Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Tloustnete po hulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Z-E-N-I-T
Stálý Člen

Karma uživatele Z-E-N-I-T - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 33

Xen: a kde to jsi, že tam vidim (snad) moře...
No já sem najel na režim PROSTĚ NEŽRAT, tak sem zvědavy jak dlouho mi to vydrží heheh.

Tloustnete po hulení? *** METAN City Headquaters *** BORAT fan thread
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pot is a plant, it grows from the ground, if god did not smoke it, it wouldn't been around.

Naposledy upravil Z-E-N-I-T 09-06-2006 v 06:55 AM

Old Post 09-06-2006 v 06:44 AM
Z-E-N-I-T je offline   Profil uživatele Z-E-N-I-T   Find more posts by Z-E-N-I-T   Foto galerie člena Z-E-N-I-T   Click here to Send Z-E-N-I-T a Private Message   Add Z-E-N-I-T to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Z-E-N-I-T
Stálý Člen

Karma uživatele Z-E-N-I-T - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 34

Ale přesně tak to je

Tloustnete po hulení? *** METAN City Headquaters *** BORAT fan thread
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pot is a plant, it grows from the ground, if god did not smoke it, it wouldn't been around.

Old Post 09-06-2006 v 07:01 AM
Z-E-N-I-T je offline   Profil uživatele Z-E-N-I-T   Find more posts by Z-E-N-I-T   Foto galerie člena Z-E-N-I-T   Click here to Send Z-E-N-I-T a Private Message   Add Z-E-N-I-T to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lulugang
Stálý Člen

Karma uživatele lulugang - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 35

heh to ja jim celkem divne rano vylezu z domu pak cely den nekde litam a obcas neco zblajznu a nakonec vecer si dam maximalni veceri treba v 10 vecer coz neni moc nejzdravejsi..rano kaficko a cigaretka a vsechno jde ven tak ani nijak netloustnu ale to bude hlavne tema cigaretama..kourenim se hubne hubnutim se tuhne

...

Old Post 09-06-2006 v 09:17 AM
lulugang je offline   Profil uživatele lulugang   Find more posts by lulugang   Foto galerie člena lulugang   Click here to Send lulugang a Private Message   Add lulugang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 36

Já mám spíš opačnej problém, žeru jak blázen a furt nic. Asi spalováním špeků spaluju i kalorie Sakra, poraďte, jak přibrat.... potřeboval bych tak pět kilo a bylo by to good asi se budu ládovat tukem a sádlem,to by mohlo zafakat hehe.... čáááu lidíí

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 09-06-2006 v 09:32 AM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xes
Stálý Člen

Karma uživatele Xes - 88% PěstitelskáKarma uživatele Xes - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 110  

Pohodička Domaci fitko :D Příspěvek č. 37


Bre hladove rano kdyz jsem se priplavil pred 3roky na Tenerife, byl jsem bez auta. Zjistoval jsem postupne:-), ze udaje o odjezdech autobusu jsou pouze z vychozich stanic, tak ze po hodine cekani postupne odjizdeji lide stopem nebo taxikama, zbytek vychytava stin jak se da. ale nikdo se moc nerozciluje, jsou zvykli, taky vi ze by mu v tom horku vyschla kecanim usta vsak ten autobus jednou prijede. Jedno z prvnich slov, ktere jsem se naucil bylo "mañana" vyslovuj manjaaaana, znamena zitra, za tyden, nebo taky nikdy. Vetsina z nich totiz huli a vysoke teploty pres den nikoho k nemeckemu pracovnimu rytmu zivota zrovna neinspiruji.
Tak po pochopeni hlubokeho vyznamu spanelskeho slova zitra, jsem radsi zacal chodit pesky. No a ze je cely ostrov vulkan, tak je to nahoru nebo dolu. Tak jsem vydrzel 2mesice bez huleni a dalsi 2 uz s hulenim chodit kazdy druhy den do fitka, 2km dolu a 2 nahoru po fitku, byl z pocatku mazec. Reknu vam ze tohle sunda nadvahu kazdemu. A tak se dal preziram v klidu, ze si to muzu zopaknout, protoze mi fitko vzdy vycistilo telo i mozek od neceho, ceho uz bylo moc, minimalne co tri roky, pred letem nebo se zmenou partnerky ale posledni rok lenivim. Nikde zadny fitko, psa nemam, internet na pohodu, huleni na dosah, tak sem jen tam zajdem s kamosem na motokary, vyhulene vylety, vyhledy, house party az do rana (dobre na odtucneni, ale energie ubyva dost rychle a trva, nez se "vse" uklidni).

Nenasel jsem tady zadny FRITT-NESS thread. Co tak rozcvicku po letech lenivosti?

FRITT-NESS s BRKEM
1x brko na probuzeni - rani stolice cislo 1
10x lehsedy - 3 serie se zaprenyma nohama pod gaucem, skrini
10x drepy - 3 serie
10x kliky - 3 serie
1x brko na vydychani - rani stolice cislo 2


vse pomalu, at to po letech lenoseni ufoukate az do desiti
------------------------------------------------------

slunce v usich

jak smutny by byl svet bez zelene

Naposledy upravil Xes 09-06-2006 v 10:00 AM

Old Post 09-06-2006 v 09:44 AM
Xes je offline   Profil uživatele Xes   Find more posts by Xes   Foto galerie člena Xes   Click here to Send Xes a Private Message   Add Xes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bido
Stálý Člen

Karma uživatele Bido - 39% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 38

Skoro netloustnu - za 3 roky 7 kg a to sem jedl jako prase a to doslaova. U mě ale stloustnout moc nejde - lékařsky doloženo. Mám moc rychlý metabolismus.

Old Post 09-06-2006 v 10:19 AM
Bido je offline   Profil uživatele Bido   Find more posts by Bido   Foto galerie člena Bido   Click here to Send Bido a Private Message   Add Bido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Z-E-N-I-T
Stálý Člen

Karma uživatele Z-E-N-I-T - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 39

Xes: fajn trenére, jdu na to

Tloustnete po hulení? *** METAN City Headquaters *** BORAT fan thread
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pot is a plant, it grows from the ground, if god did not smoke it, it wouldn't been around.

Old Post 09-06-2006 v 12:22 PM
Z-E-N-I-T je offline   Profil uživatele Z-E-N-I-T   Find more posts by Z-E-N-I-T   Foto galerie člena Z-E-N-I-T   Click here to Send Z-E-N-I-T a Private Message   Add Z-E-N-I-T to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

zacnete chlastat, potom se hubne. ja na rumovy kure (3mesice vic jak pul litru havany) schodil 20 kilo. vypadal sem ja kedra. z 80 na 60 a to mam 180cm. a to dely za 3mesice.
rum je svinstvo, neni po nem rano blbe...........

Old Post 09-06-2006 v 14:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tezzy
Stálý Člen

Karma uživatele tezzy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 41

to neni fér, někdo si žere jak chce a díky jeho ultra rychlému metabolismu to všechno spálí a někdo se jen poiřádně nají a hned je o kilo dvě těžší.... ;(

omnia mea mecum porto

Old Post 09-06-2006 v 14:09 PM
tezzy je offline   Profil uživatele tezzy   Find more posts by tezzy   Foto galerie člena tezzy   Click here to Send tezzy a Private Message   Add tezzy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tezzy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiTe
Stálý Člen

Karma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 344  

Příspěvek č. 42

tezzy: si to tak neber na vsem je neco hezkyho

Marilize Legajuana
GROW iT! - ROLL iT - SMOKE iT & Be H!GH WhiTe LED grow BOX, Skrytý microLEDbox - secret power inside *** Klasická studie na trenažérech z roku 1991 prokázala zhoršenou schopnost pilotovat letadlo 24 hodin po jedné marihuanové cigaretě.

Old Post 09-06-2006 v 14:28 PM
WhiTe je offline   Profil uživatele WhiTe   Find more posts by WhiTe   Foto galerie člena WhiTe   Click here to Send WhiTe a Private Message   Add WhiTe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tezzy
Stálý Člen

Karma uživatele tezzy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 43

white: ted jsi mě upravdu uklidnil

omnia mea mecum porto

Old Post 09-06-2006 v 15:45 PM
tezzy je offline   Profil uživatele tezzy   Find more posts by tezzy   Foto galerie člena tezzy   Click here to Send tezzy a Private Message   Add tezzy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tezzy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xes
Stálý Člen

Karma uživatele Xes - 88% PěstitelskáKarma uživatele Xes - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 44

Koukam, ze jsem vas tabulkou spis odradil. Kakra, ty kytky vas mely inspirovat, ze se to da udelat i zabavnou formou
--------------------------------------------------------
ja jsem taky linej ale dostal jsem ted sam sebe, ze musim cvicit, kdyz do toho "nutim" nekoho jineho, uffff, jeste ze mam co hulit a jist, jinak bych neplnil bod 1. a 5...takze, kdo chce, tak se dostane
Ale vubec nemusi kdyz nechce

citace:
Původní příspěvek od Xes
FRITT-NESS s BRKEM
1x brko na probuzeni - rani stolice cislo 1
10x lehsedy - 3 serie se zaprenyma nohama pod gaucem, skrini
10x drepy - 3 serie
10x kliky - 3 serie
1x brko na vydychani - rani stolice cislo 2


vse pomalu, at to po letech lenoseni ufoukate az do desiti
------------------------------------------------------

slunce v usich

jak smutny by byl svet bez zelene

Naposledy upravil Xes 09-06-2006 v 16:25 PM

Old Post 09-06-2006 v 16:08 PM
Xes je offline   Profil uživatele Xes   Find more posts by Xes   Foto galerie člena Xes   Click here to Send Xes a Private Message   Add Xes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanychka
Nový Člen

Karma uživatele hanychka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 45

Jo jo, já mám trochu opačný problém. mám 165/48 a když se zkouřím, tak jsem ráda, že se občas pořádně najím. Pač jsem se rozhodla kontrolovat to, jestli vubec pres den jim. Trochu desivé, co? A to nemám anorexii ani to druhý!!!

Jeden známý mi řekl, že to jak se člověk cpe je jenom jeho niterni prázdnoty, a tak se to snaží nějak zaplnit.

Takže ne v ovládání, ale ve spokojeném prožívání života je zakopaný pes

Old Post 11-06-2006 v 15:44 PM
hanychka je offline   Profil uživatele hanychka   Find more posts by hanychka   Foto galerie člena hanychka   Click here to Send hanychka a Private Message   Add hanychka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Z-E-N-I-T
Stálý Člen

Karma uživatele Z-E-N-I-T - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 46

Ty ale jez, ať se nám neztratíš

Tloustnete po hulení? *** METAN City Headquaters *** BORAT fan thread
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pot is a plant, it grows from the ground, if god did not smoke it, it wouldn't been around.

Old Post 11-06-2006 v 16:29 PM
Z-E-N-I-T je offline   Profil uživatele Z-E-N-I-T   Find more posts by Z-E-N-I-T   Foto galerie člena Z-E-N-I-T   Click here to Send Z-E-N-I-T a Private Message   Add Z-E-N-I-T to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

Xes :
to neni moc tvrdý režim.
Až na kliky bych to dal spise po 15x nebo 20x

Old Post 11-06-2006 v 16:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Z-E-N-I-T
Stálý Člen

Karma uživatele Z-E-N-I-T - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 48

Praxer: kamoš se ložil že uděla za 60sekund 60kliku ne... taky hulič... tak začal... a po 45sekundách měl snad 65kliků a pry "Mě už to nebavi..." Masakr! Ja dam 10 a končim

Tloustnete po hulení? *** METAN City Headquaters *** BORAT fan thread
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pot is a plant, it grows from the ground, if god did not smoke it, it wouldn't been around.

Old Post 11-06-2006 v 21:11 PM
Z-E-N-I-T je offline   Profil uživatele Z-E-N-I-T   Find more posts by Z-E-N-I-T   Foto galerie člena Z-E-N-I-T   Click here to Send Z-E-N-I-T a Private Message   Add Z-E-N-I-T to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-02-2017 - Hrozný stav po hulení! - 19 odpovědí
03-04-2010 - Konec hulení - 285 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7434730 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív