Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Případ 13.4.2002
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 49

"... chápu, nenutim..."

dude, vim jak to myslis, ale ti co si vozi zadky v mercedesech napriklad odvadi dane a davaji praci stovkam lidi. navic je to legalni, ale v tomhle pravnim systemu nema cenu se zabyvat ohledne chlastu a lehkych drog slovem legalni... soukrome paleni je taky trestny cin, i kdyz to pak pije treba jen par lidi.
samozrejme nemuzeme ty lidi jen tak odsoudit kdyz je nezname osobne (tady si asi protirecim, ale muj prvni prispevek byla rychla reakce, kdyz jsem videl v televizi ty zabery - ted jsem uvazil i nazory ostatnich), ale prijde me, ze ecka uz jim tolik nevynaseli, tak jeden dovez seminka a tak si rekli ze si namasti kapsu na trave.
spis je blbe, ze trpi povest pestitelu a hulicu (zvlast pred MMM), kdyz se to spojuje s dylovanim chemie a vilama s bazeny.
jo a taky toho vlastne tolik nevypestili, meli sest plnejch sklepu, naklady 60 litru, to je deset na jeden a bylo jich sedum (sefik a spravci sklepu ), coz by odpovidalo urovni samotnyho pestitele, pro nehoz je to velmi nakladny a zabavny konicek.

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 16-04-2002 v 18:51 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delph
Stálý Člen

Karma uživatele delph - 13% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109 

Dotaz Příspěvek č. 50

To All
Hazim kamenem = nikdy slovy nikdy jsem nekoupil/neprodal
ziju mezi komunitou groweru (vetsinou outdoor). Kdyz nahodou zelena
dojde tak dostanu. Vetsina lidi se tu odvolava
na to ze: "ted pred sklizni tak sem MUSEL nejakyho skunera zakoupit." Ja to
povazuju za nehorazny keci. Kdyz me (resp. kamaradum) koureni dojde proste
nepalim. MUSIM jenom chcipnout. Napriklad v intervalu cerven-zari 2001 jsem hulil cca 3-4x. Jsem posledni
kdo by mohl delat mentora.
Chapu ze vsichni lidi nemuzou pestovat i kdyby chteli, ale na dealing plivu. Zaroven
odsuzuju ty maniky co to prodavali po kilech, ale nemuzu souhlasit s tim ze mohou dostat
az 7 let (myslim?). To je trochu moc. (Docela rozpolcenost ne?)
myslel sem ze tady na groweru je zelena u nekterych brana trochu jako duchovni zalezitost => trochu zklamani

PS: nechci LEGALIZACI jsem pouze pro dekriminalizaci a pesteni pro osobni potrebu
zamyslel jsem se nad tim proc pestuju (ne proc hulim):
Z 1/4 bavime samotny pesteni
Z 1/4 tesim se na podzim (smoking)
Z 1/4 moje jesitnost a chvala kamaradu (at mi nikdo z goweru netvrdi ze mu nestoupne sebevedomi po tom co mu znamy pochvali modylek)
Z 1/4 delam neco zakazanyho (protest) co nemuze delat kazdy a je pro me nepredstavitelne ze bych se jak idiot patlal pul roku s kytickama
a zaroven bych mohl jit do kaface a koupit si za babku 5x lepsi model

svoboda prvního končí tam kde začíná svoboda druhýho

When you walk through a storm,
Hold your head up high,
And don't be afraid of the dark,
At the end of the storm is a golden sky.
And the sweet silver song of a lark.

Old Post 16-04-2002 v 19:37 PM
delph je offline   Profil uživatele delph   Find more posts by delph   Foto galerie člena delph   Click here to Send delph a Private Message   Add delph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delph
Stálý Člen

Karma uživatele delph - 13% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109 

Upozornění Příspěvek č. 51

Ok ano i pri dekriminalizaci je mozne se patlat s kyti "legalne" resp. aby te za to nikdo nezavrel a nemohl te buzerovat. Ale obchodovat s kilama je prece jenom pro me osobne hodne na pikachu

svoboda prvního končí tam kde začíná svoboda druhýho

When you walk through a storm,
Hold your head up high,
And don't be afraid of the dark,
At the end of the storm is a golden sky.
And the sweet silver song of a lark.

Old Post 16-04-2002 v 20:25 PM
delph je offline   Profil uživatele delph   Find more posts by delph   Foto galerie člena delph   Click here to Send delph a Private Message   Add delph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
debil
Stálý Člen

Karma uživatele debil - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 89 

to drinker Příspěvek č. 52

to sem se tady snažil napsat,že průměrně na jednoho maníka to vychází prostě na 400-600w.
Byl sem bohužel lehce vyobcován

Mějte rádi DEBILI,my za to nemůžeme

Old Post 16-04-2002 v 20:40 PM
debil je offline   Profil uživatele debil   Find more posts by debil   Foto galerie člena debil   Click here to Send debil a Private Message   Add debil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele debil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 53

A co maj delat lidi, co nemaj moznost pestovat ?

p.s. Nesnasim moralizovani.

Old Post 16-04-2002 v 22:09 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Dotaz Rovnost látek! Příspěvek č. 54

Buď -hergot- se usnesem, že je ganja na stejný úrovni, jako tabák a líh - a pak ať se prodávají třeba tuny, v souladu s obchodním zákoníkem atd,
nebo je THC něco horšího - a světe, bacha na trávu a omezit to.

Já volím tu první variantu

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 17-04-2002 v 00:26 AM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

Upozornění Že se to nikoho z nás netýká? omyl Příspěvek č. 55

No,takže
že se tento případ nikoho z nás netýká si právě vůbec nemyslim.Určitě se teda netýká spousty z nás hlavně těch starších,co si indoor pěstování pro vlastní potřebu zkouší jak se říká na starý kolena. Přiznejme si,že pěstování pod lampama se u nás rozmohlo až po vzniku growschopů a taky groweru
Mam dojem,že maníci ve věku 25-27 let o kterých je řeč,začali s pěstovánim o hodně dříve než my.samozřejmě že tenkrát začínali s uplnym hov... a hlavně s úmyslem vypěstovat si něco pro sebe a kámoše.Takže jejich skřínky vypadaly podobně jako ty naše (ty naše jsou vychytanější) malý,skromný dvě kytičky,spousta lásky a čekání atd
No a jak čas pokračuje,jako i my se zlepšujeme v našich výsledcích,samozřejmě i maníci se zdokonalovali.
Pak přišel čas growshopu a prvních větších výpěstků
Growshopy plný profesionálních potřeb pro pěstitele(za drsný ceny) to je ale maníkům skoro jedno.Maníci už přeci ví,co se dá vypěstit z jejich skromných potřeb
takže ani jeden z nich moc neváhá a z prvních many si koupí první nutný věci k pěstění.Pak si samozřejmě každej z nich má v úmyslu po sklizni zase o něco tu svojí pěstírničku vylepšit.Takže něco prodá po kámoších za pohodovou cenu a pokračuje ve svým koníčku
A tak čas plyne a plyne ...... až jednou přijde řeč my si to nemusíme kupovat,protože my tak nějak furt mámekdyž nemam já-máš ty..........Ale víte za jaký hrozný prachy se to kupuje u nás v rockáči? za 300 gram..........To si děláš prdel??
Nědělam-když to uděláme potichu s Vendou a Mirkem u něj na baráku ve sklepě tak tam uděláme KILO
A budeme to dávat celý najednou třeba za 150
to nám v dnešní době urvou ruce
A je to
Tak takhle by se to klidně mohlo někomu přihodit-začíná to nenápadně
tak bacha aby taková historka nepotkala někoho z těch mladších věřim že se najdou
ale doufám že nikoho nechytí

Era- souhlasim a né jenom asi já
bylo by vyřešeno

[Edited by teabooster on 17-04-2002 at 02:04 AM]

Old Post 17-04-2002 v 00:48 AM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 56

Pro ty kteri nevideli zpravy v TV je tu zaznam - http://tv.idnes.cz/video.asp?c=A020...buv&r=tv_zpravy

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 17-04-2002 v 07:39 AM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Palec dolů Příspěvek č. 57

Tak mě ta banda vyloženě nasrala!Když už pěstuju tak pro sebe a pár kámošů a když si na tom chci udělat miliony a ještě k tomu vedle vydělávám na koulích tak se snažim bejt maximálně opatrnej a když nejsem tak si basu jedině zasloužím.A tadle banda kreténů jen ukázala národu jak je to tu s drogama nebezpečný a každýho, i ty naše benga asi trkne, že tady asi nebyli sami.
Takže se nás to dotýká více či méně všech tak buďte OPATRNÝ chlapi.I za jednu kytku je to potenciálních 5 let v chladu.

Old Post 17-04-2002 v 10:04 AM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprt
Nový Člen

Karma uživatele Ruprt - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 10 

...pro moralisty a jim podobny typky,nebo spis svatousky Příspěvek č. 58

Nikdy jsem nevidel,aby nekdo nekoho nutil,aby koupil E,nebo aby se nekdo v abstaku klepal,nez si E da a protoze jsem byl na nejedny party :-) vim,ze to tam prodava kdekdo,ale nikdo tam s tim nikoho neotravuje.Chces,tak koupis.Vy,co se tady E ohanite a jste pohorseni,vylezte jednou ven a kouknete se kolem sebe.
Tim že nekomu huleni das,delas presne to co oni,akorat neinkasujes!!!!!Ty typci,co je sbalili,byli asi jako my
vsichni tady,PESTITELE.Akorat to lifrovali ve velkym do sveta a tim se vystavili riziku,na ktery dojeli.
Spatny jmeno huleni delaj mnohem vic 15tilety parchanti,ktery to hulej kdekoli venku za bilyho dne,vsem na ocich a jeste se pred kolejdoucima predvadej.
Kouknete se do skrini,kolik toho mate a laskave si uvedomte,na kolik by vam to fici ohodnotili,kdyz dokazou vybalit cosi o 800g sisce,ktera je tak na 500 DAVEK.Mozna byste byli prekvapeni,kolik jste si za dobu pusobeni"vydelali".

Old Post 17-04-2002 v 16:17 PM
Ruprt je offline   Profil uživatele Ruprt   Find more posts by Ruprt   Foto galerie člena Ruprt   Click here to Send Ruprt a Private Message   Add Ruprt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delph
Stálý Člen

Karma uživatele delph - 13% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109 

Palec dolů Příspěvek č. 59

To Ruprt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tim že nekomu huleni das,delas presne to co oni,akorat neinkasujes!!!!!Ty typci,co je sbalili,byli asi jako my
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
To byl doufam vtip. Mezi tim ze ja dam/dostanu a oni "inkasujou" je rozdil (v tomhle pripade) 150,- Kc/g a to se mi zda uz podstatny rozdil obzvlast kdyz je tech gramu vic.
Ty davas rovnitko mezi pokojneho growera, ktery pesti pro sebe a sve kamarady, a lidi kteri na tom vydelevaji kdyz ne miliony
tak statisice. Navic maji techtle z Eckama. E neodsuzuju jenom pukazuju na to ze z travy meli slusny vydelky OK a do toho XTC? Takze si z toho
odvozuju ze nepestili z duchovni lasky ke konopi, ale delali to JENOM PRO PRACHY. Notabene jak sem pochopil zpravy (mozna spatne?) puvodne
po nich nesla policie kvuli ganje ale spis kvuli E.
Nedivam se na to z pohledu nasich "jakozakonu", ale z meho naivniho hipies nahledu na svet. To je tady k sakru tolik konzumentu!!!
Znova opakuju ze zasadne nesouhlasim s tim jaky mohou dostat trest. Souhlasim je to zakon trhu ale je to SPATNY zakon trhu.

PS: nejsem moralista ale jsem svatousek. Nikdy sem nemel problem se zakonem a jenom se modlim aby to tak dal zustalo
PPS: K+ Ruprt plne souhlasim z tvoji posledni casti prispevku o tech detech

svoboda prvního končí tam kde začíná svoboda druhýho

When you walk through a storm,
Hold your head up high,
And don't be afraid of the dark,
At the end of the storm is a golden sky.
And the sweet silver song of a lark.

Old Post 17-04-2002 v 19:35 PM
delph je offline   Profil uživatele delph   Find more posts by delph   Foto galerie člena delph   Click here to Send delph a Private Message   Add delph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rezonance
Stálý Člen

Karma uživatele rezonance - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 60

Souhlasím s Pitryskem, K+. Vidím marihuanu jako každé jiné zboží. Dostanu-li chuť na mrkev či jablko, taky je nejdu rovnou pěstovat, koupím si je v obchodě, potažmo od velkopěstitele - a rozhodně ne za ceny výrobních nákladů. Žádný zemědělec nepěstuje proto (nebo jen proto) že ho to baví, ale sleduje tím především svou obživu. Proč by to nemělo platit s marihuanou? Nesouhlasím s názorem, že každý, kdo je na trávě, by si ji měl sám vypěstovat - ne každý na to má čas, možnosti a nebo chuť. To by pak muselo platit třeba o pivu, že kdo na něj dostane chuť, musí si jej uvařit? To, že konopí někdo pěstuje, či distribuuje na výdělek je jeho riziko, za které si podle mě právem nechá zaplatit - a ta parta na to riziko dobrovolně dojela. Když bude konopí legální, určitě ho bude zas někdo pěstovat či prodávat ve velkém, ale nebude si prostě účtovat za riziko - ani nebude moci kvůli konkurenci. Je to prostě zase na základě nabídky a poptávky, na zákonech trhu. Je to v blbém zákonu a v blbém přístupu. Jsem pro to, aby si trávu hulil každý svéprávný podle svého uvážení, stejně jako podle svého uvážení tisíce lidí beztrestně chlastjí či kouří tabák a vědomě si ničí zdraví - je to jejich věc. Ale jsem pro to, aby bylo trestné navádění, či dokonce nucení užívání marihuany, ovšem aby totéž platilo o tabáku a alkoholu. Odbočím: rád bych přišel na to, proč je problém okolo drog tak ožehavý až poslední desetiletí, když drogy jsou tu staletí, ne-li vlastně tisíciletí? Že by dřív měli lepší zákony? No to vlastně asi měli, ale hlavně měli asi ještě něco jiného lepšího, ne? Přístup, nebo měli lidi možnost něčeho lepšího než droga, lépe řečeno nepotřebovali tolik mít možnost od něčeho únik - co vy na to? Myslím si, že by bylo asi vhodnější, aby se místo vymýšlení přiboudlých zákonů věnoval čas na to, proč v poslední době letí drogová hvězda tak vzhůru.

Ahoj, Rezonance.

Old Post 17-04-2002 v 19:36 PM
rezonance je offline   Profil uživatele rezonance   Find more posts by rezonance   Foto galerie člena rezonance   Click here to Send rezonance a Private Message   Add rezonance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 61

Já znovu musím napsat to co jsem v jiných tematech na tomto serveru řešících vlastně tu samou věc napsal už dvakrát (omlouvám se všem co to už četli):

"Podle mě je v nelegálním dealerství jeden zásadní problém, kvůli kterému jsem proti nelegálnímu dealerství a jsem pro úplnou legalizaci konopí. Ten problém jsou ŠPINAVÉ PENÍZE. Když totiž někdo získává nelegálně peníze, tak nad nimi nemá společnost kontrolu a pak s nimi ten někdo může dělat a taky dělá nekalé věci (kupuje si politiky, policajty, nájemné vrahy a já nevím koho ještě), aby ovládl svoje okolí a získal ještě víc. A to já bych nechtěl. A buďte si jistí, že pokud to tady ještě není, tak to přijde.
Uvažujte logicky: když prodáte trávu za 100 milionů, tak s tím se dá už něco dělat ne? A pro to se taky už hodí ledacos udělat nebo ne? Třeba i vydírat nebo i vraždit.
Abyste se tak moc nesmáli těm 100 milionům, podívejte se do: Galerie/Co dokáže prohibice, je tam tabulka za kolik peněz se podle Českého statistického úřadu užilo konopných produktů v ČR v roce 2000. Je to za víc než 6 miliard korun!!!! Nejvíc ze všech nelegálních drog (Heroin je až na druhém místě s 5,4 miliardami Kč)." Nejde pak vůbec o to, jestli je to dobré nebo špatné ale že je to nelegální a tím i mimo kontrolu.
Toto je podle mě podstata problému. Ne že si někdo vypěstuje něco navíc a prodá to ale že si z toho někdo udělá těžký byznys. To je to čeho se bojím. Protože pak nejde primárně o drogy ale o velké peníze a trh s nimi spojený a vše další s tím spojené. Nelegální a tím i neprůhledné.
Já vím, že, ti o nichž teď píšeme, zatím toho nenapěstovali a neprodali za tolik peněz ale je to jen ZATÍM. Každému myslícímu člověku musí být jasné, že když vydělali teď tak lehce X korun, tak proč by příště nevydělali víc a přespříště ještě víc, a pak je to tam, kde o tom píšu výše. Možná že ne tihle ale buďte si jisti, že je tu dost jiných lidí, kteří by to zkusili kdyby viděli, že je to tak jednoduché. Já neříkám dobře jim tak a nepřeju jim to ale pokud pěstování a užívání konopí není v této zemi legální, tak jsem rád že k tomu zásahu došlo dřív než později. Tady se nebavím ani tak o konkrétním případu, jako o principu. To co z toho udělají media to je jiný guláš (ostatně jako vždy).

Vypěstujte, zahulte si a přemýšlejte o tom.
Když jde o sto korun tak jde o hovno ale když jde o sto milionů, tak jde o krk.
Docela to někteří z vás už vystihli.
Jasně to vidí tahua K+
Era to pěkně rozhrábl. Moje řeč. Jsem taky pro první variantu

Taky k tomu Holandsku bych chtěl (to teabooster) říct, že to, že tam jsou cofee shopy legální a může se tam prodávat konopí a nikdo proti tomu nicmoc nemá neznamená, že všechna ta tráva kterou tam prodávají je vypěstovaná legálně. Ten můj kamarád taky věděl, že může pěstovat legálně jen 5 kytek a měl jich 35. A věděl že je to NELEGÁLNÍ . Ale risknul to. Má z toho slušný příjem, tak proč by ne?
A taky si všimněte jak Holanďané přistupují k podobným kontroverzním věcem (třeba prostituce nebo eutanasie): oni to napřed dlouhou dobu TOLERUJÍ (i když je to protizákonné) a když vidí, že je to dobré tak to teprve uzákoní.
Zkrátka představitelé toho státu přemýšlí co je dobré a co ne a dívají se na rozdíl od našich dopředu a když si uvědomí, že represe nemá téměř žádný přínos, tak se pokusí s problémem vyrovnat jinak. Myslíte si, že u nás není prostituce nebo eutanázie? Samozřejmě, že tady je obojí ale naše společnost se bojí se podívat pravdě do očí a vyrovnat se s ní, a tak se tváří jako že nic. To je pokrytectví, které, podle mě, nepřinese nic dobrého.
Je přece jasné, že nárůst počtu uživatelů konopí nelze represí zastavit a je potřeba to řešit jinak, aby nenastalo to o čem píšu výš.

Už jsem se v té své odpovědi trochu ztratil, takže mi promiňte, pokud to nebude moc přehledné ale doufám, že můj názor je jasný. Už se mi to nechce upravovat, protože jdu spát.

Pokojné pěstování a pohulení všem malopěstitelům (dokud to nebude legální).

(To jsem zvědav jaké budou karmy)

nemo

Old Post 18-04-2002 v 04:07 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avitas
Stálý Člen

Karma uživatele Avitas - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 81 

Palec nahoru Příspěvek č. 62

Ano, to je přesně moje úvaha v threadu "O hysterii". Až bude možné legálně pro svoji potřebu pěstovat 5 kytek, potom ať riskuje pokutu ten, kdo jich bude mít 15 a ať riskuje velkej průser ten, kdo jich bude mít 50. A kdo jich bude mít 300, tak to už není o osobní spotřebě a to bude porušení zákona bez debaty.

K jedině plus ale až se prej podělím s více člověkama

Začínám si ty "K" taky zapisovat !

Každý musíme snést názor druhého. Demokracie znamená diskusi. T.G.M.

Old Post 18-04-2002 v 06:19 AM
Avitas je offline   Profil uživatele Avitas   Find more posts by Avitas   Foto galerie člena Avitas   Click here to Send Avitas a Private Message   Add Avitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprt
Nový Člen

Karma uživatele Ruprt - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 10 

to Delph Příspěvek č. 63

"delas to co oni,akorat neinkasujes"...mysleno jakozto ROZSIROVANI....akorat s jinym umyslem,pravda.Vim jak to myslis a mas recht.Sere me jen to,ze tady par lidi rika,jak jim to preje a pritom taky delaj neco,co by jaxi nemeli :-)

Old Post 18-04-2002 v 10:54 AM
Ruprt je offline   Profil uživatele Ruprt   Find more posts by Ruprt   Foto galerie člena Ruprt   Click here to Send Ruprt a Private Message   Add Ruprt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Palec nahoru Příspěvek č. 64

Za trh pitryskovi K+

a 2nEMO TAKZ K+

[Edited by Era on 18-04-2002 at 12:53 PM]

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 18-04-2002 v 11:49 AM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2442760 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív