Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Předávkování THC následky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 49

2 Realist:

Musim t? poopravit.1 vodka(40%) je srovnatelná s 1 pivkem desítkou(4%). 0,05l(velkej panák)40% = 0,5l 4% =>stejný množství 100%alkoholu.Aby byla vodka silná víc jak dvakrát,musela by mít víc jak 80%.
....jinak sem taky piva?,tak vodku nepiju.Chutná mi,ale je mi po ní blb? a druhej den ješt? víc.

S tim krevnim tlakem máš pravdu.Nevim,jestli když piješ a hulíš dohromady,tak dáváš zabrat organismu,ale mam osobní zkušenost,že když ?ák víc zahulim a mam lehký závrat? zp?sobený snížením tlaku,tak si dam tak t?i ?ty?i pivka a je to pohoda.3 pivka na m? skoro nep?sobí,ale tlak je v pohod? a užívam se zhulenost bez vedlejších ú?ink?.Kombinace hulení a alkoholu mi zeza?átku ned?lala dob?e a ob?as mi bylo na blití a párkrát se mi to i povedlo.Myslim že to bylo tim,že sem celej ve?er nehulil,jenom pil pivka a když sem byl spitej,tak sem zahulil a bylo mi blb?.Po pár zkušenostech sem si ?ek,že bu? jedno nebo druhý.Stejn? sem to kombinoval,ale v rozumnej mí?e.Te? sem se dopracoval k tomu,že dávam osobá?ka když jdu do hospody.Pak kalim pivka a vždy,když za?ne zhulenost slábnout,tak zahulíme znova a znova.Ned?lá mi problém dát osm pivek a hodn? hulit(5x a víc).Když piju víc,tak je mi druhej den blb?,tak v?tšinou radši víc hulim a vyjde to nastejno.



Jinak muj poslední nep?knej zážitek byl z bramborák?.Bramboráky sme ned?lali prvn?,ale dopadli sme jako kdyby ano.Bylo to n?kdy v lét?,byli sme u kámoše na jednej vesnickej chalup?.Bez rodi??,jenom asi 6 známejch lidí.Bramborá?ky sme p?ipravili z vrchního listí,listí od palic a palic.Líste?ky byly ze skunku a pali?ky z hulení co moc nedávalo....Tak sme to všechno nadrtili,p?eseli a smíchali s hmotou na bramboráky.Tentokrát sme m?li hodn? suchýho,tak bramboráky byly tvrdý a né moc dobrý.Byly plný zelený drt? která zustávala v zubech a všude.Bramborá?ky byly velký asi jako dla? bez prst?.Sn?d sem první,musel sem se p?emáhat,protože to bylo hnusný.Po?kal sem p?l ho?ky a nic sem necítil,jenom mírnou zhulenost z nedavno vyhulenýho špeka.Tak sem si dal ješt? jeden,ale ten sem nedojed(našt?stí),protože se mi z toho zvedal kýbl a málem sem se poblil.P?l hodiny potom sem cítil,že n?co nastupuje.Kecali sme,poslouchali hudbu,já šel ješt? s kámošem na video do vedlejší místnosti a usadili sme se do gau?e.Bramboráky jsme za?ali jíst asi v dev?t,te? bylo n?co po desátej.Pustili sme piranhu a dívali se už sme byli hodn? na kaši,ale po?ád se mi to líbilo a hrozn? sem se smál t?m létajícím rybám ve filmu.Pak se mi úpln? zm?nilo vnímání a já sem se nemoh pohnout a ani se dívat jinam než na televizi.Když film skon?il,tak za tim byl jinej,ale to už si nepamatuju jakej,ale taky sme ho celej skoukli.Mezitím ostatní bu? šli dom?(ty co moc nejedli), nebo n?kde spali.Já sem usnul tak na 2 ho?ky.Pak sem se vzbudil a nikdo nebyl vzh?ru.Po?ád sem byl strašn? zkou?enej,tak sem p?emejšlel co budu d?lat.Usoudil sem,že stejn? nic d?lat nem?žu,tak sem sebral poslední síly a p?esunul se asi 3m k posteli a na ní sem ležel dokud sem neusnul.Ráno sem se vzbudil a cítil sem se podobn? jako když sem ulehal,ale už to nebylo takový drsný,jenom sem byl hrozn? zhulenej a úpln? nejvíc ?ervený o?i.Kápnul sem si Visinky,ale ty moc nepomohly.Chvíli sem n?co d?lal,nažral sem se a jel autem asi 6 kilometr? dom?.Když jsem p?ijel dom?,tak už sem mi to zdálo lepší a po ob?d? už pohodi?ka.Rodi?e nic nepoznali,mysleli si,že sem nevyspalej.Od tý doby si dávam velkej pozor kolik ?eho snim.Bramboráky sme d?lali ješt? jednou,ale to bylo všechno podle plán?.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 28-12-2003 v 13:42 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

2 Paul.2000
No pokud máš takovýhgle stavy, tak si dej radši pauzu a ser na to, že ti někdo říká, že po hašu takový stavy nejsou. Je pravda, že haš je trochu něco jinýho, ale myslím, že by ti spíš prospělo hulení omezit, nemusíš hned zrovna přestávat. Zahul si třeba 1x za týden a začneš se cítit líp. No a pokud ti nebude vyhovovat ani tohle, tak si dej úplnou pauzu, třeba měsíc.

Já sem se shodou okolností předávkoval THC zrovna včera. Vařili sme mlíko, jenom z listů. Po dvou hodinách sme ho nechali vychladit a poté si každej dal asi tak 0,5 dcl. Chtěli sme jenom vyzkoušet, jaký bude. No po půl hodině sem na sobě pozoroval lehkej nájezd (tenhle stav se mně fakt líbil). No ale vzhledem k tomu, že už sem mlíko párkrát měl , věděl sem, že tohle je jenom začátek. Kámoš říkal, že už je v prdeli dost, a že si ho vlastně neměl dávat, protože takhle drsný stavy nemá rád. Vydali sme se vyvenčit psa, po cestě sem si uvědomil, že vlastně nemám kam jít, u kámošky, kde sme to vařili, už byli rodiče doma. Jediný co mě napadlo bylo jít dom. Nechtěl sem venku zmrzat No to sem ale neměl dělat. Po příchodu dom začínala najíždět druhá vlna. Chvilku sem seděl u komplu, po té co sem zjistil, že nejsu schopnej na PC cokoliv dělat a že začínám slyšet za vším hudbu sem se rozhodl odejít ke mně do pokoja. Poc estě sem se mimochodem podíval do zrcadla, kde jsem zjistil, že moje oči mají barvu třešní Začínalo mně být fakt špatně. Lehl sem si do postele a jen čekal kdy už vyčerpáním usnu. Spánek nepřicházel a ještě k tomu mně volal otec ať mu du pomoct s něčím na PC. Začínal sem trochu panikařit. V tomhle stavu přece nemůlžu rodičům na oči a ještě s rudýma očima. Napadlo mě dát si sprchu - trochu to pomohlo, ale jen na chvilku. Otec si naštěstí očí nevšiml Divím se že na mně nic nepoznal, nebo že by jo? Ten večer mě volal ještě dvakrát, ale naštěstí sem našel visine. Musím říct, že kontakt s normálním člověkem (myslím tím, ne pod vlivem nějaké drogy) mně strašně pomohl a pomalu sem se začal uklidňovat a usínat.

Old Post 30-12-2003 v 13:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

Paule, skorojmenovče, pokud jsem to pochopil správně,
tak5 let hulíš skera tak, že si nevzpomeneš na den,
kdy jsi nepukal. Co očekáváš za stavy?
Že ta pohoda půjde protáhnout až do smrti?
Podle mne ti organizmus dává zcela jasně najevo,
že už nechce. Já bych toho tak na půl roku nechal.
A potom bych už nad tím, kdy zahulit, trochu přemýšlel
a nenechával tomu volný průběh.

Old Post 30-12-2003 v 16:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLacka(Laky)
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

Predavkovat se je podle me blbost uz hodnekrat jsme skouseli hulit i treba pul hodky a ten stavek uz ke konci byl stejny.

Old Post 30-12-2003 v 18:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

2 Bambulion: Není o co stát

Old Post 31-12-2003 v 11:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 54

vseobecne
bielu mys by zabila davka vo forme 40 000 jointov priemernej travy, viete si to potom predstavit?

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 31-12-2003 v 13:09 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wasmasoon
Stálý Člen

Karma uživatele Wasmasoon - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 55

No, ja jsem diky kamosovi zhulenej takrka kazdej den a vetsinou jenom do extremu, pac uz to ani jinak nejde, takze moje zazitky jsou timhle dost zkresleny, ale jsem COOL pohodicka stav a
o to mi de predevsim
At je hodne zradla.

Old Post 31-12-2003 v 18:36 PM
Wasmasoon je offline   Profil uživatele Wasmasoon   Find more posts by Wasmasoon   Foto galerie člena Wasmasoon   Click here to Send Wasmasoon a Private Message   Add Wasmasoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 56

PLacka(Laky), příjde mi,, že drahocenný host, nemá moc zkušeností..Nebo nevim, nebo jsem ZASE mimo, zdase mi ze to co napsal je p***na

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 01-01-2004 v 12:27 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doctor Q
Nový Člen

Karma uživatele Doctor Q - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 57

No jako prehuleni muze a nemusi bejt dobry. Fakt zalezi na dylce, intezite a tak... Kamos jedno zahulil moc, kdyz sme byly nekde za prahou, na polich. Tvrdil mi pak, ze mel pocit ze je jeden prazdnej vobal ve tvaru tela a uprostred je prazdno... ale pak tam nejakej tip zacal poustet motorovej modylek letadla a uplne to zmizelo, nastoupil smich

Ja se zatim prehulil akorat jednou a celkem to nebylo hrozny... nejdriv zavrat... pak buseni... asi 2 minuty... pak asi 10 minut totalne zlikvidovanej sluch... stranej sum, hlasy a zvuky nejasny... mel sem pocit ze mam na usich takovy ty sluchatka do zimy

Ale celkem to trvalo asi 20 minut a pak pohoda... takze to bylo jen takovy zpestreni. Z chlastu sem mel teda horsi stavy

Choleric tabs by Doctor Faustus
Neprezivej - uzivej!

Old Post 04-01-2004 v 01:46 AM
Doctor Q je offline   Profil uživatele Doctor Q   Find more posts by Doctor Q   Foto galerie člena Doctor Q   Click here to Send Doctor Q a Private Message   Add Doctor Q to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 58

no predavkovani THC mi neprijde nidky dobry ne?Proste je ti spatne, na picu, a sam ses v prdeli..co by na tom melo bejt dobryho?ale co to tu zase resim..kua..

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 04-01-2004 v 17:55 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drtikol
Stálý Člen

Karma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 59

ja jsem se prekouril na jedny garden party v jednom meste byla pohoda, grilovali sme kure, chlastali a o pulnoci rozpalili obrovskyho speka, dali sme ho v cca 8 lidech, koloval snad 30minut a rozdal sem z nej cca 30shotu. no a prave pred kazdym shotem si prece musi clovek taky potahnout aby ten shot za neco stal, ze? jenomze ja to rozdaval sam a takovejch 30 potahnuti navic dokaze cloveka dost "zmenit" po 10ti minutach co sem speka tipnul sem zazil uz jen psycha, stihy a zla+pekla. sel sem se projit, ale nemoh sem mit otevreny oci jinak strasna zavrat, taxem sel poslepu nekam po tech zahradkach, dosel sem k nejakymu sutru na kterej sem si sednul a vyblil se. ani to mi nepomohlo a ten stav byl cim dal silnejsi. v pudu sebezachovy sem dosel k chatce a spadnul sem na postel a spal, proste ten stav byl tak silnej ze sem proti svy vuli usnul. behem spanku ruzny halucinace, ale nejhorsi bylo, ze sem jednu chvili slysel nejakej holcici hlas jak krici a vola o pomoc, jenze ja byl tak na plech, ze sem nemoh nic. druhej den celkem pohoda, jednoho vyprostovaciho speka a byl klid. tezko rict jestli ten holcici hlas byla jenom halucinace... po tomhle zazitku nasledoval povinny tydenni detox

chronic; mazar, g13froc; nirvana-special, g13froc; mazar, peacemaker; peacekeeper 0.07kW

* * * tune da grower radio * * *

Old Post 04-01-2004 v 19:31 PM
drtikol je offline   Profil uživatele drtikol   Find more posts by drtikol   Foto galerie člena drtikol   Click here to Send drtikol a Private Message   Add drtikol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drtikol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 60

drtikol..pěkný...

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 04-01-2004 v 20:21 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tobex
Stálý Člen

Karma uživatele tobex - 55% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 61

Travou jsem se uz taky predafkoval a bylo to fajn delal jsem mliko a bylo brutal asi nejsilnejsi co jsem kdy udelal, v nasi vesnici mame specialni recept na mliko pridavame trochu smetany kvuli tomu ze ma vic tuku, pak davame cokoladu, ta je taky tucna a hlavne kvuli chuti a pro chut jeste troslu rumu nebo whisky mliko pak chutna jak rumovy pralinky. ja ho udelal tak ze decka bobre makala pak jsem vypil jeste tri deci aby to makalo lip, nakonec mi to mlicko zacalo chutnat a rikal jsem si ze vyzkousim toho vypit vic vypil jsem toho asi 2 litry uplne sam protoze po litru jsem rikal ze uz takhle za kamosema nedojdu. Pamatuju si pak z nasledujicich dvou hodin jenom to ze jsem poslouchal cd skupiny holki protoze jsem nevedel jak tam pustit jiny a asi hodinu koukal na televizi. druhej den jsem se probudil zkourenej a zjistil od matky ze jsem mel spravit tu antenu aby ta telka chytala obraz tak jsem ji pustli a na fsech kanalech slo zrneni. byla to docela haluz ja myslel ze jsem cumel na moc dobrej film.

Old Post 04-01-2004 v 22:47 PM
tobex je offline   Profil uživatele tobex   Find more posts by tobex   Foto galerie člena tobex   Click here to Send tobex a Private Message   Add tobex to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tobex! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sewo
Stálý Člen

Karma uživatele sewo - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 62

tobex: s mliekom treba opatrne ale mal si haluz musim uznat

mne sa raz davno stalo este ked som s ganjou zacinal ze sme isli s kamosom na hrusky do sadu a na pol ceste kamos navrhol aby sme zacmudili tak sme dali zopar pukov a bol som uz dost skureny. Ked sme prisli do toho sadu a pozicali sme si zopar hrusiek (straznik tam nebol tak co) tak kamos vravi aby sme este dali tak som prisvedcil ... bol to najlepsi model z jeho urody ... spociatku som mal haluz ale potom na mna prisli strasne stavy ... najskor som vytyckoval hrusku ktoru som predtym zjedol a potom nastal totalny utlm iba som lezal v trave nemohol som chodit vsetky zvuky co som pocul sa spomalili a neustale sa mi opakovali v hlave ... bol som proste riadne rozbity ... ked som sa pozbieral (asi po 4 hodinach) som siel domov lahol som si a spal som 16 hodin ... este na druhy den som bol dost ovaleny ... ale teraz ma uz len tak daco nerozhadze sorry za dlhsi prispevok

...peace...

Old Post 05-01-2004 v 11:23 AM
sewo je offline   Profil uživatele sewo   Find more posts by sewo   Foto galerie člena sewo   Click here to Send sewo a Private Message   Add sewo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdeněk Ondrůj
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63

předávkování no neví to asi ne -ale stav thc K.O. sem měl z jedné oslavy až moc jsem to přehnal šel jsem na záchod měl jsem třepavku zdálo se mi že mě hledají fízli všude řev jak jsem tak seděl na tom záchodě hodiny se míjely až sem se po dvou a půl hodinnách sezení na záchodě probíral dobelhal se dom druhej den vstávání haluzoví protože jsem nevěděl či co ale jako haluz dobrá za to po chlastu horší z toho jsem se přiotrávil tak to radši upřednostním joint-era nic proti chlastu ale... zatím zdrus a hodně vám přeju dálší takoví stavy ať je o čem psát

Old Post 09-01-2004 v 20:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jennet
Stálý Člen

Karma uživatele jennet - 6% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 36  

přehuleníčko Příspěvek č. 64

To já, když jsem se přehulil, tak jsem chodil 3 h po městě (bylo úděsný vedro), viděl jsem se zezhora zezadu (jako Tomb Rider), houpala se pode mnou zem (doost hodně) a hledal jsem redukci z USB na COM (stylem: "Máte?"- "Ne, neexistuje"- "Jo a nevite kde bych to sehnal???").
Pak jsem se zdárně dostal domů a myslel, že mi upadnou nohy... :-)))

Když má problém řešení, není třeba si dělat starosti.
Když řešení nemá, starosti ti nepomohou.
tibetské přísloví

.:GANJA:.

Old Post 09-01-2004 v 21:58 PM
jennet je offline   Profil uživatele jennet   Find more posts by jennet   Foto galerie člena jennet   Click here to Send jennet a Private Message   Add jennet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8012440 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív