Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1st indoor,250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
MikiMik
Stálý Člen

Karma uživatele MikiMik - 51% PěstitelskáKarma uživatele MikiMik - 51% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 49


detail .. uz pekne fialovej listky

Old Post 09-07-2002 v 00:56 AM
MikiMik je offline   Profil uživatele MikiMik   Find more posts by MikiMik   Foto galerie člena MikiMik   Click here to Send MikiMik a Private Message   Add MikiMik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MikiMik
Stálý Člen

Karma uživatele MikiMik - 51% PěstitelskáKarma uživatele MikiMik - 51% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 50


cukriky

Old Post 09-07-2002 v 00:58 AM
MikiMik je offline   Profil uživatele MikiMik   Find more posts by MikiMik   Foto galerie člena MikiMik   Click here to Send MikiMik a Private Message   Add MikiMik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MikiMik
Stálý Člen

Karma uživatele MikiMik - 51% PěstitelskáKarma uživatele MikiMik - 51% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 51


Tot zatim vse.

Old Post 09-07-2002 v 01:01 AM
MikiMik je offline   Profil uživatele MikiMik   Find more posts by MikiMik   Foto galerie člena MikiMik   Click here to Send MikiMik a Private Message   Add MikiMik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tahua
Stálý Člen

Karma uživatele tahua - 53% PěstitelskáKarma uživatele tahua - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 85  

Palec nahoru Congratulation Příspěvek č. 52

Paráda MikiMiku.....máš to hezký, zvlášť ty Hawaie se pěkně roztahujou do keříků.To jsi je nějak víc zaštipoval než ty noname nebo šly takhle samy??
Abych nezapoměl K+ a dobrou chut.
Bueno amigo, bueno

created by TAHUA
old & young

Old Post 09-07-2002 v 06:20 AM
tahua je offline   Profil uživatele tahua   Find more posts by tahua   Foto galerie člena tahua   Click here to Send tahua a Private Message   Add tahua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

Příspěvek č. 53

dobrá prezentace,

- jen bych ti doporučil na květ hnojivo OBM, místo hnojiva Kristalon plod/květ,
když si porovnáš obsahy a poměry složení zjistíš, že kristalon je dobrej jen na růst,

- a to jak se ti vytahujou je hnojivem a světlem
takže příště možná SCROG nebo výkonější lampu? a změnit hnojivo na květ

K+

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Old Post 09-07-2002 v 07:19 AM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MikiMik
Stálý Člen

Karma uživatele MikiMik - 51% PěstitelskáKarma uživatele MikiMik - 51% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 54

Tahua ..

Mam radost,ze mas radost
Co se tyce tech Hawaiu, tak jsou z rizku
a vetvily se skoro samy, snad jednou jsem je mozna stipal
Diky

Breeder ..

Tohle je prvni in, tak sem si to chtel vse radne osahat.
Poradne se podivat, jak co vychytat a nejak experimentovat.
Nechtel jsem kupovat drahe hnojeni.
Na priste je samozrejme v planu SCROG a hnojivo AH nebo B cuzz.

Myslim, ze svetlem to pravdepodobne nebudem, jak jsem pisal vis, tak
v 13.dnu kvetu byla pridano dalsich 250W .. takze 2x250W mi plne staci.
Hawai a bb se za svetlem vubec netahli.

Jinak mooc dekuju za K+ a pripominky

Old Post 09-07-2002 v 08:18 AM
MikiMik je offline   Profil uživatele MikiMik   Find more posts by MikiMik   Foto galerie člena MikiMik   Click here to Send MikiMik a Private Message   Add MikiMik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

uuuuaauuu Příspěvek č. 55

zdravím MikiMiku no tak teď už jsem si jistý tím že jsem ti poslal semínka od sunseta,no asi je indoor sadit nebudu,vypadá to spíše na out modely,i když sunset říkal že je zkoušel jen indoor tak nevím.Teď budu mít semínka z JH,tak můžem něco směnit,jestli si nechal samce.Každopádně napoprvý chválím,v těch hycech se nedivím že to není tak hustý,taky jsem měl teď pár kyti JH a jsou o dost řidší než ty co jsem sadil v zimě.Kááá pluss letí ps. pro příště bych volil ale větší květníky,ty co máš se mi zdají docela malý,já mám teď 6x 10l a kyti v nich jsou fuckt hustý

[Edited by Koblihostrom on 09-07-2002 at 03:03 PM]

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 09-07-2002 v 14:01 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 56

Fack pěkný .......... K+

Hale jak dlouho ti to kvete ?? Už si to sklidil ?? Jestly jo .... kolik suchýho??? Díík

Zatim

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 09-07-2002 v 22:55 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MikiMik
Stálý Člen

Karma uživatele MikiMik - 51% PěstitelskáKarma uživatele MikiMik - 51% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 57

ant ..

Kyti jsou v kvetu 46 den zacinaji pekne cukrikovat.

All ..
Zajima me jake mate zkusenosti s kvetenim Hawaiu?
Kolik dnu je pro ne nej?Odjizdim totiz na vodu v 49 dnu kvetu a navrat na 56 den.

Vsem diky za karmu

Old Post 10-07-2002 v 06:22 AM
MikiMik je offline   Profil uživatele MikiMik   Find more posts by MikiMik   Foto galerie člena MikiMik   Click here to Send MikiMik a Private Message   Add MikiMik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUT
Stálý Člen

Karma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 180  

Příspěvek č. 58

Ok,
chce to větší květinácě...10l, kůli tomu se ti vytáhly

Old Post 01-08-2002 v 11:01 AM
MUT je offline   Profil uživatele MUT   Find more posts by MUT   Foto galerie člena MUT   Click here to Send MUT a Private Message   Add MUT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MUT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MikiMik
Stálý Člen

Karma uživatele MikiMik - 51% PěstitelskáKarma uživatele MikiMik - 51% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 59

Ano priste budou

Tak musim podat info o sklizni ..
jelikoz jsem onech poslednich dnu sklizne byl na vode .. tak kdyz jsme se vratili ..muselo se to pokosit ,pac jedna osubka nejakym zpusobem vypla jeden z vetraku ...ale jinak pohodicka .. i tak byla radost velika.

Po ususeni byla vaha 3 hawaiju ,1 blueberry a jednoho vyborneho noname ..asi 150 g ...bez tech 3 nonamu mooc vytahlych.Samo bez stonku a listku ..

Jinak dikec Mute..


Old Post 01-08-2002 v 19:09 PM
MikiMik je offline   Profil uživatele MikiMik   Find more posts by MikiMik   Foto galerie člena MikiMik   Click here to Send MikiMik a Private Message   Add MikiMik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-03-2021 - 1st indoor 250w homemade box - 10 odpovědí
20-08-2018 - 1.st indoor,400W HPS,6x NL - 114 odpovědí
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8591610 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív