Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Out WHITE RHINO X WHITE SHARK 08
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Daiv
Stálý Člen

Karma uživatele Daiv - 96% PěstitelskáKarma uživatele Daiv - 96% PěstitelskáKarma uživatele Daiv - 96% PěstitelskáKarma uživatele Daiv - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 49

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE



VSE UKRADENO, ČURÁCI ZMRDANÍ(do piče)

mám rád
má má ma má marihuana.......

MY 1.OUTDOOR 2006-Papaya

MY 2.OUTDOOR 2007-Hashberry+Papaya

MY 3. Out WHITE RHINO X WHITE SHARK 08<------ZČOŘENO

Sčítání políček-

Old Post 30-09-2008 v 17:01 PM
Daiv je offline   Profil uživatele Daiv   Find more posts by Daiv   Foto galerie člena Daiv   Click here to Send Daiv a Private Message   Add Daiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

...............................................


RIP kolego

Old Post 30-09-2008 v 17:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pikap108
Stálý Člen

Karma uživatele pikap108 - 98% PěstitelskáKarma uživatele pikap108 - 98% PěstitelskáKarma uživatele pikap108 - 98% PěstitelskáKarma uživatele pikap108 - 98% PěstitelskáKarma uživatele pikap108 - 98% PěstitelskáKarma uživatele pikap108 - 98% PěstitelskáKarma uživatele pikap108 - 98% PěstitelskáKarma uživatele pikap108 - 98% PěstitelskáKarma uživatele pikap108 - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 51

Hej tak to je mne lito.mrdky zasrane!!!!Moc pekny Grow.

Old Post 30-09-2008 v 17:27 PM
pikap108 je offline   Profil uživatele pikap108   Find more posts by pikap108   Foto galerie člena pikap108   Click here to Send pikap108 a Private Message   Add pikap108 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

Čau Dejve, čorky byly, jsou a vždycky budou!!! Znám ten pocit když ti někdo ukradne kytky, loni jsem to zažil, ale jen v male míře oproti tobě. Je to hnus....raději se k čorkám nebudu ani vyjadřovat! At zdechnou na přehul mrdky jedny. Jinak cítím s tebou. Měj se peace...

Old Post 30-09-2008 v 18:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daiv
Stálý Člen

Karma uživatele Daiv - 96% PěstitelskáKarma uživatele Daiv - 96% PěstitelskáKarma uživatele Daiv - 96% PěstitelskáKarma uživatele Daiv - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 53






Dik hej,vubbec nevim zatim kdo to byl. Bylo to pres dnesni noc. Mam urcity tipy, ale bude to tezkyyyyyyy Jinak fakt neviim

FOTO mista ZKAZY par fotek...
Muzu zacit podle stopy ze?Dobrej napad
Posledni foto nejlepsi palicky PAPAYI ,,UKRADENE CURAKAMA"!!! z rocniku 08

mám rád
má má ma má marihuana.......

MY 1.OUTDOOR 2006-Papaya

MY 2.OUTDOOR 2007-Hashberry+Papaya

MY 3. Out WHITE RHINO X WHITE SHARK 08<------ZČOŘENO

Sčítání políček-

Old Post 30-09-2008 v 19:45 PM
Daiv je offline   Profil uživatele Daiv   Find more posts by Daiv   Foto galerie člena Daiv   Click here to Send Daiv a Private Message   Add Daiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iceCube
Stálý Člen

Karma uživatele iceCube - 85% PěstitelskáKarma uživatele iceCube - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 54

Cus, ty ve tak to nasere, takove pekne policko taky mi minulej rok ukradli ale jen tak 2, mit toho tolik tak zešílím asi RIP takovy obrazky nemam rad ( to poslapane pole po tech pi..cinkach)

600W -DD,SD,DB,KM- 0.78g/w

Old Post 30-09-2008 v 22:10 PM
iceCube je offline   Profil uživatele iceCube   Find more posts by iceCube   Foto galerie člena iceCube   Click here to Send iceCube a Private Message   Add iceCube to your buddy list     Navštiv homepage uživatele iceCube! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlackStar
Stálý Člen

Karma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 179 

Příspěvek č. 55

Tak to je vážně hnus! Soucit kámo. Mě to taky potkalo několikrát, hold to bohužel k outu patří.

Old Post 01-10-2008 v 05:58 AM
BlackStar je offline   Profil uživatele BlackStar   Find more posts by BlackStar   Foto galerie člena BlackStar   Click here to Send BlackStar a Private Message   Add BlackStar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daiv
Stálý Člen

Karma uživatele Daiv - 96% PěstitelskáKarma uživatele Daiv - 96% PěstitelskáKarma uživatele Daiv - 96% PěstitelskáKarma uživatele Daiv - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 56

Jo no,a tak sem si veril ze to mam doma a nikdo mi to nemuze vzit ale opak je pravdou. Zrejme uz nebudu moct nikdy pestovat out

Klidne bych bral kdyby mi spise zplesnively treba 3 kyti nez vse v pici,prace v pici hnojeni v pici a jeste k tomu uplne vsechno pro nejaky zmrdy.
Ale zrovna vcera sem chtel jet RIPEN tkze bylo v kyti mnoho bordelu a chemek z hnojek, den pred tim sem je zrovna zahnojil takze aspon to noale uz nemam nic

edit:dik aspon za ty K

mám rád
má má ma má marihuana.......

MY 1.OUTDOOR 2006-Papaya

MY 2.OUTDOOR 2007-Hashberry+Papaya

MY 3. Out WHITE RHINO X WHITE SHARK 08<------ZČOŘENO

Sčítání políček-

Old Post 01-10-2008 v 13:58 PM
Daiv je offline   Profil uživatele Daiv   Find more posts by Daiv   Foto galerie člena Daiv   Click here to Send Daiv a Private Message   Add Daiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r!ze^CzEk
Nový Člen

Karma uživatele r!ze^CzEk - 83% PěstitelskáKarma uživatele r!ze^CzEk - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 57

Curaci wymrdani. Ty lidi neumijou oprawdu nic nez corit brka ostatnim. Sou to zmrdi a potrebujou na drzku poradne. A az se to zjisti tak......... ende.

čabala bonga amigos^

Old Post 01-10-2008 v 16:55 PM
r!ze^CzEk je offline   Profil uživatele r!ze^CzEk   Find more posts by r!ze^CzEk   Foto galerie člena r!ze^CzEk   Click here to Send r!ze^CzEk a Private Message   Add r!ze^CzEk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daiv
Stálý Člen

Karma uživatele Daiv - 96% PěstitelskáKarma uživatele Daiv - 96% PěstitelskáKarma uživatele Daiv - 96% PěstitelskáKarma uživatele Daiv - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 58

Ale co,neznamena to ze se na PESTOVANI vyseru,jenom to znamena ze nikdy uz nebudu moct jet out na vlastni zahrade poku se neprestehuju. Jedine indoor,nic jinsiho nezbyva. Par fotek kdyz sem ve svoji galerce z listi co mi zbyly a ktere sem ostrihal predbezne apod.

mám rád
má má ma má marihuana.......

MY 1.OUTDOOR 2006-Papaya

MY 2.OUTDOOR 2007-Hashberry+Papaya

MY 3. Out WHITE RHINO X WHITE SHARK 08<------ZČOŘENO

Sčítání políček-

Old Post 08-10-2008 v 20:50 PM
Daiv je offline   Profil uživatele Daiv   Find more posts by Daiv   Foto galerie člena Daiv   Click here to Send Daiv a Private Message   Add Daiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daiv
Stálý Člen

Karma uživatele Daiv - 96% PěstitelskáKarma uživatele Daiv - 96% PěstitelskáKarma uživatele Daiv - 96% PěstitelskáKarma uživatele Daiv - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 59






Ale co,neznamena to ze se na PESTOVANI vyseru,jenom to znamena ze nikdy uz nebudu moct jet out na vlastni zahrade poku se neprestehuju. Jedine indoor,nic jinsiho nezbyva. Par fotek kdyz sem ve svoji galerce z listi co mi zbyly a ktere sem ostrihal predbezne apod.

Vyrobeno podle thredu by Scrooga(thanx), ale vareno 3,5hodiny http://grower.cz/forum/showthread.p...90752#post90752

mám rád
má má ma má marihuana.......

MY 1.OUTDOOR 2006-Papaya

MY 2.OUTDOOR 2007-Hashberry+Papaya

MY 3. Out WHITE RHINO X WHITE SHARK 08<------ZČOŘENO

Sčítání políček-

Naposledy upravil Daiv 08-10-2008 v 21:11 PM

Old Post 08-10-2008 v 21:02 PM
Daiv je offline   Profil uživatele Daiv   Find more posts by Daiv   Foto galerie člena Daiv   Click here to Send Daiv a Private Message   Add Daiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

mnami už se těším na testovačku ve výdni

Old Post 08-10-2008 v 21:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrak xXx
Stálý Člen

Karma uživatele mrak xXx - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 61

Ty vole kámo, tak to s tebou soucítím, je mi to líto, ale holt jsou zmrdi který ani nevěděi jak dokážou timhle nasrat člověka, zrovna leto mi taky někdo navštěvoval pole, musel jsem to dřív seknout, ale stejně mi zmizela jedna kytka a taky pár větví z různejch kytek, nakonec jsem tu jednu vykopal a dal domu, ale jsou to zrmdi, cítím s tebou a přeju hodně štěstí při hledání Holmesi

mrak

Old Post 08-10-2008 v 22:40 PM
mrak xXx je offline   Profil uživatele mrak xXx   Find more posts by mrak xXx   Foto galerie člena mrak xXx   Click here to Send mrak xXx a Private Message   Add mrak xXx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mrak xXx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daiv
Stálý Člen

Karma uživatele Daiv - 96% PěstitelskáKarma uživatele Daiv - 96% PěstitelskáKarma uživatele Daiv - 96% PěstitelskáKarma uživatele Daiv - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 62



Cus,jn je to na hovno ae co uz.
Pridavam foto vysledneho produktu ktereho je +-20g 850g z celkovych 5x250g. Zitra budu delat cokoladu ale nevim kolik tam mam mrsknout masla a kolik cokolady protoze minule(asi pred rokem) jak sme varili mliko tak to dopadlo celkovou krizi vsech zucastnenych. Premyslim o 2x100g cokoladach,nevim no. Kdyztak poradte dikz.

mám rád
má má ma má marihuana.......

MY 1.OUTDOOR 2006-Papaya

MY 2.OUTDOOR 2007-Hashberry+Papaya

MY 3. Out WHITE RHINO X WHITE SHARK 08<------ZČOŘENO

Sčítání políček-

Old Post 09-10-2008 v 21:07 PM
Daiv je offline   Profil uživatele Daiv   Find more posts by Daiv   Foto galerie člena Daiv   Click here to Send Daiv a Private Message   Add Daiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9529220 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív