Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Test: 36W Oceanic colou x 2 a 36W oceanic light x 1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 49

Dozrátý to určitě jěště není. To jsem taky zjistil. Ale kdo by odolal!!
Flushing jsem zatím nědělal a proto mě ta sladoučká chuť překvapila.
Ale brzy začnu podávat FS. Snad se to nafoukne.

Old Post 12-01-2006 v 14:20 PM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 50


Ten mazar je ale hnusnej. Jestli to je vůbec mazar.
Trofá si někdo odhadnout co je na fotce?
a) Mazar
b) Chronic
c) Super skunk

Old Post 12-01-2006 v 14:22 PM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 51









Ooooo je to krásá. Super skunk (Mazarek) se nám krásně vyklubal a velikost paličky (škoda že jen jedné) dosáhla uspokojujících rozměrů. Dneska jsem též přepnul na 10:30 / 13:30. Herrerek se nám začal taky nafukovat, ještě víc osypávat a paličky velice ztvrdly. No myslim že s těma zářivkama to nebude zas tak špatný. Řekl bych že je to náhrada slabých vatáží sodíků( max tak do 250w).


Jo a nevíte někdo co je to s listama? Jsou takový flekatý!!!

Naposledy upravil Zhuler 16-01-2006 v 17:41 PM

Old Post 16-01-2006 v 17:30 PM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drtikol
Stálý Člen

Karma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 52

servus,
nevypada to spatne, ale
citace:
No myslim že s těma zářivkama to nebude zas tak špatný. Řekl bych že je to náhrada slabých vatáží sodíků( max tak do 250w).

priste jed 70w sodik a pak to prijd smazat...

peace

Old Post 16-01-2006 v 18:40 PM
drtikol je offline   Profil uživatele drtikol   Find more posts by drtikol   Foto galerie člena drtikol   Click here to Send drtikol a Private Message   Add drtikol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drtikol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 53

Pod 70w sodíkem bys o proti tý watáži v žařivkách co mám vypěstoval určitě mnohem míň než já. A to se klidně vsadím!!!

Old Post 16-01-2006 v 19:41 PM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 54













Poslední týden před smrtí.

Old Post 23-01-2006 v 16:45 PM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrandmammGANJA
Stálý Člen

Karma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 55

welmi pekne.
teda na usporky moooc uspokojive.
potoom daj wedet ake su učinky.
nazdarek

Marihuana nevyčlenuje človeka zo spoločnosti,ona mu iba otvori oči a zmení pohlad na svet !

Old Post 23-01-2006 v 18:57 PM
GrandmammGANJA je offline   Profil uživatele GrandmammGANJA   Find more posts by GrandmammGANJA   Foto galerie člena GrandmammGANJA   Click here to Send GrandmammGANJA a Private Message   Add GrandmammGANJA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrandmammGANJA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wawroch
Nový Člen

Karma uživatele wawroch - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 9  

pekne Příspěvek č. 56

sleduji tvuj pokus pokus od zacatku. ze ti neco vyroste, o tom jsem nepochyboval ale taketo palice jsem pod zarivkama necekal, zrejme maj ty oceaniky vhodne spektrum. zkus jeste prihodit fotky tesne pred sklizni a na kolik speku to je nebo kolik bude gramu a jaky jsou ucinky. jo, ale ucinky jsou dulezitejsi nez gramy. kazdopane k+

Old Post 23-01-2006 v 18:59 PM
wawroch je offline   Profil uživatele wawroch   Find more posts by wawroch   Foto galerie člena wawroch   Click here to Send wawroch a Private Message   Add wawroch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 57

Drobek jsem to už zkoušel a dobrý. Myslím si že to bude mazec.
Palace vyrostly fakt pěkný a teď budu přidávat Final soulition a vono se to ještě nafoukne. Příště pojedu polovinu scrog a druhou malý patnácticentimetrový kytičky jednu vedle druhý aby se celý obalyli palicema.

Old Post 23-01-2006 v 20:02 PM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 58

Ták včera jsem polovinu pokosil. Na druhou polovinu jsem nalil Final solution. A při tomto sklízení jsem přišel na takovou vychytávku: Protože spodní paličky jsou nic moc tak jsem udělal to že jsem kytku šmiklnul v polovině a na ty pahejlky s malejma paličkama jsem zavěsil světlodo těsné vzdálenosti. Třeba se ještě vylepšej.

Old Post 27-01-2006 v 13:26 PM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od GrandmammGANJA
teda na usporky moooc uspokojive.

Dokonce i na 108W "úsporek" je to dost dobrý. Když porovnám, jakou to osvítí plochu, tak je to je snad ještě lepší než Nurturelite. Tohle jsem nečekal.

Old Post 27-01-2006 v 14:11 PM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C.R.E.A.M.
Stálý Člen

Karma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 230  

Příspěvek č. 60

Díky za pokus. Dnes jdu pro jednu 30W oceanic colour na dosvit k sodíku (100W).

Old: HPS 100W, OC 32W - SensiStar, Fourway, NL/Sh, HKush, Chronic, no names...

New:_Continual_255W, Too many strains...

Old Post 21-02-2007 v 10:09 AM
C.R.E.A.M. je offline   Profil uživatele C.R.E.A.M.   Find more posts by C.R.E.A.M.   Foto galerie člena C.R.E.A.M.   Click here to Send C.R.E.A.M. a Private Message   Add C.R.E.A.M. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 61

Já jsem dělal asi největší pokus s OC tady na G. Je to přesně jak jsem předpokládal, roste to celkem raychle a rostliny jsou tmavě zelená oproti sodíku, ale květy budou po usušení maličké a máš to samé listí. Pokud by byla stejná vatáž pod sodíkem , bylo by to o hodně lepší, nevím co tu ještě pořád bláznite s těma Oceanicama, pod něma nic pořádného nevypěstujete, jestli to někdo chválí, tak asi neviděl slušný Indor, je to pouze největší nouzovka pro ty co nemůžou jinak pěstovat a na dosvícení sodíku je to opravdu nesmysl,no když myslíte .............

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 21-02-2007 v 10:16 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C.R.E.A.M.
Stálý Člen

Karma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 230  

Příspěvek č. 62

Tvuj pokus mě přesvědčil ale v tomto odkazu uvádí oceanic colour jako jednu z nejhorších zářivek pro rostliny. Test vyhrála OSRAM LUMIX FLUORA.

http://www.darwiniana.cz/chramst/vi...anku=2004060801

cituji: "Spektrum je nic moc, ale pokud není nic jiného po ruce tak to jde."

Old: HPS 100W, OC 32W - SensiStar, Fourway, NL/Sh, HKush, Chronic, no names...

New:_Continual_255W, Too many strains...

Old Post 21-02-2007 v 10:30 AM
C.R.E.A.M. je offline   Profil uživatele C.R.E.A.M.   Find more posts by C.R.E.A.M.   Foto galerie člena C.R.E.A.M.   Click here to Send C.R.E.A.M. a Private Message   Add C.R.E.A.M. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 63

Většina lidí navíc počítá watty trubice, pokud použijete normální tlumivku u zářivek tak 2*36w má asi 111 wattů, jen s elektonickým předřadníkem má 74w , ten tu ale má málokdo. U sodíku platí to samé naměřil jsem u 250w při poskládaném kompletu 285w ale u elektronickáho originálu Gib je spotřeba u sodíku 400w 400w. U Metalhalidu na tom kompletu nevím ale bude to asi míň než 400w, teče tam menší proud.

jinak více zde http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=5

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Naposledy upravil metalsodik 21-02-2007 v 10:48 AM

Old Post 21-02-2007 v 10:36 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3496720 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív