Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 70w scrog Papaya
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6

Kolik tipujete že z toho bude gramů?
This poll is closed.
Méně než 50 59 60.82%
50-70 19 19.59%
70 6 6.19%
70-80 3 3.09%
Vice než 80 10 10.31%
Total: 97 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 49

Takže jsem se rozhodl dát pryč ze skříně noname a noname řízek , protože dost rostou,asi moc sativa takže půjdou do přírody a konečně to bude only PAPAYA . Teďka je ale příroda proti , dneska chumelilo jak blázen , takže počkám ještě týden jestli se to ustálí a když ne tak půjdou asi na okno a poté ven.
JInak co se týká INdooru tak jsem provedl fim. 2P a 3P, 4P a 5P jsem roztáhnul pomocí provázků, aby se dařilo spodnějším větvím.
Do 3 dní bude fotoreport,tak se těšte

DEN/NOC

Old Post 19-03-2008 v 21:35 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

stim venkem je to dle me unahlene, loni snezilo jeste v pulce dubna po 14ti slunecnych dnech.., zatim bych je dal na okno a ven az klasicky na 1. maje

Old Post 21-03-2008 v 14:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 51

to nans: Však tam mám napsaný že půjdou na okno a poté ven, ale teďka jsem jim zařídil provizorní bydlení v bývalém akvárku, je tam 20w zářivka přímo na rostliny,takže se jim tam daří docela dobře. Tam zůstanou do té doby než bude alespoň 10 dní za sebou, víc jak 15 nad nulou nebo z něj prostě nevyrostou (30cm) . Jsem optimista a myslím si že až začne rybářská sezona (pro neinformované 16.dubna) tak už budou na sluníčku
No necháme se připravit, vše je to na matce přírodě.
Zítra slibovaný fotoreport

PS: Už nabíjím baterky

DEN/NOC

Old Post 21-03-2008 v 23:11 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 52


Tady je celek,detaily později...

DEN/NOC

Old Post 23-03-2008 v 17:40 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masum
Nový Člen

Karma uživatele masum - 85% PěstitelskáKarma uživatele masum - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 53

zdravim a chválim

je supr že taky někdo pěstuje pod touhle vatáží, dělat výsledky pod 400W není tak těžké jak udělat 50 - 60 gecek pod 70W. Jinak doporučil bych přidat trochu růstový hnojky (tenký větve) a jít už do pletiva.

Old Post 02-04-2008 v 13:12 PM
masum je offline   Profil uživatele masum   Find more posts by masum   Foto galerie člena masum   Click here to Send masum a Private Message   Add masum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 54

Taky zdrávím a děkuji. No když padne 50 tak budu rad , už jsem přidal-je to znát- a do pletiva půjdu asi příští týden.

DEN/NOC

Old Post 02-04-2008 v 20:31 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BuBu
Stálý Člen

Karma uživatele BuBu - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 55

zdar kamos,hm nehnevaj sa na mna, ale podla mna je 50g prehnanych,myslim ze bude uspech aj 35-45

Have a problem? Make a point. Take it easy,roll a joint.

Old Post 04-04-2008 v 20:18 PM
BuBu je offline   Profil uživatele BuBu   Find more posts by BuBu   Foto galerie člena BuBu   Click here to Send BuBu a Private Message   Add BuBu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 56

taky to tak vidim...

dneska jsem prepnul na kvet,vyhodil naky smace,ktery se zacali projevovat..a nasadil sit...

DEN/NOC

Old Post 04-04-2008 v 21:04 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ercon
Nový Člen

Karma uživatele Ercon - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 57

Ahoj, mas to pekny!Tenhle rok taky pojedu papayu, tak jsem na ni zvedavej, good luck a at rostou..

Old Post 04-04-2008 v 21:47 PM
Ercon je offline   Profil uživatele Ercon   Find more posts by Ercon   Foto galerie člena Ercon   Click here to Send Ercon a Private Message   Add Ercon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
siemens
Stálý Člen

Karma uživatele siemens - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 58

Cau pekne ti to roste posli nejaky fota jak ti to roste , taky bych chtel skusit scrog ale se 400w tak uvidim jak se mi to povede.

Old Post 10-04-2008 v 11:49 AM
siemens je offline   Profil uživatele siemens   Find more posts by siemens   Foto galerie člena siemens   Click here to Send siemens a Private Message   Add siemens to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

HELP Příspěvek č. 59

Potřebuje poradit, kyti pěkně kvetou, ale bohužel se u samiček začínají objevovat samčí květy, naštěstí jen tu a tam, takže si myslím že za tím stojí nízké PH, proto bych ho chtěl zvýšit, ptal sem se u nás v aquaristice jestli nemájí nějaký ph+ a prej né,že prej jen - . Tak jsem šel do drogérky pro hydroxid draselý a taky nic-jen sodný . Někde jsem tady četl že se může dát i jedlá soda, tak sem ji koupil, ale nevík kolik a jak často. Pls poraďte. Thanks

DEN/NOC

Old Post 18-04-2008 v 12:53 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackpoint
Nový Člen

Karma uživatele Blackpoint - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 60

ciao kapre!!!!

myslim si ze problem nebude v PH.... .ale v tom ze tvoje kytiiiz zhermila..... zhermiiii..... a zhermovat bude:-) ale doporucuju ti je zbavit vseho prebytecnyho co ti na tech kytkach jeste roste az k palicim..... bude se ti to lip hlidat..... a postupne hubit samci pleme tot budiz tvoje budouci prace....
:-!
zdrawm a pestu zdar!!!!
Bp.

Old Post 18-04-2008 v 19:43 PM
Blackpoint je offline   Profil uživatele Blackpoint   Find more posts by Blackpoint   Foto galerie člena Blackpoint   Click here to Send Blackpoint a Private Message   Add Blackpoint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 61

NIzky ph? to u vas mate vodu, ktera je kysela? to se na moc mistech nevidi na vetsine mist je ph vody okolo 7 spis pres 7. Kazdopadne zvyseni ph ti ted uz asi moc nepomuze

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 18-04-2008 v 20:00 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ANUBIS
Stálý Člen

Karma uživatele ANUBIS - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 62

Pokud vim jestli to neni kec tak teda vapnikem jde zvysit pH pac je zasadity..takze hasenym vapnem by to melo jit..

Old Post 18-04-2008 v 20:01 PM
ANUBIS je offline   Profil uživatele ANUBIS   Find more posts by ANUBIS   Foto galerie člena ANUBIS   Click here to Send ANUBIS a Private Message   Add ANUBIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 63

No ta voda asi bude normalni,ale to hnojivo co tam davam, tak to ho nejspis dela nizsim, no smaci kvety zatim s uspechem likviduju.
Preve je divny ze prvich 16 dni kvetu pohoda, jen pestiky a najednou samci kvety, takze si mysli m ze to bude necim takovim. Zitra si chci pujcit Ph metr a uvidime.
Mimochodem jsem neco malo nafotil, tak jen co to upravim do velikosti, ktery jsou sem tak je hned uploadnu.

DEN/NOC

Old Post 18-04-2008 v 20:33 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 64

Dnes jsem měčil PH a zjistil jsem že voda kterou to zalévám má 7,2 a po přidání hnojiva 6,3.
Což si myslím je docel vpoho.
Omlouvám ze, že jsem dlouho nedal foto, ale ted mam moc prace.

DEN/NOC

Naposledy upravil k/-\pr 08-05-2008 v 15:09 PM

Old Post 22-04-2008 v 21:57 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-03-2010 - CFL-125W SCROG WW&Papaya - 32 odpovědí
13-07-2007 - 70w V-SCROG - 9 odpovědí
17-04-2007 - 70W scrog, hlina - 30 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9774890 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív