Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První Indoor pod 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5

Jakou odrůdu preferujete?
This poll is closed.
Jack Herer 20 45.45%
NLx 7 15.91%
White Widow 17 38.64%
Total: 44 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49

To je pravda mno nic není na poprvý dokonalý,a člověk se chybama učí,jinak stim boxem,ten si můžeš i sám vyrobit a vyjde ti to rozhodně levnějc než kupovanej,když se koukneš do různejch threadu tak groweři so ho sami postavili i já to tak mám není to nic složitýho a ani finančně složitého,ale tvoje věc zatim pic.AT se daří

Old Post 27-01-2010 v 14:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

No uvidime, jak to dopadne, ale jak tak na to koukam a porovnavam s ostatnima 400W tak spis pocitej se 100 nez 200 ale treba budu prekvapenej...kazdopadne bych ti pral mnohem vic

EDIT: to co vidim na tech stenach neni alobal ze ne?

Old Post 28-01-2010 v 12:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 51

Vím, že i obyčejná bílá je lepší než alobal. Akorát jsem ho tam dal hned ze startu a už jsem ho nějak nesundal

Těch 200 to asi nebude ale doufám, že to bude alespoň přes těch 100 Přeci jenom mají ještě měsíc a teď je nejvíc hnojím.. Snad to doženou holky moje šikovné

Sandman

Old Post 30-01-2010 v 10:44 AM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plechh
Stálý Člen

Karma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 52

tak asi 115 bych tipnul, máš to podobný jak já první kolo ale já jel 250 W a pak až 400W ale první kolo je od toho aby jsi zjistli co děláš špatně tak ať to sklidíš a ať je to dobrý, jinak ty listy si myslim že je to přehnojením něčím květovým , nečetl jsem přesně čim hnojíš ale viděl jsem tam ten květovej od Bio Bizzu, každopádně přehnojený, nic si z toho nedělej a listy netrhej spadnou sami

Plechh

Balkon2009-sklizeno


Prvni indoor 250w/400W-sklizeno

Druhy indoor 400W-sklizeno

Treti indoor 400W/600W-sklizeno

Old Post 30-01-2010 v 22:00 PM
Plechh je offline   Profil uživatele Plechh   Find more posts by Plechh   Foto galerie člena Plechh   Click here to Send Plechh a Private Message   Add Plechh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

doufám že sklidíš hodně nad těch 150 si myslim že byses mohl dostat,kdyžtak jesltli máš tak náký update ted jak to máš:P


My next indoor-Mountain Jam,Jack Herer,S.A.G.E.,Cheese,William Wonder,no name

Naposledy upravil 08-02-2010 v 01:39 AM

Old Post 07-02-2010 v 23:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 54

Ty jo, ja bych chtel videt vase prvni kolo, a s nim i ten zaplnenej prostor, snad nejde jen o kvantitu ne?

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 08-02-2010 v 08:30 AM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 55






Dámy a pánové, groweři..

Moje situace je docela žalostná. Dle některých rad jsem hnojil plnými dávkami hnojiva (podle přiloženého papírku u hnojiv) a pravděpodobně jsem spálil kořeny, proto to žloutnutí. Vydedukoval jsem to z žlutých listů s flekama a následném dohledání příčiny na fóru.
Ponaučení: I rady na growru ber s rezervou

Přikládám fotky kytek 61 den 12/12
PH zálivky 6,0 (+/- 0,2)
PH zálivky vyteklé z květináče 6,2 (+/- 0,2)
4 dny před flushingem a jedna no name má už 95% paliček s naprosto hnědými bliznami.. Nevím, zda už ji nepopřát věčný pokoj a nepověsit ji vzhůru nohama.. Když tak poraďte

1) Všechny kytky





2) Skunk #1





3) Detail předešlého Skunku #1





4) Další Skunk #1





5) A taky jeho detail (druhého Skunku)

Sandman

Naposledy upravil Sandman 15-02-2010 v 12:26 PM

Old Post 15-02-2010 v 12:06 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 56





Druhá várka fotek..



1) Skunk #1




2) Skunk #1




3) No Name - poraďte jak jestli už není zralá na sušení




4) No Name - detail

Sandman

Naposledy upravil Sandman 15-02-2010 v 12:36 PM

Old Post 15-02-2010 v 12:15 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 57

Zdar dočetl sem se že Skunk #1 kvete 8-10 týdnů http://www.weedseedshop.com/Skunk_No1_0.html

ale zase jak koukám tak pokaždý to píšou jinak http://www.whitelabelseeds.com/en/skunk-1/p347.html

asi by to chtělo fakt mikroskop,a pořádně prozkoumat barvu pryskiřice viz.FAQ

DALŠí věci při flushingu se snažíš zbavit přebytečnejch hnojiv,a látek v kytce,v listech,př.chlorofylu tim pádem listy žloutnou

Old Post 15-02-2010 v 12:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 58

no zkusit to můžeš flushovat ale dle vzhledu těch kytek soudím že jedou z posledního.

Old Post 15-02-2010 v 13:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od Bambuca
Zdar dočetl sem se že Skunk #1 kvete 8-10 týdnů http://www.weedseedshop.com/Skunk_No1_0.html

ale zase jak koukám tak pokaždý to píšou jinak http://www.whitelabelseeds.com/en/skunk-1/p347.html

asi by to chtělo fakt mikroskop,a pořádně prozkoumat barvu pryskiřice viz.FAQ

DALŠí věci při flushingu se snažíš zbavit přebytečnejch hnojiv,a látek v kytce,v listech,př.chlorofylu tim pádem listy žloutnou


Ano Tvé informace jsou správné. Jenom jsi přehlédl pár drobností. Kytka u které si nejsem jistý není Skunk #1, ale No Name a Flushing začne za 4 dny

Sandman

Naposledy upravil Sandman 15-02-2010 v 13:28 PM

Old Post 15-02-2010 v 13:20 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od Napoleon
no zkusit to můžeš flushovat ale dle vzhledu těch kytek soudím že jedou z posledního.


Uvažuju, že nedojedu ten flushing ani celých 10 dní a sklidím je tak po 5 dnech.. Myslíš, že to tak bude lepší?

Sandman

Old Post 15-02-2010 v 13:22 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 61

jaký že to jedeš hnojky? bio?jestli jo tak tam ani většinou prej není potřeba tak dlouhej flushing, i když je lepší ho dělat,zkus kouknout do mikroskopu bo tak něco a uvidíš sám,

Old Post 15-02-2010 v 13:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 62

U BIO stačí asi tak 7 dní, ale nechci mít nějakou hnusnou chuť.. Jenomže stav kvítek mi 10 dní flushovat asi nedovolí.. Budu teď pravidelě dodávat fotky a uvidíte

Sandman

Old Post 15-02-2010 v 13:39 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63

Zkus to začít s flushem už dneska. No co mi oko říká tak už tam skoro nemáš zelené listí, stonky červené atd . Takže ty kytky už toho moc nevykouzlí. Začni dnes už s tim flushem. Nějak to prvně prolij ať ti to vyplaví to hnojivo. Dokonce můžeš zkusit zvýšit noc tak na 16x8 ať ti to rychlejc dozraje.

Old Post 15-02-2010 v 13:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 64

OK.. Dneska to proliju a zacnu s Flushingem + prepnu tu lampu.. Dodám pak fotky ja k to vypadá..

Sandman

Old Post 15-02-2010 v 13:54 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-02-2019 - První indoor pěstování - 97 odpovědí
28-06-2018 - první indoor 400w 5x NL - 90 odpovědí
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2930210 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív