Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Viržin tabák od jalala1 2010
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
jalala1
Stálý Člen

Karma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 49






4 MĚSÍCE A TÝDEN

-Vytrhal jsem 20 kytek a navlíknul asi 300 listů (cca 6 kartonů cigár). Udělal jsem to hlavně pro ověření, jestli by šly příští rok vyškubat všechny a hned zasadit novou sadbu a také proto, že byly opravdu moc namačkaný na sobě. Letos to už nestihnu, ale jestli zhnědnou, tak příští rok jedu na dvě sklizně.

- Jak je vidět, už nasadily puky, takže každým dnem vezmu nůžky a všechny je ostříhám.

MÉ LETOŠNÍ CHILLI...2011
Viržin tabák od jalala1 2009
Viržin tabák od jalala1 2010
Viržin, Burley a selský tabák od jalala1 2011
Balení doutníku
VÁCLAVÁK 15.3 2012 HOLEŠOVSKÁ VÝZVA

Naposledy upravil jalala1 26-07-2010 v 13:16 PM

Old Post 26-07-2010 v 08:39 AM
jalala1 je offline   Profil uživatele jalala1   Find more posts by jalala1   Foto galerie člena jalala1   Click here to Send jalala1 a Private Message   Add jalala1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jalala1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jalala1
Stálý Člen

Karma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 50



No a tady se mi suší první hulení, fotky nic moc, sušárna taky, sušárnu ještě upgraduju a bude. Úplně ji přesunu.

Teplota 27st.
Vlhkost 70%
Tma

MÉ LETOŠNÍ CHILLI...2011
Viržin tabák od jalala1 2009
Viržin tabák od jalala1 2010
Viržin, Burley a selský tabák od jalala1 2011
Balení doutníku
VÁCLAVÁK 15.3 2012 HOLEŠOVSKÁ VÝZVA

Naposledy upravil jalala1 26-07-2010 v 12:42 PM

Old Post 26-07-2010 v 08:46 AM
jalala1 je offline   Profil uživatele jalala1   Find more posts by jalala1   Foto galerie člena jalala1   Click here to Send jalala1 a Private Message   Add jalala1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jalala1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haja
Stálý Člen

Karma uživatele Haja - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 51

paráda, kde je sušíš?

Old Post 26-07-2010 v 09:00 AM
Haja je offline   Profil uživatele Haja   Find more posts by Haja   Foto galerie člena Haja   Click here to Send Haja a Private Message   Add Haja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jalala1
Stálý Člen

Karma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 52

Suším to ve starý vlhký stáji, ještě z války.

MÉ LETOŠNÍ CHILLI...2011
Viržin tabák od jalala1 2009
Viržin tabák od jalala1 2010
Viržin, Burley a selský tabák od jalala1 2011
Balení doutníku
VÁCLAVÁK 15.3 2012 HOLEŠOVSKÁ VÝZVA

Old Post 26-07-2010 v 12:43 PM
jalala1 je offline   Profil uživatele jalala1   Find more posts by jalala1   Foto galerie člena jalala1   Click here to Send jalala1 a Private Message   Add jalala1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jalala1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haja
Stálý Člen

Karma uživatele Haja - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 53

n

Old Post 28-07-2010 v 11:28 AM
Haja je offline   Profil uživatele Haja   Find more posts by Haja   Foto galerie člena Haja   Click here to Send Haja a Private Message   Add Haja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haja
Stálý Člen

Karma uživatele Haja - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 54



taky přidávam fotky svejch kytek

Old Post 28-07-2010 v 11:29 AM
Haja je offline   Profil uživatele Haja   Find more posts by Haja   Foto galerie člena Haja   Click here to Send Haja a Private Message   Add Haja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 55

Hele,tabák je závislej na světelný periodě ? nebo je to ´´autoflower´´ ?? a cigarety takhle doma vyrobený z doma vypěstovanýho a fermentovanýho tabáku chutnaj stejně jak ty z trafiky ? třeba jako LM ? nebo spíš horší kvalita ?

Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně

Nedej zaniknout přísloví "zlatý český ručičky", vstaň z tý židle a přenes ten nápad z hlavy do fyzický podoby! Máš na to!

" Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem " Platon 427 B.C.

" Pravdu můžete zpomalit, nikoliv zničit "

Old Post 28-07-2010 v 17:05 PM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 56

já bych řekl že sou lepší a to jalala krása k+

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 28-07-2010 v 17:25 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od Jaguar
Hele,tabák je závislej na světelný periodě ? nebo je to ´´autoflower´´ ?? a cigarety takhle doma vyrobený z doma vypěstovanýho a fermentovanýho tabáku chutnaj stejně jak ty z trafiky ? třeba jako LM ? nebo spíš horší kvalita ?
Na první otázku odpovedet neumím ale hledne podomácku vyrobených cigaret.

Pokus č.1.normálně nasušený nijak neupravovaný vyržinský tabák v dutince:Nic moc strašně to kope a škrábe.Posledních 3-4cm je nekouřitelých.Dobrý tak do fajfky

Pokus.č 2.Po 2x vyvaření ve voděocela dobrý asi jako modrý LM ale docela bez chuti.Moc mě to nechutnalo

Pokus.č 3.Asi 2 listy jsem dal do sklenice z vodou a nechal 24 hodin odstát v ledničce.Pak přefiltrovat a usušil:Tedka to chutnalo poměrně dobře.Přirovnal bych to k červeným Petrám.

Toto sou moje zkušenosti.Jinak Tabák jsem nikdy nepěstoval ale asi nebudu.Jsem totiž free(bez závislosti na tabáku).

Old Post 28-07-2010 v 19:19 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jalala1
Stálý Člen

Karma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 58

Nevím jak vy, já už kouřím asi 15 let a zvládnu i 30 denně (hlavně když se kalí). Balím už asi 5 let a kupuji Paramount tabák, 175g za 385 kč a tam je to jasně napsaný. ,,Paramount je kvalitní americká směs složená z kompozice !především! viržinských a burley tabáků. Tak jsem se dal na pěstování viržíňáka. Mou loňskou sklizeň vykouřilo asi 5 lidí. Pěstoval jsem to pro bráchu a pro mě, že to bude aspoň do května, bohužel v prosinci už nebylo nic.

Spousta lidí okoštovala a následně si vzala semínka. Nechci tady vyprávět, že by všichni chválili až do nebes, ale nejvíc keců měli ti, kteří si vyhulovali Moonky nebo jinej humus (jak já říkám zajíce v pytli) a pěstování tabáku viděli jen jako činnost pro socky, kteří na cigára nemají.

Nutno podotknout, že i spoustu takových škarohlídů přesvědčíte jen tím, že je vyzvete, ať tu jejich cigaretu rozdrolí a podívají se, co vlastně kouří. Je v tom totiž vše, od kořenů, přes různé druhy trav, až po peří a všechno možný, co vy si do vlastní domácí cigarety nezabalíte, ani nemluvím o tom tabáku, kterej může bejt hnojenej a ošetřovanej bůhvíčím.

Nefermentoval jsem, jen pozvolna asi měsíc sušil, následně střihal na milimetrové provázky. Zkrátka parádní vlasovej tabáček, na čemž také záleží, neboť kámošovi co taky pěstoval a jen to drolil, ze začátku cigareta netáhla a na konci už hulil prach, což mu také dávalo kopance.

Takže je to hlavně o zpracování. Kdo chce fermentovat, může, udělá si lehký cigára, kdo ne, má silnější a kdo na to ser.., má holt kedr, nebo něco na způsob gitanesek.

Howgh


PS: kouření škodí zdraví! (to ale už přece víme)

MÉ LETOŠNÍ CHILLI...2011
Viržin tabák od jalala1 2009
Viržin tabák od jalala1 2010
Viržin, Burley a selský tabák od jalala1 2011
Balení doutníku
VÁCLAVÁK 15.3 2012 HOLEŠOVSKÁ VÝZVA

Old Post 29-07-2010 v 07:23 AM
jalala1 je offline   Profil uživatele jalala1   Find more posts by jalala1   Foto galerie člena jalala1   Click here to Send jalala1 a Private Message   Add jalala1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jalala1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 59

Já jsem teda nekuřák.Tabák jsem chtěl pěstovat (tahle sezona mi ujela) spíš na cigarety,který bych mohl prodávat po známejch,ale hlavně jsem si chtěl ubalit nákýho toho doutníka - koukal jsem na videa na youtubu a není to nic estra těžký to udělat,chvíle trénování a pak to pujde,alkorát vám to bude trvat dýl než profíkům.Spíš jde o to správně skombinovat druhy tabáků,správně je fermentovat a a kolikrát fermentovat,aby doutníček chutnal.

A věděl bys to?jak to je s fotoperiodou u tabáku?jaký jsou podmínky k tomu aby vykvet?-musí mít třeba přímé slunce a venku,nebo určitá doba od zasazení,nebo když se začne krátit den??a může vykvést malá rostlina?-třeba s jenom 8 cm listy...a co selák?kouřil jsi ??dik

Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně

Nedej zaniknout přísloví "zlatý český ručičky", vstaň z tý židle a přenes ten nápad z hlavy do fyzický podoby! Máš na to!

" Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem " Platon 427 B.C.

" Pravdu můžete zpomalit, nikoliv zničit "

Old Post 29-07-2010 v 11:43 AM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
figaro
Stálý Člen

Karma uživatele figaro - 93% PěstitelskáKarma uživatele figaro - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 60

Ty, jalala1, jak tě tak s tím tabákem vidím, tak jsem úplně dostal chuť na doutník. Cigarety nekouřím ale doutníka si občas dám a ta představa vlastní výroby je opravdu lákavá. Kolik je asi tak třeba těch kytek na 20 kusů 12 cm doutníků o průměru tak 2 cm? Moc si to nedokážu představit a ty když si balíš cigára, tak budeš asi líp v obraze

První out 2010 -- 4xES, 1xPPP ze semen v 20L kalfasech

Old Post 31-07-2010 v 11:10 AM
figaro je offline   Profil uživatele figaro   Find more posts by figaro   Foto galerie člena figaro   Click here to Send figaro a Private Message   Add figaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jalala1
Stálý Člen

Karma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od Jaguar
Já jsem teda nekuřák.Tabák jsem chtěl pěstovat (tahle sezona mi ujela) spíš na cigarety,který bych mohl prodávat po známejch,ale hlavně jsem si chtěl ubalit nákýho toho doutníka - koukal jsem na videa na youtubu a není to nic estra těžký to udělat,chvíle trénování a pak to pujde,alkorát vám to bude trvat dýl než profíkům.Spíš jde o to správně skombinovat druhy tabáků,správně je fermentovat a a kolikrát fermentovat,aby doutníček chutnal.

A věděl bys to?jak to je s fotoperiodou u tabáku?jaký jsou podmínky k tomu aby vykvet?-musí mít třeba přímé slunce a venku,nebo určitá doba od zasazení,nebo když se začne krátit den??a může vykvést malá rostlina?-třeba s jenom 8 cm listy...a co selák?kouřil jsi ??dik


Je to autoflowering, začíná kvést když je asi 4-5 měsíců starý, nezáleží na tom, jestli je v litrovym květináči a je 20 cm vysokej, nebo na záhoně a má 2 metry. Prostě rozkvete. Přímé slunce moc nemusí, neboť při pařákách vadne, stačí tak 4-6 hodin sluníčka denně. Jinak stačí polostín, třeba někde v sadu. Sedlák jsem nekouřil, chtěl bych ale letos s někým alespoň kilo vyměnit na balení doutníků, doutníky z viržíňáka jsou totiž slabé a daj se normálně vyšlukovat jako cígo.

MÉ LETOŠNÍ CHILLI...2011
Viržin tabák od jalala1 2009
Viržin tabák od jalala1 2010
Viržin, Burley a selský tabák od jalala1 2011
Balení doutníku
VÁCLAVÁK 15.3 2012 HOLEŠOVSKÁ VÝZVA

Old Post 31-07-2010 v 11:55 AM
jalala1 je offline   Profil uživatele jalala1   Find more posts by jalala1   Foto galerie člena jalala1   Click here to Send jalala1 a Private Message   Add jalala1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jalala1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jalala1
Stálý Člen

Karma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 62

citace:
Původní příspěvek od figaro
Ty, jalala1, jak tě tak s tím tabákem vidím, tak jsem úplně dostal chuť na doutník. Cigarety nekouřím ale doutníka si občas dám a ta představa vlastní výroby je opravdu lákavá. Kolik je asi tak třeba těch kytek na 20 kusů 12 cm doutníků o průměru tak 2 cm? Moc si to nedokážu představit a ty když si balíš cigára, tak budeš asi líp v obraze


Doutník vyrobíš z cca 3. pěknejch listů. Kytka má asi 20 listů, tak si to spočítej. Jenom to hlavně nedělej jen z viržíňáka, jak jsem už psal, je to slabé. Střed doutníku by měl být ze silnějšího tabáku, nejlépe nějaké odrůdy selskýho. Havana nebo prostě klasickej selskej tabák. Balí se to do rozpůlenýho listu viržínu. Takže na doutník musíš pěstovat 1 díl viržin, 2 díly selskej. Do dokonalosti ti pak stačí vypěstovat nějaký pěkný krycí listy. Na Kubě je pěstujou pod bílou plachtou a staraj se o ně jak o poklad. To je právě ta paráda, která jim doutník prodává.

Už jsem to sem dával loni, tak na to mrkni. Jako lepidlo prej používaj bílek.

Balení doutníku




.

MÉ LETOŠNÍ CHILLI...2011
Viržin tabák od jalala1 2009
Viržin tabák od jalala1 2010
Viržin, Burley a selský tabák od jalala1 2011
Balení doutníku
VÁCLAVÁK 15.3 2012 HOLEŠOVSKÁ VÝZVA

Naposledy upravil jalala1 31-07-2010 v 20:47 PM

Old Post 31-07-2010 v 12:05 PM
jalala1 je offline   Profil uživatele jalala1   Find more posts by jalala1   Foto galerie člena jalala1   Click here to Send jalala1 a Private Message   Add jalala1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jalala1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 63

Tak diky moc za odpověď

Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně

Nedej zaniknout přísloví "zlatý český ručičky", vstaň z tý židle a přenes ten nápad z hlavy do fyzický podoby! Máš na to!

" Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem " Platon 427 B.C.

" Pravdu můžete zpomalit, nikoliv zničit "

Old Post 31-07-2010 v 12:41 PM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jalala1
Stálý Člen

Karma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 64






Sklizeň začala, takové klandry jsem navlékl tři a to jsem zatím oškubal jen spodní 2 patra.

MÉ LETOŠNÍ CHILLI...2011
Viržin tabák od jalala1 2009
Viržin tabák od jalala1 2010
Viržin, Burley a selský tabák od jalala1 2011
Balení doutníku
VÁCLAVÁK 15.3 2012 HOLEŠOVSKÁ VÝZVA

Naposledy upravil jalala1 01-08-2010 v 11:02 AM

Old Post 01-08-2010 v 10:28 AM
jalala1 je offline   Profil uživatele jalala1   Find more posts by jalala1   Foto galerie člena jalala1   Click here to Send jalala1 a Private Message   Add jalala1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jalala1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-08-2013 - Viržin, Burley a selský tabák od jalala1 2011 - 70 odpovědí
22-03-2010 - Viržin tabák od jalala1 - 173 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9027480 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív