120 korun,použil jsem už za ty léta hodně postřiku a na třasněnky se vertimec řadí rozhodně k top postřikum,na bio postřiky se vyser nejsou zdaleka tak učinné a postřiky musíš mnohokrát opakovat,hlavně kytky střikni k večeru když už ti na ně nesvítí a hlavně je střikni důkladně jak ze spoda listu tak ze zhora ale to už snad víš,přeju hodně zdaru v boji s třasněnkama.

Old Post 15-06-2011 v 17:23 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasir123
Stálý Člen

Karma uživatele nasir123 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 58

marw a tento vertimec može byť?je to ten čo si mal aj ty? VERTIMEC 018 EC 10ml

Old Post 15-06-2011 v 17:49 PM
nasir123 je offline   Profil uživatele nasir123   Find more posts by nasir123   Foto galerie člena nasir123   Click here to Send nasir123 a Private Message   Add nasir123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od nasir123
marw a tento vertimec može byť?je to ten čo si mal aj ty? VERTIMEC 018 EC 10ml

Ano,ano toje von,na třásněnky šampion!

Old Post 15-06-2011 v 20:13 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasir123
Stálý Člen

Karma uživatele nasir123 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 60

diky moc marw uz som kúpil ten prostriedok aj tebe mde_

Old Post 16-06-2011 v 17:34 PM
nasir123 je offline   Profil uživatele nasir123   Find more posts by nasir123   Foto galerie člena nasir123   Click here to Send nasir123 a Private Message   Add nasir123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokoti hlavy?
Stálý Člen

Karma uživatele Kokoti hlavy? - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 41  

Nápad help Příspěvek č. 61



Zdravím, mám stejný problém jako VaCZlav mám kytky ve květináčích a neco mi je ožírá.
Včera jsem je postříkal B.A.C. Plant Vitality Plus myslíte ze to bude působit kdyz sem to nastříkal cca v 1h odpoledne a cca ve 3h ráno začlo pršet? Bude to pořád působit nebo se to smylo? A pomůže to vůbec na to? Co mi to ožíra?
Díky moc za rady.
Foto:

Nikdo není tak beznadějně zotročený, jako ti, kteří se domnívají, že jsou svobodní.
- Johann Wolfgang Goethe -

Můj nick neslouží k urážení členu fóra ale ke krytí mé identity.

Old Post 17-06-2011 v 13:10 PM
Kokoti hlavy? je offline   Profil uživatele Kokoti hlavy?   Find more posts by Kokoti hlavy?   Foto galerie člena Kokoti hlavy?   Click here to Send Kokoti hlavy? a Private Message   Add Kokoti hlavy? to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 62

To jsou housenky nebo píďalky ty Kokotí hlavo .

Old Post 17-06-2011 v 13:25 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokoti hlavy?
Stálý Člen

Karma uživatele Kokoti hlavy? - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 63

citace:
Původní příspěvek od Hlava
To jsou housenky nebo píďalky ty Kokotí hlavo .


Postříkal jsem to nakým prostředkem na savý a žravý hmyz či co pomuže to?
Nebo mám zají přímo koupit něco na pidalky?

Nikdo není tak beznadějně zotročený, jako ti, kteří se domnívají, že jsou svobodní.
- Johann Wolfgang Goethe -

Můj nick neslouží k urážení členu fóra ale ke krytí mé identity.

Naposledy upravil Kokoti hlavy? 17-06-2011 v 13:48 PM

Old Post 17-06-2011 v 13:34 PM
Kokoti hlavy? je offline   Profil uživatele Kokoti hlavy?   Find more posts by Kokoti hlavy?   Foto galerie člena Kokoti hlavy?   Click here to Send Kokoti hlavy? a Private Message   Add Kokoti hlavy? to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 64

Ručně .

Old Post 17-06-2011 v 13:47 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2533880 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív