Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Crashik's 70w grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Tqmasek
Nový Člen

Karma uživatele Tqmasek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 49

To hnojivo od plagronu je nejspíš kvalitní jinak by nefungovali na trhu přes 15let bohužel nemůžu posoudit z vl.zkušenosti, ale mám od nich hlínu se kterou jsem spokojenej-zatím bez škůdců. Podle mě je to zase jenom o reklamě,na trhu je spousta výrobků,které si myslím jsou kvalitou všechny srovnatelné.Spíš bych se zaměřil na firmy specializují se na hnojiva pro cannabis.Já jedu Hesi

PRAVDA O GLOBÁLNÍM OTEPLOVÁNÍ
video:stavba growroomu-hlína(5 dílů)]
video:I grow Chronic-hydroponie(9 dílů)
mooc pěkný 1000W

Old Post 21-01-2008 v 17:58 PM
Tqmasek je offline   Profil uživatele Tqmasek   Find more posts by Tqmasek   Foto galerie člena Tqmasek   Click here to Send Tqmasek a Private Message   Add Tqmasek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crashik
Stálý Člen

Karma uživatele Crashik - 65% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 50

ZeeGun:Neboj!To seženu tuto,ještě tenhle grow!A ja si myslim ze ohhledne toho hnojiva bude Plagron stačit!

1. 70w sodik bedna --->IN PROGRESS

Old Post 22-01-2008 v 12:14 PM
Crashik je offline   Profil uživatele Crashik   Find more posts by Crashik   Foto galerie člena Crashik   Click here to Send Crashik a Private Message   Add Crashik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crashik
Stálý Člen

Karma uživatele Crashik - 65% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 51

Tak,Plagron mi právě přišel!Takže odpoledne si ho jdu vyzvednout a jelikož jsou kyti v květu hned dostanou Terra Blooma...

Jinak kyti jsou cítit teda dost...Ale podle mě spíše Ty no name...

1. 70w sodik bedna --->IN PROGRESS

Old Post 24-01-2008 v 07:34 AM
Crashik je offline   Profil uživatele Crashik   Find more posts by Crashik   Foto galerie člena Crashik   Click here to Send Crashik a Private Message   Add Crashik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crashik
Stálý Člen

Karma uživatele Crashik - 65% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 101  

Obecné 4.2.2008-16dní 12/12perioda aneb paličky jsou nadherne Příspěvek č. 52






Kytkam se daří skvěle zalívám je odstatou vodou a v tom Tera Bloom a paličky se tvoří nádherně!Jen jedna palička se dostala až k výbojce a krutě se opálila :-( A taky s Teplotou to bylo kruté (31 - 35 přes den).Tak jsem pořídil Artic Cooler 12x12 A teplota je rázem 25 přřes den


Fota myslím popisovat nemusím,mluví samy za sebe

Ještě dodám že byli dva samci (jedna papáya a jeden noname) a ty jsem vytrhl a přisadil jsem tu kyti,která byla zvlášť (tu no name) a k papayi jsem ještě přidal jednu kyti z windooru at dokvete...

Myslite ze se tenhle grow vyplati a bude uroda k necemu?

1. 70w sodik bedna --->IN PROGRESS

Naposledy upravil Crashik 04-02-2008 v 13:54 PM

Old Post 04-02-2008 v 13:46 PM
Crashik je offline   Profil uživatele Crashik   Find more posts by Crashik   Foto galerie člena Crashik   Click here to Send Crashik a Private Message   Add Crashik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pancus
Stálý Člen

Karma uživatele pancus - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 53

jo určitě jo pro sebe nadhera a ziskal si nakwe nove skušenosti tak proč by se nevyplatil??

Old Post 05-02-2008 v 20:25 PM
pancus je offline   Profil uživatele pancus   Find more posts by pancus   Foto galerie člena pancus   Click here to Send pancus a Private Message   Add pancus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 54

Jo jo jede ti to pekne.....rikal sem ti ze sodik sse ti bude libit......a na dalsi grow udelej vetsi skrin.....dej silnejsi sodik a zas budes o level vejs....hlavne s tema skusenostma co ted zbiras se furt zlepsujes

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 07-02-2008 v 10:32 AM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crashik
Stálý Člen

Karma uživatele Crashik - 65% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 55

mno s tou vetsi skrini jinak nepocitam,nemam na to prostory,proto budu jen vylepsovat stavajici a zarobim letos prvy OutDoor A nejaky ten WindDoorek pro poteseni taky

1. 70w sodik bedna --->IN PROGRESS

Old Post 07-02-2008 v 19:52 PM
Crashik je offline   Profil uživatele Crashik   Find more posts by Crashik   Foto galerie člena Crashik   Click here to Send Crashik a Private Message   Add Crashik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 56

k tomu plagronu: používám od nich terra bloom, groow a phytamin. Naprostá spokojenost, žádný známky nedostatku makro ani mikro živin, jednou jsem se rozhodl sklidit o týden dřív a nestihl jsem udělat flushung čistou vodou. Na chuti jsem to nepoznal...
Jediný co k základnímu hnojení občas přidávám je, když mi okolo třetího až pátýho týdnu začnou nějak víc žloutnout a opadávat listy, přidávám do deseti litrů zálivky jedno víčko vermesfluidu, extrakt z žížalího humusu, obsahuje spoustu prospěšných látek a kotel přírodního dusíku, kytkám udělá moc dobře

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 08-02-2008 v 14:51 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crashik
Stálý Člen

Karma uživatele Crashik - 65% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 57






Hosi,asi mam problem,skoro na vsech kytkach se mi objevili jako kdyby koule?Neni to hermo?Nejvice je jen na jedne kytce a ty ostatni jen jedna koule max 2!

Mrkejte na fota radte prosiiiim !!!!


Heeeelp

1. 70w sodik bedna --->IN PROGRESS

Old Post 17-02-2008 v 11:15 AM
Crashik je offline   Profil uživatele Crashik   Find more posts by Crashik   Foto galerie člena Crashik   Click here to Send Crashik a Private Message   Add Crashik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crashik
Stálý Člen

Karma uživatele Crashik - 65% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 58

Prosim pomozte...Viz předchozí můj přízpěvek!!!

1. 70w sodik bedna --->IN PROGRESS

Old Post 19-02-2008 v 20:59 PM
Crashik je offline   Profil uživatele Crashik   Find more posts by Crashik   Foto galerie člena Crashik   Click here to Send Crashik a Private Message   Add Crashik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BS540
Nový Člen

Karma uživatele BS540 - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 59

hele zkus hodit makro primo tech kouli...z tech fotek toho moc poznat nejde, ale zda se mi, ze tam nekde koule jsou...mozna ti to opravdu zhermilo.

Old Post 19-02-2008 v 22:06 PM
BS540 je offline   Profil uživatele BS540   Find more posts by BS540   Foto galerie člena BS540   Click here to Send BS540 a Private Message   Add BS540 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele BS540! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Happy_Mirec
Stálý Člen

Karma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 60

Ahoj.
No jo, hermac jak vysitej. To je kurna pech. Ale mas tam celkem maly mnozstvi samcich kvetu, tak jenom otrhavej a bude to ready.
Zdar

Old Post 20-02-2008 v 14:02 PM
Happy_Mirec je offline   Profil uživatele Happy_Mirec   Find more posts by Happy_Mirec   Foto galerie člena Happy_Mirec   Click here to Send Happy_Mirec a Private Message   Add Happy_Mirec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crashik
Stálý Člen

Karma uživatele Crashik - 65% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 61

Lidicky,tak to je pech...Proto ted zadam klony pro pokus 2,Na dobirku 6 kytiček,které by byly vhodné pro moji skříň (velikost,watáž) a kvalitní,ne No Name!

Pokud neco takoveho mate,piste zde nebo PM!

1. 70w sodik bedna --->IN PROGRESS

Old Post 20-02-2008 v 14:08 PM
Crashik je offline   Profil uživatele Crashik   Find more posts by Crashik   Foto galerie člena Crashik   Click here to Send Crashik a Private Message   Add Crashik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grosancho
Stálý Člen

Karma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 62

Pokud to potahnes pod tema usporkama dej je aspon bliz, mas to strasne daleko od vrcholku a pokud vim usporky skoro vubec nehrejou, ... klidne bych to priblizil na tech 5cm , at to roste

Kdo chce moc, nemá nic... - megalomanství.

- - - 1,5 square meters - 6 hundred Watts - 9 plants - FIRECRACKER - Nutriend Film Technique - sklizeno - - -

Super HPS 600W - 5x Chronic, 4x White Rhino - sklizeno
Bubbler - HPS 150W/Super HPS 600W - 4x Chronic - sklizeno

„Autority ti říkají, že nesmíš kouřit trávu, protože je to pro tebe špatné. Přesto, když tě při tom chytí, tak tě zavřou do věznice. Myslím, že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."
Bob Marley

Old Post 24-02-2008 v 15:25 PM
grosancho je offline   Profil uživatele grosancho   Find more posts by grosancho   Foto galerie člena grosancho   Click here to Send grosancho a Private Message   Add grosancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crashik
Stálý Člen

Karma uživatele Crashik - 65% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 63

kamo,tys tenhle thread asi nečetl celý co?Já mám 70w sodík a ještě k tomu to mám strašně nad výbojkou,pže to přerostlo!

1. 70w sodik bedna --->IN PROGRESS

Old Post 25-02-2008 v 12:45 PM
Crashik je offline   Profil uživatele Crashik   Find more posts by Crashik   Foto galerie člena Crashik   Click here to Send Crashik a Private Message   Add Crashik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crashik
Stálý Člen

Karma uživatele Crashik - 65% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 64

čusky,takze jsem v prdeli!nebyl jsem tyden doma a kyti mezitim uschly...Jsou kaput.... Grow s nepovedl.... Potrebuju nutne nove rezy!

1. 70w sodik bedna --->IN PROGRESS

Old Post 01-03-2008 v 09:49 AM
Crashik je offline   Profil uživatele Crashik   Find more posts by Crashik   Foto galerie člena Crashik   Click here to Send Crashik a Private Message   Add Crashik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9475540 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív