Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Tloustnete po hulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49

když je člověk zhulený, tak toho nazvedá klidně strašně moc.

Old Post 12-06-2006 v 11:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanychka
Nový Člen

Karma uživatele hanychka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 50

když se člověk na něčem sekne, tak pak může lámat rekordy
Já třeba neskutečně ráda jezdím zkouřená na prkně. Myslím sí, že když člověk něco umí dělat dobře, tak to může dělat i zkouřenej a mnohdy přitom pozná i nový rozměry těch zakoušených věci

Old Post 17-06-2006 v 13:14 PM
hanychka je offline   Profil uživatele hanychka   Find more posts by hanychka   Foto galerie člena hanychka   Click here to Send hanychka a Private Message   Add hanychka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 51

Přátelé, nevím jak vy, ale já od tý doby, co hulim, držim si váhu pořád mezi 55-63kg a né a né přibrat, i když žeru jako prokoplej...

Znám spoustu lidí, co se chtějí zbavit přebytečných tuků - dejte mi je...

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 18-06-2006 v 07:49 AM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Z-E-N-I-T
Stálý Člen

Karma uživatele Z-E-N-I-T - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 52

Dámy a pánové, se vší pompou vám musím oznámit, že jsem se opět PŘEŽRAL JAKO PRASE, že se ani hybat nemožu. Jaj...

Tloustnete po hulení? *** METAN City Headquaters *** BORAT fan thread
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pot is a plant, it grows from the ground, if god did not smoke it, it wouldn't been around.

Old Post 18-06-2006 v 19:48 PM
Z-E-N-I-T je offline   Profil uživatele Z-E-N-I-T   Find more posts by Z-E-N-I-T   Foto galerie člena Z-E-N-I-T   Click here to Send Z-E-N-I-T a Private Message   Add Z-E-N-I-T to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 53

No podle toho kolik toho po hulení snim,ale spíš netloustnu,ani nehubnu,udržuju si váhu,a ani nevim jak

Old Post 19-06-2006 v 20:52 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xes
Stálý Člen

Karma uživatele Xes - 88% PěstitelskáKarma uživatele Xes - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 54

2praxer: zatim jsem se na to klasicky vysral, stara mi vzala deku, na ktere jsem delal lehsedy, ze ji to uspinim, jeste ze mi zbyva to huleni

2zenit:tak ja se konecne zvazil a s radosti, ze mam svych 81kg na 185 vysky jsem se po chutnem brcku prezral taky jak to prase, jen jogurty byly 3. preskakoval jsem ze sladkeho na slane sunkove rolky se syrem plnene salomonovou pomazankou...slint...hek...

jak smutny by byl svet bez zelene

Old Post 21-06-2006 v 01:05 AM
Xes je offline   Profil uživatele Xes   Find more posts by Xes   Foto galerie člena Xes   Click here to Send Xes a Private Message   Add Xes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Z-E-N-I-T
Stálý Člen

Karma uživatele Z-E-N-I-T - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 55

Hezkýýý xes

Tloustnete po hulení? *** METAN City Headquaters *** BORAT fan thread
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pot is a plant, it grows from the ground, if god did not smoke it, it wouldn't been around.

Old Post 21-06-2006 v 07:22 AM
Z-E-N-I-T je offline   Profil uživatele Z-E-N-I-T   Find more posts by Z-E-N-I-T   Foto galerie člena Z-E-N-I-T   Click here to Send Z-E-N-I-T a Private Message   Add Z-E-N-I-T to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiTe
Stálý Člen

Karma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 344  

Příspěvek č. 56

no po huleni asi moc netloustnu.... vetsinou ho nezeru, ale kourim

Marilize Legajuana
GROW iT! - ROLL iT - SMOKE iT & Be H!GH WhiTe LED grow BOX, Skrytý microLEDbox - secret power inside *** Klasická studie na trenažérech z roku 1991 prokázala zhoršenou schopnost pilotovat letadlo 24 hodin po jedné marihuanové cigaretě.

Old Post 21-06-2006 v 07:38 AM
WhiTe je offline   Profil uživatele WhiTe   Find more posts by WhiTe   Foto galerie člena WhiTe   Click here to Send WhiTe a Private Message   Add WhiTe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Z-E-N-I-T
Stálý Člen

Karma uživatele Z-E-N-I-T - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 57

Aháááá a já si furt říkal, kde dělám chybu

Tloustnete po hulení? *** METAN City Headquaters *** BORAT fan thread
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pot is a plant, it grows from the ground, if god did not smoke it, it wouldn't been around.

Old Post 21-06-2006 v 07:41 AM
Z-E-N-I-T je offline   Profil uživatele Z-E-N-I-T   Find more posts by Z-E-N-I-T   Foto galerie člena Z-E-N-I-T   Click here to Send Z-E-N-I-T a Private Message   Add Z-E-N-I-T to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
activep
Nový Člen

Karma uživatele activep - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 58

nehul skunky ale venek shakelukas

Old Post 21-06-2006 v 11:29 AM
activep je offline   Profil uživatele activep   Find more posts by activep   Foto galerie člena activep   Click here to Send activep a Private Message   Add activep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
activep
Nový Člen

Karma uživatele activep - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 59

ja sem, si koupil bench a cinky a zacal sem osilovat a muzu vam rict ze se cejtim rozhodne lip ja sem pres zimu pribral ale chvalne ja sem chtel trosku ztrloustnout a pak se nak vytvarovat a vypada to uz celkem dobre

Old Post 21-06-2006 v 11:31 AM
activep je offline   Profil uživatele activep   Find more posts by activep   Foto galerie člena activep   Click here to Send activep a Private Message   Add activep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

activep :
nakolik vyjdou takove zakladní činky?

Old Post 21-06-2006 v 11:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pelech
Stálý Člen

Karma uživatele pelech - 60% PěstitelskáKarma uživatele pelech - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 61

Hmm.. tak sem se po precteni tohohle threadu sel zvazit (tak po 5ti letech) a zjistil sem zhe mam 185/80.. imho na pivare je to v pohode, takze s tim nebudu nic delat

"Silnější pes mrdá."

Old Post 21-06-2006 v 11:57 AM
pelech je offline   Profil uživatele pelech   Find more posts by pelech   Foto galerie člena pelech   Click here to Send pelech a Private Message   Add pelech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 62

Přežírám se tak jako prasátko Ale konečně mám něco na čem zhubnu - takový to ťapání do melodie na podložce, když na kompu běží šipky a vy šlapete jak jdou (šipky) a hraje písnička. Možná, se dokonce naučím i tancovat do rytmu

Ještě to teda nemám (mezisklad v německu je vyprodaný, až prý v půlce června a z Honkongu - no, poštovné je za cca 60 dolarů ), ale když jsem to viděl u syna, tak jsem z toho víkend neslezl, bomba zábava a můžete i šlapat/tancovat proti sobě se spoluhráčem )

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 21-06-2006 v 12:02 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leštěnka
Stálý Člen

Karma uživatele Leštěnka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 63

2 X_eXc_X: Posli nejakej odkaz nebo obrazek, at to vidime, nemam paru, jak to muze vypadat...Ď

Týý jo! A švihla sebou o zem, až jí korálky zachřestěly

Už to balíš?!Co můžeš spalit dnes neodkladej na zitrek...

TRAKTORIAL! n!

Old Post 22-06-2006 v 19:21 PM
Leštěnka je offline   Profil uživatele Leštěnka   Find more posts by Leštěnka   Foto galerie člena Leštěnka   Click here to Send Leštěnka a Private Message   Add Leštěnka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skřeťák v Sudu
Stálý Člen

Karma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 64

Definitivne sem se rozhod a vyresim sve problemy nadobro http://capoeira.unas.cz/capoeira.php3?id=seal mylsim ze to muze zkusit kazdy a proste fungovat to musi! takze mi poprejte hodne zdaru a hlavne pevnou vuli

Skřetí monstrozní OUT 06 v mokřadech- davno sklizeno

Old Post 22-06-2006 v 23:27 PM
Skřeťák v Sudu je offline   Profil uživatele Skřeťák v Sudu   Find more posts by Skřeťák v Sudu   Foto galerie člena Skřeťák v Sudu   Click here to Send Skřeťák v Sudu a Private Message   Add Skřeťák v Sudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-02-2017 - Hrozný stav po hulení! - 19 odpovědí
03-04-2010 - Konec hulení - 285 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0390130 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív